Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 02, 2008 10:08 am 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 04, 2008 2:55 pm
Posty: 371
Lokalizacja: Łódź
Szlak w wakacje 2009 otwarty
źródło: Gazeta Krakowska - 2008/10/30

Droga do Morskiego Oka będzie zamknięta także w 2009 roku. Jak zapowiada Andrzej Gąsienica Makowski, starosta tatrzański, droga będzie czynna w wakacje.


Prace przeprowadzone zostaną bowiem przed przyszłoroczną majówką, a pas nawierzchni otworzony zostanie przed drugim weekendem maja 2009 roku. Jak dodaje Makowski, początek prac przy osuwiskach po zimie zależy jednak od pogody, jaka będzie panowała na początku przyszłego roku. W grę bowiem wchodzi rozpoczęcie prac nawet w marcu.

Elfka napisał(a):
Na szlaku przez Świstówkę jeszcze w sierpniu żadnych łańcuchów nie było. Może teraz coś doinstalowali. Pamiętam dwa albo trzy lata temu był jeszcze kawałek łańcucha, wyrwanego z jednej strony. Potem to usunięto zupełnie. Być może rzeczywiście turysta szedł szlakiem przez Szpiglasową.

A ja mam bezpośrednią informację od dyżurnego ratownika TOPR, że dwa lata temu zdjęto ostatni kawałek łańcucha na szlaku przez Świstówkę i od tamtej pory tam żadnego łańcucha nie ma.
Wyglada na to, że Mateusz nie dostrzegł tablicy na Panenicy:

Obrazek

...albo też ją przeczytał, ale w ogóle nie orientując się w topografii poszedł przez Szpiglasową. To wcale nie jest odosobniony wypadek - wiele osób pcha się przez Szpiglasową bo... nie zauważają przed schroniskiem pięciostawiańskim wejścia na szlak przez Świstówkę.

_________________
Na świecie nie ma miejsc nieciekawych,
Natomiast ludzie... owszem, są.
http://www.turystyka.skibicki.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 02, 2008 11:03 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Jak teraz doważą jedzenie i pracowników do schroniska ? :scratch:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 02, 2008 11:15 am 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 04, 2008 2:55 pm
Posty: 371
Lokalizacja: Łódź
dawid91 napisał(a):
Jak teraz doważą jedzenie i pracowników do schroniska ? :scratch:

Nie mam pojęcia, choć przecież i materiały budowlane dowozić tam trzeba.
Gdy coś mnie bardzo interesuje, najprościej jest zadzwonić samemu do "źródła".
W tym wypadku - 018 207 76 09 - schronisko PTTK Morskie Oko.
Dokładnie tak samo rozwiązałem problem, czy są na świstówkowym szlaku łańcuchy? Tyle, że dzwoniłem do TOPR...

_________________
Na świecie nie ma miejsc nieciekawych,
Natomiast ludzie... owszem, są.
http://www.turystyka.skibicki.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 02, 2008 11:28 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Dowożą wszystko pewnie tak jak zawsze. Drogą. We wrześniu remont był przeprowadzany tak, że droga była przejezdna. I tak pewnie pozostanie. Raczej nie odetną schroniska i toprówki od świata.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 02, 2008 12:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
w którejś z ostatnich relacji zdaje się autor wspomniał, że samochód pracowniczy podwiózł go do Morskiego - czyli przejazd jest :)

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 02, 2008 1:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 04, 2008 2:55 pm
Posty: 371
Lokalizacja: Łódź
świnia na świnicy napisał(a):
w którejś z ostatnich relacji zdaje się autor wspomniał, że samochód pracowniczy podwiózł go do Morskiego - czyli przejazd jest :)

Przecież to oczywiste, że przejazd "technologiczny" istnieć musi dla samego sprawnego prowadzenia robót remontowych. Dla mnie także jasne jest, że również schronisko, TPN i TOPR z takich możliwości korzystają.

_________________
Na świecie nie ma miejsc nieciekawych,
Natomiast ludzie... owszem, są.
http://www.turystyka.skibicki.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 03, 2008 1:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
świnia na świnicy napisał(a):
w którejś z ostatnich relacji zdaje się autor wspomniał, że samochód pracowniczy podwiózł go do Morskiego - czyli przejazd jest :)
Gratuluję dobrej pamięci. Dla chcącego... :wink:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 04, 2008 10:35 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Morskie otwarte na długi weekend
dodano: 4 Listopada 2008 (źródło: Gazeta Krakowska - www.gk.pl - 2008/11/04)



Przed nami polska specjalność – kolejny długi weekend. Jeśli tylko pogoda dopisze to wszystko wskazuje na to, że od 7 do 11 listopada pod Tatrami wypoczywać będzie minimum kilkadziesiąt tysięcy turystów.




Zapewne spora część z nich będzie chciała odwiedzić najpopularniejsze miejsca w Tatrach, takie jak Dolina Kościeliska, Kasprowy Wierch czy Morskie Oko. Dlatego też starostwo tatrzańskie zdecydowało się na ten weekend udostępnić turystom remontowaną drogę do Morskiego Oka.


– To już postanowione – zapewnia starosta tatrzański Andrzej Gąsienica Makowski.


– Wykonawca zobowiązał się, że w rejonie naprawianych osuwisk dla bezpieczeństwa ludzi zostaną postawione specjalne bariery. Wszystko wskazuje na to, że weekend będzie słoneczny, więc na pewno spora część turystów będzie chciała odwiedzić Morskie Oko. Poprowadzone dotychczas obejście przez Dolinę Pięciu Stawów to trasa naprawdę trudna, szczególnie jesienią.


– Dlatego postanowiliśmy na te cztery dni drogę dla ruchu otworzyć – dodaje starosta tatrzański. Od kilku już tygodni droga do Morskiego Oka od Wodogrzmotów Mickiewicza do Włosienicy jest zamknięta zarówno dla góralskich furmanek, jak i dla ruchu turystycznego. Wszystko przez remont tej trasy, który w tym roku obejmuje naprawę osuwisk stanowiących zagrożenie.


Przemysław Bolechowski

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 3:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
tpn.pl
Cytuj:
REMONT DROGI DO MORSKIEGO OKA

- Od 15 kwietnia (do 15 czerwca?) prowadzony jest remont osuwiska w pobliżu Wodogrzmotów Mickiewicza. Droga będzie zamknięta na odcinku Palenica Białczańska - Wodogrzmoty Mickiewicza. Dla ruchu turystycznego udostępniona jest droga gospodarcza do schroniska w Roztoce, skąd szlakiem turystycznym będzie można przejść do Wodogrzmotów Mickiewicza (i dalej do Morskiego Oka lub Doliny Pięciu Stawów Polskich)
W tym okresie nie będą kursowały wozy konne.
Turyści wędrujący czerwonym szlakiem z Waksmundzkiej Polany, będą mogli zejść drogą do Palenicy Białczańskiej.
- W okresie od 01.07. do 30.10 w związku z dalszym remontem na drodze będą wystepować utrudnienia, o których będziemy informować na bieżąco.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 7:00 pm 
Nowy

Dołączył(a): So kwi 04, 2009 6:00 pm
Posty: 27
I to jest dobra informacja. Ta dotycząca smrodowozów. Ale i ta, że część ludu się w Roztoce pewnie zatrzyma, schronisko to schronisko, jeden ch** :rofl_an:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 14, 2009 11:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 9:41 pm
Posty: 9
Cytuj:
Od 18 maja planowane jest całkowite zamknięcie drogi do Morskiego Oka. Droga pozostanie otwarta tylko w weekendy (soboty i niedziele). Dla ruchu turystycznego nadal udostępniona będzie droga gospodarcza do schroniska w Roztoce, skąd szlakiem turystycznym będzie można dojść do Wodogrzmotów Mickiewicza, a następnie do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Podczas zamknięcia drogi, dojście do Morskiego Oka oraz powrót możliwy będzie przez Dolinę Pięciu Stawów Polskich, a następnie tylko przez Szpiglasową Przełęcz, gdyż do 31 maja zamknięty pozostaje szlak przez Świstówkę Roztocką. Na szlaku przez Szpiglasową Przełęcz leży jeszcze śnieg i zalecane jest posiadanie tam sprzętu zimowego (raki, czekan).


tpn.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 15, 2009 7:57 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Pierwsza część wiadomości mnie cieszy - zawsze chciałem ponownie chodzić byłym niebieskim szlakiem do Roztoki - chodziłem tam gdy miałem 12-13 lat i do takich wspomnień chce się zawsze wracać. Tyle, że wygląda na to, że od wakacji znowu będzie otwarta droga i znowu nie skorzystam (pierwszy wyjazd 4 lipca). Ale może się coś przedłuży...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 16, 2009 1:45 pm 
Nowy

Dołączył(a): So maja 16, 2009 11:50 am
Posty: 7
REMONT DROGI DO MORSKIEGO OKA
W związku z remontem osuwiska, droga na odcinku Palenica Białczańska - Wodogrzmoty Mickiewicza jest zamknięta.
Dla ruchu turystycznego udostępniona jest droga gospodarcza do schroniska w Roztoce, skąd szlakiem turystycznym można przejść do Wodogrzmotów Mickiewicza (i dalej do Morskiego Oka lub Doliny Pięciu Stawów Polskich)
Przejście z wózkiem dziecięcym jest niemożliwe.
Na trasie Wodogrzmoty Mickiewicza – Włosienica w godzinach rannych tj. do 10.00 mogą wystąpić okresowe zamknięcia drogi. Utrudnienia te są związane z koniecznością wykonania głębokich wykopów w poprzek drogi.
Podczas trwania remontu nie kursują wozy konne.
Turyści wędrujący czerwonym szlakiem z Waksmundzkiej Polany mogą zejść drogą do Palenicy Białczańskiej.
OD 18 MAJA planowane jest całkowite zamknięcie drogi do Morskiego Oka. Droga pozostanie otwarta tylko w weekendy (soboty i niedziele). Dla ruchu turystycznego nadal udostępniona będzie droga gospodarcza do schroniska w Roztoce, skąd szlakiem turystycznym będzie można dojść do Wodogrzmotów Mickiewicza, a następnie do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Podczas zamknięcia drogi, dojście do Morskiego Oka oraz powrót możliwy będzie przez Dolinę Pięciu Stawów Polskich, a następnie tylko przez Szpiglasową Przełęcz, gdyż do 31 maja zamknięty pozostaje szlak przez Świstówkę Roztocką. Na szlaku przez Szpiglasową Przełęcz leży jeszcze śnieg i zalecane jest posiadanie tam sprzętu zimowego (raki, czekan).
Po zakończeniu remontu osuwiska (około15 czerwca?) do końca października będą występowały utrudnienia, (związane z dalszym remontem nawierzchni drogi) o których będziemy informowali na bieżąco.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 16, 2009 4:09 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
No nie powiem...trochę mi to wlazło w plany :badpc:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 16, 2009 4:14 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 3:56 pm
Posty: 85
Hania ratmed napisał(a):
No nie powiem...trochę mi to wlazło w plany :badpc:

W pierwszej chwili też tak pomyśałem, ale ostatecznie się w weekend w tym rejonie zjawić będzie można.

A tak a'propos, to gdzieś na poprzednich stronach było coś wspominane, że kiedy nie ma tam robotników, to da się normalnie przejść tą drogą, więc może również teraz funkcjonuje to na tej samej zasadzie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 17, 2009 10:17 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 7:51 am
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów (Górny Śląsk)
Da sie normalnie przejść droga w niedzielę - i tak tam nic nie robią. Szliśmy tak tydzień temu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 17, 2009 10:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
8 V szedłem, niby było zamknięte, ale
- Roboty są skupione wokół Wodogrzmotów.
- Most stoi i wygląda na nieruszony.
- Generalnie droga nie jest tak zniszczona żeby się nią aż przejśc nie dało, mało tego - jeżdżą nią nawet samochody...
- Problemem jest to że na dobre trwają prace budowlane, po części z użyciem ciężkiego sprzętu, nieraz dźwig czy kopara staje w poprzek i samą drogą przejść się rzeczywiście nie da, a w każdym razie przez szacunek dla robotników, prawo budowlane i w ogóle fakt azakazu w zasadzie nie powinno. A już na pewno nie powinno sie tego robić z wózkiem dla dzieci... Prace momentami polegają robieniu przepustów dla wody nie wiem jak to robią, ale daja rury pod asfaltem, niewykluczone że akurat wtedy rozkopują drogę w poprzek i wtedy to naprawdę nie da sie przejść Co wtedy? Ano, OR.... :D
- Na pewno należy odradzić ludziom wybierającym się na weekendową wycieczkę. Aktywiści ORu spieszący do Moka poradzą sobie, np, o ile nie ruszy jakaś akcja "Zero tolerancji - akcja letnia".

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 17, 2009 10:47 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 17, 2009 8:22 pm
Posty: 22
Lokalizacja: kraków
Ale jak rozumiem w soboty cała trasa jest czynna? Bo się zaczynam gubić :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 18, 2009 9:53 am 
Swój

Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 3:56 pm
Posty: 85
Taternik napisał(a):
Droga pozostanie otwarta tylko w weekendy (soboty i niedziele).


To jest z komunikatu na stronie TPN, więc w sobotę jak najbardziej można chodzić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 12, 2009 4:21 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Był kots ostanio w MOku???
Jak wygląda sytuacja remontowanej drogi??

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 12, 2009 4:22 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Jest remontowana.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 12, 2009 4:24 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wybieram sie w lipcu do Oka i jest jakaś szansa dojścia czy trzeba okrężnie przez Roztoke?

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 12, 2009 4:51 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 12, 2009 4:43 pm
Posty: 12
Byłem parę dni temu i idzie się normalnie przez schronisko w roztoce, dodam że to nawet przyjemniejsze niż monotonne zwijanie asfaltu. Co do drogi samochody jeżdżą do samego Moka tak więc aż tak źle z tą drogą nie jest, dodam jeszcze że walą nią tłumy ludzi w sandałach i klapkach. Tak więc przejść się da. Przy okazji zeszłorocznego remontu śmignąłem koło robotników w "dzień zakazany" i jedyne co tam było uciążliwe to hałas maszyn przy plombowaniu zbocza.

Co do łańcuchów na świstówce to potwierdzam że ich nie ma,ale do tej pory myślałem że złomiarze je zwineli:D


Ostatnio edytowano Pt cze 12, 2009 4:58 pm przez marcino2000, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 12, 2009 4:52 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:48 pm
Posty: 1227
Lokalizacja: Warszwa
"W związku z remontem osuwisk, na podstawie decyzji Starosty Tatrzańskiego, droga do Morskiego Oka w dniach 11 do 14 czerwca jest otwarta wyłącznie dla ruchu pieszego, a od 15.06 do odwołania będzie zamknięta w dni powszednie. Jedynie w dni siwiąteczne będzie można dojść drogą Palenica Białczańska - Włosienica do Morskiego Oka.
Przez cały czas dla pieszego ruchu turystycznego udostępniona jest droga gospodarcza do schroniska w Roztoce, skąd szlakiem turystycznym można dojść do Wodogrzmotów Mickiewicza, a następnie do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Dojście do Morskiego Oka w dni powszednie oraz powrót możliwy jest przez Dolinę Pięciu Stawów Polskich gdzie miejscami są jeszcze płaty śniegu.
Podczas trwania remontu nie kursują wozy konne. Jeżeli remont drogi będzie przebiegał zgodnie z planem wozy będą jeździły od początku lipca."

www.tpn.pl

_________________
Jeśli zdajesz pytanie dlaczego chodzę po górach to znaczy że nie zrozumiesz odpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 12, 2009 5:09 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
marcino2000 napisał(a):
Byłem parę dni temu i idzie się normalnie przez schronisko w roztoce, dodam że to nawet przyjemniejsze niż monotonne zwijanie asfaltu. Co do drogi samochody jeżdżą do samego Moka tak więc aż tak źle z tą drogą nie jest, dodam jeszcze że walą nią tłumy ludzi w sandałach i klapkach. Tak więc przejść się da. Przy okazji zeszłorocznego remontu śmignąłem koło robotników w "dzień zakazany" i jedyne co tam było uciążliwe to hałas maszyn przy plombowaniu zbocza.


Może jak pódje wieczorem w poniedziałek to uda mi sie ich "obejść":):)

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 12, 2009 10:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt cze 12, 2009 4:43 pm
Posty: 12
Przejdziesz spokojnie, raczej nikt się czepiać nie bedzie. Byłem-widziałem. Jakoś "turyści" w sandałach z wózkami dziecięcymi tam docierają:D Domyślam się ze nie przez Świstówkę ani Szpiglasową przełęcz:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 13, 2009 7:57 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 11, 2006 10:43 am
Posty: 641
Lokalizacja: z Ciemnogrodu
marcino2000 napisał(a):
"turyści" w sandałach z wózkami dziecięcymi tam docierają

Po co cudzysłów?

A czym byłoby łażenie w goretexach po asfalcie, jeżeli maxiplan to MOko?

Zapewne swego czasu byłeś pasażerem wózka.
I szoferem takowego byłeś/jesteś/będziesz*

* wiadomo - coś wykreśl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 13, 2009 11:28 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
marcino2000 napisał(a):
Przejdziesz spokojnie, raczej nikt się czepiać nie bedzie. Byłem-widziałem. Jakoś "turyści" w sandałach z wózkami dziecięcymi tam docierają:D Domyślam się ze nie przez Świstówkę ani Szpiglasową przełęcz:D

Dzięki bo jakoś nie widziało mi sie zasuwać 3 godziny do MOka przez Świstówke a tym bardziej że Rysy jeszcze przedemną:)

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 13, 2009 11:30 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
marcino2000 "turyści"=turyści niedzielni :?: :?: :?: :D :D :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 13, 2009 1:40 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 5:48 pm
Posty: 882
mobiline napisał(a):
Może jak pódje wieczorem w poniedziałek to uda mi sie ich "obejść"

Jak będziesz miał duży wór na plecach to nikt Cię nie zauważy :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL