Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 601  Następna strona

Czy ktoś Ci pomógł w tym wątku?
Tak, jestem zadowolona/y 45%  45%  [ 177 ]
Niestety nie 4%  4%  [ 15 ]
Zamieszali mi tak, że wiem mniej, niż przed pytaniem 3%  3%  [ 13 ]
To jakieś chore towarzystwo - same zboki i debile 15%  15%  [ 58 ]
Nikt nie pomógł, ale i tak Was kocham 8%  8%  [ 31 ]
Krowa cie wysrała 15%  15%  [ 59 ]
Wali mnie to 11%  11%  [ 42 ]
Liczba głosów : 395
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 23, 2009 1:12 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
adhezja napisał(a):
to można tam tak przez granice na legalu przechodzić i nie łapią?


Legalnie można tam gdzie jest szlak (i w okresie gdy otwarte są słowackie szlaki)
Podstawa prawna :arrow:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_z_Schengen

A jak przekroczysz granicę bez szlaku, to teraz grozi Ci co najwyzej mandat za naruszenie przepisów parkowych.
Bo kiedyś to groziło jeszcze (przynajmniej teoretycznie) kilka lat odsiadki za nielegalne przekroczenie granicy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: pytanko
PostNapisane: Wt cze 23, 2009 5:15 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 17, 2009 2:13 pm
Posty: 441
Proszę o pomoc forumowiczów. W przyszłym tygodniu wybieram się na Pilsko. Którędy będzie najciekawiej według Was wyjść na szczyt. Czy trasy może są wszystkie takie same i nie ma co się zastanawiać. Z góry dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 23, 2009 5:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Może się mylę, ale z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością Pilsko to nie Tatry :)

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 23, 2009 8:46 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 8:48 am
Posty: 123
Lokalizacja: Kończyce M. /k. Cieszyna
Witam.
Czy komuś zdarzyło zrobić taką trasę: z Popradzkiego Plesa wejść na Rysy, zejść do rozgałęzienia szlaków a następnie na Koprowy Szczyt, Doliną Hlińską i Koprową wrócić do Trzech Studniczek (bo chyba Magistralą powrót do Popradzkiego to już katorga). Chodzi mi o wrażenia ze szlaku i ewentualną możliwość zrobienia tej trasy w przeciwnym kierunku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 23, 2009 9:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
zefel napisał(a):
Witam.
Czy komuś zdarzyło zrobić taką trasę: z Popradzkiego Plesa wejść na Rysy, zejść do rozgałęzienia szlaków a następnie na Koprowy Szczyt, Doliną Hlińską i Koprową wrócić do Trzech Studniczek (bo chyba Magistralą powrót do Popradzkiego to już katorga). Chodzi mi o wrażenia ze szlaku i ewentualną możliwość zrobienia tej trasy w przeciwnym kierunku.


Niezły kawał szlaku. Jeśli dobrze liczę (nie mam mapy przed oczami więc mogę się mylić) to będzie z 1600m w pionie i duuuużo w poziomie. Musisz mieć niezłe płuca i kolana żeby to zrobić. Z tej trasy byłem tylko na Koprowym od strony Mięguszowieckiej, no i na Rysach od polskiej. Z Wagi, Rysów i Koprowego widoki niesamowite. Jeśli chodzi o sam szlak od skrzyżowania ->Koprowy/Rysy na Koprowy szlak bez trudności, stromy na Przeł Koprową od Stawów Hińczowych stromo, ale przez to szybko łapie się wysokość. Widoki z Przełęczy i Koprowego na Grań Hrubego - palce lizać. Z Koprowego całe Polskie Tatry jak na dłoni. Jeśli plan się uda to zazdroszczę. am bym się udał w taką trasę

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 9:35 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Zefel jeśli nie byłeś na Koprowej Przeł Wyżniej (chyba tak się ona nazywa) to masz na zachętę. Nie ta pora roku, ale daje pojęcie jak tam jest fajnie Obrazek

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 1:35 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
zefel napisał(a):
Czy komuś zdarzyło zrobić taką trasę: z Popradzkiego Plesa wejść na Rysy, zejść do rozgałęzienia szlaków a następnie na Koprowy Szczyt, Doliną Hlińską i Koprową wrócić do Trzech Studniczek (bo chyba Magistralą powrót do Popradzkiego to już katorga). Chodzi mi o wrażenia ze szlaku i ewentualną możliwość zrobienia tej trasy w przeciwnym kierunku.

Policz sobie godziny http://www.mapytatr.net/PRODUKTY/MAPY_TAT/WYSOKIE/SLICES/wys_ii.htm. Jak dla mnie całość nie do zrobienia. Lazłem, ale nie na raz. Już Koprowy z zejściem na Trzy Żródła przez cholernie długą Koprową to już jest wyrypa, ale do zrobienia. Wrażenia bardzo dobre, bardzo lubię Koprowy. Hińczowa i Hlińska są piękne. Poza tym jak chce wrócić z Trzech Źródeł - tam jeżdzą chyba ze dwa autobusy na dzień.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 1:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
zbych napisał(a):
całość nie do zrobienia


15h według mapy. Jak jest dobra kondycja to do zrobienia. Tylko pod koniec trasy może się "ziewanie" włączyć. Jak ktoś przechodził takie trasy to wie o co chodzi. Z 3 źródeł stopem. Na Słowacji nie zdarzyło mi się jeszcze czekać dłużej niż 20 min na okazję. A czekanie po takim maratonie z zimnym napojem w dłoni (o ile da się tam coś kupić) takie złe by nie było.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 2:18 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Krabul napisał(a):
15h według mapy. Jak jest dobra kondycja to do zrobienia.

Napisałem "jak dla mnie". Robiłem różne wyrypy, ale to jest trochę dużo. Ja wiem, że ludzie robią maratony górskie 24h, ale na to już za stary jestem.
Krabul napisał(a):
Z 3 źródeł stopem. Na Słowacji nie zdarzyło mi się jeszcze czekać dłużej niż 20 min na okazję. A czekanie po takim maratonie z zimnym napojem w dłoni (o ile da się tam coś kupić) takie złe by nie było.

A mi się zdarzyło. Wracałem już do Szczyrbskiego po zejściu z Krywania na Trzy Źródła na pieszo, bo ni cholery żaden stop nie dał się złapać. A co najgorsze na sucho, bo nic nie dało się kupić... Po trasie 15 godzinnej na tej pustawej drodze prawdopodobieństwo złapania stopa w nocy nie będzie rewelacyjne

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 2:22 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
adhezja napisał(a):
trekker napisał(a):
Elfka daj sobie spokój z jazdą na Słowacje, szkoda czasu i pieniędzy. Od schroniska w Chochołowskiej wal zielonym szlakiem na granicę.
byc moze pytania z garunku 'gupich', ale kto pyta, nie błądzi ponoć ;)
zatem: to można tam tak przez granice na legalu przechodzić i nie łapią?


Weź mapę i zobacz o co chodzi. Zielony szlak dochodzi do szlaku niebieskiego, który biegnie po granicy na Wołowiec. Na Wołowcu prekraczasz granicę i idzies szlakiem czerwonym na Rohacze.

Tak jak pisali powyżej od czssu przystąpienia Polski i Słowacji do układu z Schengen granicę możesz przekraczać w dowolnym miejscu. Pamiętać należy tylko że chociaż do samego przekraczania granicy nie są obecnie potrzebne dokumenty to jednak w obcym państwie jakiś dokument tożsamości musimy przy sobie posiadać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 2:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
zbych napisał(a):
A mi się zdarzyło. Wracałem już do Szczyrbskiego po zejściu z Krywania na Trzy Źródła na pieszo, bo ni cholery żaden stop nie dał się złapać. A co najgorsze na sucho, bo nic nie dało się kupić... Po trasie 15 godzinnej na tej pustawej drodze prawdopodobieństwo złapania stopa w nocy nie będzie rewelacyjne


Jedna rada obadać kiedy jedzie ostatni SAD. Jeśli koło 18-19 to można próbować zdążyć. Tylko wyjście o 5 najpóźniej i mocne tempo. Tyle, że nie wiem czy o tej godzinie jeszcze coś jeździ. Ewentualnie trasa w drugą stronę a transport rano się jakiś znajdzie.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 3:28 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Krabul napisał(a):
zbych napisał(a):
A mi się zdarzyło. Wracałem już do Szczyrbskiego po zejściu z Krywania na Trzy Źródła na pieszo, bo ni cholery żaden stop nie dał się złapać. A co najgorsze na sucho, bo nic nie dało się kupić... Po trasie 15 godzinnej na tej pustawej drodze prawdopodobieństwo złapania stopa w nocy nie będzie rewelacyjne


Jedna rada obadać kiedy jedzie ostatni SAD. Jeśli koło 18-19 to można próbować zdążyć. Tylko wyjście o 5 najpóźniej i mocne tempo. Tyle, że nie wiem czy o tej godzinie jeszcze coś jeździ. Ewentualnie trasa w drugą stronę a transport rano się jakiś znajdzie.


Wg www.cp.sk ostatni autobus do Strbskiego Plesa jest o 15.15.
Zupełnie bez sensu.
Sama ze swojej wycieczki na Krywań zwyczajnym szlakiem z zejściem do "Trzech Studniczek" pamiętam 2 godz. czekanie na stopa w Trzech Studniczkach. To już znacznie szybciej doszłabym pieszo, ale ciągle liczyłam że coś się w końcu zatrzyma.
Potem kiedy w końcu ktoś nas zabrał uciekł nam autobus 19.20 do Strby gdzie mieszkaliśmy, zjechaliśmy chyba po 20 "zębatką" i 3 ostatnie kilometry z Tatranskiej Strby do Strby znowu szliśmy pieszo.

Pozdrowienia

Basia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 7:36 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 8:48 am
Posty: 123
Lokalizacja: Kończyce M. /k. Cieszyna
Dzięki za odpowiedzi.

Krabul napisał(a):
Zefel jeśli nie byłeś na Koprowej Przeł Wyżniej (chyba tak się ona nazywa) to masz na zachętę. Nie ta pora roku, ale daje pojęcie jak tam jest fajnie


Na 100% tam idziemy. Ale już wiem, ze wyjdziemy z Popradzkiego Plesa. Pięknie.

zbych napisał(a):
Poza tym jak chce wrócić z Trzech Źródeł - tam jeżdzą chyba ze dwa autobusy na dzień.


My raczej samochód zostawimy w Trzech Studniczkach, rano autobus do Popradzkiego/Szczyrbskiego.

To na pewno jest do zrobienia, najgorsze że to niestety jednodniówka z przyjazdem i odjazdem. A dojazdu mamy 200km :( Współczucie dla kumpla-kierowcy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 24, 2009 7:41 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1227
Lokalizacja: Warszwa
zefel napisał(a):
To na pewno jest do zrobienia, najgorsze że to niestety jednodniówka z przyjazdem i odjazdem. A dojazdu mamy 200km Sad Współczucie dla kumpla-kierowcy.

ja mam niespełna 300 km i tez sie wybieralem na taka jednodniowke jako kierowca - no moze nie taką max to bylo 9h

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 25, 2009 7:59 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
zefel napisał(a):
My raczej samochód zostawimy w Trzech Studniczkach, rano autobus do Popradzkiego/Szczyrbskiego.

http://www.sadlm.sk/pdf/primestska/2009/505418.pdf. Wynika z tego, że autobus jest o 8.50 przy Trzech Żródłach i o 9.05 w Szczyrbskim.
Poza tym autobus dojeżdża do Szczyrbskiego. Dodać zatem należy do trasy 1,5 h Szczyrbkie - Popradskie pleso (staw a nie przystanek elektriczki).
Wychodząc po 9 rano na szlak przy dobrym tempie zakończenie trasy ok. 2 w nocy. Powodzenia :wink:

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 25, 2009 8:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
zbych napisał(a):
Dodać zatem należy do trasy 1,5 h


To 15h już zawiera ten fragment. Liczyłem nie od stawu tylko od elektriczki, więc nie dodaje się 1,5h. Ale start na szlak o 9 to faktycznie bardzo późno jak na taką trasę.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 25, 2009 6:43 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 04, 2005 8:48 am
Posty: 123
Lokalizacja: Kończyce M. /k. Cieszyna
zbych napisał(a):
Wychodząc po 9 rano na szlak przy dobrym tempie zakończenie trasy ok. 2 w nocy. Powodzenia :wink:


O qrde właśnie sprawdzam rozkłady i nic wcześniej nie jedzie. Nawet licząc, że auto w Szczyrbskim zostawić a potem z Trzech Studniczek wieczorem dojechac. Będzie zatem masakrycznie - powrót magistralą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 26, 2009 11:40 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
max napisał(a):
adhezja napisał(a):
to można tam tak przez granice na legalu przechodzić i nie łapią?


Legalnie można tam gdzie jest szlak (i w okresie gdy otwarte są słowackie szlaki)
Podstawa prawna :arrow:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_z_Schengen

A jak przekroczysz granicę bez szlaku, to teraz grozi Ci co najwyzej mandat za naruszenie przepisów parkowych.
Bo kiedyś to groziło jeszcze (przynajmniej teoretycznie) kilka lat odsiadki za nielegalne przekroczenie granicy.


bardzo wam dziękuje, (za ostrzeżenie przed perwersem G. tyz :P )
się cofnełam na chwile w czasie, bywa :roll:

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 27, 2009 8:58 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 17, 2009 2:13 pm
Posty: 441
Mam pytanie. O ile bardziej trudniejszy jest zielony szlak z Hali Ornak na Ciemniak od czerwonego z Kir przez Adamicę. Czy na zielonym są jakieś niebezpieczne miejsca? Z góry dzięki za info.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 27, 2009 9:22 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 8:26 am
Posty: 66
Lokalizacja: Fanatyczna Łódź
Hamster, nie ma tam żadnych niebezpiecznych miejsc, szlak przez Adamicę jest trochę nużący. Nabijasz posty ostro z tego co widzę :roll:

pozdro już z Zakopanego :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 27, 2009 9:30 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 17, 2009 2:13 pm
Posty: 441
Coltrane napisał(a):
Hamster, nie ma tam żadnych niebezpiecznych miejsc, szlak przez Adamicę jest trochę nużący. Nabijasz posty ostro z tego co widzę


ok. A tak pod względem trudności duża różnica. Co do postów nie przeczę :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 8:36 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 5:49 pm
Posty: 111
Lokalizacja: z Miasta 117-stu Mostów
Dobrzy ludzie, a powiedzcie, jak wygląda podejście z Popradskiego na Osterwę? Szukałam po forum, ale znalazłam tylko jedną wypowiedź w temacie o lęku wysokości, nie napawającą bynajmniej optymizmem... ;) A planuję tę Osterwę jako rozgrzewkę przed Rysami - mądre to? :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 8:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Nie szedłem, ale z okolic Poprackiego wygląda męcząco :D
Tzn. systemem zakosów w górę. Trudności bym się nie spodziewał bo to Magistrala.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 8:55 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 17, 2007 11:24 am
Posty: 351
Lokalizacja: Kraków
Dobry szlak na rozgrzewkę, bo niedługi, trudności brak. Fajne widoki na dol. Złomisk.


Ostatnio edytowano N cze 28, 2009 8:57 am przez 3d, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 8:56 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 5:49 pm
Posty: 111
Lokalizacja: z Miasta 117-stu Mostów
A do czego po polskiej stronie można toto porównać? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 8:57 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 17, 2007 11:24 am
Posty: 351
Lokalizacja: Kraków
ja bym to porównał do Kasprowego z Myślenickich Turni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 9:01 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 5:49 pm
Posty: 111
Lokalizacja: z Miasta 117-stu Mostów
A to z kolei jest podobne to podejścia z Hali Kondratowej na przełęcz pod Kopą Kondracką? ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 9:04 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 17, 2007 11:24 am
Posty: 351
Lokalizacja: Kraków
Nie szedłem tamtędy latem, ale chyba tak. Osobiście dla mnie ciekawszą rozgrzewką byłoby pójście nad Hińczowe Stawy, ew. Koprowy Wierch.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 9:07 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2008 5:49 pm
Posty: 111
Lokalizacja: z Miasta 117-stu Mostów
Też myślalam o tym, ale w Popradskim pierwszego dnia mam szanse być najwcześniej o 12, więc trochę boję się ruszać na Koprowy... stąd ta Osterwa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 9:10 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 17, 2007 11:24 am
Posty: 351
Lokalizacja: Kraków
To spokojnie zdążysz wyjść na Koprowy. Naprawdę to sporo czasu. Z Osterwy zejdziesz na 15.00 i nie będziesz mieć co robić ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18015 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 601  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL