Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 23, 2024 7:59 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1074 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2010 4:42 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 30, 2010 11:59 am
Posty: 66
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
adhezja ja bym brał te drugie. Po złożeniu są tylko 4cm dłuższe od #1 a za to maks. długość masz 15cm więcej (zawsze może się przydać np. przy zejściu w śniegu ;) ). W BD podoba mi się też system blokowania i gumowa rączka. Jedyną rzeczą, która by mnie mogła zniesmaczyć przy kijkach BD jest cena. Sam posiadam ich kije, tyle że 2-segmentowe i jak na razie się sprawdzają :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2010 11:05 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
a ten grot karbidowy to jest sporo gorszy od widiowego? :| na granitach sie bardziej zuzywa chyba, tak?
kusi mnie ta niska waga, ale obijały mi się o oczy marudzenia na Fizany, że sie łamią i coś tam jeszcze

Burza, dzięki za namiar :), a te Mastersy sa dlugie po złożeniu?

a poza tym, skoro mam tylko 163 cm wzrostu to chyba nie potrzebuje takich długich?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2010 11:14 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Nie potrzebujesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2010 11:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Mam najtańsze Fizany od kilku lat. Używam je przez kilkadziesiąt dni w roku w różnych górach, zarówno w lecie jak i w zimie.
Kilkukrotnie mi się wygięły. Miałem po tym problemy z ich składaniem i rozkładaniem.
Ale zawsze po wyprostowaniu i przeczyszczeniu WD-40 działały dalej.
Końcówka (chyba widiowa) starła się zupełnie.
Mój pogląd na zakup kijków jest więc bardzo prosty:
Jak masz kasę, to kup sobie jakieś drogie Leki i ciesz się z zakupu zajebistego produktu.
A jak cię nie stać, to bierz Fizany. Jakoś tam się sprawdzają i da się je spokojnie używać. Moim zdaniem nie musisz przepłacać, żeby mieć dobry produkt.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 18, 2010 11:30 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
aha, wyginaja się, no to ja taka silna w rękach moge nie być, żeby je wyprostowac hmmm, ale dzięki za porade :)

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 6:48 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 9:35 pm
Posty: 1125
adhezja napisał(a):
chyba nie potrzebuje takich długich?

hmm nawet na mnie sa za dlugie o tym, nie pomyslalem :) wyszukaj krotsze :) nie iwem ile po zlozeniu ale chyba rzeczywiscie moglby byc krotsze. nie dalem rady ich wygiac, za to tylko raz mi sie zlozyl jeden jak konkretnie zima sie na nich wspieralem na podejsciu

_________________
Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach. - Władysław Cywiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 10:40 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
adhezja napisał(a):
aha, wyginaja się

Jak rozpędzone ok. 100kg zablokuje kijek w jakiejś szczelinie i następnie go obciąży siłą działającą w bok, to chociażby był ze stali to się musi wygiąć.
Nie jest to wygięcie pod kątem prosty, a zaledwie lekkie odgięcie od linii prostej, ale przeszkadza potem w składaniu kijków, więc trzeba to naprawić.
Trzeba mieć więcej wyczucia niż siły, żeby taki kijek przygiąć do wyjściowego kształtu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 1:44 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
znalazłam jeszcze takie: http://8a.pl/page,produkt,id,6523,northern-lights.html
Producent: Komperdell - nic nie wiem co za kijki robią, ma ktos?
a poza tym troche się nie mogą zdecydowac z jakiego aluminium wlasciwie one sa zrobione ALU 7075 – T6 czy ALU 7001 – T6 ale to chyba nie takie ważne...?

no i ten.. "Dzięki tym kijom trekkingowym poczujesz dodatkową moc" 8) :D

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 1:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
adhezja napisał(a):
Producent: Komperdell - nic nie wiem co za kijki robią, ma ktos?

Ogólnie to znana, świetna i ceniona firma, światowa czołówka, jakość jak Leki czy BD.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 6:11 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 10, 2009 2:55 pm
Posty: 745
Lokalizacja: Sewilla
leppy napisał(a):
adhezja napisał(a):
Producent: Komperdell - nic nie wiem co za kijki robią, ma ktos?

Ogólnie to znana, świetna i ceniona firma, światowa czołówka, jakość jak Leki czy BD.


Nie kupuj tych kijków. Oglądałam je kiedyś w e-pamirze i jak dla mnie to typowy marketowy tandetny produkt. Też się napaliłam na nie idąc za opinią Komperdella a okazało się że jest to miernie wykonanez systemem blokującym z plastikowym gwintem.
Jeśli nie chcesz wydać zbyt dużo kasy to już prędzej proponuje to: http://www.outdoorzy.pl/707-neverland-k ... trek-.html Tu masz chociaż metalowy gwint. Ja używam ich od roku i póki co narzekać nie mogę, a eksploatuje je dość często i w różnych warunkach. A z wyższej półki chyba sięgnęłabym po kije Khola, podobno mają bardzo dobry serwis i wszystkie części kijów są wymienialne.

_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. "(Józef Piłsudski)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 6:53 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 09, 2010 6:32 am
Posty: 10
Lokalizacja: krk
Mam Leki Makalu Carbon - zalety to waga (naprawde jest roznica w porownaniu do kumplowych BD Trial) i mala dlugosc po zlozeniu - akurat pasi do malego plecaczka. Minusy to cena circa 500PLN i kiepski wg mnie patent na skrecanie elementow; tutaj zdecydowanie lepszym rozwiazaniem jest ten od BD. Korkowej rekojesci nie posiadaja bo i po co skoro nigdy sie reka nie poci ;).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 8:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Alleksia napisał(a):
Nie kupuj tych kijków.

Oczywiście Komperdell'e za 139 zł muszą być kijowe ;) - to pewnie jeden z najniższych modeli.

Natomiast adhezja możesz zerknąć również na te:
http://www.subzero.com.pl/product_info. ... ucts_id=21
a zwłaszcza na ich wagę i długość po złożeniu
- bo mogę je załatwić w lepszej (poniżej 200 zł) cenie. Sam takich używam i są OK.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 10:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Ja ostatnio zakupiłem te kije:

http://www.insport24.pl/kijetrekkingowe ... p-343.html


Nie miałem okazji używać ale za 2 tyg. dam znać jak się sprawują.
Ostrzegam jedynie że producent OSZUKUJE Z WAGĄ kijów.

Moje kije ważą 333g/para
do tego talerzyki letnie 11g/para
gumowe podkładki 20g/para

Nadal to jedne z lżejszych kijów ale niesmak pozostaje. Cena jednak jest zachęcająca.

Dla tych co maja problemy z troczeniem kijów jest też wersja 4 segmentowa, nieco krótsza po złożeniu lecz znacznie cięższa.:

http://www.ultralightoutdoorgear.co.uk/ ... poles.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 20, 2010 12:21 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 10, 2009 2:55 pm
Posty: 745
Lokalizacja: Sewilla
leppy napisał(a):
http://www.subzero.com.pl/product_info.php?products_id=21

adhezja ja bym na Twoim miejsc decydowała się na propozycje Leppego bez zastanowienia. W takiej cenie to naprawdę fajna sprawa.
Pozdrawiam

_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. "(Józef Piłsudski)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 21, 2010 9:57 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
corsarz napisał(a):
Niedawno zakupiłem te FIZAN Compact

ogładałam je wczoraj w sklepie, faktyczie malutkie i leciutkie :) delikatne i zieloniutkie

o takie: http://sportxxl.pl/produkt/245/fizan-ki ... e-compact/
no i oczywiście sprzedawca zachwałał Fizany, ze dobre (jedyne, poza Gabelami do ordic Walkig, jakie miała w sklepie ;) aleja coś ie jestem przekonana
Cytuj:
Natomiast adhezja możesz zerknąć również na te:
http://www.subzero.com.pl/product_info. ... ucts_id=21
a zwłaszcza na ich wagę i długość po złożeniu
- bo mogę je załatwić w lepszej (poniżej 200 zł) cenie. Sam takich używam i są OK.


bardzo mi sie podobają te kije, ale ja niestety nie mam takich dojść do tańszych kijków :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 21, 2010 10:41 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
adhezja napisał(a):
no i oczywiście sprzedawca zachwałał Fizany, ze dobre
Może teraz coś się zmieniło, ale użytkownicy Fizanów mając problemy z systemem blokującym tych kijów używali diametralnie różnych słów od "dobre" :)

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 02, 2010 10:43 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
Czy Kohla sprzedaje zamienne segmenty do swoich kijów? Ogarnia ktoś?

Najlepiej wysyłkowo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 02, 2010 9:38 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 6:53 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Zakopane
Do-misiek napisał(a):
Czy Kohla sprzedaje zamienne segmenty do swoich kijów? Ogarnia ktoś?

Najlepiej wysyłkowo.

Sprzedaje.
Zadzwoń do alpin sportu w z-nem 182017095


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 03, 2010 11:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
A ja zacząłem mieć problemy ze swoimi Leki. System blokujący nie zawsze mi chce załapać w jednym kiju. Kręcę po prostu kijkiem i nie załapuje. A czasem łapie od razu. Czym to może być spowodowane i co z tym zrobić.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 04, 2010 8:04 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
zbych napisał(a):
A ja zacząłem mieć problemy ze swoimi Leki. System blokujący nie zawsze mi chce załapać w jednym kiju. Kręcę po prostu kijkiem i nie załapuje. A czasem łapie od razu. Czym to może być spowodowane i co z tym zrobić.

Kiepska sprawa - to sygnał, że powoli trzeba się rozejrzeć za nowymi. Próbowałem naprawić toto w dwóch parach kijków i niestety ani prośby ani groźby nie pomagały na dłużej niż kilka rozkręceń i skręceń... A i tak przestawały działać zawsze akurat wtedy gdy najbardziej były potrzebne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 04, 2010 9:33 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Kaytek napisał(a):
Kiepska sprawa - to sygnał, że powoli trzeba się rozejrzeć za nowymi. Próbowałem naprawić toto w dwóch parach kijków i niestety ani prośby ani groźby nie pomagały na dłużej niż kilka rozkręceń i skręceń... A i tak przestawały działać zawsze akurat wtedy gdy najbardziej były potrzebne.

Cholera jasna.
Podobno do Leki można kupić części zamienne, ale coś nie mogę wygooglować. Chyba przejdę się do jakiegoś sklepu handlującego Leki.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 04, 2010 9:35 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
zbych napisał(a):
Podobno do Leki można kupić części zamienne

Nie mam pojęcia, ja walczyłem z Fizanami i Gabelami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 05, 2010 12:05 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Black Diamond robi kijki (eliptyczne w przekroju poprzecznym), które mają inny system blokowania. Na początku rzeczywiście wydawał mi się prostszy, pewniejszy, trwalszy od tego używanego w większości kijków innych marek. Z czasem jednak trudno nie było dostrzec jego wad. Jakkolwiek rzeczywiście dość dobrze i wygodnie reguluje się długość kijów w rękawicach, odpadaja wszelkie kłopoty z odkręceniem lub zakręceniem blokady, to jednak trwałość kilku elementów pozostawia nieco do życzenia. Kiedyś system blokujący pewnie "siedział" na swoim miejscu, z czasem się jednak poluzował na tyle, że zsuwa się z właściwego sobie miejsca. Również śruba mocująca ów system potrafi się poluzować, a wtedy kijki potrafią się niespodziewanie pod obciążeniem złożyć. Choć lubię produkty BD, to w tym wypadku zastanawiam się nad akceptowalnością parametru cena/jakość

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 05, 2010 12:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
zbych napisał(a):
Podobno do Leki można kupić części zamienne, ale coś nie mogę wygooglować. Chyba przejdę się do jakiegoś sklepu handlującego Leki.

W UK przypadkiem znam taki portal ale czy mają wszystkie potrzebne części zamienne to nie wiem :
http://www.needlesports.com/Catalogue/W ... ories/Leki

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 05, 2010 5:28 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Dokonałam epokowego odkrycia :mrgreen: Kijki uzależniają i odmóżdżają człowieka. Dziś nie zabrałam ich w góry i prawdę powiedziawszy byłam z tego powodu szczęśliwsza. Zupełnie inaczej idzie się z podpórkami, gapi na szlak, a nie rozgląda wokół, a ponad to ułatwienia powodują, że potem w terenie odrobinę trudniejszym baba czuje się źle, zastanawia się jak złazić, jak postawić nogę itd.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 05, 2010 5:52 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
lucyna napisał(a):
Kijki uzależniają i odmóżdżają człowieka. Dziś nie zabrałam ich w góry i prawdę powiedziawszy byłam z tego powodu szczęśliwsza

Yhy. Aczkolwiek z popsutymi kolanami to nie chodzi się tak superaśnie bez kijków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 06, 2010 8:24 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
lucyna napisał(a):
Dokonałam epokowego odkrycia :mrgreen: Kijki uzależniają i odmóżdżają człowieka. Dziś nie zabrałam ich w góry i prawdę powiedziawszy byłam z tego powodu szczęśliwsza. Zupełnie inaczej idzie się z podpórkami, gapi na szlak, a nie rozgląda wokół, a ponad to ułatwienia powodują, że potem w terenie odrobinę trudniejszym baba czuje się źle, zastanawia się jak złazić, jak postawić nogę itd.

Lucyna, no staram się jak tylko mogę, próbuję być możliwie mało złośliwy... Ale choć trochę musisz mi pomóc... Plissss... Nie pisz takich bzdur, bo po prostu nie dam rady się powstrzymać!!!! Prowokujesz mnie jak Helena z dowcipu Mleczki.
W każdym razie tak czy owak, wiemy już jaki jest powód twojego odmóżdżenia... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 06, 2010 8:38 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Zombi napisał(a):
Black Diamond robi kijki (eliptyczne w przekroju poprzecznym), które mają inny system blokowania. Na początku rzeczywiście wydawał mi się prostszy, pewniejszy, trwalszy od tego używanego w większości kijków innych marek. Z czasem jednak trudno nie było dostrzec jego wad.


Używałam przez jakiś czas BD pożyczone od syna (on ma 2-częściowe ski-tourowe), w czasie kiedy on popsuł moje.

Kijki BD były nowe i system blokady dobry, ale nie mogłam się oprzeć wrażeniu ze w każdej chwili mogę o coś tym "dingsem" zahaczyć i kijki mi się złożą.
To ja już wolę swoje "Mastersy" - poprzednie miałam 5 lat, obecne już używam trzeci rok (po popsuciu przez syna miałam wymieniony dolny segment, co kosztowało całe 15 zł).
Jak dla mnie jest co trwałość wystarczająca, a używam je bardzo intensywnie - zimą i latem i wcale ich specjalnie nie konserwuję, najwyżej raz do roku.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 06, 2010 3:53 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Kaytek napisał(a):
Lucyna, no staram się jak tylko mogę, próbuję być możliwie mało złośliwy... Ale choć trochę musisz mi pomóc... Plissss... Nie pisz takich bzdur, bo po prostu nie dam rady się powstrzymać!!!! Prowokujesz mnie jak Helena z dowcipu Mleczki.
W każdym razie tak czy owak, wiemy już jaki jest powód twojego odmóżdżenia... Very Happy

A cóż w tym tekście jest bzdurnego. Na razie nie widzę sedna problemu spod ozdobników. Tollujesz dalej czy merytorycznie odniesiesz się do moich słów.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 08, 2010 10:00 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
lucyna napisał(a):
Tollujesz dalej czy merytorycznie odniesiesz się do moich słów

Qrna, dziewczyno, jak ja do Ciebie piszę w żartobliwym tonie to Ty musisz chcieć merytorycznie... Z Tobą się nie da!!!!
Do czego mam się odnieść???? Przecież jedyne co napisałaś to to, że nie potrafisz iść z kijkami i cieszyć się tym co się dzieje dookoła. A... i jeszcze, że masz problemy w trudnym terenie... Jeśli musisz się na kijach skupiać do tego stopnia, że nie możesz rozglądać się dookoła to to nie jest porblem z kijami tylko z Tobą, jeśli masz problem w trudnym rerenie to nie zwalaj tego na kijki tylko poproś kolegę z GOPR-u żeby Cię nauczył.

Co to ma wspólnego z kijami, jakiej qrna merytoryki oczekujesz??? wydaje Ci się, że napisałaś coś z sensem - ale tak na prawdę to są jakieś głupotki które ci ślina na klawiaturę przyniosła...
Co to znaczy "odmóżdżają????
Rozumiem że chodząc z kijkami przestajesz myśleć???? Uspokoję Cię... To nie chodzi o kijki... Ty po prostu tak masz... Ważne żebyś pamiętała tylko o dwóch rzeczach:
- nie zapomnij oddychać
- nie zapomnij przebierać nogami
...i jakoś Ci "pójdzie". I masz rację... Lepiej odstaw kijki nim będzie za późno...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1074 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL