Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt maja 14, 2024 5:15 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1791 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 1:38 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 11:00 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Poznań
Skłaniałbym się także do ruchu 1 kierunkowego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 1:40 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
A moze lepiej pozostawmy tak jak jest a obok istniejącego szlaku poprowadzona zostanie ferrata. I dwukierunkowość zostanie zachowana :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 1:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
dresik napisał(a):
A moze lepiej pozostawmy tak jak jest
I ja byłbym skłonny to zaakceptować.
dresik napisał(a):
obok istniejącego szlaku poprowadzona zostanie ferrata
To byłoby optymalne ale chyba nierealne. :wink:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 6:35 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 12, 2006 11:38 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Łódź
tomek.l napisał(a):
Powstają już pierwsze akcje społeczne w sprawie oferratowania OP
http://www.orlaperc.info.pl/index.html
Mi osobiście nie podoba się wplecenie w ową akcję śmierć tej dziewczyny.


I jak? Ktos z Was podpisał sie pod tym apelem? Ja generalnie popieram, via ferrata na pewno bedzie duzo bezpieczniejsza tyle że... w obecnym stanie moge jeszcze na OP pojsc bez zadnych kosztow a potem... nie wiem czy bede skłonny wydac 400zl na sprzęt na jedna tylko orla perc bo po zagranicznych gorach ani po skalkach w Polsce nie zamierzam sie wspinac. No ale to prywata a najwazniejsze wiadomo... bezpieczeństwo mas. Swoja droga to ciekawy wątek, ktory wlasnie w calosci przeczytałem :)

_________________
Pozdrawiam
Jaro
I love Tatry :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 7:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 7:35 pm
Posty: 3100
Lokalizacja: G.E.K.O.N.Y.
Jaro_dcg napisał(a):
w obecnym stanie moge jeszcze na OP pojsc bez zadnych kosztow a potem... nie wiem czy bede skłonny wydac 400zl na sprzęt na jedna tylko orla perc

No właśnie
Jaro_dcg napisał(a):
No ale to prywata a najwazniejsze wiadomo... bezpieczeństwo mas

Zginąć można wszędzie,nie tylko na OP,a trzeba mieć w głowie a nie w rękach i nogach...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 7:25 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 12, 2006 11:38 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Łódź
maniek napisał(a):
Zginąć można wszędzie,nie tylko na OP,a trzeba mieć w głowie a nie w rękach i nogach...


Zgadza sie tylko pytanie czy w ramach solidarnosci spolecznej Ci co maja w glowie maja dbac o tych co nie maja? Mnie sie wydaje, ze tak.

_________________
Pozdrawiam
Jaro
I love Tatry :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 7:58 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 11:00 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Poznań
Hasło Solidarności Społecznej kojarzy mi się tylko z jednym i wobec tego mogę być tylko i wyłącznie, ale zaraz całym sercem przeciw :lol: :D :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 8:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Nie wiem, czy od zniknięcia Tatrzanki pojawił się wątek, w którym byłoby więcej pie.olenia bez sensu.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 8:33 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 09, 2006 9:23 am
Posty: 411
Lokalizacja: Łaziska Górne (Śląsk)
Najbardziej boli to, ze pewnie ten apel podpisalo kupe ludzi, ktorzy nigdy po za Krupowkami nie byli, a w najlepszym przypadku nie wybieraja sie na Orla.

_________________
Niewazne gdzie, wazne, ze pod gore!
http://pod-gore.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 9:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14891
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
AvantaR napisał(a):
Najbardziej boli to, ze pewnie ten apel podpisalo kupe ludzi, ktorzy nigdy po za Krupowkami nie byli, a w najlepszym przypadku nie wybieraja sie na Orla.

Może. Sądząc po wpisach apel podpisała też tak zwana kupa ludzi którzy byli nie tylko na Orlej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 9:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14891
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
piomic napisał(a):
Nie wiem, czy od zniknięcia Tatrzanki pojawił się wątek, w którym byłoby więcej pie.olenia bez sensu.

Chyba nieregularnie czytujesz forum. Jak na każdym forum i jak niemal w każdym wątku są posty z sensem i bez sensu. Taka uroda forum internetowego. Jeśli dla ciebie ten wątek zawiera samo pie.olenie bez sensu to pisz w jakimś innym, inteligentniejszym. Polecam off-topic, tam to dopiero chyba jest "z sensem"?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 9:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Widzisz, mimo, że nie jestem gruby, jestem (prawie) łysy więc czuję do Ciebie pewną sympatię (a na poważnie - jesteś OK). Większość postów w tym wątku popełniają ludzie, którzy nie widzą różnicy między "usunięciem łańcuchów" i "wymianą łańcuchów na stalowe poręczówki" a jeśli widzą to nigdy tych ostatnich nie widzieli. I nie wiedzą w czym są lepsze od łańcuchów. Widzisz, zanim przejechałem się na ABS-ie po lodzie nie wiedziałem, że to pożyteczny wynalazek. Teraz już wiem. I to by było na tyle w tym temacie.
Howgh.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 9:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 7:35 pm
Posty: 3100
Lokalizacja: G.E.K.O.N.Y.
[quote="piomic"] nie widzą różnicy między "usunięciem łańcuchów" i "wymianą łańcuchów na stalowe poręczówki" a jeśli widzą to nigdy tych ostatnich nie widzieli. I nie wiedzą w czym są lepsze od łańcuchów[/]
Moim skromnym zdaniem nie chodzi o wymianę łańcuchów tylko o mentalność ludzi,którzy wychodzą na niebezpieczny szlak.Może i poreczówki sa lepsze,ale to nie znaczy,że lepsze dla ogółu turystów poruszających się po Tatrach.Usuńmy łańcuchy na poręczówki z podejścia na Rysy,ciekawe co na to turyści powiedzą :roll: Dalej twierdzę,że trzeba więcej myśleć i informować niż tylko mówić,że zmienimy i będzie super i nikt więcej nie zginie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 10:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Fajnie, lina czy łańcuch przytrzymać się można. I tyle.
A jak ktoś bardziej kumaty, to wypożyczy sobie uprząż z lonżą. Nie będzie pewnie drogo (nowa Lhotse kosztuje ok. 100, PIEPS 1000 i też opłaca się wypożyczać). A bez myślenia żadne ubezpieczenie nie pomoże.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 6:38 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 6:13 am
Posty: 1049
Lokalizacja: Krakow
Jaro_dcg napisał(a):
Ktos z Was podpisał sie pod tym apelem?


Tak, z przyjemnością.

AvantaR napisał(a):
Najbardziej boli to, ze pewnie ten apel podpisalo kupe ludzi, ktorzy nigdy po za Krupowkami nie byli, a w najlepszym przypadku nie wybieraja sie na Orla.


Nie koniecznie. Myślę, że tacy ktorzy nie byli, nie zawracają sobie głowy tematyką tego typu i nawet nie wiedzą o istnieniu Orlej Perci. Więc myślę sobie, że nie czytują naszego "pie.olenia". Tym samym ich nieświadoma działalność propagandowa nikomu nie grozi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 2:17 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 12, 2006 11:38 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Łódź
pol-u napisał(a):
Myślę, że tacy ktorzy nie byli, nie zawracają sobie głowy tematyką tego typu i nawet nie wiedzą o istnieniu Orlej Perci.

Z wyjatkiem wszelkiej masci znajomkow tych co na OP byli i podpisali sie namowieni przez nich sami tam nie bedac.

_________________
Pozdrawiam
Jaro
I love Tatry :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 4:00 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 12, 2006 11:38 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Łódź
Ali7 napisał(a):
Po czym odróżniasz znajomków od nie-znajomków?

Nie odrozniam, ot takie przypuszczenie, w ktorym pewnie jest zdzblo prawdy.

Ali7 napisał(a):
Nawet, jeśli tam nie byli, może była ich rodzina, może chodzi po OP ich dziecko i zależy im na jego bezpieczeństwie


To twoje przypuszczenie analogiczne do mojego powyzej jak najbardziej zasadne.
Ali7 napisał(a):
A propos: a Ty byłeś już na OP?

Nie bylem choc krociutkim jej odcinkiem przeszedlem (schodzac z KP do Piatki) dlatego generalnie nie wypowiadalem sie w tym watku choc jak widac pod koniec troche mnie podkusilo:)

_________________
Pozdrawiam
Jaro
I love Tatry :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 9:19 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 12:21 pm
Posty: 225
Lokalizacja: Warszawa
Tylko dlaczego jakoś nie proponuje się najpierw założyc stonkochronu(c) na najbardziej niebezpiecznym szlaku w rejonie OP tj. na żółtym szlaku przez Kozią Przełęcz ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 9:47 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Stonka napisał(a):
Tylko dlaczego jakoś nie proponuje się najpierw założyc stonkochronu(c) na najbardziej niebezpiecznym szlaku w rejonie OP tj. na żółtym szlaku przez Kozią Przełęcz ?

Bo tak "dlaczegować" i malkontencić można w nieskończoność, wówczas ktoś spytałby: "A czemu nie proponuje się najpierw założyć ferraty na OP, aby ci którzy chcą chodzić tym szlakiem bezpiecznie mieli taką możliwość".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 9:52 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 12:21 pm
Posty: 225
Lokalizacja: Warszawa
Kaytek napisał(a):
Stonka napisał(a):
Tylko dlaczego jakoś nie proponuje się najpierw założyc stonkochronu(c) na najbardziej niebezpiecznym szlaku w rejonie OP tj. na żółtym szlaku przez Kozią Przełęcz ?

Bo tak "dlaczegować" i malkontencić można w nieskończoność, wówczas ktoś spytałby: "A czemu nie proponuje się najpierw założyć ferraty na OP, aby ci którzy chcą chodzić tym szlakiem bezpiecznie mieli taką możliwość".
Dlatego, że najpierw trzeba założyć stonkochron(c) na najbardziej niebezpiecznym szlaku żółtym przez Kozią Przełęcz, aby ci aby ci którzy chcą chodzić tym szlakiem bezpiecznie mieli taką możliwość.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 11:21 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/modul ... e&sid=3372


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 11:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
Proponuje przeczytać komentarz Basi Z pod tym artykułem.
To jedyny rozsądny tekst na tej stronie.

Reszta to ciągle to samo. Straszenie lobby przewodnickim i nie rozumienie na czym mają polegać nowe zabezpieczenia. Plus lament o odbieraniu szlaku turystom i ingerencji w wolność turystów. I kompletny brak wiedzy na temat tego gdzie już teraz można pójść z przewodnikiem. I gdzie w ogóle można by jeszcze chodzić.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 12:31 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14891
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
tomek.l napisał(a):
Straszenie lobby przewodnickim i nie rozumienie na czym mają polegać nowe zabezpieczenia.

Tomek, wypowiedzi przedstawicieli TOPR zmuszają do podejrzliwości. Sformułowania w stylu "stałe punkty to jest słupki do asekuracji" powtarzają się we wszystkich publicznych wypowiedziach jakie słyszałem. Czasami używa się wyrazu "ferrata", ale na ogół obok występuje wyraz "słupek".
A co to jest twoim zdaniem i czemu ma służyć "słupek do asekuracji"? Słupek do asekuracji to kawałek pręta wystającego ze skały, zasadniczo przydatny przewodnikom prowadzącym turystów techniką krótkiej liny. Można go stosować i do innych celów ale jedynym uzasadnieniem osadzania słupka zamiast np. spita jest jego przydatność do stosowania techniki krótkiej liny, czyli techniki stosowanej masowo przez przewodników. Takie słupki widziałem np. na Hornli na Macie, gdzie jak wiadomo usługi przewodnickie to przemysł. Przewodnicy w zasadzie tam nie chodzą, tylko biegają i nie mają czasu zakładać karabinków, założyli sobie słupki i są trzeba przyznać mistrzami "asekuracji w biegu".
Nie mam wiedzy co siedzi w głowie pana Maraska ani Jana Krzysztofa, ale ich wypowiedzi brzmią tak jak brzmią. A nie mogli by mówic jaśniej skoro mają czyste intencje?? Na mój gust wcale nie mają. Jak się mylę to przeproszę i nawet jeszcze będe się cieszył, że się pomyliłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 6:57 am 
Swój

Dołączył(a): Wt gru 12, 2006 11:38 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Łódź
grubyilysy napisał(a):
Tomek, wypowiedzi przedstawicieli TOPR zmuszają do podejrzliwości. Sformułowania w stylu "stałe punkty to jest słupki do asekuracji" powtarzają się we wszystkich publicznych wypowiedziach jakie słyszałem. Czasami używa się wyrazu "ferrata", ale na ogół obok występuje wyraz "słupek"

Dokladnie. Gdyby to miala byc klasyczna via ferrata z poprowadzonymi linami to ok ale coraz czesciej jest mowa o samych slupkach a tu juz trzeba z wlasna lina etc. i to juz nie jest ok.

_________________
Pozdrawiam
Jaro
I love Tatry :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 8:49 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Ile osób się wypowie tyle różnych opinii. Dorzucę i swoją.
Dotychczasowe " ubezpieczenia" są pewnymi ułatwieniami, trudno je nazwać ubezpieczeniem. Ułatwiają w znacznym stopniu pokonanie tej wymagającej drogi sprawnym, dobrze przygotowanym kondycyjnie turystom. Zmiana łańcuchów na via ferratę ( drogę żelazną) niewiele moim zdaniem zmieni.Zawsze znajdą się tacy co pokonają( z nielicznymi wyjątkami) OP przytrzymująć się stalowej liny. Dla osób które zaopatrzą się w lonżę ferrata będzie prawdziwym ubezpieczeniem gwarantującym nieporównywalnie większe bezpieczeństwo niż obecne łańcuchy.
Niedopuszczalne moim zdaniem jest zdjęcie łańcuchów i nic w zamian. Wówczas faktycznie będzie to działanie mafijne wiadomo jakiej mafii ( L.R.)
Pomijam w wypowiedzi walory historyczne dzisiejszych "ubezpieczeń"

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 9:16 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Stonka napisał(a):
Dlatego, że najpierw trzeba założyć stonkochron(c) na najbardziej niebezpiecznym szlaku żółtym przez Kozią Przełęcz, aby ci aby ci którzy chcą chodzić tym szlakiem bezpiecznie mieli taką możliwość.

Czemu zakładasz, że Twoja racja jest Najtwojsza?
Kim jesteś, że uważasz, że jeśli tobie wydaje się, że "że najpierw trzeba ", to że na prawdę trzeba?
A mnie się wydaje, że trzeba najpierw OP oferratować, a nawet i ten cały żółty szlak też oferratować żeby było bezpieczniej, a później i tak nie stawiać tam żadnych stonkoschronów, stonkoschronisk ani stonkohoteli, może jeszcze wybudować stonkostradę, żeby można sobie było podjechać stonkowozem?

grubyilysy napisał(a):
Tomek, wypowiedzi przedstawicieli TOPR zmuszają do podejrzliwości. Sformułowania w stylu "stałe punkty to jest słupki do asekuracji" powtarzają się we wszystkich publicznych wypowiedziach jakie słyszałem. Czasami używa się wyrazu "ferrata", ale na ogół obok występuje wyraz "słupek".

Ja myślę, że rozmowa schodzi na dwa różne tory - Moim zdaniem, jeśli chodzi i zamontowanie słupków - to poszlibyśmy zbyt daleko i faktycznie zyskaliby na tym tylko przewodnicy, natomiast oferratowanie OP - moim zdaniem jak najbardziej słuszne założenie, Czemu ktoś mi wmawia, że będę bardziej bezpieczny na łańcuchu, niż jeśli się przypnę do ferraty?

I może poproszę, aby ktoś, kto będzie chciał ze mną polemizować w tym temacie zaczął od wyjaśnienia, czemu niby jestem bezpieczniejszy na łańcuchu, niż przypięty do ferraty - bo od początku tego tematu jeszcze nikt mi nie udzielił na to pytanie zadowalającej odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 9:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Kaytek napisał(a):
czemu niby jestem bezpieczniejszy na łańcuchu, niż przypięty do ferraty - bo od początku tego tematu jeszcze nikt mi nie udzielił na to pytanie zadowalającej odpowiedzi.



Uważaj Kaytusie , bo zaraz możesz zostać zaatakowany statystykami :lol: . Co dla niektórych to jedyne słuszne argumenty :lol: . Choć z drugiej strony Lecha dawno tu nie było 8)

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 9:32 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Łukasz T napisał(a):
Kaytek napisał(a):
czemu niby jestem bezpieczniejszy na łańcuchu, niż przypięty do ferraty - bo od początku tego tematu jeszcze nikt mi nie udzielił na to pytanie zadowalającej odpowiedzi.



Uważaj Kaytusie , bo zaraz możesz zostać zaatakowany statystykami :lol: . Co dla niektórych to jedyne słuszne argumenty :lol: . Choć z drugiej strony Lecha dawno tu nie było 8)


Wiem, na mnie są dwa sposoby: Łukasz, albo statystyki, na razie przeciwnicy ferraty podesłali mi Ciebie, jako czarnego owca naszpikowanego wiśniami i siarką, a za chwilę dobiją mnie statystykami :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 9:44 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 6:13 am
Posty: 1049
Lokalizacja: Krakow
Łukasz T napisał(a):
zaraz możesz zostać zaatakowany statystykami


Dlatego siedzę cicho i nie odzywam się- bo czuję się przytłoczony, niewiedzący, mały, nieadekwatny, nierzetelny i niestatystyczny. :? :wink:

A artykuły publikowane na ten temat robią ludziom "lekki" zamęt- to bez wątpienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 9:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Ja jestem czarny owiec przychylny ferratom. Ale po wakacjach tego roku. Muszę jeszcze ostatni odcinek Skrajny - Krzyżne przejść "historycznie".

Ciekawi mnie jedna rzecz: czas ewentualnej przebudowy. Oczywiście po tym jak zapadną wiążące decyzje. Bo na razie to tylko gdybanie :lol:

P.s. Pol - u te statystyki pokażą prawde - to mafia zagarnia nowy teren 8) :lol:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1791 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 60  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL