Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 3:01 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 05, 2007 1:38 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 1:34 am
Posty: 4
Witam,
tak się zastanawiam czy można gdzieś w Tatrach załapać się na jakiś zorganizowany wyjazd quadowy (najlepiej w zimę) Bo chętnie bym pojeździł z jakimiś doświadczonymi ludzmi którzy wiedzą gdzie takie coś można zorganizować żeby było ciekawie. Jak nie w Polsce to może Czechy?
Np. na stronie strong.pl można wygrać taki wyjazd do rumunii. Chodzi mi o taki wyjazd, w którym ktoś poprowadzi i w razie kłopotów pomoże :) Oby nie było za łatwo ;)

_________________
strong enough!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 05, 2007 7:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Tatry to w większości park narodowy.. Więc póki co proponuję, żebyś sobie pojeździł dookoła domu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 05, 2007 7:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
albrto napisał(a):
to może Czechy?


Masz racje. Już teraz tam jedź. Ewentualnie Lech R rzuci ci się pod koła.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 05, 2007 11:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 1:34 am
Posty: 4
hehe nie chodzi mi o jakieś dzikie zjazdy przez Morskie Oko ani zjazd na śledzia z Kasprowego :wink:
Miałem nadzieje, że ktoś organizuje takie legalne wycieczki quadowe, może nie w samych Tatrach, ale gdzieś w okolicach. Tak żeby można było popodziwiać ładne widoczki i raz na jakiś czas zakopać się w śniegu :) Ale widzę że na coś takiego też nie ma szans bo przestraszę orla bielika i greenpeace mnie ukrzyżuje :(
P.S. Dzięki za linka Ali7

_________________
strong enough!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 13, 2007 8:22 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 7:59 am
Posty: 153
Lokalizacja: Kraków
owszem, rozjezdzaja okolice wspolnoty 8 wsi. pozyczaja quady przed wlotem do dol Chocholowskiej.
Proponowalbym zabrac je stamtad w jakies pola...

_________________
DRAGONISCH LUSTIGE SACHE :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 13, 2007 9:06 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 6:06 pm
Posty: 874
Lokalizacja: Piekary
[quote="albrto"]hehe nie chodzi mi o jakieś dzikie zjazdy przez Morskie Oko ani zjazd na śledzia z Kasprowego
Miałem nadzieje, że ktoś organizuje takie legalne wycieczki quadowe, może nie w samych Tatrach, ale gdzieś w okolicach. Tak żeby można było popodziwiać ładne widoczki i raz na jakiś czas zakopać się w śniegu Ale widzę że na coś takiego też nie ma szans bo przestraszę orla bielika i greenpeace mnie ukrzyżuje

będąc w Szaflarach w recepcji była ulotka z informacja o takich wypadach na quadach , wiem tylko że za godzinke takiej jazdy każą sobie zapłacić 400 stówki
www.quadoo.pl

_________________
Bo gdy raz spojrzysz w oczy TATROM
zakochasz się z wzajemnością.
Powroty do nich będą...
jak świeży powiew wiatru....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 1:02 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 1:34 am
Posty: 4
FX napisał(a):
owszem, rozjezdzaja okolice wspolnoty 8 wsi. pozyczaja quady przed wlotem do dol Chocholowskiej.
Proponowalbym zabrac je stamtad w jakies pola...

Jakby były jakieś tory do tego przeznaczone to ja bym nie musiał niczego rozjeżdżać ;)
jola dzięki za info ale 400 za godzinkę to chyba trochę drogo nie uważacie? Nic tylko kupić quada i wypożyczać. Koszt zwróci się po 40h.

_________________
strong enough!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 7:25 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 6:58 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Września
a tak to musisz rozjeżdzać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 10:00 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 09, 2006 9:23 am
Posty: 411
Lokalizacja: Łaziska Górne (Śląsk)
albrto - no to kup sobie klada i jezdzij po polu sasiada, a od gor wszelaki WARA!

_________________
Niewazne gdzie, wazne, ze pod gore!
http://pod-gore.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 2:52 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 5:36 pm
Posty: 31
to chyba jakaś prowokacja :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 3:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
albrto napisał(a):
Np. na stronie strong.pl można wygrać taki wyjazd do rumunii. Chodzi mi o taki wyjazd, w którym ktoś poprowadzi i w razie kłopotów pomoże

Skoro są takie możliwości w Rumunii to jedź do Rumunii. Albo gdzieś w Alpy. Według mnie Tatry są za małe na takie ekstrawagancje.
Zrób jakieś fotki na swojej ekspedycji i podrzuć je tutaj. Pozdrawiam i powodzenia.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 14, 2007 6:55 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 6:06 pm
Posty: 874
Lokalizacja: Piekary
Ewentualnie mozna pojezdzic na quadach w Egipcie na pustyni :)

_________________
Bo gdy raz spojrzysz w oczy TATROM
zakochasz się z wzajemnością.
Powroty do nich będą...
jak świeży powiew wiatru....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 15, 2007 12:00 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 05, 2007 1:34 am
Posty: 4
wichurra napisał(a):
a tak to musisz rozjeżdzać?
nic nie muszę rozjeżdżać tylko chodzi o to że w Polsce za bardzo nie ma gdzie jeździć a jak gdzieś pojedziesz w pole to też się ktoś znajdzie komu się to nie będzie podobało i postara się to uniemożliwić:/ A przecież wszystko jest dla ludzi, a jak już mówiłem nie nastawiam się na to żeby od razu góry rozjeżdżać i tratować obszary chronione. Po prostu jakby były tory to po nich bym jeździł.
AvantaR napisał(a):
a od gor wszelaki WARA!
niezbyt to ładne określenie :( ja bym tak do psa nie powiedział!
jola napisał(a):
Ewentualnie mozna pojezdzic na quadach w Egipcie na pustyni Smile
już byłem w Egipcie:) Bardzo fajnie się jeździło tylko teraz bym po jakichś skałkach pojeździł (tak żeby trochę trudniej było :lol: ) A co do tej firmy co mi adresik podałaś to taka 3-godzinna przeprawa kosztuje 395 zł, a to już nie jest tak źle ;)

_________________
strong enough!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 15, 2007 7:37 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 6:06 pm
Posty: 874
Lokalizacja: Piekary
albrto napisał(a):
) A co do tej firmy co mi adresik podałaś to taka 3-godzinna przeprawa kosztuje 395 zł, a to już nie jest tak źle

no niezle, mnie cos mówił o 400 stówkach, lecz nie mam pojęcia czy to była jakaś zorganizowana wycieczka, że tak drogo by wyszło

_________________
Bo gdy raz spojrzysz w oczy TATROM
zakochasz się z wzajemnością.
Powroty do nich będą...
jak świeży powiew wiatru....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 15, 2007 8:09 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 09, 2006 9:23 am
Posty: 411
Lokalizacja: Łaziska Górne (Śląsk)
albrto napisał(a):
AvantaR napisał(a):
a od gor wszelaki WARA!
niezbyt to ładne określenie :( ja bym tak do psa nie powiedział!

A halasowanie, smrodzenie i rozjezdzanie gor to juz jest ladne? Jak ktos juz napisal - to chyba prowokacja, na dodatek marna.

_________________
Niewazne gdzie, wazne, ze pod gore!
http://pod-gore.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 8:03 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 4:41 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
Planują atak na skuterach pod Tatrami

"Polska - Gazeta Krakowska": Dyrekcja Tatrzańskiego Parku Narodowego ma problem ze skuterami i quadami, które rozjeżdżają polskie góry, niszcząc przyrodę i szlaki górskie. W ten sposób bawi się bogata młodzież z Krakowa i Warszawy. Moda przyszła z USA.
Na ten sezon pewien Polak mieszkający w Alabamie, przez internet werbuje śmiałków, którzy przeprowadziliby skutter attack na Tatry i wjechaliby z nim skuterami na leżący ponad 2100 m n.p.m. Zawrat i do Doliny Pięciu Stawów.

- Zbieramy się w Brzezinach. Stamtąd gaz do dechy i ścigamy się na Halę Gąsienicową - zachęca w internecie Robert z Alabamy. Uczestnicy nielegalnego rajdu mają wyruszyć spod Murowańca nad Czarny Staw, a stamtąd w okolice pod Zmarzłym Stawem. Podczas całej wyprawy wyczynowcom towarzyszyć ma helikopter, z którego rajd będzie filmowany, zapowiada tajemniczy organizator. W Tatrzańskim Parku Narodowym wątpią, by taki atak był możliwy do przeprowadzenia w Tatrach. Choć prawdą jest, że skuterowcy i kierowcy quadów czują się w nich bezkarnie. Szlaków pilnuje zaledwie ośmiu strażników parkowych.


Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1712458,11,item.html
Akurat tym to chyba TPN powinien się zająć. I to zdecydowanie. Dziwi mnie tylko ten śmigłowiec. Wydawało mi się, że wjazd pojazdów na teren parku (i wlot "statków powietrznych") wymaga uprzedniego zezwolenia TPN i uiszczenia opłaty. Tak samo jest z kręceniem profesjonalnych materiałów filmowych. Chyba, że quadowcy/skuterowcy planują atak z zaskoczenia...

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 8:06 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Gonzo napisał(a):
Chyba, że quadowcy/skuterowcy planują atak z zaskoczenia...


Albo kompletnie nie wiedzą o czym mówią / piszą. Robią szum medialny, a skończą karierę w Brzezinach. Ogólnie to ... ( autocenzura :lol: ).

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 8:23 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 4:41 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Poznań
Łukasz T napisał(a):
Albo kompletnie nie wiedzą o czym mówią / piszą


No właśnie. Nie znam się tych quadach/skuterach, ale wydaje mi się, że 1) dość ciężko byłoby nimi podjechać Zawratowym Żlebem (zimą a tym bardziej latem), 2) zjazd do DPSP przy lawinowej II-ce może tak, ale nie wiem, czy quadowcy/skuterowcy w ogóle rozważają aspekt zagrożenia lawinowego :lol: . Mam nadzieję, że TPN ostro zadziała w tej kwestii.

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 8:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
albrto napisał(a):
nie ma gdzie jeździć a jak gdzieś pojedziesz w pole to też się ktoś znajdzie komu się to nie będzie podobało i postara się to uniemożliwić:/

to sobie kup pole i wio, możesz sobie kamieni naznosić, będziesz miał skałki o których marzysz... a w góry tylko na nogach zapraszamy

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 8:29 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
peepe napisał(a):
to sobie kup pole i wio, możesz sobie kamieni naznosić, będziesz miał skałki o których marzysz...



To prawie jak ze zdjęć Lecha R :lol:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 8:35 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
:D

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 9:48 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 7:15 pm
Posty: 1270
Lokalizacja: Kraków
na 321 było ogłoszenie tego pacjenta od skuterów i zawratu :D
http://www.321gory.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=5816

_________________
Blog | Flickr | Facebook | Instagram | Twitter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 10:04 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 4:41 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Poznań
Po przeczytaniu wiadomości na Onecie wydawało się, że to "poważne" zamierzenia. Ale z tego posta na 321 wynika, że to raczej marnej jakości prowokacja. A tak się zbulwersowałem... :lol:

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 3:12 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 12, 2007 8:06 pm
Posty: 97
Lokalizacja: Reda
Eee.. Chyba nic nie zastąpi tradycyjnej pieszej wycieczki górskiej :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 18, 2008 3:39 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Ale kicz :) nie sądzę,żeby w ogóle coś takiego wystartowało,a nawet jeśli to wpada murowana przy pierwszym lepszym postoju.

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 11:47 am 
Nowy

Dołączył(a): So mar 01, 2008 5:09 pm
Posty: 9
albrto napisał(a):
Witam,
tak się zastanawiam czy można gdzieś w Tatrach załapać się na jakiś zorganizowany wyjazd quadowy (najlepiej w zimę) Bo chętnie bym pojeździł z jakimiś doświadczonymi ludzmi którzy wiedzą gdzie takie coś można zorganizować żeby było ciekawie. Jak nie w Polsce to może Czechy?
Np. na stronie strong.pl można wygrać taki wyjazd do rumunii. Chodzi mi o taki wyjazd, w którym ktoś poprowadzi i w razie kłopotów pomoże :) Oby nie było za łatwo ;)

Możesz - ale czy to :idea:
Cytuj:
Rozjeżdżą Tatry?
Halina Kraczyńska
18.03.2008, aktualizacja: 18.03.2008, 07:36
Skutery śnieżne i quady niszczą polskie góry. Wandale chcą wjechać do Doliny Pięciu Stawów.
Powstała nowa moda na nielegalne wjazdy skuterów śnieżnych i quadów w Tatry. Moda na tzw. skutter attack narodziła się w Stanach Zjednoczonych i szybko rozprzestrzeniła po świecie. Teraz dotarła do Polski. W ten sposób bawi się bogata młodzież z Krakowa i Warszawy.

Dyrekcja Tatrzańskiego Parku Narodowego przyznaje, że ma problem ze skuterami i quadami, które rozjeżdżają polskie góry, niszcząc przyrodę i szlaki górskie. Na ten sezon nasz rodak Robert, mieszkający w Alabamie, przez internet werbuje śmiałków, którzy przeprowadziliby skutter attack na Tatry i wjechaliby z nim skuterami na leżący ponad 2100 m n.p.m. Zawrat, jeden z najbardziej niebezpiecznych szlaków, i do Doliny Pięciu Stawów. W TPN nic o tym planie nie wiedzą.

Do tej pory Tatrzański Park Narodowy miał problem głównie z nielegalnymi wjazdami skuterów śnieżnych na Kasprowy Wierch. Teraz rajdowcy na skuterach i quadach mają bardziej ambitne plany.

Skutter attack to wyścig po górskich przełęczach, żlebach i szczytach z użyciem helikoptera, który filmuje z góry całą eskapadę i akrobacje skuterowców, a w bardzo trudnych miejscach holuje skutery. - Zbieramy się w Brzezinach. Stamtąd gaz do dechy i ścigamy się na Halę Gąsienicową - zachęca w internecie Robert z Alabamy, szef całego przedsięwzięcia i pomysłodawca ataku na polskie szczyty.

I podaje szczegółowy plan akcji. Uczestnicy nielegalnego rajdu mają wyruszyć spod Murowańca nad Czarny Staw, a stamtąd w okolice pod Zmarzłym Stawem.

- Tam mogą się pojawić kłopoty z podjazdem, ale to nie problem! Podczas całej wyprawy towarzyszyć nam będzie śmigło, z którego nasz rajd będzie filmowany - zapowiada tajemniczy organizator. Po zdobyciu Zawratu uczestnicy rajdu mają zsiąść ze skuterów, które zostaną zholowane na dół. Kierowcy skuterów będą musieli przesiąść się na narty i doszusować do Doliny Pięciu Stawów.

Organizatorzy ostrzegają, że wyprawa jest całkowicie nielegalna i każdy uczestnik odpowiada za siebie mimo wpłacenia sporej sumy wpisowego - ok. 3 tys. zł.
W Tatrzańskim Parku Narodowym wątpią, by taki atak był możliwy do przeprowadzenia w Tatrach. Choć prawdą jest, że skuterowcy i kierowcy quadów czują się w nich bezkarnie. Szlaków pilnuje zaledwie ośmiu strażników parkowych.

- Według mnie do niczego takiego nie może dojść, bo na pewno wykrylibyśmy śmigło. Każdy samolot, który przelatuje nad Tatrami, musi być zgłoszony w kontroli lotów w Nowym Targu - przyznaje Stanisław Czubernat, wicedyrektor Tatrzańskigo Parku Narodowego.

Jednak parę miesięcy temu ekipa, która kręciła film w Tatrach, użyła śmigłowca bez zgody i wiedzy Parku. Nikt się nie przejmował, że grozi mu mandat za złamanie wewnętrznych przepisów TPN. Dyrektor parku Paweł Skawiński podkreśla jednak, że każdy, kto przekroczy granicę Parku na skuterze, popełnia przestępstwo. I to bardzo poważne.

- Tutaj nie ma żadnych wyjątków poza służbami, które pracują na terenie parku, np. TOPR, TPN, Straż Graniczna - mówi Skawiński.

W tym sezonie organizowane już były nielegalne wjazdy, m.in. na Kasprowy Wierch, co zgłaszały kilka razy Polskie Koleje Linowe. Skuterowcy niszczyli im przygotowane trasy narciarskie, co zdaniem dyrekcji PKL narażało życie narciarzy.

A tatrzańscy piraci nie tylko hałasują w górach i płoszą zwierzynę. Ich ciężkie maszyny uszkadzają pokrywę śniegu, niszcząc tatrzańską roślinność.Czasem po prostu zagrażają zwykłym turystom na szlaku.

- U nas problem skuterów nie jest tak bardzo nabrzmiały jak w innych terenach górskich, ale nie można też powiedzieć, że go nie ma - podkreśla dyrektor Czubernat.

Niestety, ekstremalne sporty, np. skitoury, stają się coraz bardziej modne. Tatry, nawet w swych najbardziej dzikich zakątkach, coraz częściej są porysowane śladami nart.

Zakup skutera śnieżnego to dziś wydatek 40-45 tys. zł. Ceny wahają się w zależności od producenta, wyposażenia i mocy silnika maszyny. Mogą one przekroczyć nawet 100 tys. zł.

Wynajęcie skutera śnieżnego na godzinę kosztuje w Zakopanem i na Podhalu 300 zł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 4:17 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So cze 30, 2007 6:49 pm
Posty: 460
Przychodzi mi do głowy użycie panzerfausta...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 4:45 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
mac ap napisał(a):
Przychodzi mi do głowy użycie panzerfausta...

Widzę, że Ciebie mac ap półśrodki zadowolą ...
A może coś z arsenału ABC ???
:lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 5:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Damy cynk Leszkowi R, niech pojedzie tam w stroju ORMO ze swoją dzielną watachą i zrobi z nimi porządek... :lol:

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 19, 2008 5:18 pm 
Nowy

Dołączył(a): So mar 01, 2008 5:09 pm
Posty: 9
Cytuj:
W Tatrzańskim Parku Narodowym wątpią, by taki atak był możliwy do przeprowadzenia w Tatrach. Choć prawdą jest, że skuterowcy i kierowcy quadów czują się w nich bezkarnie. Szlaków pilnuje zaledwie ośmiu strażników parkowych.

W tym artkule jest jest news po którym można :shock: Szlaków pilnuje zaledwie ośmiu strażników parkowych
Iluuu - ośmiu :?: cały TPN


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL