Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 3:00 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 05, 2006 7:08 pm 
Cześć !!!
Tylko mnie nie krytykujcie że co ja tu robię na tym forum - ale myślę że tu uzyskam najlepszą podpowiedź. Szukam ładnego albumu o tatrach na prezent - doradcie coś (chodzi mi o konkretny tytuł i autora). Zeby były ładne zdjęcia i trochu konkretnej treści. Wielkie dzięki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 05, 2006 7:33 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 8:33 am
Posty: 77
Jeśli album ma być przeznaczony dla początkującego turysty to śmiem zaproponować dość ładnie wydane "Tatry" Macieja Krupy, które sama otrzymałam jakiś czas temu w prezencie link: http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... ry=1120900 . W treści opisy przyrody, historii poznawania Tatr, turystyki, literatury i kultury tatrzańskiej, architektury i budownictwa, poza tym krótkie informacje o jaskiniach i konkretnych obszarach turystycznych (Moko, D5S, Gąsienicowa, Kościeliska, Chochołowska itp + samym Zakopanem). Sporo świetnych zdjęć i rysunków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 05, 2006 8:55 pm 
Dzięki wezmę ten album pod uwagę - ale chodzi mi bardziej o ładne zdjęcia i opisy konkretnych miejsc


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 2:33 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 8:33 am
Posty: 77
Maja napisał(a):
Dzięki wezmę ten album pod uwagę - ale chodzi mi bardziej o ładne zdjęcia i opisy konkretnych miejsc

Mycha napisał(a):
poza tym krótkie informacje o jaskiniach i konkretnych obszarach turystycznych (Moko, D5S, Gąsienicowa, Kościeliska, Chochołowska itp + samym Zakopanem). Sporo świetnych zdjęć i rysunków.

:scratch: jakiś określonych szczytów, przełęczy, dolinek?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 6:51 pm 
Cześć !!
Chciąłbym uniknąć w takim albumie:
"W treści opisy przyrody, historii poznawania Tatr, turystyki, literatury i kultury tatrzańskiej, architektury i budownictwa",
a właśnie żeby było dużo ładnych zdjęć i opisów wlasnie konkretnych szczytów, przełeczy, dolinek..
Wybredna jestem nie .. hihi
:D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL