Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:04 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 2:03 pm
Posty: 813
Lokalizacja: Łorsoł City
wiecie co jak czytam o tym koniu to przypomina mi się afera z zabitym misiem w tatrach..... Do pewnego czasu o sprawie było głośno, a potem wszystko ucichło, teraz też tak pewnie będzie.. Dopuki media sie tym interesują coś się dzieje a potem sprawa przycichnie (chociaż z misiem to w sumie skończylo się w sądzie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Hathor napisał(a):
Dopuki media sie tym interesują coś się dzieje a potem sprawa przycichnie

No ale to chyba logiczne? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:10 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
golanmac napisał(a):
Świat niestety nie jest rajem, i nie trzeba daleko szukać, wystarczy popatrzeć na nasze ludzkie dzieci, ile z nich nie ma szans by wychować się w normalnej rodzinie ? ile z nich chodzi głodne ? ile chowa się przed ojcem alkoholikiem ? ile jest dzieci niepełnosprawnych ? ile nieuleczalnie chorych ? ile dziś już umarło ? ile umrze do wieczora ? etc ...
Rozmyślanie nad tym, polecam szczególnie osobom, dla których śmierć konia na Włosienicy, stała się powodem żałoby narodowej, żenada i tyle.

A w Ameryce biją Czarnych :roll:
Pomoc dzieciom niesie aparat państwa, różnego rodzaju mopsy, komitety zwalczania alkoholizmu, dziesiątki organizacji pomagających lub żerujących na biednych dzieciach itd. Ile osób tak naprawdę zwraca uwagę na krzywdy wyrządzane zwierzętom.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:12 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 2:03 pm
Posty: 813
Lokalizacja: Łorsoł City
leppy napisał(a):
Hathor napisał(a):
Dopuki media sie tym interesują coś się dzieje a potem sprawa przycichnie

No ale to chyba logiczne? :)

jest logiczne, tylko że i tak nic się pewnie nie zmieni...
Przez jakiś czas może będą pilnować żeby górale nie wozili za dużo turystow, a po jakimś czasie wszystko wróci do starej formy
Dopuki nie zmieni się mentalność tak będzie dalej się działo i nie mówię tu tylko o tym jednym przypadkiu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:14 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Hathor napisał(a):
wiecie co jak czytam o tym koniu to przypomina mi się afera z zabitym misiem w tatrach..... Do pewnego czasu o sprawie było głośno, a potem wszystko ucichło, teraz też tak pewnie będzie.. Dopuki media sie tym interesują coś się dzieje a potem sprawa przycichnie (chociaż z misiem to w sumie skończylo się w sądzie)

:lol: :lol: :lol:
No cóż można byłoby jeszcze postawić nagrobek misiakowi, a jego matce wypłacić odszkodowanie za straty moralne.
To jedna z najlepiej załatwionych spraw. Winowajcy zostali osądzeni, ponieśli karę, zostali napiętnowani społecznie. Na warsztatach prawie każda grupa mówi mi o tym haniebnym zachowaniu.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:17 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 2:03 pm
Posty: 813
Lokalizacja: Łorsoł City
to jedna z nielicznych spraw która sie skończyła ukaraniem winnych przeważnie ludzie sa uniewinniani ze względu na małą społeczną szkodliwość czynu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:22 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
lucyna napisał(a):
Ile osób tak naprawdę zwraca uwagę na krzywdy wyrządzane zwierzętom

Myślę że dużo więcej niż Ci się wydaje. Po za tym co to jest krzywda, czy jeśli 500 osób, stwierdzi że koń wyglądał jak by działa mu się krzywda to dział mu się czy nie ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:31 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
golanmac napisał(a):
lucyna napisał(a):
Ile osób tak naprawdę zwraca uwagę na krzywdy wyrządzane zwierzętom

Myślę że dużo więcej niż Ci się wydaje. Po za tym co to jest krzywda, czy jeśli 500 osób, stwierdzi że koń wyglądał jak by działa mu się krzywda to dział mu się czy nie ?

Obyś miał rację. Na moim podwórku sytuacja wygląda gorzej.
Te Panie Golan bez sztuczek. Jeżeli 500 osób stwierdzi, że działa mu się krzywda to uwierzę, że zwierzak cierpiał.
Przypomniała mi się pewna sytuacja z forum bieszczadzkiego. Wyjaśniałam sprawę pobitej klaczy. Jej przypadek opisał nasz kolega także z tego forum. Działał w dobrej wierze. Młoda klacz, obibok, pracujaca niedługo w zaprzęgu zimą poślizgnęła się i upadła ciągnąc wóz traperski. Było mroźno, a ona leżała zgrzana na lodzie. Właściciel zmysił ją do wstania batem. Musiało to straszenie wyglądać, ale gdyby nie złoił jej skóry zdechałby.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:33 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
lucyna napisał(a):
To jedna z najlepiej załatwionych spraw. Winowajcy zostali osądzeni, ponieśli karę, zostali napiętnowani społecznie. Na warsztatach prawie każda grupa mówi mi o tym haniebnym zachowaniu.

Moim zdaniem, to szablonowy przykład negatywnego wpływu opinii publicznej i emocji na wymiar sprawiedliwości. Oczywiście turyści zasługiwali na karę, nie mniej jednak z braku odpowiedniego paragrafu, podciągnięto ich czyn, pod inny "spowodowanie istotnej szkody w świecie zwierzęcym", co niewątpliwie nie jest prawdą, bo choć szkoda była to niekoniecznie istotna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:35 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
lucyna napisał(a):
ale gdyby nie złoił jej skóry zdechałby

Ale jak by to było na Włosienicy, i ktoś nakręcił film to właściciel już by siedział ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
lucyna napisał(a):
Pomoc dzieciom niesie aparat państwa, różnego rodzaju mopsy, komitety zwalczania alkoholizmu, dziesiątki organizacji pomagających lub żerujących na biednych dzieciach itd. Ile osób tak naprawdę zwraca uwagę na krzywdy wyrządzane zwierzętom.

Mnóstwo Lucyno, mnóstwo, na przykład prężne i liczne Koło Ochrony Orłów ... :roll:
:lol:
:wink:

PS
Pamiętliwa bestyja ze mnie. O tych orłach i młodych wilkach jeszcze nie raz będzie ... 8) :wink:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
golanmac napisał(a):
Po za tym co to jest krzywda, czy jeśli 500 osób, stwierdzi że koń wyglądał jak by działa mu się krzywda to dział mu się czy nie ?

Niektórzy moi bliscy twierdzą, że ze mnie jest "stary koń".
Czasami się zastanawiam czy mi się krzywda nie dzieje, czy żona o mnie dba jak należy ... siana i owsa nie daje ... zagania do roboty ... sami osądźcie :
Obrazek
:?: :?: :?:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Gustaw napisał(a):
Czasami się zastanawiam czy mi się krzywda nie dzieje, czy żona o mnie dba jak należy ... siana i owsa nie daje ... zagania do roboty ... sami osądźcie :


Dzieje się. Oskarż żonę.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:57 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
lucyna napisał(a):
Wyjaśniałam sprawę pobitej klaczy. Jej przypadek opisał nasz kolega także z tego forum. Działał w dobrej wierze. Młoda klacz, obibok, pracujaca niedługo w zaprzęgu zimą poślizgnęła się i upadła ciągnąc wóz traperski.

Bo młode klacze to tylko jedno mają we łbach ... sex, sex i tylko sex ... :idea:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 2:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Łukasz T napisał(a):
Dzieje się.

Dzięki wielkie. Pierwszy sprawiedliwy (i nawet mi ten stary wiatrak odpuścił, dobre serce ma).
Zbieram podpisy. Jeszcze tylko 499 potrzebuję ...

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 5:49 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Gustaw napisał(a):
lucyna napisał(a):
Pomoc dzieciom niesie aparat państwa, różnego rodzaju mopsy, komitety zwalczania alkoholizmu, dziesiątki organizacji pomagających lub żerujących na biednych dzieciach itd. Ile osób tak naprawdę zwraca uwagę na krzywdy wyrządzane zwierzętom.

Mnóstwo Lucyno, mnóstwo, na przykład prężne i liczne Koło Ochrony Orłów ... :roll:
:lol:
:wink:

PS
Pamiętliwa bestyja ze mnie. O tych orłach i młodych wilkach jeszcze nie raz będzie ... 8) :wink:


Ze mnie też pamiętliwa, a na dodatek wredna bestia więc podnoszę rękawicę i niniejszym otwieram pierwszą odsłonę najdłuższej internetowej wojny nowoczesnej Europy. :tongue:

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 5:58 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
golanmac napisał(a):
lucyna napisał(a):
ale gdyby nie złoił jej skóry zdechałby

Ale jak by to było na Włosienicy, i ktoś nakręcił film to właściciel już by siedział ...

Ktoś nakręcił film, ktoś zrobił zdjęcia i wrzucił je do internetu stawiając pośrednio także mi zarzuty znęcania się lub dopuszczenia do znęcania nad zwierzakiem. Kobyle nic nie stało się złego, dostała kilka batów, tak aby się przeraziła i podniosła. Nikt jej nie zmasakrował, większość uderzeń batem była pozorna, nie dotykała skóry konia. Właściciel był bardziej przerażony niż sama klacz i bardziej go bolały razy niż kobyłę.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 6:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
lucyna napisał(a):
Ktoś nakręcił film, ktoś zrobił zdjęcia i wrzucił je do internetu stawiając pośrednio także mi zarzuty znęcania się lub dopuszczenia do znęcania nad zwierzakiem. Kobyle nic nie stało się złego, dostała kilka batów, tak aby się przeraziła i podniosła. Nikt jej nie zmasakrował, większość uderzeń batem była pozorna, nie dotykała skóry konia. Właściciel był bardziej przerażony niż sama klacz i bardziej go bolały razy niż kobyłę.

Ja już nie wiem, po której Ty jesteś stronie lucyno ? chcesz dożywocia dla tego górala, czy raczej skłaniasz się przy opinii że koń padł, bo przyszedł na niego czas ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 6:07 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
golanmac napisał(a):
lucyna napisał(a):
Ktoś nakręcił film, ktoś zrobił zdjęcia i wrzucił je do internetu stawiając pośrednio także mi zarzuty znęcania się lub dopuszczenia do znęcania nad zwierzakiem. Kobyle nic nie stało się złego, dostała kilka batów, tak aby się przeraziła i podniosła. Nikt jej nie zmasakrował, większość uderzeń batem była pozorna, nie dotykała skóry konia. Właściciel był bardziej przerażony niż sama klacz i bardziej go bolały razy niż kobyłę.

Ja już nie wiem, po której Ty jesteś stronie lucyno ? chcesz dożywocia dla tego górala, czy raczej skłaniasz się przy opinii że koń padł, bo przyszedł na niego czas ?

Zawsze po stronie konia.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 6:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Hathor napisał(a):
Dopuki

Ty się tak nie dopukuj, dopóki nie poznasz opinii obu stron... :wink:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 9:34 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
piomic napisał(a):
Hathor napisał(a):
Dopuki

Ty się tak nie dopukuj, dopóki nie poznasz opinii obu stron... :wink:

Właśnie kolego Hathor - chciałeś chyba napisać przez "Ó" tylko Ci klawiatura odmówiła posłuszeństwa jak przedmiotowy koń (no dobra kiepski żart) :lol:
Zastanawiam się jakie konsekwencje powinni ponieść ludzie, których akurat padły koń ciągnął na Włosienicę.
Nic nie widzieli? Nie zauważyli nic dziwnego? Szkoda im było wydanych pieniędzy bardziej niż konia? A może koń dałby radę gdyby jeden z drugim zeskoczyli na asfalt:?: :!: Może z nimi wymiar sprawiedliwości też coś zrobi...

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 9:43 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Nie Ty jeden zastanawiasz się.
Odpowiedzialny za konia był woźnica.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 9:48 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
aneczka napisał(a):
...Ale jak widzę te pijane gęby bogatych buraków wożące się wozami albo laleczki z tipsami i w klapkach,które łamią sobie nóżki schodząc nad samo Moko to żal mi wysiłku tych koni,które je tam przywieźli...

No dobrze, ale co jest w tych burakach i laleczkach z tipsami gorszego od nas oprócz tego, że jesteśmy mniej czerwoni (nie zawsze) i w przeciwieństwie do nich kochamy góry :?:
Może dla przykładu część z tych "bogatych buraków" ma swoje koniki na placu i dbają o nie bardziej niż o teściowe?
Pokazałaś szufladkowanie na poziomie Hitlera: Aryjczycy OK, reszta WEG! :)
lucyna napisał(a):
Nie Ty jeden zastanawiasz się.
Odpowiedzialny za konia był woźnica.

Jasna sprawa. Ale woźnica popełnił błąd. Tego dnia, przy tej temperaturze mogło paść w drodze do MOKA kilkanaście zwierząt, mógł paść jeden koń jak też się stało. Teoretycznie mogło być wszystko OK.
Spróbujmy postawić się w roli woźnicy. Jako jedyny wśród plejady gwiazd miał udać się do domu oznajmiając innym, że jest za gorąco dla zwierząt? Miał obrazić się na kolegów z pracy? Miał wrócić do domu bez perspektywicznej tego dnia kasy i oczekiwać ciosu patelnią w twarz od żony? Nie zrobił tego - zatem popełnił błąd!! Miał trochę więcej pecha albo mniej szczęścia niż inni woźnicy tego feralnego dnia.
Miesiąc temu jakiś młody ojciec "z przypadku" zatłukł niemowlę na śmierć bo płakało. Ktoś inny wyrzucił małego szkraba do kosza na śmieci. Słyszał ktoś o interwencji Kaczora? NIE!!!
Dajmy więc woźnicy ponieść konsekwencje zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem a nie wieszajmy go za jaja z "końskim przyrodzeniem w ustach".

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 29, 2009 10:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
aneczka napisał(a):
...Ale jak widzę te pijane gęby bogatych buraków wożące się wozami albo laleczki z tipsami
A w czym bogaty burak jest gorszy od biednego? Jakieś kompleksy, czy pragnienie urawniłowki?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 5:06 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
batmik napisał(a):
aneczka napisał(a):
...Ale jak widzę te pijane gęby bogatych buraków wożące się wozami albo laleczki z tipsami i w klapkach,które łamią sobie nóżki schodząc nad samo Moko to żal mi wysiłku tych koni,które je tam przywieźli...

No dobrze, ale co jest w tych burakach i laleczkach z tipsami gorszego od nas oprócz tego, że jesteśmy mniej czerwoni (nie zawsze) i w przeciwieństwie do nich kochamy góry :?:
Może dla przykładu część z tych "bogatych buraków" ma swoje koniki na placu i dbają o nie bardziej niż o teściowe?
Pokazałaś szufladkowanie na poziomie Hitlera: Aryjczycy OK, reszta WEG! :)
lucyna napisał(a):
Nie Ty jeden zastanawiasz się.
Odpowiedzialny za konia był woźnica.

Jasna sprawa. Ale woźnica popełnił błąd. Tego dnia, przy tej temperaturze mogło paść w drodze do MOKA kilkanaście zwierząt, mógł paść jeden koń jak też się stało. Teoretycznie mogło być wszystko OK.
Spróbujmy postawić się w roli woźnicy. Jako jedyny wśród plejady gwiazd miał udać się do domu oznajmiając innym, że jest za gorąco dla zwierząt? Miał obrazić się na kolegów z pracy? Miał wrócić do domu bez perspektywicznej tego dnia kasy i oczekiwać ciosu patelnią w twarz od żony? Nie zrobił tego - zatem popełnił błąd!! Miał trochę więcej pecha albo mniej szczęścia niż inni woźnicy tego feralnego dnia.
Miesiąc temu jakiś młody ojciec "z przypadku" zatłukł niemowlę na śmierć bo płakało. Ktoś inny wyrzucił małego szkraba do kosza na śmieci. Słyszał ktoś o interwencji Kaczora? NIE!!!
Dajmy więc woźnicy ponieść konsekwencje zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem a nie wieszajmy go za jaja z "końskim przyrodzeniem w ustach".


1. Mnie także zastanowiły słowa Przedpiśczyni. Bardzo lubię prawdziwe "kobiety gór".
2. Nie rozumiem Twojej argumentacji. Co do tego, że popełnił błąd to nikt nie ma wątpliwości. Znasz jego sytuację rodzinną? Miał pecha? Raczej koń miał pecha, bo nie żyje. Każdy z nas "posiadający" zwierzaka jest za niego odpowiedzialny, także przed prawem. Sama tego codziennie doświadczam. Dyskusji nie byłoby, gdyby nie świadomość, że często koniom pracującym na tej trasie dzieje się źle. Poza tym kilka osób, w tym ja nie pała sympatią do górali.
Co ma piernik do wiatraka? Chcesz powiedzieć, że nie powinien Prezydent interweniować, nie ma takiego prawa? Nie wiem czym kierował się, może w tym przypadku to był poryw serca? Lubi zwierzaki więc mogła go ta sprawa dotknąć w równym stopniu jak nas. Z pałacu prezydenckiego poszedł czytelny przekaz, nie ma zgody w Polsce na znęcanie się nad zwierzetami. Na pewno na niego nie zagłosuję ale w tym przypadku ma moje poparcie i sądzę, że poparcie wielu obrońców praw zwierząt.
Ale Fascynują Cię "męskości" końskie i nie tylko. :lol: Nie wieszam faceta za jaja z pełną buzią.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 7:16 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
batmik napisał(a):
Właśnie kolego Hathor - chciałeś chyba napisać przez "Ó" tylko Ci klawiatura odmówiła posłuszeństwa jak przedmiotowy koń (no dobra kiepski żart)
Zastanawiam się jakie konsekwencje powinni ponieść ludzie, których akurat padły koń ciągnął na Włosienicę.
Nic nie widzieli? Nie zauważyli nic dziwnego? Szkoda im było wydanych pieniędzy bardziej niż konia? A może koń dałby radę gdyby jeden z drugim zeskoczyli na asfalt:?: Może z nimi wymiar sprawiedliwości też coś zrobi...


Koleżanko Batmik - wymiar sprawiedliwości już rozesłał listy gończe za pasażerami.


piomic napisał(a):
aneczka napisał:
...Ale jak widzę te pijane gęby bogatych buraków wożące się wozami albo laleczki z tipsami
A w czym bogaty burak jest gorszy od biednego? Jakieś kompleksy, czy pragnienie urawniłowki?


Ooooo, czyżbym ze trzy razy w życiu był bogaty ? :D :D :D

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 7:22 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 20, 2009 2:03 pm
Posty: 813
Lokalizacja: Łorsoł City
batmik napisał(a):
piomic napisał(a):
Hathor napisał(a):
Dopuki

Ty się tak nie dopukuj, dopóki nie poznasz opinii obu stron... :wink:

Właśnie kolego Hathor - chciałeś chyba napisać przez "Ó" tylko Ci klawiatura odmówiła posłuszeństwa jak przedmiotowy koń (no dobra kiepski żart) :lol:

zawsze byłam kiepska z gramatyki, tylko nie kolego proszę.... Jam jest kobieta :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 7:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Oczywiście. Jam prawie jak wzorzec metra.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 5:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Ali7 napisał(a):
A miałeś też wtedy pijaną gębę i laseczkę z tipsami obok?

Gębę mu się dorobi, na czas przejazdu mogę pożyczyć żony dla lepszej prezencji. :mrgreen:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 6:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
piomic napisał(a):
Gębę mu się dorobi

gębę ma w sam raz, widziałeś jakie ma zajebiaszcze fotki, nie?

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL