Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 3:49 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 30, 2009 9:00 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Również mogę polecić Deutery - mam i jest bez zastrzeżeń - no może z jednym - nie ma plecaków nieprzemakalnych - sprawdziłem to na nieprzemakalnym Deuterze ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 05, 2009 10:30 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 9:36 pm
Posty: 600
Lokalizacja: Rybnik
Czy naprawdę nikogo nie wali po oczach ten mega-błąd ortograficzny w tytule wątku?

_________________
http://www.flickr.com/photos/marchew/sets


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 06, 2009 6:53 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
marchew napisał(a):
Czy naprawdę nikogo nie wali po oczach ten mega-błąd ortograficzny w tytule wątku?

Czepiasz się. Ortografia to tylko konwencja, a my tu lubimy łamać konwenanse i wznosić się na wyżyny
Mnie to wali w cyce :wink:

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 07, 2009 2:26 am 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 28, 2009 4:03 am
Posty: 18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
zapodalem wlasnie Deutera futura 28,kupilem go online wiec nie mialem okazji przymierzyc. Tak czy siak uwazam ze plecak jest dobrze wykonany acz myslalem ze bedzie troche wiekszy. Tak czy siak na jedno dniowe wypady powinien sie sprawdzic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 03, 2009 8:10 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
a co sądzicie o takim?
http://sfpl.pl/shop/view/Product/id/2424/HiMountain_Speed_30?context=

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 03, 2009 8:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
zdaje się, że mam nową zabawkę do opisania: mountain hardware: scrambler. Plecak 32 litry ale zwija się w małą torebkę. Waży jedynie 550 gram, zrobiony jest nylonu 100D Ripstop Cordura i może służyć jako plecak jednodniowy do dużego plecaka wyprawowego. Za krotko go jeszcze mam by pisać recenzję, ale po pierwszej wyprawie mogę powiedzieć, że nawet przy scramblingu jest wygodny - jakby nic na plecach nie było. To taki pierwszy link z brzegu - nie wiem czy jest dostępny w Polsce:
http://www.altrec.com/mountain-hardwear ... r-backpack

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 04, 2009 7:24 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2008 12:06 am
Posty: 339
Lokalizacja: Rezydent Krakonosz
Można u nas kupić Berghausa Pahantom 37 l, o podobnym działaniu
http://www.berghaus.pl/index.php?k=produkt&d=131&id=535

_________________
jak się popieprzy to się polepszy :)

http://picasaweb.google.pl/mischa.mg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 04, 2009 8:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Ma pas biodrowy. Na zdjęciu nie widać. Jest to jedynie nylonowa taśma, ale spełnia swoją rolę. Zwłaszcza, że w plecaku nie będzie nigdy zbyt wiele bo jest na jednodniowe wycieczki - raczej nie więcej niż pięć, siedem kilo.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 10, 2009 7:45 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr cze 10, 2009 7:36 pm
Posty: 6
Lokalizacja: opolskie
A co sądzicie o takim:

http://www.e-busola.pl/regatta-plecak-r ... _7282.html

ale za pół tej ceny.
Plecak posiada dodatkowo pokrowiec przeciwdeszczowy (brak informacji w opisie).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 26, 2009 12:01 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
Czy ktoś kto ma Deuter Futura Pro 38 albo Deuter Futura Pro 34 SL może mi powiedzieć czy w te siatkowe kieszenie wejdzie duża butelka wody mineralnej? Taka 1,5l ?

Bo mi się nie chce wody nosić do sklepu :lol:

I jeszcze drugie pytanie: jak się ten system nośny sprawdza przy większym obciążeniu? Nosił ktoś więcej niż 15 kg ? :wink:

Po zakupie raków doszłam do wniosku, że mi się wszystko nie mieściu w moim starym TrekSportcie 22l i padło na Deuterka :P
Chyba sobie go sprawię na urodziny :P

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 26, 2009 12:10 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Ja mam Deuter Futura Pro 34 SL półtora powinno wejść z boku, chociaż ja z reguły noszę 0,7. 15kg w nim nie niosłam, ale przy większym obciążeniu dobrze leży i jest wygodny w obsłudze.

W Sherpie sympatyczna przecena http://sherpa.pl/futura-pro-34-sl
z której skorzystałam.

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 26, 2009 12:35 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
Sofia dzięki za linka :P
Cenowo by było super, kolor jakoś bym przeżyła...
Tylko jeszce muszę obmacać na żywo gdzieś w sklepie czy ten mniejszy czy ten trochę większy :?

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 26, 2009 1:07 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Kasia86 napisał(a):
Tylko jeszce muszę obmacać na żywo gdzieś w sklepie czy ten mniejszy czy ten trochę większy

Tak na serio to ten większy wcale nie jest taki wielki, znaczy zgrabnie wygląda - ale obmacać trzeba obowiązkowo :mrgreen:

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 3:43 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
po zamówieniu kurtki teraz czas na plecak tylko jeszcze trzeba trochę zł dozbierać Very Happy

Szukam plecaka na letnie i zimowe wycieczki w góry do 300zł 30-35l
Macie jakieś propozycje ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 4:30 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
Na 8a chyba jest jakaś promocja na Karrimory. Przynajmniej niedawno widziałam ;)

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 5:08 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 14, 2009 12:11 am
Posty: 339
Lokalizacja: Lublin
Na Berghausy akurat, ale to też dobre plecaki. Akurat dzisiaj chodziłem po sklepach stacjonarnych i "poobmacywałem" kilka plecaków :) W tym kilka Berghausów np. Tour 35 (całkiem fajny). Dobre plecaki robi też Karrimor (też dość często trafiają się promocje) i polski Wolfgang (bardzo wytrzymałe), również z polskich Milo ma kilka ciekawych propozycji. Z droższych mogą być np. Deuter czy Osprey, niestety ceny będą spore. Ale może trafić sie też jakaś promocja.


Z takich ogólnych sugestii co do wyboru modelu:
-nie przesadzaj z wymyślnością systemu nośnego - niech będzie wygodny ale też w miarę lekki. Ja niestety nieco przesadziłem i czasami zdarza się, że sam plecak waży niewiele mniej niż jego ładunek :D Ale wygodny jest jak cholera:)
-Nie przesadzaj też z iloscia gadżetów ze względu na powyższe. Troki (taśmy kompresyjne) boczne i pętelki na kijki to jednak dla mnie wyposażenie obowiązkowe.
-Pas biodrowy też być powinien.
-Zamknięcie raczej klamrami +ściągacz a nie zamkiem - miałem kilka plecaków i pamiętam, ze to właśnie zamki sprawiały zawsze najwięcej problemów (w mocno wypakowanym plecaku potrafiły sie rozłazić - nawet te markowe - a wypadajacy ekwipunek jest dość irytującą rzeczą na szlaku). Klamra jest zawsze bezpieczniejsza a w razie czego łatwiejsza do wymiany.
-Jeśli lubisz takie gadżety to patrz na kieszeń na bukłak z wodą - mnie to nie przekonało, ale wiem, ze są zwolennicy.
-W lecie docenisz wentylacje pleców - różni producenci równie to nazywają i stosują różne systemy - od kanałów wentylacyjnych po siateczki dystansowe, ale ogólnie zasada jest podobna - umożliwić możliwie swobodną cyrkulacje powietrza a przez to szybsze odparowywanie potu.
-Pomimo iż przyjmuje się, że najbardziej uznanym materiałem do produkcji plecaków jest Cordura (DuPondu) nie musisz za bardzo obawiać się innych materiałów. Mimo iż obecnie często są bardzo cienkie i wydają się delikatne potrafią być naprawdę wytrzymałe.
-patrz na gwarancję. Świadczy to pośrednio o wytrzymałości plecaka. Wielu producentów daje bardzo długą a nawet dożywotnią (Karrimor, TNF), chociaż w praktyce nie korzystałem, więc po części może być to tylko chwyt marketingowy:/
- cóż jeszcze? Przed zakupem najlepiej by było plecak przymierzyć do swoich pleców wcześniej go obciążając i sprawdzić czy da się go dobrze dopasować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 5:28 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Cytuj:
Tour 35

Kosztuje 350zł to trochę za dużo chyba że będzie jakaś promocja to chętnie bym go zakupił .
Cytuj:
Dobre plecaki robi też Karrimor

http://8a.pl/page,produkt,id,6553,airspace-32.html zastanawiałem się nad takim plecakiem . Pytałem na NGT i podobno plecaki Karrimora "rozsypują
się na szwach" Więc nie jestem pewien .
Cytuj:
Nie przesadzaj też z iloscia gadżetów

Wymagający nie jestem .Dla mnie ważne jest żeby plecak nie rozsypał się po kilku wyjazdach i żeby był w miarę wygodny .


Dzięki za odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 5:39 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 14, 2009 12:11 am
Posty: 339
Lokalizacja: Lublin
no właśnie obiło mi się o uszy, że ostatnio karrimor poleciał z jakością. Sam nie miałem doświadczenia z ich plecakami. Kiedyś to była bardzo dobra marka.
Osobiście mam duże zaufanie, oraz pewien sentyment do Wolfganga :)

_________________
- Trzeba cisnąć!
- Nie wystarczy cisnąć, trzeba napier***lać!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 5:40 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
-nie przesadzaj z wymyślnością systemu nośnego - niech będzie wygodny ale też w miarę lekki. Ja niestety nieco przesadziłem i czasami zdarza się, że sam plecak waży niewiele mniej niż jego ładunek Very Happy Ale wygodny jest jak cholera:)


- Myślę że dla optymalnego komfortu plecak powinien ważyć ok. 10% masy ładunku. Dla zwolenników L&F może to być nawet 5% przy nieco mniejszym (choć dalej niezłym) komforcie noszenia. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę by za wagę odpowiadał głównie system nośny a nie zbędne bajery i przesadnie pancerny materiał (wbrew pozorom, nawet cienki materiał bardzo trudno zniszczyć)

Cytuj:
-Pas biodrowy też być powinien.


Jeśli nosi się powyżej 5kg to zdecydowanie tak. Na jednodniowe wycieczki już niekoniecznie.


Cytuj:
-Zamknięcie raczej klamrami +ściągacz a nie zamkiem


Jest to nie tylko trwalsze rozwiązanie ale pozwala również na upchnięcie czegoś pod klapę. Zamki zwykle słabo sobie radzą z pakowaniem na chama. Są jednak wygodniejsze (szybsze) w obsłudze. Wg. mnie sprawdzą się tylko w bardzo małych plecakach sportowych.



Cytuj:
-Jeśli lubisz takie gadżety to patrz na kieszeń na bukłak z wodą - mnie to nie przekonało, ale wiem, ze są zwolennicy.


Bukłaka można użyć w każdym plecaku, nie są do tego potrzebne żadne specjalne gadżety. Taka kieszeń bywa jednak przydatna a waży jedynie 10-20g.



Cytuj:
-W lecie docenisz wentylacje pleców - różni producenci równie to nazywają i stosują różne systemy - od kanałów wentylacyjnych po siateczki dystansowe, ale ogólnie zasada jest podobna - umożliwić możliwie swobodną cyrkulacje powietrza a przez to szybsze odparowywanie potu.


Wentylacja zwiększa komfort cieplny. Jestem jednak przeciwnikiem systemu z siateczką. Utrudnia on pakowanie (łukowaty kształt plecaka) przenosi ciężar dalej od pleców (gorsza stabilność, ciężej się niesie) zwykle plecak z takim systemem bardziej się telepie. No i oczywiście jest to znacznie cięższy system od tradycyjnych.

Cytuj:
-Pomimo iż przyjmuje się, że najbardziej uznanym materiałem do produkcji plecaków jest Cordura (DuPondu) nie musisz za bardzo obawiać się innych materiałów. Mimo iż obecnie często są bardzo cienkie i wydają się delikatne potrafią być naprawdę wytrzymałe.


Dokładnie. Materiał nie ma wielkiego znaczenia dlatego lepiej mieć jak najcieńszy. Nawet te przezroczyste wytrzymują bardzo wiele. Unikaj grubej cordury i podobnych, szkoda to nosić. W plecaku popsują się inne elementy.

Cytuj:
-patrz na gwarancję. Świadczy to pośrednio o wytrzymałości plecaka. Wielu producentów daje bardzo długą a nawet dożywotnią (Karrimor, TNF), chociaż w praktyce nie korzystałem, więc po części może być to tylko chwyt marketingowy:/


Gwarancja jest zwykle chwytem marketingowym. Mnie przez wiele lat praktycznie nie zdarzyło się z niej korzystać w przypadku plecaków.
Zdarzają się drobne usterki (klamry, Suwaki) ale wynikają raczej z własnych zaniedbań niż wad produktów. Uwaga ta dotyczy plecaków ze średniej półki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 6:15 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
dawid91 napisał(a):
Cytuj:
Tour 35

Kosztuje 350zł to trochę za dużo chyba że będzie jakaś promocja to chętnie bym go zakupił .


Mam ten plecak od 3 lat.
Wygodny jest bardzo, szczególnie system nośny z siateczką, ale jednak na mój gust mało trwały, bo po tych 3 latach rozsypuje się.

Używam dość intensywnie.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 6:18 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
DTH napisał(a):
no właśnie obiło mi się o uszy, że ostatnio karrimor poleciał z jakością.


Chyba już nie tak "ostatnio" ale od jakichś 4-5 lat.
Też mam jakiś karrimor (wór transportowy 70 l), ale nie był zbyt wygodny i teraz syn używa tylko do wożenia gratów na trasie dom - mieszkanie studenckie.

Jeśli ma być lekki - polecam Mammut, wcale nie taki drogi, ja kupiłam w promocji za 305 zł 60 l plecak 1800 gram.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 6:48 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
W takim razie będę polował na tego Berghausa . Myślę że na moje wyjazdy max 2 razy w roku na kilka dni wystarczy .

Dziękuje za pomoc .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 6:54 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Ja mam berghausa, jedyny mankament to ten, że bardzo szybko przetarła mi się siateczka pokrywająca pas biodrowy. Jest bardzo nietrwała.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 6:56 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
O a coś takiego ? http://8a.pl/page,produkt,id,6712,arete-35.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 7:07 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Nie kupiłabym, jest dopasowany do pleców i nie ma siatki.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 8:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
dawid91 napisał(a):


Kupilem koledze na urodziny w wersji Pro i bardzo sobie chwali. Pojemnosc w sam raz na zimowy wypad w gory - zmiescisz zapasowe ciuchy, jedzenie, picie, raki, czekany, a nawet szpej. Pod klapa tasma do umocowania liny. Lekki i calkiem fajny. Wole co prawda swojego Deutera Guide, ale on lubi Berghausy.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 8:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
jest dopasowany do pleców i nie ma siatki.


Czyli same zalety. Jeśli waga jest prawdziwa (w co wątpię) to jest to bardzo dobra propozycja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 9:46 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Spiochu napisał(a):
Cytuj:
jest dopasowany do pleców i nie ma siatki.


Czyli same zalety. Jeśli waga jest prawdziwa (w co wątpię) to jest to bardzo dobra propozycja.

Rzecz gustu. Już nie potrafię nosić plecaków bez siatki. Właśnie dlatego mam problem z zakupem dobrego, trochę większego plecaka.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 9:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Rzecz gustu.


Trochę gustu a trochę sposobu użytkowania. Jeśli spokojnie przemieszczasz się po Beskidach i nie zależy Ci na wadze to siatka jest niezłym rozwiązaniem.
Do bardziej dynamicznych sportów (bieganie, wspinanie) i tam gdzie liczy się waga sprzętu lepszy będzie bardziej dopasowany i prostszy system nośny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 11, 2011 9:59 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 08, 2009 9:04 am
Posty: 661
Lokalizacja: górki mniejsze...
Czy ktoś używa któregoś z poniższych plecaków TNF

http://esklep.intersport.pl/pl/product/ ... -35-t0ajtv

lub

http://esklep.intersport.pl/pl/product/ ... -40-t0adua

Mam okazję mieć któryś z nich za około 60% ceny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL