Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 8:58 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt paź 06, 2009 8:32 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Witam. Planuję przejście z Doliny Chochołowskiej przez Kończysty, Jarząbczy Wierch, Raczkową Czubę (Jakubinę)(2194m) i grań Otargańców do Doliny Wąskiej (Uzkiej) po słowackiej stronie. Na mojej mapie u jej wylotu mam zaznaczony kemping i dwa hotele. Interesuje mnie info nt. cen, terminów otwarcia, warunków w owych przybytkach.
Czy kemping oferuje tylko miejsca pod namiot, czy może są jakieś miejsca w domkach/przyczepach? (nie zamierzam targać ze sobą namiotu).
I jeszcze jedno: jak się wydostać dalej, np. w stronę Krywania. Z mojej mapy wynika, że nie ma tam przystanku SAD- ale może to pomyłka i może jednak jest? (nie uśmiecha mi się zbytnio nabijanie kilometrów w lesie u podnóża- nie żebym marudził, ale o tej porze roku dzień jest już krótki).
Za wszelkie pomocne odpowiedzi z góry dziękuję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 06, 2009 8:58 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Pawel_Orel napisał(a):
Witam. Planuję przejście z Doliny Chochołowskiej przez Kończysty, Jarząbczy Wierch, Raczkową Czubę (Jakubinę)(2194m) i grań Otargańców do Doliny Wąskiej (Uzkiej) po słowackiej stronie. Na mojej mapie u jej wylotu mam zaznaczony kemping i dwa hotele. Interesuje mnie info nt. cen, terminów otwarcia, warunków w owych przybytkach.



Kompletne informacje o campingu:

http://www.pribylina.sk/atc-rackova-dolina

(sama tam spałam ale dawno temu, z miejscami w domkach lub pod dachem może być problem, lepiej wczesniej zadzwonić.

Jeden hotel:

http://ubytovanie.slovanova.sk/hotel/ra ... a/3626.htm

(ale to chyba nie o to chodzi)

Pawel_Orel napisał(a):
I jeszcze jedno: jak się wydostać dalej, np. w stronę Krywania. Z mojej mapy wynika, że nie ma tam przystanku SAD- ale może to pomyłka i może jednak jest? (nie uśmiecha mi się zbytnio nabijanie kilometrów w lesie u podnóża- nie żebym marudził, ale o tej porze roku dzień jest już krótki).
Za wszelkie pomocne odpowiedzi z góry dziękuję.


No niestety autobusy tam nie dojeżdżają. Trzeba dać z buta ok. 4 km do szosy w stronę Przybyliny (hotel "Espreranto") i tam jest przystanek SAD.
Lub od razu w kierunku wylotu Doliny Bystrej.

Jeśli chodzi o rozkład jazdy na Słowacji polecam www.cp.sk.

Pozdrowienia

Basia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 07, 2009 10:40 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 3:36 pm
Posty: 269
Lokalizacja: z B~B
W lipcu na tym kempingu zapłaciłem za samochód, namiot i dwie osoby około 10euro.

_________________
"Codzienność ma posmak popiołu w ustach, dobrze jest czasem przepłukać gardło wodą z górskiego potoku" - bluejeans

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... gPkQiW5nX6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL