Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr lip 03, 2024 5:05 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 10:34 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt sty 29, 2010 5:10 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Gliwice
Artur1683 napisał(a):
ania- napisał(a):
pierwsza moja koszulka to hannah pulsar L16 z golfem wykonana z micry. totalna porażka (...) najgorsze jest jednak to ze strasznie lapie zapach! już nawet nie wspominam o większej aktywności, ale po zwyklym 2h spacerze ja czuć. dla mnie to ja skresla.


Mam parę koszulek z Micry Hannaha (bodaj z serii Symbio?) i to niestety fakt. Zapach łapią szybko. Ale po mojemu równie łatwo się go pozbyć. Używałem ich na kilkudniowych wędrówkach dzień po dniu, po prostu od razu po zdjęciu z grzbietu płucząc je w zwykłej, zimnej wodzie. Do rana zawsze były suche i świeże (...)

ale to chyba w lecie;)? i pewnie masz ciensze te koszulki. moja jest grubsza, z wierzchu gladka a od srodka ma taki meszek. w kazdym badz razie nie wysycha niestety w ciagu jednej nocy (w cieplym mieszkaniu, nie mowiac o innych warunkach).

Artur1683 napisał(a):
ania- napisał(a):
jakis czas pozniej wylicytowalam na allegro za zawrotna kwote 25 zl (nie bylo chetnych ) koszulke z dlugim rekawem 100% welna merino. firma malo znana.


Ale może warto podać tę firmę :) ? Może dzięki temu kupi ktoś drugi, ktoś trzeci, i wartościowy produkt stanie się "mniej nieznany" ;)


janus. jakas norweska.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 10:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
Basia Z. napisał(a):
W sklepach z używaną odzieżą

Basia Z. napisał(a):
mój mąż kupił synowi nowe ochronne spodnie

Basia Z. napisał(a):
też nabyłam chyba z 5-6 "oddychających", nowych
:shock:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:15 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt sty 29, 2010 5:10 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Gliwice
agii26 napisał(a):
(...)na szybko dziś pewnie nie znajdę w sklepach cienkiego, taniego polarka,ale na przyszłość muszę sobie takowy sprawić

co do cienkiego taniego polara:
jesli masz niedaleko sklep decathlona to polar QUECHUA FORCLAZ 50.
one sa co roku tylko chyba w innych wariantach kolorystycznych. w zeszlym roku kosztowaly 34zl. na allegro sa drozsze chociaz mozna trafic na okazje. naprawde fajny polar, mozesz poczytac na necie. cienki ale cieply, a damska wersja jest fajnie skrojona. ja sobie go bardzo chwale:)

Basia Z. napisał(a):
W sklepach z używaną odzieżą można czasem trafić za grosze (lub czasem nieco więcej) coś fajnego, ale trzeba dobrze poszukać.

podpisuje sie rekami i nogami;) moj ostatni nabytek to buty snowboardowe burton'a jak nowki. byly na wage w dzien kiedy byla obnizka i zaplacilam 9,50zl :lol: tak wiec trzeba chodzic, szukac no i miec odrobine szczescia.


Ostatnio edytowano Pn lut 08, 2010 10:00 pm przez ania-, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:28 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
ania- napisał(a):
agii26 napisał(a):
(...)na szybko dziś pewnie nie znajdę w sklepach cienkiego, taniego polarka,ale na przyszłość muszę sobie takowy sprawić

co do cienkiego taniego polara:
jesli masz niedaleko sklep decathlona to polar QUECHUA FORCLAZ 50.
one sa co roku tylko chyba w innych wariantach kolorystycznych. w zeszlym roku kosztowaly 34zl. na allegro sa drozsze chociaz mozna trafic na okazje. naprawde fajny polar, mozesz poczytac na necie. cienki ale cieply, a damska wersja jest fajnie skrojona. ja sobie go bardzo chwale:)


A na mnie nie pasują :cry: :cry:

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:32 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Kurczę albo Wy macie jakieś niesamowite szczęście albo ja mam pecha. Pytałam się po szmateksach, nie mają nieużywanej odzieży. Kupowałam niegdyś tanie, niemarkowe polary, były kiepskie. Tanie plecaki błyskawicznie mi się rozwaliły, w sportowych skarpetach kupowanych w marketach szybko porobiły mi się dziury, nie wspomnę już o tym, że przesuwają się na stopach. :evil:

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:34 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
lucyna napisał(a):
w sportowych skarpetach kupowanych w marketach szybko porobiły mi się dziury


Proponuję onuce.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:39 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Łukasz T napisał(a):
lucyna napisał(a):
w sportowych skarpetach kupowanych w marketach szybko porobiły mi się dziury


Proponuję onuce.

:nono:
Po kiego? Kupiłam sobie skarpety wisportu. Kosztowały około 25 zł/para, w markecie skarpety sportowe 8-10 zł. Jakość nieporównywalna.
A co do onuc, to mój Kumpel sprawił sobie takowe i nosi do gumofilców leśniczego. Kiedyś poszedł w nich z kursem przewodnickim na Rawki. Kandydaci w bucikach z membranami, a on w ocieplanych gumakach.On wszedł, oni w połowie górki wycofali się.
:lol:

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Ostatnio edytowano Cz lut 04, 2010 11:40 am przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:40 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
Lucyna ja mam chyba 4 różne polary (w tym jeden męski, zabrałam tacie :P ) z czego tylko 1 jest "markowy" a kupiony dlatego, że miał zamek YKK i miał służyć jako podpinka. Nie powiem, oddychalność ma lepszą od tych zwykłych, ale póki co w żadnym mi się nic nie zepsuło a niktóre mam już kilka lat. Ja nie wiem co Ty robisz z tymi polarami , że Ci się tak szybko psują :P

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:42 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Kasia86 napisał(a):
Lucyna ja mam chyba 4 różne polary (w tym jeden męski, zabrałam tacie :P ) z czego tylko 1 jest "markowy" a kupiony dlatego, że miał zamek YKK i miał służyć jako podpinka. Nie powiem, oddychalność ma lepszą od tych zwykłych, ale póki co w żadnym mi się nic nie zepsuło a niktóre mam już kilka lat. Ja nie wiem co Ty robisz z tymi polarami , że Ci się tak szybko psują :P

Noszę je. :lol: Nie porównuj Twojej aktywności górskiej z moją. :)

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Ostatnio edytowano Cz lut 04, 2010 11:43 am przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:42 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Proponuję włosienice.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:45 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Łukasz T napisał(a):
Proponuję włosienice.

:obrazony:
Na razie jeszcze fiskus nie do końca mnie obrabował.
Nie czas na włosiennicę i posypywanie głowy popiołem.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 11:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Fiskus zawsze zostawia. Na skarpetki i majteczki. Włosiennica to już luksus.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 1:00 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt paź 25, 2005 4:04 pm
Posty: 1275
lucyna napisał(a):
Nie porównuj Twojej aktywności górskiej z moją.


Porównując Twoją aktywność na kilku forach, zwłaszcza czas zamieszczania postów, odnosi się wrażenie, że nie tylko wyjście w góry byłoby problematyczne, ale zwykły spacer do wychodka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 1:01 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Stan napisał(a):
lucyna napisał(a):
Nie porównuj Twojej aktywności górskiej z moją.


Porównując Twoją aktywność na kilku forach, zwłaszcza czas zamieszczania postów, odnosi się wrażenie, że nie tylko wyjście w góry byłoby problematyczne, ale zwykły spacer do wychodka.

Porównując twoją aktywność na forach, śledzenie mojej aktywności na forach mogę stwierdzić, że jedynym rozwiązaniem korzystnym dla ciebie będzie wizyta u psychiatry. :lol:

Edit
Tak dla zabawy przejrzałam w profilu trzy strony postów kolegi. Trzy strony trollowania, tylko cztery posty górskie, w tym dwa w wątku ubezpieczenia.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Ostatnio edytowano Cz lut 04, 2010 1:12 pm przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 1:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
W Bieszczadach panuje sieć bezprzewodowa. Wszystkie te posty są pisane live z hal, gór, dolin i innych ustrojstw.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 1:02 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Łukasz T napisał(a):
W Bieszczadach panuje sieć bezprzewodowa. Wszystkie te posty są pisane live z hal, gór, dolin i innych ustrojstw.

Iii tam, to tylko iPlus.

Rozumiem, że wszystkie posty Kolegi są z gór, hal i dolin. :lol:

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 2:39 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kasia86 napisał(a):
Lucyna ja mam chyba 4 różne polary (w tym jeden męski, zabrałam tacie :P ) z czego tylko 1 jest "markowy" a kupiony dlatego, że miał zamek YKK i miał służyć jako podpinka. Nie powiem, oddychalność ma lepszą od tych zwykłych, ale póki co w żadnym mi się nic nie zepsuło a niktóre mam już kilka lat. Ja nie wiem co Ty robisz z tymi polarami , że Ci się tak szybko psują :P


Ja polarów nie używam tylko w góry, tylko noszę na co dzień, zimą dzień w dzień, latem w dni chłodniejsze.
Całe szczęście, że w pracy mogę się tak ubierać.

Mam tych polarów około 10, wszystkie kupione w szmateksach, nowe, dobrych firm. Jakoś często trafiała mi się "Patagonia" mam tej firmy 3 szt. polarów, w tym jeden wściekle różowy. Kupowałam w cenie od 10 do 15 zł za sztukę. Poza tym "Mammut", "Columbia", "Helly Hansen" i inne.
Niektórych używam już 5-6 lat, widać że są używane ale nadal są dobre, nie mają żadnych dziur ani przetarć, są ciepłe.

Co jakiś czas - raz na dwa trzy tygodnie, jak mam przypływ gotówki robię sobie dwugodzinny "rajd" po szmateksach, odwiedzam ich tego dnia z 5 i zazwyczaj kupują wtedy jedną - dwie rzeczy, dla siebie lub dla kogoś z rodziny. Kupuję tylko rzeczy markowe.
W sklepach tego typu sprzedawczynie nie znają marek takich jak "Patagonia", "Columbia" lub "Mammut", więc są na półkach lub na wieszakach w tych samych cenach co taiwańskie badziewie. Jeśli na wieszaku wisi 100 polarów, to kilka z nich jest dobrych firm,a w tym bywa jeden nowy.

Kupuję zazwyczaj w dużych sklepach, gdzie jest duży wybór - i zazwyczaj nie na wagę, a w tych gdzie jest wycena.

To dotyczy ciuchów, bo polary lub kurtki najłatwiej kupić, ale kilka razy zdarzyło mi się kupić również buty.
Kupuję nawet skarpetki, pod warunkiem że są nowe, z metką.

Pozdrowienia

Basia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 2:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
lucyna napisał(a):
Rozumiem, że wszystkie posty Kolegi są z gór, hal i dolin.


Nie zapomnij o jaskiniach.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 2:43 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Łukasz T napisał(a):
lucyna napisał(a):
Rozumiem, że wszystkie posty Kolegi są z gór, hal i dolin.


Nie zapomnij o jaskiniach.

:oops:
Czuję się pokonana. U nas nie ma dziur :(

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 2:43 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt paź 25, 2005 4:04 pm
Posty: 1275
Po pierwsze primo, ja nie zarzucam nikomu znikomej działalności w górach, sugerując jednocześnie, że ja to, panie, wicie.. z tych gór to miesiącami nie schodzę.
lucyna napisał(a):
Noszę je. Nie porównuj Twojej aktywności górskiej z moją.

Po drugie primo, występuje pewien dysonans pomiędzy tymi sytuacjami z "życia wziętymi", które opisujesz na forum, a częstotliwością tworzenia nowych postów. Chcąc być "wiarygodną", proponuje małe przerwy w dostepie do kabla.
lucyna napisał(a):
Trzy strony trollowania, tylko cztery posty górskie, w tym dwa w wątku ubezpieczenia.

I po trzecie primo, po raz kolejny mylisz coś z palcem. Dla Ciebie pobyt i działalność w górach jest tym samym, co pisanie postów na forum w tematach górskich. Przejrzyj jeszcze raz te polary, może jedynie mają powycierane łokcie i przedramiona ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 2:50 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Stan napisał(a):
Po pierwsze primo, ja nie zarzucam nikomu znikomej działalności w górach, sugerując jednocześnie, że ja to, panie, wicie.. z tych gór to miesiącami nie schodzę.
lucyna napisał(a):
Noszę je. Nie porównuj Twojej aktywności górskiej z moją.

Po drugie primo, występuje pewien dysonans pomiędzy tymi sytuacjami z "życia wziętymi", które opisujesz na forum, a częstotliwością tworzenia nowych postów. Chcąc być "wiarygodną", proponuje małe przerwy w dostepie do kabla.
lucyna napisał(a):
Trzy strony trollowania, tylko cztery posty górskie, w tym dwa w wątku ubezpieczenia.

I po trzecie primo, po raz kolejny mylisz coś z palcem. Dla Ciebie pobyt i działalność w górach jest tym samym, co pisanie postów na forum w tematach górskich. Przejrzyj jeszcze raz te polary, może jedynie mają powycierane łokcie i przedramiona ?

1. Zarzucam? Stwierdziłam fakt.
2. A to mnie nie interesuje. Twój problem jeżeli czujesz dysonans. Nie chcę tylko aby twój problem stal się moim, powtarzam to już ci po raz któryś tam.
3. Po co mam przeglądać, nie mają dziur ani na łokciach ani na przedramionach. Jeden z tego co pamiętam mam zepsuty zamek, drugi brzydko wygląda, a trzeci rozerwany jest koło kołnierzyka. Campuss zaś popruł mi się na ramieniu.
Daj spokój, gdybyś miał coś do powiedzenia o górach to mówiłbyś, a nie trollował.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 3:37 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 01, 2008 11:36 pm
Posty: 447
Lokalizacja: Wrocław
leppy napisał(a):
Artur1683 napisał(a):
testuję zestaw Expedusa, dokładniej Warm System. 50% poliamid i 50% srebrnej nitki. Gramatura 200g/m2.

Rzucisz linkiem? Bo wychodzii mi, że to to:
http://www.expedus.pl/sklep/golf-pogrub ... p-103.html
ale to to ma gramaturę 180 g/m2, więc nie jestem pewien.


Ciekawe. Dane zaczerpnięte z 8a, podobnie jak same ciuchy:

http://8a.pl/page,produkt,id,4189,legin ... ystem.html
http://8a.pl/page,produkt,id,4188,golf-warmsystem.html

Tak na oko chyba to samo, nie zgadza się tylko gramatura (na 8a 180 ma seria Sublte system, Warm system 200, czyli...dokładnie na odwrót). Na dotyk i oko nie jestem w stanie tego zweryfikować. Opakowanie od golfa wywaliłem, od getrów numer katalogowy zgadza się z tym: http://www.expedus.pl/sklep/leginsy-pog ... p-106.html . Założyłbym, że strona Expedusa ma lepsze dane. Whatever, w każdym razie jestem jak na ten moment baaardzo zadowolony z termiki. Choć zaznaczam - zmarzluchem nie jestem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 8:10 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt paź 25, 2005 4:04 pm
Posty: 1275
lucyna napisał(a):
1. Zarzucam?... a nie trollował


Wszystko, co chciałem powiedzieć, zawarłem w dwóch poprzednich postach. Jedyne, co można dodać, to zdanie - w dupie byłaś, a nie w Smoczej Dolinie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 8:14 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Stan napisał(a):
lucyna napisał(a):
1. Zarzucam?... a nie trollował


Wszystko, co chciałem powiedzieć, zawarłem w dwóch poprzednich postach. Jedyne, co można dodać, to zdanie - w dupie byłaś, a nie w Smoczej Dolinie.

Nie karmie trolla, troll nie karmiony zdycha.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 9:56 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
oszaleję z tymi rozmiarami odzieży sportowej....jak coś już jest dobre na mnie na długość(L) to za szerokie...a S-ki lub XS-ki to mam rybaczki :lol:
kupiłam spodnie polarowe bez mierzenia(bo z dzieckiem byłam)na długość ok,ale na szerokość....jeszcze 2 moje nogi wejdą....mężowi dałam.....
a nasz decalton w Bielsku bo bani,byłam 3 dni temu,puste półki,jak za komuny...te spodnie polarowe,co pisała Ania...super...tyle że wszędzie są tylko nie u nas(teraz sprawdzałam na stronce)...no szkoda
namówię mamę by mi jakieś proste polarowe portki uszyła na następny raz

nic tylko zastosować intensywny tucz piwny :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 9:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
agii26 napisał(a):
a nasz decalton w Bielsku bo bani

Jeszcze nie byłam zobaczyć co tam dają,a mam 3 kroki z pracy :oops: ale z tego co piszesz to kompletna klapa..

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 04, 2010 10:19 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
specjalnie pojechałam... spodziewałam się mega sklepu z mega wyborem...mega sklep jest..tylko z pustymi półkami...może trafiłam na okres przed dostawą towaru....
jedyne co tam fajne,to wyprzedaż męskich polarów za 19 zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 9:31 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
obecnie to są chyba po wyprzedaży zimowo-narciarskiej, przekładają wszystko na półkach, przed wiosną

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 11:19 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt sty 29, 2010 5:10 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Gliwice
agii26 napisał(a):
specjalnie pojechałam... spodziewałam się mega sklepu z mega wyborem...mega sklep jest..tylko z pustymi półkami...może trafiłam na okres przed dostawą towaru (...)

bo teraz byly wyprzedaze, bylam ostatnio i w moim tez puste polki. w okresie noworocznym tak samo i chyba jeszcze pod koniec wakacji sie wyprzedaja


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 05, 2010 7:19 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
w ciucholandzie nabyłam super portki polarowe za 12 zł :lol: opaskę i koszulkę termoaktywną za cały 1 zł :lol: ...wykosztowałam się :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL