Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 4:53 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lip 03, 2015 10:56 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt lip 03, 2015 8:46 pm
Posty: 39
jeszcze nie, bo nie znam dokładnego terminu wyjazdu ale w sumie musimy zaklepać tylko 2 noce w Murowańcu a reszta jak się uda ;) najwyżej coś zmodyfikujemy.

Mogę liczyć jeszcze na jakąś podpowiedź co robić ostatniego dnia w razie kiepskiej pogody? Jak będzie się nieciekawie zapowiadało to nie będziemy się ładować na Rysy ani tym bardziej na Chłopka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 11:24 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
banja napisał(a):
dzień 2 - Schronisko Chochołowska - Trzydniowiański Wierch - Kończysty - STAROROBOCIAŃSKI - Siwa Przełęcz - Ornak - Iwaniacka Przełęcz - Schronisko na Hali Ornak. Plus ew. podejście pod Smreczyński Staw bez tobołów.
16,8 km, czas: 6:55 (ze Stawem 19,4 km, czas: 7:45)

Obawiam się jedynie dni 3 i 7 pod względem kondycji :P

Zależy z jaki cięzkimi plecakami na "ciężko" bedziecie chodzić i jak kondycyjnie.
Ja bym nie lekceważyl dnia nr 2. Będziecie słabo rozchodzeni (ale za to jeszcze nie zmęczeni), a ta trasa, szczególnie przy upale, moze dać popalić, chociaż jest jedną z ładniejszych. Oczywiscie na Trzydniowaiński przez Jarząbczą Dolinę. Podejscie na 3dniowiański potrafi wkurzyć :-).
Suma podejść/zejśc nie jest tam mała. Dzień drugi - owszem sporo podejścia, ale jak już bedzie na grani to jakoś pójdzie - podejścia na kolejne szczyty nei mają chyba więcej niz po 100 m.

Ostatni dzień - jak będzie padać, to i tak pod Czarny Staw można podejść i/lub wrócić na Łysą Polanę i przejść się DOliną Białej Wody po słowackiej stronie.
Ewentualnie do Roztoki i potem czerwonym szlakiem przez Waksmundzką do Psiej Trawki albo nawet do Toporowej Cyrhli. albo coś kombinować z Rusinową Polana/Gęsią Szyją

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 12:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
banja napisał(a):
jeszcze nie, bo nie znam dokładnego terminu wyjazdu ale w sumie musimy zaklepać tylko 2 noce w Murowańcu a reszta jak się uda ;) najwyżej coś zmodyfikujemy.
Mogę liczyć jeszcze na jakąś podpowiedź co robić ostatniego dnia w razie kiepskiej pogody? Jak będzie się nieciekawie zapowiadało to nie będziemy się ładować na Rysy ani tym bardziej na Chłopka.
Wielu opcji szlakowych nie ma. Skoro przez Szpiglasową chcecie przyjść z Pięciu Stawów to ostatniego dnia możecie wrócić do 'Piątki' przez Świstówkę (ładne widoki na otoczenie Morskiego Oka i m.in. Lodowy Szczyt).
Wolf_II napisał(a):
wrócić na Łysą Polanę i przejść się DOliną Białej Wody
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :thumleft: :thumleft:
Wolf_II napisał(a):
kombinować z Rusinową Polana/Gęsią Szyją
To już bardziej, ale przy dobrej widoczności.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 1:38 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 29, 2015 1:03 pm
Posty: 10
Cytuj:
A myslałeś nad opcję żeby rano pierwszą stramą jechać na Słowację (chyba do smokowca) i stamtąd na Polski Grzebień, MW, a potem Doliną Białej Wody na Lysą Polanę. Plus jest taki, że lecisz do Polski i na Lysej raczej coś powinieneś złapac do zakopca.

Ciekawa opcja muszę sprawdzić :) Z Łysej Polany do Zakopanego busy są raczej często ze względu na trasę Morskie Oko-Zakopane więc coś się na pewno by zatrzymało. :)

Cytuj:
do tego w dolinie pustki i można poczuć sie nieswojo

Na dodatek w tym roku jadę sam do Zakopanego i trochę mnie to zniechęca :)

Mam jeszcze takie pytanie-z jednej strony błahe ale z drugiej bardzo istotne. Czy toalety w schroniskach są płatne? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 3:24 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
banja napisał(a):
Zaplanowałam trasy na 7 dni

Jeszcze mi się nie zdarzyło w Tatrach zrobić wszystkiego co planowałem. Ale może to dlatego że planowałem właśnie w swoich początkach i skoro to nie wypalało to przestałem planować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 8:44 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 428
Dobrze że jest obraz, bo myślałem że jakieś murzyny śpiewają.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 9:08 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 06, 2015 8:46 am
Posty: 2
Witam wszystkich,

Po latach próśb i gróźb udało mi się wreszcie wyciągnąć rodzinę w Tatry (no cóż, nie każdy pała miłością do gór...). Najbliższy piątek i sobotę chciałbym przeznaczyć na jakieś lżejsze wycieczki, co by swoich dziewczyn nie zrazić. Możecie polecić jakieś szlaki dla początkujących (głównie doliny, ale może jakaś łatwa trasa na niezbyt ambitny szczyt się znajdzie)? Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 9:51 am 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Robert S napisał(a):
Witam wszystkich,

Po latach próśb i gróźb udało mi się wreszcie wyciągnąć rodzinę w Tatry (no cóż, nie każdy pała miłością do gór...). Najbliższy piątek i sobotę chciałbym przeznaczyć na jakieś lżejsze wycieczki, co by swoich dziewczyn nie zrazić. Możecie polecić jakieś szlaki dla początkujących (głównie doliny, ale może jakaś łatwa trasa na niezbyt ambitny szczyt się znajdzie)? Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam!


Z Kuźnic na Halę Gąsienicową przez Jaworzynkę lub Boczań (korzystniej wchodzić Jaworzynką a schodzić Boczaniem). Opcjonalnie Czarny Staw Gąsienicowy, możecie wejść stamtąd na Karb. Można też podejść z Hali na Kasprowy i zjechać kolejką.

Doliną Roztoki dostaniecie do D5SP. Powrót tą samą drogą lub przez Świstówkę nad Morskie Oko i stamtąd już asfaltem na Palenicę.

Łatwiejszy szczyt - Grześ lub Grześ z Rakoniem z Doliny Chochołowskiej będą w sam raz. Stamtąd już tylko pół godziny na Wołowiec, ale wtedy wycieczka już trochę się wydłuży. Ewentualnie Trzydniowiański przez Dolinę Jarząbczą; zejście tą samą drogą lub przez Kulawiec (choć tej drogi nie polecam ze względu na upierdliwość).

Dość uniwersalną trasą są Czerwone Wierchy, wejście przez Halę Kondratową, ewentualnie, żeby dziewczyny mniej zmęczyć - wjazd kolejką na Kasprowy i stamtąd przez Suche Czuby w stronę Wierchów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 11:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
Dla kogoś kto nie za bardzo w te góry chce, to jednak Czerwone, czy Świstówka na początek może być za dużo. Dla początkujących, to całodzienne wyrypy. Może Hala, ale też bym się zastanawiał. Grześ dobry wybór, tyle, że Chochołowska długa i nudna. Może rowerem, ale nie wiadomo czy jeżdżące. Może Sarnia. Kolejka na Kasprowy i w prawo granią też fajna opcja. A doliny to wiadomo.

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 12:00 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Nosal! Krótka trasa i widok na sporą część Tatr. Ostatnio naliczyłem, że byłem tam 8 razy i pewnie drugie tyle spokojnie przede mną. ;)

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 12:14 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Kopieniec, Rusinowa też powinny się nadać.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 2:19 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Robert S napisał(a):
wyciągnąć rodzinę w Tatry (no cóż, nie każdy pała miłością do gór...).

Ja bym to jeszcze przemyślał na twoim miejscu i pojechał nad morze 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 3:04 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
peepe napisał(a):
Grześ dobry wybór, tyle, że Chochołowska długa i nudna. Może rowerem, ale nie wiadomo czy jeżdżące. Może Sarnia. Kolejka na Kasprowy i w prawo granią też fajna opcja. A doliny to wiadomo.

Rowery już są i to od 7 rano. Ciuchcia "Witów" tydzień temu też już jeździła 8)

velka napisał(a):
Nosal! Krótka trasa i widok na sporą część Tatr. Ostatnio naliczyłem, że byłem tam 8 razy i pewnie drugie tyle spokojnie przede mną. ;)


W połączeniu z Kopieńcem calkiem fajne na rozgrzewkę na pierwszy dzień ;)

Jaskinia Mroźna też może być na początek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 7:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Odpuścić Nosal Kopieniec i Sarnia Skałę i pokaż im góry z bliska. Np od strony Kondratowej i Gąsienicowej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 06, 2015 9:29 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
WILCZYCA napisał(a):
Odpuścić Nosal Kopieniec i Sarnia Skałę i pokaż im góry z bliska. Np od strony Kondratowej i Gąsienicowej.

Kopieniec - zgoda, ale akurat z Sarniej Skały przynajmniej jedną góre widać z bliska i to bardzo dobrze :-). Giewony chyba z żadnego innego miejsca na mnie nie zrobił takiego wrażęnia, nawet ze Stążyskiej. Zatem kawałek ścieżki nad reglami i Sarnia Skała to na początek super propozycja.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 7:23 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 12:50 pm
Posty: 172
Hej,
W planach mam wypad około 20 sierpnia. Przyjazd o 6:00 w czwartek. Wyjazd w niedziele o 12:00. Czyli 3 pełne dni + niedziela wstać i dotrzeć do centrum.
Rok temu, na pierwszym wypadzie przez dwa dni wpadła taka trasa:
http://mapa-turystyczna.pl/route/zc7x
I dzień: Kuźnice - D5SP + II dzień D5SP - Roztoka
Tym razem kompani upierają się na przynajmniej część Orlej.
Przyjazd tak samo, 6:00 w centrum.
I: http://mapa-turystyczna.pl/route/+Eo6Is ... nYW2v7u63s
II: http://mapa-turystyczna.pl/route/sisf
III: http://mapa-turystyczna.pl/route/7t8 + ewentualne zejście do Roztoki.
Do zrobienia przy dobrej pogodzie? Nie za duży przeskok trudności?

Co do trudności - pewien strach miałem już przy wejściu na Rysy, tak, że chciałem zrezygnować. Przy zejściu już nie rozumiałem dlaczego. Jakaś blokada minęła.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 7:41 am 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Kościelec i Szpiglas jak najbardziej ok, jeśli coś cię blokowało na Rysach, to jednak Orlą (poza np. Granatami) na razie bym odpuściła, tym bardziej, że zaznaczony przez ciebie odcinek jest jednokierunkowy. Może spróbuj Zawrat i od Zawratu na Świnicę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 7:53 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 12:50 pm
Posty: 172
To może tak jak jest i wtedy "skrót" Świnica->Zawrat i ewentualne zejście do 5tki. Bez Koziego wtedy. Taka opcja też w przypadku załamania pogody. Bo też mam to na uwadze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 9:55 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Wolf_II napisał(a):
Giewony chyba z żadnego innego miejsca na mnie nie zrobił takiego wrażęnia

No północna z Sarniej robi wrażenie ale najciekawiej to Giewont wygląda z Miętusiej Polany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 10:14 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Wolf łażenie po reglach w sezonie i jak znam życie w godzinach okołopołudniowych to nie jest dobry pomysł na zachętę. Generalnie tłum jest wszędzie ale są miejsce gdzie bardziej ma się gdzie "rozpeŁznąć." Pomysł z Małą Łąką zawadzająć o przysłup Mietusi o niebo lepszy szczególnie jesli dałoby się zawadzić np o Kopę Kondracką ale nie wiem czy będzie im się chciało podchodzić. Nawet jakby sie nie chciało to jest jedna z ładniejszych dolin i ludzi nie tak dużo - (brak schroniska).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 10:14 am 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
booolooo napisał(a):
To może tak jak jest i wtedy "skrót" Świnica->Zawrat i ewentualne zejście do 5tki. Bez Koziego wtedy. Taka opcja też w przypadku załamania pogody. Bo też mam to na uwadze.

Ewentualnie jeśli będziecie chcieli Orlą, to warto rozważyć odcinek od Koziego w stronę Granatów - jest dwukierunkowy i kilka zejść po drodze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 10:16 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
booolooo napisał(a):
Co do trudności - pewien strach miałem już przy wejściu na Rysy, tak, że chciałem zrezygnować. Przy zejściu już nie rozumiałem dlaczego
No to może odblokowałeś sie na stałe. Nikt oprócz Ciebie sie o tym nie przekona.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 12:32 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 12:50 pm
Posty: 172
Dzięki, może faktycznie będzie to trasa z Koziego na Granaty :)
Dodatkowo jeszcze pogoda zweryfikuje wszystkie plany. Ale zawsze wole mieć w zapasie jakąś opcje albo i dwie.
Wiem, że sam się o tym przekonam, przez to myślę o najlepszej trasie, żeby się nie zrazić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 7:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
sonia napisał(a):
i kilka zejść po drodze.

Dwa ;)
żlebem Kulczyńskiego, i z Zadniego Granata.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 8:04 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Jacek napisał(a):
sonia napisał(a):
i kilka zejść po drodze.

Dwa ;)
żlebem Kulczyńskiego, i z Zadniego Granata.

No i ze Skrajnego jeszcze ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 07, 2015 9:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
sonia napisał(a):
No i ze Skrajnego jeszcze

Tego już nie liczyłem, bo tu kończy się ten odcinek ;)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 10, 2015 12:14 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lut 25, 2014 12:29 am
Posty: 6
Cześć, czy ktoś mógłby powiedzieć jak bardzo złym pomysłem jest pójście na Granaty (od Kulczyńskiego) w weekend? ;) Z reguły niestety w Tatry udawało mi się chodzić tylko w weekendy, ale wtedy wybieraliśmy zawsze słowackie by uciec przed tłokiem, w tę niedzielę z przyczyn logistycznych chcielibyśmy polskie. Zasadniczo gdziekolwiek widziałem informacje o "wielkich tłumach", to podawane były Rysy, Zawrat i Świnica (Giewontu nie liczę), Granatów nigdy nie widziałem w tym zestawieniu najgorszych miejsc. Biorąc pod uwagę że będziemy dojeżdżać i wracać do Krakowa z jednej strony nie piszemy się na rozwiązanie "wystartujcie o 3 nad ranem", ale z drugiej przypuszczam że głównie spotkamy tylko takich którzy poszli jedynie na Granaty i tych którzy robią Orlą w całości, bo większość z tych którzy robią "połówkę Orlej" na Granatach będzie długo przed nami bądź długo po nas.

Oczywiście nie chodzi mi o to, żeby było pusto, wiem że to nie w polskich Tatrach. Nie ma problemu jeżeli dojdę do kominka w Czarnych Ścianach i się okaże że muszę trochę czasu odetchnąć w kolejce - natomiast jeśli miało by być tak, że całą trasę idziemy w jednym rządku ludzi jak na Rysy, to chyba znajdziemy inny plan ;) Czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniami do którego z tych scenariuszy powinno być w niedzielę bliżej?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 10, 2015 12:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
O 3 to może nie, wystartujcie najpóźniej o 6-7 i nie będzie źle. Poza tym rano jest większa szansa na dobrą pogodę (z reguły).

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 10, 2015 9:54 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lut 25, 2014 12:29 am
Posty: 6
Dziękuję za odpowiedź. Czyli w szczególności mogę z niej wnioskować stwierdzenie, że jeśli wyruszymy o tej 6-7, czyli na grań dotrzemy powiedzmy nie później niż 11 (czas tur. widzę 5h, zakładam że przejdziemy to szybciej no ale pewnie nie lepiej niż te 4h, czyli 80% czasu), to można liczyć że ilość ludzi na Grantach powinna być wtedy akceptowalna?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 11, 2015 6:16 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz cze 25, 2015 7:55 pm
Posty: 9
Powiem tyle że jedyne co może oddać wspaniałośś gór jest to https://www.youtube.com/watch?v=BoZC-qPSJZs w moim odczuciu jest to jedyny kawałek który oddaje piękność gór ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL