Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 21, 2024 6:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 24, 2007 11:37 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 10:27 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Łódź
Wczoraj otrzymałam swój polarek polartec thermal pro. Szyty właśnie przez wyzej wymienioną Panią AnKę-1. Jest świetny. Akurat dziś go użyłam, bo pogoda za oknem brrrrr..... I jets super ciepły, a nie zjamuje tak dużo miejsca. polecam. A pani AnKa napisała, że szyje dużo rzeczy górskich, ale nie wystawia na razie na allegro. Swojej strony interentowej raczej nie ma. W zartach powiedziałą mojemu R, że jest w stanie mu nawet pierścionek zaręczynowy uszyć z polaru jak będzie potrzebował. To się nazywają zdolności... :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 17, 2007 12:39 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt lut 16, 2007 8:47 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Lublin
Jaki "bajery" (czytaj suwaki, kieszonki, gdzie sciagacze itp) powinna miec kutrka polarowa zeby byla idealna ,jak najbardziej funkcjonalna ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 17, 2007 11:59 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 5:12 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Wałbrzych
Cytuj:
Jaki "bajery" (czytaj suwaki, kieszonki, gdzie sciagacze itp) powinna miec kutrka polarowa zeby byla idealna ,jak najbardziej funkcjonalna ?

http://www.e-horyzont.pl/site/?p=produkty&prodid=407
Co prawda nie jest to "czystej krwi" polar, ale jezeli kupisz cos podobnego do podanego wyzej to powinienes byc bardzo zadowolony :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 17, 2007 10:54 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn lis 13, 2006 7:33 pm
Posty: 72
kupilem osatnio windstoper CAMPUS damian z membrana wwb guard za 229 zl i uwazam ze za ta cene prawdziwa rewelacja optymalnie lezy bynajmniej na mnie pod sama szye dociska testowany w temperaturze -8 stopni na kasprowym wierchu i w mocno porywistym wietrze przy sypiacym sniegu i spisal sie znakomicie ale pod kurtke ciepla to 300 polar zwykly to troche gruby


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 18, 2007 12:16 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 5:12 pm
Posty: 83
Lokalizacja: Wałbrzych
Tez mam campusowski windstopper z membrana wwb i niestety nie jestem zachwycony. Owszem nie jest najgorszy, ale jak tylko beda finanse to kupuje ten, ktory podalem wyzej :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 18, 2007 12:46 am 
Swój

Dołączył(a): Pn lis 13, 2006 7:33 pm
Posty: 72
dlatego jak napisalem chyba w sumie w innym poscie ze to jest jak na ta cene naprawdy dobry zakup ale jesli ktos ma wieksze finanse to oczywiscie lepiej kupic juz cos lepszego ale ja ogolnie jestem zadowolony z tego campusa jezdzilem w nim na nartach przy mrozie majac pod spodem zwyky sweterek i bylo ok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL