Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 8:42 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 5:32 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Głównym celem wypadu były Krzeptówki 2 kwietnia... ale przy okazji zamierzaliśmy pochodzić troszke i odsapnąć od betonu i asfaltu :)

Według wstepnych planow na „dzien dobry” mielismy isc do Chocholowskiej, zrzucic zbedny balast i pognac na Grzesia – niestety... Po dotarciu na Siwa Polane okazalo się, ze schronisko jest przepelnione narciarzami, bo odbywaja się zawody i jedyna szansa na nocleg – to podloga. Normalnie nie zrobiloby nam to roznicy, ale po nocy w pociagu srednio mielismy ochote na nocleg w towarzystwie 120 (jak zapowiadano) narciarzy balujacych do rana – tym bardziej, ze zaczelo porzadnie lac, wiec nawet nie byloby się gdzie wysuszyc... Postanowilismy uderzyc do Murowanca – przez tel w PKL powiedziano nam, ze dzis wwoza tylko narciarzy (!!!), wiec szans na Kasprowy kolejka brak (Piomic cos wie o tym :P ). Biorac pod uwage, ze padal deszcz i była III – udalismy się do Brzezin, skad przez Psia Trawke dotarlismy do Murowanca (nigdy wiecej Psiej Trawki !!! ale nudny szlak :P ) Jeszcze na Siwej zgralismy sie z czteroosobową ekipą z okolic Poznania,ktorym rowniez nie pasowal nocleg w zatloczonym schronisku, wiec wspolnie pognalismy na Hale.

Obrazek
Mariusz zaklada stuptuty

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek spokojnie - ma noge - stoi na kosówce :)

Niestety pogoda nie była najlepsza, ale przynajmniej przestało lać
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zdarzylismy wrocic do Murowanca z malego spaceru "na fotki" gdy zaczelo ostro sypac - najpierw snieg - potem snieg z deszczem. Piomicowi i jego Ekipie niezle sie oberwalo...
Po małym "conieco" poszlismy grzecznie spac :) a na dole odbywala sie jakas glosna narciarska imprezka, ktorych tu tez bylo pelno. Okolo 3 nad ranem obudził nas głośny krzyk - jakis imprezowicz wracajac do pokoju po ciemku nie zauwazyl buta narciarskiego i.. chyba troszke go to zabolało :P
cdn

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Ostatnio edytowano Pt kwi 07, 2006 5:54 pm przez margeo, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 5:37 pm 
Jednak byłeś na Krzeptówkach. Cieszę się. Napisz coś więcej o 2 Kwietnia.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 5:50 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Byłem, byłem :) już wkrótce kolejne fotki

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 8:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
margeo napisał(a):
Piomicowi i jego Ekipie niezle sie oberwalo...

Eee tam, zaraz nieźle... Troszki deszczu ze śniegiem i tyle. Taki test membranek, czy wydolne.
margeo napisał(a):
Po małym "conieco" poszlismy grzecznie spac (...) imprezka

No właśnie. Spać - imprezka. Jakoś mi to zestawienie nie pasowało i dlatego rano wyszliśmy dopiero o 10-tej :wink:

Ładnie, ładnie - ale to już wiem, ciekawe co robiliście dalej.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 11:34 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Zapowiada się bardzo ciekawa relacyjka/i tak już jest interesująco/ :mrgreen:
Po fotkach widać,że śniegu Wam Tatry nie oszczędziły(ten deszczyk to chyba tak w bonusie...)

piomic napisał(a):
Ładnie, ładnie - ale to już wiem, ciekawe co robiliście dalej.

No właśnie...co było dalej :?: :mrgreen:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 08, 2006 2:17 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Wybaczcie, że nie wrzucam wszystkiego od razu, ale z przyczyn technicznych mam chwilowo ograniczony dostęp do kompa - dlatego wklejam fotki na raty...
W sobotę z Murowańca udaliśmy się na Kasprowy. Nie ma to jak leźć pod górkę w śniegu do pasa z całym majdanem :P a narciarze z wyciągu nad nami co chwile dopingują, albo się nabijają gdy kolejny raz zapadasz się pod śnieg :P :alien:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na Kasprowym na chwile się przejaśniło...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
...niestety na chwile, bo w niedługim czasie zerwał się "wiaterek" i sypnęło śniegiem...
Obrazek Obrazek
Ponieważ kolejny nocleg mieliśmy już w Zakopanem, a do tego byliśmy umowieni w TOPRze w knajpce - postanowiliśmy przejść się jeszcze na Beskid, a potem wrócić i kolejką na dół. Na Beskid za nami poszli jeszcze odważniejsi z kolejki (patrzac na warunki...ekhm..ciekawe wyposazenie)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
A to już widoczek z kolejki (przez szybę)
Obrazek Obrazek

I znowu musze napisać cdn - może jeszcze dziś? zobaczymy.. postaram sie, ale to nie zależy ode mnie :) Pozdrawiam!

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 12:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
margeo napisał(a):
Nie ma to jak leźć pod górkę w śniegu do pasa z całym majdanem

Pociesz się - w dół było niewiele lepiej. Jak się Wam podobały nasze ślady zejściowe? Bo chyba po nich szliście? Darek (pierwszy inwalida z naszej ekipy) po wycofie z Kościelca siedział na kamieniu, podeszli tam jacyś goście narzekający, że chcieli wejść na Kasprowy, były nawet jakieś ślady ale iść się nie dało... Jak widać dało, tylko twardym trza być, nie mientkim :twisted:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Ostatnio edytowano Wt kwi 11, 2006 7:44 pm przez piomic, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 1:46 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Jak ja lubię zdjątka w akompaniamencie chmur;ja się wręcz nimi karmię
Góry wtedy nabieraja takiego specyficzneg wyrazu/grozy :?: :roll:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 8:37 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Wybaczcie,ze znow nastapila dluzsza przerwa, ale jak pewnie wiekszosc z Was nie moglem sie dostac na forum...
Na czym to ja skonczylem?? Aha... Zjechalismy kolejka na dół. W Zakopcu piekna pogoda, słoneczko, ciepło tak, że trzeba było zdjąć zbędne polary, żeby się nie zwędzić na oscypka :P
Ruszylismy na Grań Krupówek, a stamtad na Kasprusie, gdzie mielismy zaklepany nocleg. Wieczorkiem wyskoczylismy jeszcze do knajpki u TOPRowcow, gdzie spotkalismy sie z Kasia Fronek (bywala na forum - bardzo sympatyczna :) ) i jej Kuzynką.
Następnego dnia (niedziela, 2 kwiecien), przy siąpiącym deszczu udalismy się busem do Wierch Porońca, skąd przez Rusinową Polanę najpierw na Wiktorówki, a pozniej na Gęsią Szyje. Sniegu do pasa, z nas się leje, na nas się leje...tylko się pociąc...ale brniemy dalej. No i opłaciło się - po wyjsciu z lasu,na przełączce przejasniło się, wiec kilka fotek padło :) Po krotkiej sesji zkulalismy sie na dół (szlo się fatalnie, siła pchała na dół, do tego głęboki snieg - jak ktorys wpadł, wyjscie nie bylo wcale takie łatwe, bo deszcz spowodowal,ze snieg sie zaczał zbijac, siadac...ciezko bylo ruszyc nogami, zwlaszcza jak sie jeszcze zaryło twarza w snieg, a plecak podjechal pod kark :P) tzn. na Palenice Białczańską i do Zakopca. Tam cos szybkiego "na wynos" w ramach obiadu i biegiem na nocleg... Po dojsciu do siebie, głownie zrzuceniu przemoczonych rzeczy - udalismy sie na Krzeptowki. Tego dnia zewszad tematem nr jeden byla pierwsza rocznice smierci Jana Pawła II, domy przystrojone, ul.Koscieliska cała we flagach... Zamierzalismy ten wieczor spedzic na Krzeptowkach razem z Goralami. Bylo niesamowicie... O 21:37 na Giewoncie zapłonęło ognisko, ktore widoczne bylo z Zakopanego (zreszta paliło się do poznych godzin nocnych, bo Giewont widzielismy z okna pokoju).

No i tu pojawił się problem, bo nie wiedziec czemu nie moge zaladowac zdjec????!!!! wie ktos dlaczego?

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 11:18 am 
Oj, nie mogę się doczekać tych zdjęć. :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 4:43 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 16, 2005 8:46 pm
Posty: 516
margeo, czekam niecierpliwie na cd.!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 8:28 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Publiczność domaga się ciągu dalszego :!: :)

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 15, 2006 11:00 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Czyzbym Was troche przetrzymal? :) Wybaczcie, ale nie moglem dodac fotek - imageshack nie przyjmowal niewiedziec czemu - moze dzis sie uda.. O... chyba cos sie ruszylo :) A wiec fotki z niedzieli - 2 kwietnia:
Wikrotówki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek niestety..zaczelo padac :(
Ale i tak poszlismy na Gęsią nurkując co chwile po pas w śniegu... Z uwagi na warunki pogodowe - fotki pstrykałem dopiero po wyjsciu z lasu na przełączce:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A teraz cos z Krzeptowek...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

niestety - chwilowo na tyle,bo znowu imageshack przestal dzialac...
No,ale mam nadzieje,ze choc troche zaspokoilem ciekawosc :)
cdn (niestety-nie jest to zalezne ode mnie kiedy jak widzicie..)

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 15, 2006 11:49 am 
Margeo - i pomyśleć, że mogłem też tam z Wami być ... :( mam nadzieje, że kiedyś uda mi się pojechać z Wami zimą !

oglądam zdjęcia i odnajduje w nich wspomnienia z Mojej Letniej wyprawy.

I tak wogóle dzięki za FOTKI -> niezłe są ! :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 15, 2006 1:49 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Ciesze sie, ze sie podobaja :)
Kto wie? Moze za rok o tej samej porze znowu pojedziemy? (zima, bo teraz latem pewnie tez tam smigne ze 2x :) ).

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 15, 2006 3:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Piękne fotki, Margeo szczególnie te dwie z Giewontem wywołały u mnie efekt który nie jestem w stanie opisać... 8)
Dzięki Ci za nie... :thumleft:

Pozdrawiam!
Bartek :D

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 16, 2006 2:54 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Bardzo się cieszę...
:D
Fakt - te zdjęcia Giewontu z Krzeptówek mają coś w sobie... Jak tylko uda mi się namówić imageshack do współpracy-pojawią się kolejne. Na razie próbuję, ale chyba też świętuje :P

Tymczasem możecie obejrzeć jeszcze zdjęcia w tym wątku: http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... 1&start=40

Jest tam także link, który podałem do stronki na której sa zdjęcia zrobione przez ludzi z Zakopanego w czasie uroczystości na Krzeptówkach (nie moje,ale jestem na nich :) ).
Ciag dalszy moich - mam nadzieje,ze wkrótce.
PS. czy tylko ja mam takie problemy z imageshack'iem?
ooo... mój setny post :D

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 16, 2006 9:52 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
to należy się seta na okoliczność :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 17, 2006 2:34 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
:drink: :)

Zobaczymy, czy teraz uda się coś dorzucic :)
Noo.. chyba cos ruszylo...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ten jasny punkt na środku, to ognisko na Giewoncie... niestety - do tego potrzeba duzo lepszego sprzetu...
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W poniedziałek postanowiliśmy wskoczyc na "zaległego" Grzesia - najpierw w jakotakim słońcu i roztopach do kostek...(nic gorszego niz rozmoczony snieg,a pod nim woda).Najzabawniej wygladala wycieczka, a szczegolnie dziewczyny na Polanie Chocholowskiej, ktore siedzialy przy szałasach i wylewały wodę z...adidasów i butów na korku...haha..wredny jestem wiem, ale gdybyście to widzieli :P i te porozwieszane skarpetki gdzie sie dało :P A wszystko przez Przewodnika,ktory napewno im zapomniał powiedzieć,ze na szlaku może być jeszcze śnieg...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
zastanawiam sie co tam robi to autko :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na Grzesiu, a wlasciwie juz na podejsciu, kawałek za schroniskiem zaczął padać marznacy deszcz, który po wyjściu ponad granicę lasu zmienił sie w maleńką zamieć. Na szczycie krótki postój na łyka kawki i zmykaliśmy na dół poki bylo jeszcze widac nasze slady,bo z tyczkami bylo juz gorzej - widoki szerookie...Jak okiem siegnąc zamieć :P
Obrazek Obrazek
Jak dostanę fotki od Mariusza - dorzucę coś jeszcze...
Na "dole" znowu świeciło słońce... Szkoda, ze ominęły nas widoczki na Zachodnie - coz...musi byc niedosyt :P Powrot byl gehenną-droga miejscami zamieniła sie w potok,wiec o zbawiennych własciwosciach goretexu mozna bylo zapomniec,gdy wlazlo sie w "ukrytą" dziurę powyzej kostek hehe :P
Nastepnym razem dorzuce jeszcze kilka zdjec z powrotu - z Krakowa.

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 17, 2006 4:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Fajna pogoda na tym Grzesiu Was spotkała :faint:
Pozdrowionka

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 12:29 pm 
A propos tego Grzesia - to rzeczywiście pogoda "wyśmienita".

Może Margeo (lub ktoś) ma jakąś receptę by na Grzesiu takiej pogody nie było :)

Ale to inny wątek (http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?p=55242#55242)

A te ognisko na Giewoncie ? To element obchodów rocznicy śmierci JP2 Tak ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 1:12 pm 
A gdzie to ognisko na Giewoncie? :cry:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 6:37 pm 
sam zwątpiłem nie wiem czy tu ? -> tam w tle ? http://img214.imageshack.us/my.php?image=img70351eo.jpg

Czy gdzie indziej ... Margeo - wyjaśnij !


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 8:08 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
No fakt... Z takiej odległości bez powiększenia zdjęcia można pomylić z gwiazdami, których tamtej nocy było sporo na niebie :)
Juz zaznaczam, który punkt to ognisko :) Najlepiej kliknąć w zdjęcie 2x,zeby powiększyc - bedzie lepiej widac...
Obrazek

mn1803 - zgadłeś - ognisko zapłonęło o 21.37 2 kwietnia...

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 8:14 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
mn1803 napisał(a):
sam zwątpiłem nie wiem czy tu ? -> tam w tle ? http://img214.imageshack.us/my.php?image=img70351eo.jpg

Czy gdzie indziej ... Margeo - wyjaśnij !



Chyba wkleiłeś nie to zdjęcie, bo nie mogę dojść z czym to zjeść :) i o co w tle może chodzic :) Przejrzyj dokładnie fotki - bedzie Ci łatwiej zlokalizowac gdzie patrzec :) choc fakt - po ciemku,bez szczegółow na zdjeciach mozna sie pogubic, jak sie tego nie widzialo wtedy :)
ps.Na jednym ze zdjec pomnik JP jest naprzeciw Giewontu, a na innym widac krzyz na Krzeptowkach z lewej strony pomnika- patrzac zza figury w kierunku Giewontu :) dałem łamigłówkę? :) Bedziesz miał szansę zweryfikować latem!

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 8:25 pm 
I found it! I just found it :D :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 18, 2006 9:03 pm 
O ... jest -> Thenks - to bym nie znalazł za żadne skarby. Nie będąc tam ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL