Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 5:41 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409 ... 482  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 14, 2016 2:07 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Endrju BB napisał(a):
Zeszły weekend i 2 drogi na Kopie prosto z urlopu - Pachniesz Brzoskwinią i Skłodowski.
Dawno nie byłem w Oku i chyba nie prędko wrócę, tłumy jak w skałach!



Haha, niezły park linowy :mrgreen:
Gratulacje.

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 14, 2016 6:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3047
leppy napisał(a):
No i co taka cisza w temacie, czyżby nikt nowy z TG nie zdeptał Wielkiego M. tego lata?

no właśnie velka mi się gdzieś mignął - jest i on:


velka napisał(a):
Obrazek

Nareszcie i ja zameldowałem się na górze. krank1, termos robi wielkie wrażenie :D


velka, nie wiem czy czytasz offtopa ale jak byś nie trafił na temat i byłbyś zainteresowany to są jeszcze breloczki do kompletu z termosem :), viewtopic.php?f=7&t=17662 - schodzą powolutku ale kiedyś może zabraknąć ;)

Z innej beczki dotyczącej fotografii i komponowania kadru, to Twoja fotka rzuciła mi się w oczy ze względu na oczy :shock: Są one w jednej linii z horyzontem. Niejaki pan Spielberg bardzo się koncentruje na "człowieku w kadrze" uzyskując w genialny sposób najróżniejsze efekty i odbiór sceny. Właśnie bardzo podobny kadr był w "Szczękach" (zabieg jak najbardziej planowany w celu tylko artystycznym)
Akurat tak wyszło, czy fotograf specjalnie tak przycelował w focie z MSW?

Obrazek

Więcej tutaj:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 14, 2016 7:55 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Madness napisał(a):
Krzychu - idziesz na rekord Rafała?

Fizycznie dałbym radę. Myślę, że wyrobiłbym się nawet przed pięćdziesiątymi urodzinami. Niestety, psychika nie puści :mrgreen:

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 14, 2016 8:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
krank1 napisał(a):
Z innej beczki dotyczącej fotografii i komponowania kadru, to Twoja fotka rzuciła mi się w oczy ze względu na oczy :shock: Są one w jednej linii z horyzontem. Niejaki pan Spielberg bardzo się koncentruje na "człowieku w kadrze" uzyskując w genialny sposób najróżniejsze efekty i odbiór sceny. Właśnie bardzo podobny kadr był w "Szczękach" (zabieg jak najbardziej planowany w celu tylko artystycznym)
Akurat tak wyszło, czy fotograf specjalnie tak przycelował w focie z MSW?


No ale to akurat czy jest w linii horyzontu to jest kwestia też tego co chcesz osiągnąć.
Zauważ też, że kadr z filmu ma osobę też na pierwszej trójce pionowej, czyli klasyczna kompozycja. Oczy w kadrze wypadają wtedy w mocnym punkcie (złotym pewnie).

Natomiast w przypadku zdjęcia z Mięgusza nie do końca oczy w horyzoncie są uzasadnione zważywszy na scenę (pomijam już samo centralne kadrowanie), ponieważ scena przedstawia zdobywcę szczytu, wyższego niż to co na horyzoncie. Dlatego lepszy efekt byłby gdyby oczy były powyżej horyzontu. Ja zdobywca stoję ponad Światem. Tylko wtedy żeby nie było łyso musiałby być kadr bardziej zaakcentowany na 2/3 gór.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 14, 2016 9:25 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 14, 2016 11:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3047
kilerus napisał(a):
ponieważ scena przedstawia zdobywcę szczytu, wyższego niż to co na horyzoncie. Dlatego lepszy efekt byłby gdyby oczy były powyżej horyzontu. Ja zdobywca stoję ponad Światem.


Ja tam się na nie znam na fotografii ale wg mnie wszystko jest kwestią założeń. Zakładając, że kompozycja była zrobiona z namysłem, to musiała mieć jakiś cel. Wychodząc z takiego założenia nie możesz zakładać co byłoby lepsze tylko szukać tego co autor miał na myśli. Jeśli coś Ci tu bardziej pasuje tzn że autorowi o to nie chodziło i musisz szukać dalej. Ja to interpretuję w taki sposób, że: centralne kadrowanie podkreśla - Ja zdobywca szczytu, a oczy w linii horyzontu mówią że to nie koniec. Na dzień dzisiejszy osiągnąłem max swojego horyzontu ale spojrzę dalej. To nie jest jeszcze koniec.

kilerus napisał(a):
pomijam już samo centralne kadrowanie
- jaką rolę pełni ono w fotografii? Bo w filmie używane jest często ze względów czysto technicznych przy montażu szybkich scen. Jest to bardzo wygodne bo uwagę trzyma w punkcie i można praktycznie dowolnie żonglować kadrami nawet po kilka klatek nie gubiąc uwagi widza. Nad fotografią można zatrzymać się dowolnie długo więc takie kadrowanie ma inny wydźwięk.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 6:41 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Panowie, żaden zamierzony cel :D czysty przypadek, oglądałem ten materiał o kadrowaniu/kompozycji u Spielberga ale nie zauważyłem tego w zdjęciu ;)

krank1, chętnie przygarnę breloczek :)

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 6:59 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Panowie (@krank1, kilerus), nie mówcie, że myślicie o takich rzeczach robiąc zdjęcia w górach?

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 7:06 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3047
m__s napisał(a):
Panowie (@krank1, kilerus), nie mówcie, że myślicie o takich rzeczach robiąc zdjęcia w górach?

Ja na pewno nie. Ale to rzuciło mi się w oczy bo niedawno oglądałem ten materiał z "Na gałęzi" i jest to dość charakterystyczne tym bardziej przy płaskiej linii horyzontu w całym kadrze.

velka napisał(a):
Panowie, żaden zamierzony cel :D czysty przypadek

ale wyszło jak wyszło i pogadać można :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 8:46 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
krank1 napisał(a):
Ja to interpretuję w taki sposób, że: centralne kadrowanie podkreśla - Ja zdobywca szczytu, a oczy w linii horyzontu mówią że to nie koniec. Na dzień dzisiejszy osiągnąłem max swojego horyzontu ale spojrzę dalej. To nie jest jeszcze koniec.


Tak, podkreśla, ale jednocześnie separuje. Jak masz łódkę na bezkresnym morzu to fajnie, bo podkreśla samotność, a to, że Twój wzrok nie ogarnia tego poza centralną częścią kadru to nic nie szkodzi, bo woda nie jest ciekawa (wszędzie jest taka sama). Tutaj masz w tle góry i ich nie ma sensu pomijać. Przecież to one zostały zwyciężone. Dlatego żeby osiągnąć efekt podbicia sztafażu, ale jednocześnie pokazać tło, to dajesz postać w mocnym punkcie (jak mała do w w jednym punkcie, jak duża to na linii z głową w górnym punkcie) i prowadzisz linię krajobrazu do tej osoby. Najlepiej z lewej do prawej, bo czytamy z lewej do prawej. Robiąc odwrotnie zaczynasz od postaci i kierujesz wzrok od niej na krajobraz, a my chcemy od krajobrazu zwrócić wzrok na postać.


krank1 napisał(a):
Ja tam się na nie znam na fotografii ale wg mnie wszystko jest kwestią założeń. Zakładając, że kompozycja była zrobiona z namysłem, to musiała mieć jakiś cel.


Nie piszę tego żeby kogoś obrazić, bo nie każdy przecież musi kochać fotografię i się nią jarać. Każdy robi co lubi... Ja powyższego nie zakładałem (jak widać słusznie).
Gdyby ktoś się puszył na fotografa to by inna była rozmowa. :mrgreen:


m__s napisał(a):
Panowie (@krank1, kilerus), nie mówcie, że myślicie o takich rzeczach robiąc zdjęcia w górach?


Staram sie. Gdy chodzi o panoramy to trudno sobie czasami wyobrazić jak to będzie wyglądało. Z pojedynczym zdjęciem jest łatwiej bo widzę co mam. No chyba nie sądzisz, ze np. takie zdjęcie z tyloma dokładnie ułożonymi liniami to dzieło przypadku (trzy linie z rogów i postacie w mocnym punkcie(no może nie tak całkiem w punkcie, kompromis ;)))?

Obrazek

To tak a propos linii.

Tak naprawdę to wystarczy dobrze żonglować takimi elementami jak trójpodział, linie, rytm i obramowanie, a uzyskamy rewelacyjne efekty.


Ostatnio edytowano Cz wrz 15, 2016 10:29 am przez kilerus, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 8:58 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
kiler, obrazek nie bangla.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 9:02 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Powinno byc już ok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 9:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
kilerus napisał(a):
Tak naprawdę to wystarczy dobrze żonglować takimi elementami jak trójpodział, linie, rytm i obramowanie, a uzyskamy rewelacyjne efekty.
Masz może jakąś stronkę objaśniającą w przystępny sposób te najprostsze zasady czy szukać coś samemu?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 10:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Hm... Nie specjalnie kojarzę. O takich rzeczach to czytałem bardzo dawno temu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 15, 2016 11:03 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Krabul napisał(a):
kilerus napisał(a):
Tak naprawdę to wystarczy dobrze żonglować takimi elementami jak trójpodział, linie, rytm i obramowanie, a uzyskamy rewelacyjne efekty.
Masz może jakąś stronkę objaśniającą w przystępny sposób te najprostsze zasady czy szukać coś samemu?


http://digitalcamerapolska.pl/warsztat/ ... ac-zdjecia
https://www.szerokikadr.pl/poradnik/fot ... kadrowanie
pierwsze linki z google

Ogólnie cała literatura o kadrowaniu, kiedyś czytałem dobra książkę kupioną w empiku. Tytułu i autora nie pamiętam.

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 16, 2016 1:22 pm 
Swój

Dołączył(a): So cze 21, 2014 7:43 am
Posty: 64
Lokalizacja: Kielce
Pod Wołowcem
Obrazek
Popołudniowy widok z Grzesia
Obrazek

Pierwsze podejście do doliny Białej Wody
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 17, 2016 12:06 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2016 3:42 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Kraków
Nie rozumiem: edytowałem, relację, by uporządkować zdjęcia- a tu system umieszcza ją jako nowy post. Więc ten stary usuwam, relacja jest 2 "posty" dalej. Przepraszam za zamieszanie
Krzysztof


Ostatnio edytowano So wrz 17, 2016 2:45 pm przez krzysztof_KrK, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 17, 2016 12:14 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Ale burdel w zdjęciach, fatalnie się to ogląda


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 17, 2016 12:28 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2016 3:42 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Kraków
Pan Maciek napisał(a):
Ale burdel w zdjęciach, fatalnie się to ogląda
Postaram się poprawić wieczorem, zdjęcia obracałem w podglądzie, ale jakoś nie mam wprawy- wyrównana wersja jest na Flickrze, ale bez opisów. Sorry!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 17, 2016 1:04 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2016 3:42 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Kraków
krzysztof_KrK napisał(a):
Herbi napisał(a):
podejście do doliny Białej Wody
Nawiązując do ostatniego zdjęcia Herbi'ego, parę dni temu zajrzałem do tej doliny z góry - ze Żłobistego Sczczytu - i odcinka grani do Rumanowego. Spodziewając się weekendowego załamania pogody, zorganizowałem sobie 1 dzień wolnego i we wtorek po 18:30 wyruszyłem do Popradskiego Stawu. Trasa: Kraków- N. Targ- Jurgów- parkovisko zajęła 3 godziny, potem godzina dojścia do schroniska. I tu muszę pochwalić obsługę recepcji: Kończą pracę o 22, zgodzili się zostawić klucze do pokoju w okienku (kartka z moim nazwiskiem przy nich była), rano zaczynają pracę o 7, a my wyruszamy o 6:15, zgodzili się, by zapłacić następnego wieczora- udało się zdążyć na 21:30. Schodzenie w świetle czołówek od progu Dol. Rumanowej przez Złomiska trywialne nie jest, a na grani asekrowaliśmy się na sztywno, zgodnie z życzeniem koleżanki, tempa też nie forsowaliśmy, stąd te 15 godzin. Przed północą wsiadłem do auta, o 2:30 już w Krakowie. To była najfajniejsza (widokowo i pod względem urozmaicenia średnich trudności) grań, jaką w życiu przechodziłem.
1.Po godzinnym podejściu - nad progiem w Dol. Złomisk. Słońce oświetla czubek Żłobistego
1.Obrazek

Wchodzimy dwójkową "drogą normalną" , na której spotykamy parę Słowaków z przewodnikiem. Wiążemy się dopiero przed podszczytowym koniem.

2.Obrazek


Widoki ze szczytu: Dol. Białej Wody z Zielonym Stawem w Kaczej
3.Obrazek
Od Zadniego Gerlacha po Kończystą:
4.Obrazek
krzyż i c.d. panoramy w kierunku wschodnim
5.Obrazek
Wysoka, Rysy, Ganek z Rumanowym
6.Obrazek
Zrzucam linę, z pierwszego uskoku (jak i z pozostałych) są 2-kowe, ale niemal pionowe zejścia, wolimy "zlanit' "
7.Obrazek
Od tego miejsca (trawers pochyłej płyty z=ostatniego ząbka) zaczniemy się asekurować (nawet na sztywno)
8.Obrazek
z wyjątkiem 3 zjazdów, staramy się nie nadużywać "A0".
9.Obrazek
Ostatni zjazd -ponad 25m, bo chcemy ominąć ostatnią turniczkę przed przełączką pod Rumanowym i dojeżdżamy do zielonych płyt. Niestety, nie mogę ściągnąć liny - dopiero we dwoje, i to odchodząc trawersem 10m, by zmniejszyć kąt - jakoś dajemy radę

10.Obrazek
Koniec trudności- dalej teren 0+: wg opisu na Rumanowy wchodzimy omijając uskok grani- poprzez depresję między dwoma wierzchołkami, tam już są kopczyki
11.Obrazek

Na wschodnim wierzchołku Rumanowego z widokiem na Wysoką

12.
Obrazek
Z głównego wierzchołka Rumanowego - w kierunku wschodnim -sporo mgły
13. Obrazek

Zejście kopczykowaną ścieżką do żlebu z Gankowej Przeł.- szkoda, że zabrakło czasu na Ganek, ostatni brakujący mi do WKT. Ale zmrok się zbliża, a jeszcze trochę trawersów ze żlebu do żlebu, - znów w kierunku wschodnim, omijania progów, a na piargach zaczyna się ściemniać, kopczyki coraz trudniejsze do wypatrzenia.

14.Obrazek


15. Obrazek

16. Obrazek

W końcu za progiem Rumanowej łączymy się ze "ścieżką", którą schodziłem z Wysokiej., raz ją gubimy, ale tylko na chwilę, na dnie dol. Złomisk już prawie, jak w domu...
17. Obrazek

byle zdążyć zapłacić za ostatni nocleg (po 17 Euro -nawet nie wiemy, czy z "ranajką").

I oby nie założyli jakiejś blokady na koła za nieopłacone parkowanie- [ Pytanie: czy da się wcześniej wykupić jakieś karty na wszystkie parkoviska pod Tatrami- może ktoś wie?.]

Udało się tym razem!

(więcej na: https://www.flickr.com/photos/125431512@N04/albums/ )

A w schronisku: Obrazek


Ostatnio edytowano N wrz 18, 2016 9:54 pm przez krzysztof_KrK, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 18, 2016 5:55 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 04, 2009 9:21 am
Posty: 686
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kolejne górskie marzenie spełnione :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
http://www.climber.com.pl
http://www.facebook.com/climbercompl


Ostatnio edytowano Pn wrz 19, 2016 7:45 am przez Endrju BB, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 18, 2016 7:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10406
Lokalizacja: miasto100mostów
Zawsze mnie fascynowało jak tamtędy można się wspinać.
Była kontynuacja północną ścianą?
Gratuluję

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 18, 2016 8:21 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2016 3:42 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Kraków
Endrju BB napisał(a):
Kolejne górskie marzenie
Co zrobić, by dało się oglądać Twoje zdjęcia? chyba jakiś inny hosting niż niewygodny "Fotosik" powoduje, że nic nie widać. - Może jakiś alternatywny link podasz, bo nie wzystkie przeglądarki dają tu radę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 18, 2016 8:24 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Z ostatniej środy. Szału nie ma bo zapomniałem aparatu a iphone jaki jest każdy widzi:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 18, 2016 9:06 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: W-wa
krzysztof_KrK napisał(a):
Co zrobić, by dało się oglądać Twoje zdjęcia?

Zainstaluj przeglądarkę Chrome i zobacz zdjęcia w dziale relacje.

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2016 7:49 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 04, 2009 9:21 am
Posty: 686
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Krabul napisał(a):
Zawsze mnie fascynowało jak tamtędy można się wspinać.
Była kontynuacja północną ścianą?
Gratuluję


Niestety, za późno ruszyliśmy no i byliśmy w trójkę.
A na górze wspinania jest na kilka godzin, o ile się drogę odnajdzie oczywiście.
Może kiedyś...

krzysztof_KrK napisał(a):
Co zrobić, by dało się oglądać Twoje zdjęcia? chyba jakiś inny hosting niż niewygodny "Fotosik" powoduje, że nic nie widać. - Może jakiś alternatywny link podasz, bo nie wzystkie przeglądarki dają tu radę?


Coś z tą Picassą po jej zamknięciu i transferze do Google Plus się pierniczy.
Znikła mi też część opisów do albumów.
Teraz zdjęcia powinny być widoczne.

anke napisał(a):
Zainstaluj przeglądarkę Chrome i zobacz zdjęcia w dziale relacje.


Anke to nie zdjęcia z Alp, tylko z Tatr :)

_________________
http://www.climber.com.pl
http://www.facebook.com/climbercompl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2016 10:03 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Zaczynam sezon rowerowy :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2016 7:22 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: W-wa
Endrju BB napisał(a):
Anke to nie zdjęcia z Alp, tylko z Tatr

No kurcze! raczej rozróżniłabym jedne i drugie :D ale jak to pisałam, to żadne zdjęcia tu ci się nie wyświetliły, więc założyłam, że to te z relacji alpejskiej, gdzie zdjęcia były widoczne, tytuł - Kolejne górskie marzenie spełnione - mi pasował

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 20, 2016 4:25 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Trasa do powtórki
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 22, 2016 6:52 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409 ... 482  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL