Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn maja 13, 2024 6:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lip 06, 2014 12:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lut 17, 2013 9:26 am
Posty: 6
Ja polecam pensjonat STANISŁAWIANKA. Jeżdzę tam z dzieckiem. Miła obsługa, gdy trzeba skrócic pobyt nie robia problemów. Zaraz przy Krupówkach. Ładne czyste pokoje z łazienką i prysznicem, a do tego aneks kuchenny i balkon. Na dworzu parking badminton basen ok 140cm głębokości. Cena bardzo przystempna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 07, 2014 11:57 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 2:21 pm
Posty: 3
Czesc.
Obudziliśmy się z kolegami , że chcemy pojechać w tatry w pierwszy weekend sierpnia (01-03 sierpnia)
Popytalem się w paru miejscach ( Schronisko mlodziezowe Krzeptowki, Schronisko murowaniec i dwa znane mi już prywatnie inne Hoteliki) , ale nigdzie nie mają już miejsc na te dni.

Wiecie może gdzie mogę coś znaleźć dla 3 osób na 2 dni? Obojętnie co , tylko nie za drogo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 10, 2014 2:33 pm 
Nowy

Dołączył(a): So maja 11, 2013 10:06 am
Posty: 27
Lokalizacja: Starachowice
Może ktoś polecić jakąś kwaterę tak około 30zł, żeby było też dobre połączenie z kuźnicami i palenicą? Jedziemy we tròjkę i tylko na 3 dni i nie wiem, czy znajdę coś w tej cenie żeby jeszcze były dobre połączenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 11, 2014 7:09 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz maja 23, 2013 4:27 pm
Posty: 27
Lokalizacja: lubelszczyzna
tst napisał(a):
Może ktoś polecić jakąś kwaterę tak około 30zł, żeby było też dobre połączenie z kuźnicami i palenicą? Jedziemy we tròjkę i tylko na 3 dni i nie wiem, czy znajdę coś w tej cenie żeby jeszcze były dobre połączenia.


Z pierwszym warunkiem może być problem. Ceny w dobrych lokalizacjach zaczynają się od 40 PLN, chociaż może dacie radę.
Spróbuj tutaj(Karłowicza 1a) . Byłem w ubiegłym roku-cena w porządku, warunki też znośne. Lokalizacja dobra - blisko do Kuźnic, przystanek autobusowy prawie za płotem.
http://www.podnosalem.wgorach.com.pl/index.php


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 11, 2014 9:12 am 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 7:35 pm
Posty: 40
Lokalizacja: ok Krakowa
help, jakieś noclegi na przyszły tydzień dałoby radę znaleźć?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 11, 2014 9:32 am 
Swój

Dołączył(a): Śr cze 19, 2013 1:46 pm
Posty: 50
Lokalizacja: za daleko od Tatr
Ja polecam Kościelisko Góreccy, ul. Nędzy Kubińca 324
superfajni gospodarze


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 11, 2014 9:49 am 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 7:35 pm
Posty: 40
Lokalizacja: ok Krakowa
a coś bliżej? do Kuźnic?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 12, 2014 2:49 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 7:35 pm
Posty: 40
Lokalizacja: ok Krakowa
up up...chyba nic nie znajdę A CHCE jechać w środę da radę znaleźć coś za os 40zł? pomóżcie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 15, 2014 8:25 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 15, 2014 8:21 am
Posty: 1
Witam,

Wybieream się pierwszy raz z dziewczyną w 3 tyg sierpnia do zakopca.
Dobrze byłoby wychacyć jakieś klimatyczne/romantyczne miejsce.
Możecie polecić jakąś kwatere w dobrej cenie,
Może jakiś domek górski.Standard nie musi być jakiś mega wysoki. Fajnie jakby była opcja wykupienia śniadań
Nie mamy auta,więc sprawa lokalizacji jest ważna,ale jeśli jeźdzą busy to nie musi być blisko centrum.
Za każą propozycję będe wdzięczny

Dzięki z góry za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 16, 2014 7:03 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 29, 2014 12:28 pm
Posty: 6
Lokalizacja: wielkopolskie
Ja też szukałam jakiegoś ciekawego lokum i zdecydowałam się na http://apena.polturizm.pl/pl.html#onas
Co prawda do centrum jest 2,5 km ale ceny są przystępne ( opcja ze śniadaniem 39 zł )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 24, 2014 5:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz wrz 12, 2013 4:32 pm
Posty: 23
Witam. Wybieram sie do Zakopanego na poczatku wrzesnia. Szukam czegos w poblizu centrum. Znalazlem cos takiego: http://ubogusi.spanie.pl/
Ktos byl? Moze ktos cos slyszal? Pozdrawiam z mokrego Brzegu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 26, 2014 8:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 26, 2014 7:57 pm
Posty: 2
Cześć. Słyszeliście może o leśniczówce niedaleko scroniska w Pięciu Stawach? Działa jeszcze? Można tam przekimać? Ktoś ma jakiś namiar do ludzi, którzy rozporządzają tym miejscem? Wybieramy sie w kilka osób i planujemy zrobić bazę wypadową w Dolinie Pięciu, bo z doświadczenia wiemy, że w sierpniu akurat tam zawracają tłumy turystów. Tylko schronisko nietanie, więc przydałoby się zakamuflować w tej leśniczówce. Wdzięczna będę za pomoc


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Ocena noclegu.
PostNapisane: Pn sie 11, 2014 8:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 11, 2014 8:17 pm
Posty: 4
Witam. Pragnę ostrzec przed noclegiem w Domu Wczasowym " Hawrań " Stachonie 7 A.Zawarte przez właścicieli informacje odnośnie warunków w ich domu wczasowym są nie prawdziwe ! Budynek z zewnątrz owszem prezentuje się okazale,natomiast pokoje już nie.Ich wyposażenie jest bardzo skromne np. łazienka ciemna z ciągle zalaną podłogą / nie wiem skąd ten przeciek /,telewizor - miniaturka i na dodatek nie dający się wyłączyć,po wyłączeniu sam się uruchamiał i tak w kółko.Oferta właścicieli obejmuje boisko do piłki nożnej,siatkówki i kosza BRAK WYMIENIONYCH OBIEKTÓW.Następnie miał znajdować się plac zabaw dla dzieci - BRAK,sala ze stołem do tenisa stołowego - BRAK.Wg.informacji dom w spokojnej okolicy - PORAŻKA,POD OKNAMI RUCHLIWA ULICA w kierunku Poronina z JEŻDŻĄCYMI samochodami,busami.Obiekt nieogrodzony ! Cena noclegu 40 zł w tej kwocie można znalezć o wiele lepsze miejsca...
Właściciele uniemożliwiają dodawanie opinii na swojej stronie,stąd mój tutejszy wpis.
Rozczarowana :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 11, 2014 9:01 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
http://www.tripadvisor.com
www.sjp.pl

polecam. I nie śmieć.

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 11, 2014 9:25 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 11, 2014 8:17 pm
Posty: 4
mpap napisał(a):
http://www.tripadvisor.com
http://www.sjp.pl

polecam. I nie śmieć.


Właśnie stamtąd wróciłam i nie uważam,że śmiecę... napisałam tylko to co zastałam na miejscu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 11, 2014 11:08 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 11, 2014 1:15 pm
Posty: 5
Po kiego więc płacić 40 :P ja szukam najtańszych po 20-25 i jestem zadowolony, bo jest co potrzeba.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 7:02 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 11, 2014 8:17 pm
Posty: 4
Emejcz napisał(a):
Po kiego więc płacić 40 :P ja szukam najtańszych po 20-25 i jestem zadowolony, bo jest co potrzeba.


W moim przypadku nawet nie chodzi o cenę noclegu / w sezonie wakacyjnym ceny te wahają się w granicach 35 - 40 zł / lecz o to,że szukając noclegu w internecie można łatwo naciąć się na przekolorowaną ofertę,która na miejscu okazuje się JEDNĄ WIELKĄ PORAŻKĄ :(
Pozdrawiam życząc miłego dnia i udanego wypoczynku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 7:16 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Bardzo dobry post. Jak ktoś jawnie leci z kitem, to trzeba takiego pokazać, co by inni się nie nacięli.
A właściwie to teraz jest dobra okazja aby umieszczać tu więcej informacji o podobnych kwiatkach. Początek został zrobiony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 4:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
trebor napisał(a):
A właściwie to teraz jest dobra okazja aby umieszczać tu więcej informacji o podobnych kwiatkach.
Ta.
Ale od znanych i wiarygodnych nam osób a nie od nowo przybyłych, którzy być może w ten sposób chcą sobie obsmarować konkurencję.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 6:17 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Zgoda.
Ale z drugiej strony w Zakopcu jest tyle kwater, że chcąc obsmarować konkurencję to trzeba mieć "żelazową wolę" aby wszystkich oblecieć. Poza tym na różnych portalach z kwaterami są opinie turystów o kwaterach, no i też raczej ciężko byłoby stwierdzić czy są wiarygodne. Jeżeli przy okazji obsmarowania nikt nie poleca innej kwatery, to myślę że można to brać pod uwagę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 6:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt sie 12, 2014 6:23 pm
Posty: 2
Witam :)
Poszukuję noclegu, lub w ogóle miejsca, gdzie mogłabym zabrać półroczne dziecko - marzą mi się jakieś trasy spacerowe z widokiem na Tatry, pewnie najlepiej gdzieś w okolicach Zakopanego - nie w samym Zakopanem.
Czy możecie mi coś polecić, miejscowość, lub konkretne noclegi? Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 7:43 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
Ząb, polecam kasiumarysiu :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 7:57 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Ja polecam te okolice z których Rafi zdjęcia robi- Gliczarów Górny się to nazywa czy jakos tak ;) Najlepiej Jego samego zapytaj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 8:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 11, 2014 8:17 pm
Posty: 4
trebor napisał(a):
Zgoda.
Ale z drugiej strony w Zakopcu jest tyle kwater, że chcąc obsmarować konkurencję to trzeba mieć "żelazową wolę" aby wszystkich oblecieć. Poza tym na różnych portalach z kwaterami są opinie turystów o kwaterach, no i też raczej ciężko byłoby stwierdzić czy są wiarygodne. Jeżeli przy okazji obsmarowania nikt nie poleca innej kwatery, to myślę że można to brać pod uwagę.


Tak zgadzam się na większości portali oferujących kwatery w Zakopanem jest możliwość wyrażania opinii o warunkach jakie tam panują,w przypadku Domu Wczasowego Hawrań gospodarze nie zezwalają na umieszczanie opinii / można to sprawdzić na ich stronie / czyżby się obawiali,że ktoś napisze prawdę ?
Zamieszczając tu swój post nie miałam i nie mam zamiaru nikogo " obsmarować " ani nie mam zamiaru wykruszyć konkurencji gdyż nie jestem zakopianką i bywam tam tylko raz do roku.Przeważnie korzystam z ofert zamieszczanych w internecie,niestety w tym roku miałam pecha :(
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 13, 2014 6:34 am 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
nie rozumiem po co wogóle ta dyskusja. Tarnowianka dobrze że napisałaś, po to jest forum żeby zostawiać tu swoje opinie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 13, 2014 7:15 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt sie 12, 2014 6:23 pm
Posty: 2
maciej76, WILCZYCA, właśnie o tych miejscowościach myślałam, jeszcze o Czerwiennym. Jak tylko córa pozwoli to poszukam tu zdjęć rafiego i go zapytam o noclegi :)
Dziękuje Wam za odzew, mam nadzieje ze uda mi się wyjechać we wrześniu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 13, 2014 8:02 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 9:50 am
Posty: 101
Lokalizacja: 300 km a i tak czuć góry w powietrzu...
Wybaczcie moja opinię... ale osobiście uważam za strzał w stopę (własną...) polecanie sprawdzonych noclegów. Sam doświadczyłem, że moje sprawdzone miejsca noclegowe są w 100% zajęte. Reklamowanie kolejnych jest owszem chwalebne... no ale głupie jednak. Podobnie jak pisanie w jaki sposób i co robić, żeby uniknąć kolejek, tłumów itp. na szlakach. Walory edukacyjne proszę bardzo - ale potem idziemy w tłumie wykształconych i świadomych turystów. Też nie fajnie.
Co do miejscówek - w Zakopcu jest tylu handlarzy noclegami, że chyba nie zdarzyło się żeby miejsca komuś zabrakło.
Pozdrawiam i do zobaczenia (po niedzieli) na szlaku...

_________________
...próba zrozumienia logiki kobiety to gwałt na zdrowym rozsądku... O ile może tu być mowa o logice.
(to myśl z chwili załamania nerwowego - po krótkiej dyskusji z płcią jakże odmienną... rozwijana z czasem)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 13, 2014 8:48 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 7:56 pm
Posty: 257
Lokalizacja: Księstwo Podziemnej Pomarańczy ;)
kasiamarysia napisał(a):
Wybaczcie moja opinię... ale osobiście uważam za strzał w stopę (własną...) polecanie sprawdzonych noclegów. Sam doświadczyłem, że moje sprawdzone miejsca noclegowe są w 100% zajęte. Reklamowanie kolejnych jest owszem chwalebne... no ale głupie jednak. Podobnie jak pisanie w jaki sposób i co robić, żeby uniknąć kolejek, tłumów itp. na szlakach. Walory edukacyjne proszę bardzo - ale potem idziemy w tłumie wykształconych i świadomych turystów. Też nie fajnie.


Nie powiem, trochę racji masz. Chociaż akurat w przypadku noclegów polecałem jak dotąd jeden pensjonat, który mógłby mieć więcej klientów. Wolę, żeby było w nim więcej ludzi, niż gdyby miał upaść.

Mało prawdopodobne jest, że turyści typu "muszę zobaczyć Morskiego Oko", rzucą się w inne rejony Tatr. Tutejsza, doświadczona forumowa większość i tak wie, gdzie i kiedy chodzić. Owszem, jakieś ryzyko jest, ale nie sądzę, żeby było znaczące. Przyznaję jednak, że martwią mnie reklamy słowackich Tatr (początkowo tylko zima, ostatnio również lato). Niestety, uświadamiają w zbiorowej świadomości istnienie innych gór niż polskie Tatry.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 13, 2014 9:37 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 9:50 am
Posty: 101
Lokalizacja: 300 km a i tak czuć góry w powietrzu...
Dla mnie istnieją tylko NASZE Tatry... "Skądkolwiek wieje wiatr - zawsze ma zapach (naszych) Tatr! "

_________________
...próba zrozumienia logiki kobiety to gwałt na zdrowym rozsądku... O ile może tu być mowa o logice.
(to myśl z chwili załamania nerwowego - po krótkiej dyskusji z płcią jakże odmienną... rozwijana z czasem)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 15, 2014 8:49 am 
Weteran

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 4:29 pm
Posty: 137
Jako, że wybieram się w góry, poszukuje pokoju dla 1 osoby. Niestety jak się wszystko załatwia na ostatnią chwilę to ciężko coś takiego znaleźć. Udało mi się jednak załatwić pokój 1-osobowy "Jaś i Małgosia" na ul. Balzera 9 w Zakopanem. Czy ktoś może korzystał tam z noclegów i mógłby się wypowiedzieć, podzielić się jakąś sugestywną opinią ? Ewentualnie jakie miejsca jeszcze polecacie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL