Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 11:48 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: N wrz 08, 2013 11:22 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Masz rację chociaż nie jest aż tak bardzo źle (i tak napewno lepiej niż w kicie z którym chodzi większość osób :P)

Dla porównania Sigma 3.5 oraz 4-5.6:

3.5
http://www.optyczne.pl/170.4-Test_obiek ... brazu.html

4-5/6
http://www.optyczne.pl/33.4-Test_obiekt ... brazu.html

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr wrz 11, 2013 9:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
m__s napisał(a):
10mm robi trochę beczkę ze zdjęcia i wątpię aby był specjalnie ostry na krawędziach zdjęcia. Zdecydowanie wolę właśnie 17mm. W razie czego można zrobić 2 zdjęcia i je skleić. A 17-50 to spoko obiektyw. Kiedyś miałem pożyczonego od kumpla i był naprawdę ok.


Oczywiście, ze nie jest taki ostry, ale dajmy na to Canon 10-22 daje radę. To o czym piszesz dalej uskuteczniałem bardzo długo, ale pewnych zdjęć nie zrobisz w ten sposób np. kiedy masz "podzielić" człowieka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr paź 16, 2013 7:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Premiera pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=17732
http://digitalcamerapolska.pl/strefa-sp ... kowe-nex-y


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn paź 21, 2013 2:59 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 4:26 pm
Posty: 651
Lokalizacja: Warszawa
Nie wiem czy to jest dobry pomysł aby do małych aparatów wkładać aż tak dużą matrycę: http://telewizor.eu , wiadomo że dla pełnej klatki trudno zrobić mały obiektyw aby miał dobre parametry.

_________________
Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek


Ostatnio edytowano Śr cze 21, 2017 1:36 pm przez kaziuuu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn paź 21, 2013 8:37 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 6:15 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Szczecin
kaziuuu wydaje mi się, że ważniejszym aspektem jest tutaj pożądana przy "pełnej klatce" możliwość uzyskania płytkiej głębi ostrości co bezpośrednio wpływa na plastykę ujęć a także fakt, że większy sensor daje mniej szumów, ma większą dynamikę.

_________________
Shut up legs!

Blog Rowerowy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr paź 23, 2013 9:03 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 4:26 pm
Posty: 651
Lokalizacja: Warszawa
Masz rację ale jest to też wyzwanie dla projektantów obiektywów: http://telewizor.eu/projektory.html , bo aby to miało sens obiektyw musi być w miarę kompaktowy ale też dawać dobry obraz a jak wiadomo do pełnej klatki musi być szeroki i długi bo fizykę trudno przeskoczyć.

_________________
Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek


Ostatnio edytowano Śr cze 21, 2017 1:32 pm przez kaziuuu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr paź 23, 2013 9:10 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
kaziuuu napisał(a):
jak wiadomo do pełnej klatki musi być szeroki i długi bo fizykę trudno przeskoczyć


Mógłbyś to rozwinąć?!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt paź 25, 2013 1:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Kaziu sugerujesz, że poniższym naleśnikiem nie jestem w stanie zrobić zdjęcia rozkładającego na łopatki? :)
http://www.canon.pl/For_Home/Product_Fi ... f_2.8_STM/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz gru 19, 2013 4:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Poczytałem ostatnio o innych ciekawych aparatach, jakkolwiek niby to ultrazoomy , ale tym razem godne bliższego przyjrzenia się.
- Panasonic FZ200 z światłosiłą F 2.8 od szerokiego kąta po 600mm ( 24X) oraz możliwością nagr.filmów HD slow motion 120 klatek na sekundę i wizjerem 1.3mln punktów
- Fuji HS 50 EXR - tutaj wygląd super , i jakość full hd 60 klatek minimalnie zdaje się przewyższać ww. Panasonica + ręczna zmiana ogniskowej
- Fuji XS-1 z większą matrycą i używalnym ISO 3200 plus same zalety, od RAW po parametry.

Pojawia się pytanie - który Wg. Was uznalibyście za najlepszy i dlaczego . Ten HS50 ma super wygląd np. ale zniechęca trochę wizja noszenia 850 gramowego korpusu.
XS-1 trzyma fason i jest Made in Japan, ale zdaje się że o FZ200 też na nim to piszą. a może warto poczekać na następcę FZ200? dyskusja mile widziana.
- Urokowi FZ 200 nawet Robert Lewandowski się nie oparł 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz gru 19, 2013 8:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Jakub napisał(a):
Ten HS50 ma super wygląd np. ale zniechęca trochę wizja noszenia 850 gramowego korpusu.

Nie wygląd się liczy po pierwsze, co to za waga, tyle u mnie prawie samo body waży.. :roll: .

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz sty 02, 2014 8:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Teoretycznie, bez wgłębiania się w "szczegóły" do czego i z czym, które z wymienionych body pełnoklatkowych najbardziej do Was przemawia - Canon 6D, Canon 5D mk II, czy Nikon D610? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz sty 02, 2014 8:14 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lis 16, 2010 12:56 pm
Posty: 340
Lokalizacja: Italy/Wro
6d

_________________
Fly Or Die


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt sty 03, 2014 10:54 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
leppy gdzie ankieta?
Nie mam za dużego porównania, ale z chęcią bliżej przyjrzałbym się właśnie 6D.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: N sty 05, 2014 12:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Z wymienionych również skłaniałbym się ku 6D.

A czy widzicie jakikolwiek sens kupowania obecnie przechodzonego 5D mark I ? Czy byłby w stanie dać obrazek lepszy od nowoczesnych cropów (Nikon D7100, Canon 70D, Pentax K-5 IIs) czy tylko drażnił przestarzałością?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt sty 10, 2014 11:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Wczoraj na brytyjskiej stronie przejrzałem trochę nowości na rok 2014 różnych producentów. Najbardziej uwagę przykuwa oferta Fujifilm z 6 stycznia , która w marcu będzie w polskich sklepach dostępna. Wręcz zdumienie mnie ogarnęło na wieść o 3 nowych megazoomach Fuji -każdy z 50 krotnym zoomem optycznym. Jest to tym jakby dziwniejsze, że rok temu Fuji zadebiutowało już 50-tką -tj. Fuji SL 1000. Wydawać by się mogło że na tym koniec. Jednak poza dwoma nowymi 50-tkami ( z ciekawą opcją składania filmów w aparacie) mniej godnymi uwagi ( taka sama apertura jak w SL1000 2.9-6.5) - po namyśle- przyznać muszę że model proponowany za niecałe 500 euro Fujifilm Finepix S- 1 jest bardzo ciekawy. Przede wszystkim ten uszczelniony korpus w 70 miejscach to jest coś -możemy fotografować w piachach Sahary i ulewach na Wyspach, no i 5 osiowa stabilizacja o której jeszcze nie słyszałem. Super że jest RAW i odchylany wyświetlacz i wizjer z 920tys.pkt. No i ta możliwość obróbki filmów i rozpoznawania sceny w filmach - dla mnie rewelacja-jeżeli to prawda to aparat będzie dorównywał dobrym kamerom cyfrowym. Szybki AF, choć wolniejszy niż w nie mniej ciekawym HS50 EXR ( ten ostatni ma też większą matrycę i manualny obiektyw bez potencjometru) . Mi jednak najbardziej imponuje że projektanci potrafili zejść w ogólnej wartości F od 4.3-F 2.8 do imponujących 5.6 na 215mm ( 50x) . Doprawdy, pierw Canon sx50 miał na 215mm -6.5, potem Sony hx300- 6.3 ( do 38x-5.6) ; następnie Panasonic FZ72 zjechał z 15 soczewkami japońskiej Leiki na 5.9 równej Nikonowi P520 ale na mneijszej ogniskowej. Chwaliłem HS50 EXR za 5.6 na 180mm-jednak utrzymanie tego 5.6 na 215mm wydawało mi się czymś niemożliwym. Mam nadzieję że laboratoryjne testy to potwierdzą. Tym ciekawsze że udało się to osiągnąc nie przy 17 soczewkach jak w hs50 exr a przy jedynie 13. Ciekawe jak w Polsce kształtowały się będą ceny. Podejrzewam że konkurencyjne firmy szybko rozbiorą na części obiektyw S 1 by zerżnąć tą świetną światłosiłę na ogromnych ogniskowych...
- jest jeszcze pytanie do Fuji czy owe 480 klatek w ich nowym flagowym megazoomie dotyczy filmowania w VGA,HD czy Full hd. jeżeli full hd-to ...czapki z głów.
-miło ogląda się takie nowinki techniczne, a niektórzy na pewno się skuszą... ostatnio dostałem też od Sony ciekawą ulotkę o aparacie DSC RX10 -powiększenie tylko 8.3x ale F2.8 i aż 7 powierzchni asferycznych. No ale cena nie tak atrakcyjna jak Fujifilmowe nowości- mało kto znajdzie 6tys. na tego najnowszego Soniaka.

- a swoją drogą widziałem film z PanasonicaFZ200 - zbyt jasny obiektyw maluje za jasne filmy w szerokim kącie( w porównaniu do Fuji HS50EXR)-pytanie czy opcja ściemniania obrazu w nim jest wbudowana.
ps: czy serwis Fuji tak jak Sony jest w Warszawie tylko jak idzie o aparaty?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: N sty 12, 2014 8:15 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Czy włączona stabilizacja drgań, może mieć negatywny wpływ na ostrość zdjęcia, podczas pstrykania np ze statywu?

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: N sty 12, 2014 9:03 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Ok, dzięki!

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: N sty 12, 2014 10:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Krzysiek1980 napisał(a):
Czy włączona stabilizacja drgań, może mieć negatywny wpływ na ostrość zdjęcia, podczas pstrykania np ze statywu?

Tak oczywiście. Z powodu wyjaśnionego już powyżej. Nowoczesne obiektywy wyłączają stabilizację samoczynnie po wykryciu, że zestaw znajduje się na statywie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn sty 13, 2014 10:11 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Z tą stablizacją różnie bywa...bywa że nawala ..
- w każdym razie Samsung niezłego king konga wypuścił -zoom 50x i podwójny grip! parametry ściągnięte żywcem z panasonica fz72- 3.58-215mm F 2.8-5.9 . Dziwne że nie ma cyfrowego i hs raw. No ale w koncu samsung poluje tylko na jeleni


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn sty 13, 2014 11:43 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
leppy napisał(a):
Krzysiek1980 napisał(a):
Czy włączona stabilizacja drgań, może mieć negatywny wpływ na ostrość zdjęcia, podczas pstrykania np ze statywu?

Tak oczywiście. Z powodu wyjaśnionego już powyżej. Nowoczesne obiektywy wyłączają stabilizację samoczynnie po wykryciu, że zestaw znajduje się na statywie.

Jakoś niedawno sprawdzałam na zestawie Nikon D3100 + 18-105VR i przy zdjęciach nocnych widać dużą różnicę. Bardziej ostre są zdjęcia bez stabilizacji, takżę proponuję wyłączać :mrgreen:

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Wt sty 14, 2014 11:03 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
hmm, to się w porę zorientowałem skąd miałem szumy na nocnych zdjęciach z małpy :mrgreen: algorytmy są fajne ale do czasu :P

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: So kwi 05, 2014 5:52 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2111
Co do rynku aparatów fotograficznych to warto napisać że najlepszym aparatem jest Sony RX10 - w segmencie hybryd pełnoklatkowych. Cena tego aparatu początkowo rok temu wynosiła ponad 5500 zł jednakże obecnie można nabyć go już za około 4000 pln. Zważywszy na kapitalną jakość obiektywu Zeissa F2.8 którego powiększenie siega do 8.3x ( 200mm) -nie jest to cena wysoka. Obiektyw ma średnicę 62mm . Najciekawsze jest to że praktycznie nie występują szumy do ISO 3200 a przy 12 800 np. spokojnie dałem radę przeczytać napisy na książkach . Do tej pory było to nie do pomyślenia w segmencie nie lustrzanek czy ultrazoomów. Dodam też że na obiektywie jest pierścień przysłony, i w przeciwieństwie do tanich kompaktów można ją domknąć aż do zakresu F16.
- Wciąż interesujący jest Fuji hs50exr ponieważ ISO akceptowalne jest 3200 z uwagi na dobry ,podwójny procesor obrazu i manualny, bezdźwięcznie pracujący obiektyw. Wciąż jest to najszybszy kompakt na świecie AF ostrzy w 0.05 s.
- Nie sposób nie wspomnieć o 2 nowościach. Nikon D4s - najnowsza lustrzanka Nikona ważąca aż 1.5 kg- coś dla profesjonalistów z grubym portfelem. ISO 409 000 pobiło tutaj Canona. Jakość zdjęć kapitalna, mnóstwo ciekawych rozwiązań i niezwykła szybkość-również transferu zdjęć do sieci. Niestety 6000 dolarów zniechęca wielu do zakupu.
- Panasonic GH4 z 4K - pierwszy na świecie aparat z możliwością nagrywania filmów w rozdizelczości 4K . Jest ona 4 krotnie wyższa od full hd, a nagrania na YT z Meksyku mówią same za siebie. Niestety urządzenie jest drogie, ponad 6000 złotych. No i trzeba jeszcze do niego dokupić obiektywy.

- Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości będzie na rynku więcej dostępnych aparatów z nagrywaniem filmów 4K w tak kapitalnej przecież- jakości. Ceny kart SDXC spadają więc wymóg dużej pojemności przy tego typu filmowaniu nie jest już dużą przeszkodą.
- Na sam koniec coś dla miłośników dużych zbliżeń. Nikon P600 zbiera dużo pozytywnych ocen. Ludzie piszą że zdjęcia robi lepsze niż nawet Canon sx50hs. Tymczasem Canon w czerwcu zamierza wprowadzić na rynek model SX60HS który oferować ma 1 na świecie 100x zbliżenie optyczne . Ta luneta sięgnie albo nawet przekroczy 2000mm dla ekwiwalentu filmu 35mm. Ciekawe jak będzie wyglądał i jaka cena.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn kwi 07, 2014 8:21 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
http://blog.foto-net.pl/5dczy6d/

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 9:21 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Ma ktoś z was Nikona D200 i śmiga z nim po tatrzańskich szlakach ? Da się to (>900g) unieść ?

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 11:00 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
A dlaczego ma sie nie dać? Wszystko się da, pytanie czy warto?
Ja kiedyś miałem dodatkowo w plecaku prawie 1kg 70-200mm 2.8L. To był jego pierwszy i ostatni raz w górach :lol:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 11:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
To zależy - czy "śmiga" się po tatrzańskich szlakach w celach turystycznych czy fotograficznych. Można próbować łączyć - ale zawsze (w wypadku łączenia) trzeba iść na jakiś kompromis :)
Obrazek

Obrazek


pozdrawiam, życząc światła :)
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 12:51 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
gb napisał(a):
To zależy - czy "śmiga" się po tatrzańskich szlakach w celach turystycznych czy fotograficznych. Można próbować łączyć - ale zawsze (w wypadku łączenia) trzeba iść na jakiś kompromis :)

Prowadziłam już V wyciągi z lustrzanką na szyi i jakoś nie miałam poczucia, bym szła na kompromis z czymkolwiek - drogi weszły, zdjęcia takie, jak chciałam... :wink:

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 4:59 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Właśnie chodzi mi o noszeni takiego zestawu(1.5kg) na szyi. Co do chodzenia w gory tylko dla jednego zdjęcia to nie moja bajka zupełnie. Przemierzając Tatry staram się wiele miejsc udokumentowywać więc 300 fotek na trip to rzecz powszednia.
Co do sedna, skoro Olga prowadzi wyciągi V tkowe to ja nie mam więcej pytań :D

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 5:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Tomto napisał(a):
Przemierzając Tatry staram się wiele miejsc udokumentowywać więc 300 fotek na trip to rzecz powszednia.

:!: :shock: :!:

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 6:17 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Uprzedzę pytanie, nie używam trybu seryjnego :)

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 51  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL