Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr cze 26, 2024 12:06 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N cze 13, 2010 4:34 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
Witam wszystkich chętnych do pomocy :)
Kocham Słowację, jestem z Litwy, chcę tam pojechać po raz trzeci. Problem w tym, że wykorzystałam już dobrze opisanych kilku tras i teraz mi już ich brak. Muszę znaleźć ich więcej i bardzo ładniutko proszę o pomoc.
Te co byłam:
Rysy
Lodowy Szczyt
Jagnięcy Szczyt
Bystre sedlo
i jesczcze w parę miejsc w górach, przy chatach.

Więc czego ja proszę z Państwa. - Porad. Tras. Najbardziej zależy mi na takich super fajnych, podobnych do Bystre sedlo. Tam to trasa. Uch-ach :D
Na przykład droga do Jagnięcego nie była fajna, nie to widowisko jak na mój gust. No ale można brać z biedy :lol:

Może zostało jeszcze fajnych szczytów i przełęczy, a może jeszcze jakichś fajnych miejs. Pasują mi całe Vysokie Tatry Słowacji, Zachodnie też.
Pasują tylko te, gdzie można obejść przez dzień, ponieważ nie chcę spać w chatach. Mogą to być trasy mało znane, żeby tylko ładne.

A... i jeszcze. Razem idzie mały piesek. Tam to podróżnik :P Idzie wszędzie sam, tylko przez sedlo z łancuchami siedział w torbie :lol: Więc trasy muszą być takie, żeby piesek nie był gdzieś tam przyciśnięty. Może ktoś wie jak tam z Czerwoną Ławką, ile tam tych łańcuchów, czy nie za dużo? Czy nie za wąsko? Piesek to nie rzeczy, trzeba delikatnie :rabbit:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 5:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Witam.
Z pieskiem to raczej problem w Wysokich Tatrach. Nie wiem nawet czy tam w parku można chodzić z psem.
Z wycieczek może coś z tego
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/propo.htm
Krywań, Koprowy Wierch, Czerwona Ławka - trochę trudniej, i łatwa wycieczka na Skrajne Solisko

A w Zachodnich Tatrach jest też sporo. Ale tam raczej potrzebne auto na dojazdy.
Bystra, Baraniec, Siwy Wierch, Rohacze.

Co do Czerwonej Ławki to z pieskiem będzie tam raczej duży problem. Jest trochę łańcuchów. Nie jest wąsko, bo idzie się po skale obok przełęczy.
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/czerwona-lawka.htm

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 5:14 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
tak tak, my jeżdżamy z autem, długa sprawa z tymi pociągami, czasu żal.

A piesek bardzo ładny i miły, w ubiegłym roku nikomu nie przeszkadzał, byl nawet w zamku krasna Horka, w plecaku. Przez Bystre Sedlo jak mówiłam mój chłopak ładniutko go przeniósł, też byliśmy na trasie Sucha Bela i Hornado w Raju, też bez problemów, gdzieś pod pachą, gdzieś w plecaku... Może i nie zbyt wygodnie, piesek waży ponad 4,5 kg, ale jest swój i nierealnie kochany, i bardzo płacze jak zostaje, ledwo pojechaliśmy do Tatralandii sami, bez niego. Tak nie chciał zostać się, wszędzie z nami chce :twisted:
Więc jeżeli ktoś wie Bystre sedlo, Sucha bela, Hornado i ich trudności, może powie mi jak z innymi trudniejszymi trasami, bo myślę, że i w tym roku, chociaż pies ma już ponad 5 lat, ale nie zostanie na cały dzień sam, potem będziemy mieć wyrzuty sumienia, że zostawiliśmy, lepiej już razem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 5:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
tomek.l napisał(a):
Nie wiem nawet czy tam w parku można chodzić z psem.

Chyba można, w statystykach TANAP-u figuruje, że większość napadniętych przez niedźwiedzie to ludzie z psami.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 5:31 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
piomic napisał(a):
Chyba można, w statystykach TANAP-u figuruje, że większość napadniętych przez niedźwiedzie to ludzie z psami.

a my kochamy zwierzątka, żaden problem :tease:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 13, 2010 10:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Lita napisał(a):
Więc jeżeli ktoś wie Bystre sedlo, Sucha bela, Hornado i ich trudności, może powie mi jak z innymi trudniejszymi trasami, bo myślę, że i w tym roku, chociaż pies ma już ponad 5 lat, ale nie zostanie na cały dzień sam, potem będziemy mieć wyrzuty sumienia, że zostawiliśmy, lepiej już razem
Powiedzmy, że trudniej od Bystrego sedla będzie tylko na Czerwonej Ławce i Rohaczach. Na pozostałych szlakach będzie podobnie albo łatwiej.
Wszystkie te wycieczki da się zrobić w jeden dzień.
W Wysokich Tatrach na pewno polecam Krywań i Koprowy Wierch.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 7:32 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
tomek.l napisał(a):
Powiedzmy, że trudniej od Bystrego sedla będzie tylko na Czerwonej Ławce i Rohaczach. Na pozostałych szlakach będzie podobnie albo łatwiej.
Wszystkie te wycieczki da się zrobić w jeden dzień.
W Wysokich Tatrach na pewno polecam Krywań i Koprowy Wierch.

bardzo ci dziękuję :sunny:

a teraz jeszcze takie pytańka...

wiem, że nie wszystkie szczyty są do pokonania, ale tak jak sobie jedziesz po serpentynom, to przejeżdżasz masę tych gór, ale jak czytasz forumy, to w każdym są wymienione te same i te same miejsca :?:
to tak mało szczytów, gór są do przejścia :?:

ja kiedy byłam 11 lat temu po raz pierwszy na Słowacji, kupiłam sobie na pamiątkę filiżankę. Właśnie teraz wypiłam z niej kawę i mogę napisać co na niej widzę :) oto po lewej stronie ostatnia to Kryvań. Wszystko jasne, jest trasa, można pokonać. A dalej do prawej strony idzie Kratka. Powiedzmy, że to niedaleko Kryvania, to nie ciekawo. No ale dalej Ostra 2350 m. Nigdy nie słyszałam o tym, żeby ktoś tam wlazł... Dalej Solisko, Štrbsky štit :idea: i jak z nim :?: a dalej Patria - w ogóle nie słyszana... Mengusovske štity :?: wtedy u mnie jest Rysy, no to wiadomo... potem Vysoka - jakby słyszana :?: Tupa, Končista, Bradavica?
Może ktoś będzie uprzejmy i odpowie mi, czy tam są oficjalne szlaki. A może tam nie można wejść przez dzień. Ciekawo jak to jest...

a, i jeszcze... za te niedźwiedzie... ciekawo, może ktoś słyszał o ultradźwięki vs. niedźwiedzi :?: Wikipedia podaje
"Niektóre zwierzęta mogą emitować i słyszeć ultradźwięki, np. pies, szczur, delfin, wieloryb, chomik czy nietoperz." :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 7:45 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Na Słowacji szlaki prowadzą tylko na kilka szczytów.
Są tow Tatrach Wysokich:

Koprowy Szczyt, Krywań, Rysy, Mała Wysoka (nie mylić z Wysoką, po słow. Východná Vysoká), Sławkowski Szczyt i Jagnięcy Szczyt [mam nadzieję że o żadnym nie zapomniałam].

Na inne szczyty można wejść tylko z uprawnionym przewodnikiem.
Z tych pozostałych niektóre są bardziej popularne - jak np. Gerlach, Wysoka, Łomnica, niektóre mniej.
Niektóre są na tyle trudne że wejście na nie to już wspinaczka.

W Tatrach Zachodnich dostępnych szlakami szczytów jest znacznie więcej i za wyjątkiem całej grani Rohacze - Banikov sa one łatwiejsze.

Pozdrowienia

Basia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 8:01 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
Basia Z. napisał(a):
Na Słowacji szlaki prowadzą tylko na kilka szczytów.
Są tow Tatrach Wysokich:

Koprowy Szczyt, Krywań, Rysy, Mała Wysoka (nie mylić z Wysoką, po słow. Východná Vysoká), Sławkowski Szczyt i Jagnięcy Szczyt [mam nadzieję że o żadnym nie zapomniałam].

Na inne szczyty można wejść tylko z uprawnionym przewodnikiem.
Z tych pozostałych niektóre są bardziej popularne - jak np. Gerlach, Wysoka, Łomnica, niektóre mniej.
Niektóre są na tyle trudne że wejście na nie to już wspinaczka.

W Tatrach Zachodnich dostępnych szlakami szczytów jest znacznie więcej i za wyjątkiem całej grani Rohacze - Banikov sa one łatwiejsze.

Pozdrowienia

Basia

hm... liczyłam na więcej... :(

To może te sedla są bardziej popularne i fajniejsze? Może jest jeszcze jakiś tak fajny jak Bystre sedlo :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 8:29 am 
Kombatant

Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 8:46 am
Posty: 458
Lokalizacja: Katowice
No ale Bystre Sedlo, to przecież też nie jest szyt :wink:

Coś bardzo podobnego do Bystrego Sedla to moim zdaniem trasa:
Smokowiec-Hrebeniok-Zbójnicka Chata-Rohatka (słow. Prielom)-Polski Grzebień-Mała Wysoka (słow. Východná Vysoká)-Śląski Dom

Opróćz szczytów podanych przez Basię, zanakowany szlak prowadzi jeszcze na Przednie Solisko


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 8:35 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
max napisał(a):
Coś bardzo podobnego do Bystrego Sedla to moim zdaniem trasa:
Smokowiec-Hrebeniok-Zbójnicka Chata-Rohatka (słow. Prielom)-Polski Grzebień-Mała Wysoka (słow. Východná Vysoká)-Śląski Dom

dzięki, tylko może jest gdzieś więcej na ten temat :?: po jakim kolorom tam iść... bo tak tylko według nazw nic nie będzie, ja muszę mieć chociaż krótki drogowskaz :study:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 8:45 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Lita napisał(a):
po jakim kolorom tam iść... bo tak tylko według nazw nic nie będzie, ja muszę mieć chociaż krótki drogowskaz :study:

http://www.mapytatr.net/PRODUKTY/MAPY_T ... wys_ii.htm
http://www.mapytatr.net/PRODUKTY/MAPY_T ... ach_i.html

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 8:46 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Kup sobie mapę..., przewodnik...

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 8:56 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
zbych napisał(a):

dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 9:00 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
Lukasz_ napisał(a):
Kup sobie mapę..., przewodnik...

nie mam gdzie, ja z Litwy, z małego miasta, a w Słowacji zatrzymuję się w Vielkim Slavkovie, przyjeżdżam późno wieczorem, a z rana to chce się już w góry, każda minuta się liczy... i lubię jechać tam z wiedzą w którym dniu gdzie pójdę, nastawić się, zaplanować czas, bo mam gdzieś tylko tydzień...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 9:42 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Ale to mape i przewodnik to tak czy tak sobie kup :D W schroniskach mają. Bo wiesz... Żeby zonka nie było :D

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 11:44 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Z Litwy... - to tak jak Cywiński ... . Kto wie może będziemy mieć nową znawczynię Tatr ( tylko by trzeba się na stałe pod nimi osiedlić ...) :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 12:33 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
Jakub napisał(a):
Z Litwy... - to tak jak Cywiński ... . Kto wie może będziemy mieć nową znawczynię Tatr ( tylko by trzeba się na stałe pod nimi osiedlić ...) :wink:

z tą wiedzą to nie wiem. Nie mam dobrej pamięci, już od ubiegłego roku prawie wszytkie szlaki, ich kolory, początki zapomniałam :oops: no i świat jest duży, przepiękny... myślę, że w tym roku na Słowację i to już po raz ostatni chyba, następnym może do Polski, bo bardzo intryguje ta Orła perć i być może jeszcze wrócę raz do Polskich Tatr, bo też macie tam dużo, nie tylko tą Orła i chyba już wystarczy gór :wink: chyba, że zachoruję na tatritis :P bo wirus bardzo mocny, zwłaszcza jak zobaczyłam takie widoki jak Rohacze, Orła, Czerwona Ławka... tylko teraz muszę jakieś naturalne energetyki sobie kupić :P na przykład Maca, Ginseng, chyba przyda się, co nie? :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 3:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Lita napisał(a):
To może te sedla są bardziej popularne i fajniejsze? Może jest jeszcze jakiś tak fajny jak Bystre sedlo

Faktycznie można dodać do tego jeszcze wycieczkę na Małą Wysoką przez Rohatke i to już by były wszystkie ciekawsze miejsca w Tatrach Wysokich gdzie można dojść szlakiem. Zejście z Rohatki jest kawałem z łańcuchami i metalowymi klamrami. Na Małą Wysoką wejście jest łatwe. Widoki ze szczytu bardzo ładne.
Lita napisał(a):
nie mam gdzie, ja z Litwy, z małego miasta, a w Słowacji zatrzymuję się w Vielkim Slavkovie, przyjeżdżam późno wieczorem, a z rana to chce się już w góry, każda minuta się liczy... i lubię jechać tam z wiedzą w którym dniu gdzie pójdę, nastawić się, zaplanować czas, bo mam gdzieś tylko tydzień...
Poszukaj mapek w internecie. Jest tego trochę. Tu masz mapke szlaków w Tatrach Wysokich
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/ga ... ysokie.gif
Możesz też po drodze kupić mapy Tatr w Polsce, np. te Sygnatury.
Albo na już na Słowacji kupić dobre mapy Tatry Zachodnich i Wysokich wydawnictwa VKÚ Harmanec
http://www.vku.sk/informacie.php?ean=1639
http://www.vku.sk/informacie.php?ean=2636

W Polsce możesz też kupić przewodnik po Tatrach Słowackich
Józef Nyka - Tatry Słowackie
http://www.nyka.home.pl/trawers/index.htm

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 5:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
tomek.l napisał(a):
to już by były wszystkie ciekawsze miejsca w Tatrach Wysokich gdzie można dojść szlakiem.

to znaczy :?: można iść i bez szlaków, czy to nie jest oficjalna i głośna sprawa i nie dla takich mało-znańców Tater jak ja :?: :wink:

dzięki za mapy, chociaż nie lubię ich, żmudna sprawa na nie patrzeć, lepiej GPS i krótkie opisy tras :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 8:50 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Lita napisał(a):
tomek.l napisał(a):
to już by były wszystkie ciekawsze miejsca w Tatrach Wysokich gdzie można dojść szlakiem.

to znaczy :?: można iść i bez szlaków, czy to nie jest oficjalna i głośna sprawa i nie dla takich mało-znańców Tater jak ja :?: :wink:


Po Tatrach nie wolno chodzić bez szlaków ze względu na ochronę przyrody, zwłaszcza zwierząt.

A po drugie - jeżeli nie znasz Tatr zdecydowanie nie polecam chodzenia bez szlaku.
Tatry są po prostu trudne orientacyjnie (nawet z GPS) dla osób, które ich nie znają.

Można natomiast za pieniądze wynająć sobie przewodnika - człowieka i z nim iść bez szlaku ale też tylko na niektóre góry.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 14, 2010 10:54 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
Basia Z. napisał(a):
Koprowy Szczyt, Krywań, Rysy, Mała Wysoka (nie mylić z Wysoką, po słow. Východná Vysoká), Sławkowski Szczyt i Jagnięcy Szczyt [mam nadzieję że o żadnym nie zapomniałam].

Jest jeszcze Skrajne Solisko...fakt wypierdek, ale widoczki z niego ciekawe :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 15, 2010 4:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Lita napisał(a):
dzięki za mapy, chociaż nie lubię ich, żmudna sprawa na nie patrzeć, lepiej GPS i krótkie opisy tras

Jak chcesz cokolwiek sobie zaplanować w Tatrach to posiadanie mapy to raczej podstawa. Zwłaszcza jak się nie zna dobrze Tatr.
Wystarczy wybrać cele wycieczek i potem na podstawie mapy zaplanować sobie dojścia i powrót.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 3:13 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
Witam, witam :)
i jak wam mój wybór :?:
Planuję tak, jeżeli pogoda nie poprawi po swojemu, oczywiście
1 dzień z powodu zmęczenia po podróży, która trwa pół nocy i cały dzień, ponieważ to 1000 km może wypad na zamek Oravsky plus tratwa do niego.
2 dzień już góry. Jako pierwszy może najłatwiejszy z tych - Koprowski :roll: Wtedy wieczorem okaże się jak samopoczucie i jak co, to 3 dzień znów na luzie.
Jako 4 dzień może Rohacze :roll:
5 dzień może znów jakieś miasteczka, grill, relax.
6 dzień może Czerwona Ławka, biedny pies jakoś w domu, bez ryzyka dla nas i dla niego.
7 dzień może też jakaś łatwizna, wodopady, jaskinia...
8 dzień Mała Wysoka. Wracamy, śpimy i z rana do domu :cry: :wink:

Proszę o myśli, uwagi. Napomnę, że ja niby sama byłam dawno na Rysach, potem widzieliśmy razem z chłopakiem Bystre sedlo, Jahniacy, Lodowy, Skalnate, Kopske sedlo.
Więc mam nadzieję, że wybrałam coś nowego, w drugich miejscach. Zostaną jakby zupełnie nie widziane Krywań i Ostrwa. Wszystkie inne góry jakoś bliżej i wydaje się, że nie zobaczysz tam czegoś bardzo nowego, a tak żeby obejść wszystko, to trzeba blisko mieszkać... Dlatego tak i wybierałam, plus chciałam tras trochę z adrenaliną, a nie tam takie tylko dla mniszech :wink:

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 3:23 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Trasy fajne, możesz ewentualnie zamienić coś na Krywań, skoro na nim nie byłaś.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 3:52 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2010 4:02 pm
Posty: 647
Lokalizacja: Litwa
zbych napisał(a):
Trasy fajne, możesz ewentualnie zamienić coś na Krywań, skoro na nim nie byłaś.

myślisz, że lepiej niż Koprowski na przykład :?: bo innych na Kryvan to nie zmienię :scratch:

_________________
So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
and nothing else matters


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 6:17 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Lita napisał(a):
zbych napisał(a):
Trasy fajne, możesz ewentualnie zamienić coś na Krywań, skoro na nim nie byłaś.

myślisz, że lepiej niż Koprowski na przykład :?: bo innych na Kryvan to nie zmienię :scratch:

Obie góry są bardzo ładne, z Krywania chyba ładniejszy widok, ale ciekawiej się idzie na Koprowy. Na Koprowym trochę mniej ludzi

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 9:46 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So kwi 24, 2010 6:50 pm
Posty: 310
Lokalizacja: kołobrzeg/poznań
albo poprostu jeden dzien wolnego mniej i zrobic jedno i drugie 8)

_________________
Maszeruj albo Giń!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL