Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:32 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 3:24 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
ondre82 napisał(a):
czy będąc ok.5 rano w palenicy mogę zostawić auto na parkingu jeżeli nie będzie biletera jak to z tym jest


Jeden grzyb czy go budzisz czy nie, bilet jest na cały dzień więc nie musi odrazu go dawać, przynajmniej pozwlam mu się wyspać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 8:46 pm 
Swój

Dołączył(a): N cze 05, 2011 12:18 pm
Posty: 43
o której godzinie rano trzeba wystartować z Palenicy żeby wleźć na Rysy i potem o odpowiedniej porze zejść, tylko niech nikt mi nie pisze że o 3 :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 8:50 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
ondre82 Byłem w Palenicy o 7 rano i na luzie zdążyłem zejść do Palenicy na busa .
Cytuj:
ylko niech nikt mi nie pisze że o 3

To męcz się w tłoku :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 9:51 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 5:38 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Lublin
Witam
Wybieram się sam w Tatry na 7 dni. Mam zamiar jechać pociągiem.
Chce znaleźć jakiś w miarę tani, przyjemny nocleg i stamtąd wybierać się na szlaki. Najlepiej dojazdy busami ograniczyć do minimum. Tak więc będą to wycieczki jednodniowe. Wyjazd nastawiony na chodzeniu po szlakach, ew. ze 2 dni luźniejsze na wypady motorkiem po okolicy i do Zakopanego.

Problem w tym, że nie dużo zostało mi czasu na rezerwacje i czy znajdę gdzieś pokoje 1-no osobowe, żeby w dwójkach chcieli mnie wepchnąć i nie płacić jak za dwie?
Czy mógłby ktoś polecić mi jakieś miejscowości/ pensjonaty, które pasowały by do tego co wyżej opisałem? Niestety nie jestem zorientowany w tej kwestii.



Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 9:54 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Cytuj:
czy znajdę gdzieś pokoje 1-no osobowe

W samym Zakopanem bardzo ciężko. W Poroninie może coś znajdziesz jeśli nie mają ludzi to wezmą nawet jedną osobę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2011 10:08 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 5:38 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Lublin
Nawet lepiej by było gdzieś pod Zakopanem.
Nie mam jakiś z góry zaplanowanych miejsc które chciałbym zwiedzić,tym bardziej jak by były porozrzucane od siebie.
Chętnie bym wybrał się w takie miejsce z którego mógłbym pochodzić po fajnych szlakach, z początku po niższych partiach, a w kolejnych dniach w wyższych.

W tatrach byłem raz kiedyś na obozie, dlatego był bym wdzięczny za Waszą pomoc odnośnie wyboru miejscowości/ pensjonatu z której mógłbym fajnie polatać po szlakach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 6:25 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
G#R napisał(a):
Nawet lepiej by było gdzieś pod Zakopanem.

jak się ulokujesz koło Zakopanego, to jesteś raczej uwiązany do busów
G#R napisał(a):
był bym wdzięczny za Waszą pomoc odnośnie wyboru miejscowości/ pensjonatu z której mógłbym fajnie polatać po szlakach

http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... &start=960

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 8:25 am 
Zasłużony

Dołączył(a): So lip 16, 2011 5:37 pm
Posty: 208
Lokalizacja: Siedlce
Ja na jednoosobowe noclegi krzystam zawsze z tego hotelu: http://fian.pl/
Niezbyt Tani, ale tez nie za drogi - i jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo zeby nie mieli wolnego 1-osobowego pokoju - zawsze dzwonie jakies 2-3 dni przed weekendem i zawsze jakis pokój wolny jest.
Wybralem go przedewszystkim na bezprzewodowy internet który jest mi niezbędny do pracy po powrocie ze szlaku - no i jest stosunkowo niedaleko -bo 30 minut piechotą do Kuźnic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 1:37 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 9:50 am
Posty: 101
Lokalizacja: 300 km a i tak czuć góry w powietrzu...
Chyba powiedzenie, że jest "niezbyt tani" jak i "nie za drogi" jest niedopowiedzeniem... pokój 1 osobowy 85... Dla mnie to jest za drogo i zdecydowanie nie tanio... Po skocznią nocuję za mniej niż połowę tej kwoty. Ale komputery w cholerę zostawiam w domu. I w górach nie pracuję.
A poza wszystkim to czemu w wątku o szlakach i warunkach na nich pisze się o kwaterach skoro jest do tego specjalny wątek: "Noclegi w Zakopanem, okolicach i na Słowacji"???

G#R napisał(a):
Witam
Wybieram się sam w Tatry na 7 dni. Mam zamiar jechać pociągiem.
Chce znaleźć jakiś w miarę tani, przyjemny nocleg i stamtąd wybierać się na szlaki. Najlepiej dojazdy busami ograniczyć do minimum.
Problem w tym, że nie dużo zostało mi czasu na rezerwacje i czy znajdę gdzieś pokoje 1-no osobowe, żeby w dwójkach chcieli mnie wepchnąć i nie płacić jak za dwie?

Przy aktualnej pogodzie znajdziesz masę wolnych miejsc. A samemu łazić po górach nie polecam... Chociaż we wrześniu też taki krótki wypad planuję...
Busy uważam za jeden z lepszych wynalazków - nie jesteś uwiązany do miejsca noclegu ani do parkingu. Chcesz to idziesz z jednego miejsca w drugie, a jak chcesz to nocujesz w schronie...

_________________
...próba zrozumienia logiki kobiety to gwałt na zdrowym rozsądku... O ile może tu być mowa o logice.
(to myśl z chwili załamania nerwowego - po krótkiej dyskusji z płcią jakże odmienną... rozwijana z czasem)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 2:43 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
ondre82 napisał(a):
o której godzinie rano trzeba wystartować z Palenicy żeby wleźć na Rysy i potem o odpowiedniej porze zejść, tylko niech nikt mi nie pisze że o 3 :lol:


Jak dobrze pamietam to start z Palenicy ok 6 i na górze chyba kolo 11 byłem, na szlaku luz pomimo sezonu tyle że trochę się chmurzyło więc wiara zrezygnowała chyba z tego powodu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 2:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
ondre82 napisał(a):
o której godzinie rano trzeba wystartować z Palenicy żeby wleźć na Rysy i potem o odpowiedniej porze zejść, tylko niech nikt mi nie pisze że o 3 Laughing
Raz byłem na Palenicy o 12.15 w południe, 17 na szczycie, przed 21 z powrotem Palenica. Także nie trzeba wcześnie wstawać. :D

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 3:05 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 22, 2011 2:01 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Tarnów
Witam,
od dłuższego czasu zabieram się za 4-5 dniowy wypad w Tatry ze znajomymi. Wreszcie mam trochę czasu toteż mogę zająć się organizacją ;)

Nie jestem jakimś super górochodem, mam 20 lat jak i moje towarzystwo jednak warto dodać, że od kilku dobrych lat co roku wybieram/wybieramy się na różne "rajdy". Mogę podać na ten przykład Bieszczadzkie połoniny czy też Sudety. Jednak w Tatrach byłem ze dwa razy w życiu, w dodatku było to dosyć dawno i na krótko.

Teraz czas żeby przedstawić (pod wasze czujne oko) moją propozycję trasy:

I dzień; Doliną Strążyska potem przez Grzybowiec czerwonym szlakiem na Giewont; dalej zejście niebieskim do schroniska na Hali Kondratowej; (szybko bo wiadomo, nie zaczęlibyśmy z samego rana, pewnie gdzieś koło 12-13)

II dzień; idziemy zielonym szlakiem Doliną Kondratową do przełęczy; potem kierujemy się czerwonym szlakiem granią na Kasprowy; i tu są dwie opcje: zejście do schroniska Murowaniec żółtym szlakiem lub dalej czerwonym i skręcić na czarny żeby zawitać na Kościelcu z którego zeszlibyśmy dopiero do Murowańca...

III dzień; niebieskim szlakiem obok Czarnego Stawu, dalej przez Zawrat do Doliny Pięciu Stawów; chwile relaksu, dojście do schroniska
(myślałem żeby jeszcze spróbować zdobyć Świnicę ale nie wiem czy damy radę, nie chcę forsować)

IV dzień; cofamy się delikatnie niebieskim i wchodzimy na żółty żeby przejść przez Szpiglasową przełęcz; potem zejście do schroniska nad Morskim Okiem

V dzień; tu chciałem postawić kropkę nad i, wisienkę na torcie! Moja propozycja jest prosta: Rysy a potem powrót czerwonym szlakiem wzdłuż drogi (o ile pamiętam) do najbliższego przystanku ;)


Mam jeszcze pytanie, bo doszły mnie słuchy, że w niektórych schroniskach nie można spać na glebie. Czy to prawda?

No i najważniejsze! Jak oceniacie taki plan? Chętnie wysłucham rad a i krytyką nie pogardze ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 3:34 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 4:26 pm
Posty: 651
Lokalizacja: Warszawa
Imo co dziennie chodzić po górach nie jest za dobrze. Lepiej robić sobie też jakieś lajtowe dni np pójść do doliny kościeliskiej, a tam przejść wąwóz kraków i np wejść do jaskini mylnej ;)

_________________
Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 3:38 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 23, 2010 9:48 am
Posty: 535
Lokalizacja: warm-mazur
Na szybko - ja uważam, że
I dzień - jak najbardziej oki /unikaj burzy na Giewoncie/
II dzień - uważam, że dla Was - trasa męcząca, zrozumiałem, że chcecie zejść Świnicką Przełęczą na Przełęcz Karb i jeszcze Kościelec? Może być ciężko /plecaki, zejście Świnicką i wejście/zejście z Kościelca z większym garbem/ :roll:
III dzień - za duży bigos wprowadziłeś z tą Świnicą
IV dzień - dobra trasa, czasu będziecie mieli troszkę aby "polansować się" w Moku
V- jak macie kondycję, czemu nie.

ale ja bym zrobił troszkę inaczej, a mianowicie
I - Kiry-czerwonym na Ciemniak-Małołączniak-Kondracka Kopa-żółtym na Kondracką Przełęcz-niebieskim Giewont- powrót na przełęcz i na Kondratową /musicie wyjść tak do 10 - trasa około 7-7,5 godzinna.
II - tak jak piszesz ale lepiej jak pomaszerujecie tylko na Liliowe i tam zejść do Murowańca /czas około 5,5 godziny, zostawić plecaki jak będzie siła oraz pogoda i spacerkiem nad Czarny Staw /relaks/.
III - Czarny Staw-Przełęcz Karb-Świnicka Przełęcz/lepiej wchodzić na nią/ Świnica- Zawrat-niebieskim do Piątki /czas 6-6,5 godziny/
IV- dla zasady dodałbym jeszcze Szpiglasowy Wierch i Wrota Chałubińskiego/szału tam nie ma ale ja będąc tak blisko - zawitałbym i tam tym bardziej, że czas macie/ - ogólnie trasa około 6,5 godzinna

W Muro nie ma podłogi.

_________________
"Z każdego gówna można wyjść z czystymi butami"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 4:36 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 22, 2011 2:01 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Tarnów
Dzięki! Tego mi było trzeba ;) Szczególnie podoba mi się Twój pomysł na trzeci dzień. Co do IV do Szpiglasowy Wierch był raczej w domyśle, nie dopisałem, a Wrota Chałubińskiego hmm...wyjdzie w praniu ;)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 5:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 1:36 pm
Posty: 17
Łukasz T napisał(a):
Oto zdjęcia żelastwa giewontowego :

Obrazek Obrazek Obrazek


Młody ze mnie górołaz, ale coraz częściej się przekonuję, że zdjęcia to jedno, a rzeczywiste trudności to drugie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 8:05 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
mkania napisał(a):
Mam jeszcze pytanie, bo doszły mnie słuchy, że w niektórych schroniskach nie można spać na glebie. Czy to prawda?

tylko w murowańcu. W pozostałych podłoga bez problemu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 10:06 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 5:14 pm
Posty: 379
Lokalizacja: Kraków
Tomek01 napisał(a):
zdjęcia to jedno, a rzeczywiste trudności to drugie


Miałem ok. 15 lat jak wychodziłem na Giewont i naprawdę nie przypominam sobie by trasa sprawiała choćby minimalne trudności. Żelastwo jest zupełnie zbędne (tyczy sie to także tego złomu na szczycie), na szczyt bez problemu można wejść idąc obok szlaku a zarazem omijając gigantyczną kolejkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 10:14 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
Kabanos napisał(a):
na szczyt bez problemu można wejść idąc obok szlaku a zarazem omijając gigantyczną kolejkę.


no właśnie najczęstrze wypadki na Giewoncie są winą mało odpowiedzialnych, mało doświadczonych turystów, którzy pchają się na chama albo chodzą skrótami i spadają :wink:
więc może lepiej nie namawiajmy do złego 8)

_________________
Maszeruj albo Giń!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 22, 2011 10:17 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2011 5:14 pm
Posty: 379
Lokalizacja: Kraków
Nie namawiam a jedynie podaję pewne fakty do informacji. Oczywiście bardzo dobrze, że dodałeś do nich ulotkę farmaceutyczną.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 12:29 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Proponuję brać poprawę jeżeli chodzi o nocowanie w Murowańcu bo tam jest problem z wolnymi miejscami, a gleby nie ma...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 7:46 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 3:57 pm
Posty: 896
Lokalizacja: Kielce
PrT napisał(a):
nocowanie w Murowańcu

Zawsze mają wolną pulę miejsc. Wystarczy ok. 10 rano pojawić się i zarezerwować.

_________________
https://www.facebook.com/PortugalTripExtreme2013 <------ Wyprawa rowerowa z Polski do Portugalii
http://www.pomagamoli.pl/ <------ Akcja Pomagam Oli :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 8:53 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Endrju napisał(a):
ok. 10 rano

No i tu zaczyna się problem...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 9:14 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 22, 2011 2:01 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Tarnów
W takim przypadku postaram się zadzwonić do nich odpowiednio wcześniej i zabookować kilka miejsc. Miejmy nadzieję, że to wyjdzie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 9:48 am 
Weteran

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 8:51 am
Posty: 121
Lokalizacja: 420 km. do Tatr
Pojawić się a zadzwonić to nie to samo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 12:05 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 12, 2007 7:30 pm
Posty: 78
Lokalizacja: Lublin
mkania napisał(a):
W takim przypadku postaram się zadzwonić do nich odpowiednio wcześniej i zabookować kilka miejsc. Miejmy nadzieję, że to wyjdzie ;)


Odrazu mówię, że to nie przejdzie. Dają tylko tym, którzy stawiają się osobiście. Może być ciężko nawet wtedy gdy wyślecie jedną osobę, żeby zrobiła rezerwację dla wszystkich.

_________________
W wielkim uproszczeniu: socjalizm to wysokie podatki i mnóstwo ulg, kapitalizm to bardzo niskie podatki, zero ulg. Nasi idą osławioną "trzecią drogą": wysokie podatki i zero ulg.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 12:58 pm 
Swój

Dołączył(a): N cze 05, 2011 12:18 pm
Posty: 43
Czy za parking w pobliżu Biely Vah (szlak na Krywań) i w Trzech Studniczkach płaci się tyle samo, czy może na którymś mniej, zamierzam autem podjechać na jeden z nich. Chyba że jakiś autobus jedzie koło 9 ze Szczyrbskiego w tą stronę.
Jeszcze jedno pytanko, co byście wybrali:
- kolejką z TL do Łomnickiego i potem pieszo przez Rakuską Przełęcz do Zielonego Stawu, następnie wejście na Jagnięcy i powrót żółtym do Białej Wody (nie będzie zbyt forsowny?)
- z Białej Wody do Zielonego Stawu i na Jagnięcy, powrót tą samą drogą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 1:34 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
ondre82 napisał(a):
Chyba że jakiś autobus jedzie koło 9 ze Szczyrbskiego w tą stronę.

Jedzie o 10.30
http://cp.atlas.sk/vlakbus/spojenie/

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 1:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
ondre82 napisał(a):
z Białej Wody do Zielonego Stawu i na Jagnięcy, powrót tą samą drogą.
Z Białej Wody Kieżmarskiej? To tak, bo z Biełej Wody to nie wiem którędy byś chciał przejść :D

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 23, 2011 2:22 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1227
Lokalizacja: Warszwa
z Białej wody kiezmarskiej masz jakies 100 min po nie męczącym terenie a przez przełęcz to jednak coś tego podejścia jest wiec po co sie forsować

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL