Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 6:25 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 12:14 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 6:58 pm
Posty: 690
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Panowie i Panie, krótkie pytanie (o, ale rym :) ):

Niebawem wybieram się na wycieczkę na Teneryfę i szukam jakiejś ciekawej bielizny oddychającej. Przejrzałem cały ten temat, ale generalnie specjalnie mądrzejszy się nie czuję.

Potrzebowałbym czegoś, co będzie się dobrze sprawdzać w warunkach wiosenno letnich (20 st. C) i zimowych wysokogórskich (w planach wejście na over 3k). Ponieważ wyjazd ma charakter typowo trampingowy, dobrze, żeby bielizna nadawała się do założenia na drugi, trzeci dzień, bez prania. Czytałem, żeby poszukać czegoś z nitkami srebra, ale za bardzo nie wiem, którym markom / modelom się przyglądać szczególnie.

Ważnym czynnikiem dla mnie jest cena i dostępność produktu. Ponieważ nie mam już specjalnie czasu na zamawianie na allegro (we wtorek wyjazd) potrzebuję dostać coś na miejscu we Wrocławiu. Tymczasem ceny w Skalnikach i Horyzontach nie są zachęcające :/ O ile jeszcze za skarpetki mogę dać do 40 zł o tyle, ciężko znaleźć ciekawe kalesony i koszulkę z długim rękawem za mniej niż 80 zł (za sztukę, nie za komplet ;) ).

Możecie coś polecić w takich widełkach cenowych i mniej więcej takiej charakterystyce?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 1:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
http://www.tauntonleisure.com/the-north ... lack/p6482

http://www.tauntonleisure.com/the-north ... lack/p6481

Jestem w pewnych kręgach znany jako Sir Sweat a Lot. Z tego powodu często proponują mi powroty z gor na dachu lub w bagażniku. Zacząłem więc zabierać ze sobą ciuchy na zmianę i teraz zima, nie zima po powrocie do auta zmieniam odzież przed drogą. Daje mi +10 do zapachu i + 5 do konwersacji. Szczegolnie zimą problem nabiera na sile. Probowałem już wielu cudow bieliźniarskich - od merynosow po rożnego rodzaju sztukaterie. Pot uwięziony w materiale po prostu capi po jakimś czasie i nic na to nie poradzisz. No, chyba, że kupisz to co zlinkowałem. Kupiłem w rozpaczy na kurs, o ktorym piszę w relacjach. Owszem, nie przestałem się pocić. Ale przestałem czuć. To nie znaczy, że kalesonami obwiązałem organ powonienia - po prostu ten materiał nie zbiera smrodu. Po dwoch pierwszych dniach kursu uprałem ciuchy, w tym i ow komplet. Następnego dnia założyłem pachnący jakimś płynem do płukania. Gdy wrociłem wieczorem z gor nadal nim pachniał. Po trzech dniach wrociłem do domu z siatką brudow. Dałem do powachania Vespie, a ta stwierdziła, że nie ma żadnego zapachu. Chyba więc znalazłem remedium na ten nieco wkurzający problem.

Do tego zrobiony jest dość kosmicznie - w miejscach najbardziej newralgicznych pod światło widać na wylot, w innych jest grubszy. Ma rożne faktury materiału przez co tam gdzie potrzeba grzeje bardziej lub wentyluje. Jak dla mnie - bomba!

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 1:41 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
A ja po prostu nie wierzę, że na prawdziwym mężczyźnie bielizna oddychająca po 2 dniach nie capi !

Chociaż szczerze przyznam że akurat tego modelu nie próbowaliśmy.
Niestety to co pokazujesz jest drogie.

Osobiście w górach nie tyle piorę co codziennie płuczę bieliznę w zimnej wodzie (w potoku), szybko schnie i na drugi dzień daje się założyć.
W ten sposób mając dwie zmiany bielizny daje się wytrzymać ponad tydzień.


B.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 1:47 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 6:58 pm
Posty: 690
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Basia Z. napisał(a):
Osobiście w górach nie tyle piorę co codziennie płuczę bieliznę w zimnej wodzie (w potoku), szybko schnie i na drugi dzień daje się założyć.
W ten sposób mając dwie zmiany bielizny daje się wytrzymać ponad tydzień.


no wlasnie taki mam plan, tylko do tego potrzebuje wiedziec, JAKIE dwa komplety sobie sprawic ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 1:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
No, coż Basiu - musisz uwierzyć mi na słowo. ;)
Sam byłem w szoku. Szczegolnie gdy pierwszego dnia po gorach (dzień trzeci i połnocna strona Ben Nevisa) wrociłem do hotelu, a on pachniał nadal płynem do płukania.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 3:28 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Basia Z. napisał(a):
A ja po prostu nie wierzę, że na prawdziwym mężczyźnie bielizna oddychająca po 2 dniach nie capi !

Nie wykluczam, że prawdziwym mężczyzną nie jestem, albo że nos mnie zawodzi, ale gdy np. ostatnio dałem koledze niedowiarkowi powąchać moją koszulkę (po trzech dniach noszenia) a ten z odrazą ośmielił się jednak powąchać, musiał przyznać, że rzeczywiście nie śmierdzi. Nie wiem, ile w tym zasługa materiału, a ile jakiś cech osobniczych, ale mi koszulki rzadko kiedy "walą".

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 3:36 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
To pewnie indywidualne cechy, ale rownież kwestia materiału. Forumowe koszulki z coolmaxu potrafią capić jak stado owiec, a moja koszulka Berghausa po trzech dniach - nie. Jedna i druga jest z tworzyw sztucznych, ale jak widać z innych, o rożnych właściwościach.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 4:00 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
Forumowe koszulki nadają się tylko jako znak rozpoznawczy w schronach. :lol:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 4:01 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Ostatnio nosiłem na sobie starą koszulkę LoweAlpine z "czegoś tam" a na nią założoną miałem bluzę z materiału typu polarstrecht firmy Montano. Co ciekawe - koszulka nie śmierdziała (co kolega organoleptycznie potwierdził), ale nie mogłem oprzeć się wrażeniu że wierzchnia bluza miała dziwny "zapaszek".
Jedyną koszulką, która mi ewidentnie śmierdziała, była uszyta z Rohvylonu - szybko się również zmechaciła, więc bez żalu ją wywaliłem. Inne, z czasem, potrafią nabrać takiego lekkiego, słodkiego "zapaszku", np. koszulki z Devolda, ale nie jest on chyba specjalnie przykry a i zwykle po przepłukaniu w wodzie znika.
Moja koszulka z Attique (a mam jeszcze innych firm uszyte z Coolmaxu) raczej, szczęśliwie, nie śmierdzą.

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 6:16 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 2:23 pm
Posty: 58
Mi niestety wszystko cuchnie, najgorzej buty, jednakże teraz się już lepiej czuje, bo mam świadomość, że jestem najprawdziwszym mężczyzną !
PS. Piorę często.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 6:21 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 6:58 pm
Posty: 690
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kupiłem sobie ostatecznie komplet bielizny Craft. 139 za koszulke z dlugim rekawem i kalesony to chyba przyzwoita cena.

A jeszcze mam takie pytanie: w HiMountain maja w ofecie taki sam komplet za 89 zl. Cena jest dosc atrakcyjna i stad moje watpliwosci - czy ktos sie spotkal z tym wyrobem i moze ocenic, czy to nie jest jakies chamskie znizanie ceny kosztem jakosci? Czy moze wrecz przeciwnie - to dobra okazja?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 12, 2011 4:56 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 14, 2009 12:11 am
Posty: 339
Lokalizacja: Lublin
komplet Crafta za 89zł? nie może to być. Albo jakaś super promocja albo coś nie teges z tym craftem. Wiem, ze Craft ma w ofercie taką najtańszą bieliznę, ze zwykłego poliestru (nie termo.) i może to to?

_________________
- Trzeba cisnąć!
- Nie wystarczy cisnąć, trzeba napier***lać!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 12, 2011 10:52 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 3:58 pm
Posty: 62
Lokalizacja: czestochowa
jakiej grubości powinna być bielizna na wiosne marzec-czerwiec w gory do lekkiej wspinaczki pod polar średniej grubości?

jakich firm unikać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 13, 2011 1:47 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 2:13 pm
Posty: 1586
Lokalizacja: Wrocław / Polanica Zdrój
DTH napisał(a):
Crafta

Nie polecam, mechaci się, nie trzyma termiki, rozciąga sie jak diabli.
Mazio wspomniał, że testował Merynosy i mu nie podeszły (każdy poci się inaczej, to oczywiste).
Mój rekord to skarpetki meryno Smartwool Mountaineer Heavy Extra, noszone 30 (trzydzieści) dni po domu jako kapcie (wracam z pracy, ściągam skarpety i wkładam w Meryno). W górach dają rade 4-5 dni bez smrodu, koszulki też wytrzymuje 4-5dni.

Ostatnio kumpel dostał na urodziny koszulke Meryno, po 3 dniach zaczęła śmierdzieć. Każdy z nas, śmierdzi inaczej :D.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 13, 2011 4:56 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
poczytałam temat...jednak potliwośc i zapach zależą od cech indywidualnych
mam sporo koszulek termoaktywnych,wszystkie kupione na ciuchach(poza jedną nową hi-tec)i żadna nie smierdzi...Jedna jest firmy craft,jedna z jonami srebra,reszta no name i nie widzę tu róznicy czy jest firmy X czy Y...wszystkie zachowują się tak samo.Tylko po intensywnym wysiłku na białych robią się żółte plamy z potu...ale po praniu wszystko znika.


Ostatnio edytowano N mar 13, 2011 5:00 pm przez agii26, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 13, 2011 4:58 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 2:13 pm
Posty: 1586
Lokalizacja: Wrocław / Polanica Zdrój
agii26 napisał(a):
Tylko po intensywnym wysiłku na białych robią się żółte plamy z potu...ale po praniu wszystko znika.


W przypadku ciemnych koszulek, pod pachami pojawią się biały kolor po antyperspirancie. Przed praniem, należy przeprać/przepłukać delikatnie zwykłym mydłem, a później normalnie wrzucić do prania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 13, 2011 5:03 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
dzięki,mam tylko problem z białymi,na ciemnych nie pojawiają się żadne plamy...dlatego wolę wszystkie kolory poza bialym...mam trochę żółtych i chyba są najbardziej uniwersalne...ale czarne o ile nie używam na upały i mocne słońce też są ok
moja rodzinka się ze mnie smieje,że mam świra na punkcie bielizny termoaktywnej....najwięcej w szafie tego typu ciuchów,w zasadzie noszę je na codzień,bo dużo się ruszam i a razie spocenia szybko schną
tylko niektóre bardzo sie zaciągają...ale te są najfajniejsze na upały,za to te grubsze z innego materialu lubię na zimę lub chłodniejsze dni


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 15, 2011 8:57 pm 
Nowy

Dołączył(a): So cze 05, 2010 4:42 pm
Posty: 8
Przepraszam, że się wtrącę, ale ktoś napisał, że nawet najdroższa bielizna musi na prawdziwym mężczyźnie "capić" po 2 dniach...

Zakupiłem w ubiegłym tygodniu koszulkę Hannah Air za 89zł w Hi-M i jestem pod OGROMNYM wrażeniem! Jeździłem w niej na rowerze przez 2 dni z rzędu, a koszulka wciąż pachnie "nowością". To mój pierwszy zakup tego typu i już jestem mega zadowolony...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 16, 2011 8:39 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
na prawdziwym mężczyźnie
Przemyśl to...;p

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 16, 2011 9:03 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2011 9:42 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Chyba,że była to przejażdżka po piwko do sklepu ;p


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 16, 2011 9:51 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Niestety często bielizna traci w upływem czasu, używania i prań swoje właściwości i po pewnym czasie zaczyna capić dużo szybciej niż jest nowa.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 17, 2011 7:33 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 2:13 pm
Posty: 1586
Lokalizacja: Wrocław / Polanica Zdrój
szachu napisał(a):
Jeździłem w niej na rowerze przez 2 dni z rzędu, a koszulka wciąż pachnie "nowością"

Po pierwszym dniu wykąpałeś się i użyłeś antyperspirantu, tak ?

To teraz pomyśl, że zapierdzielasz w jednych ciuchach 4-5 dni bez mycia i antyperspirantu. Może bardziej zobrazuje, pod pachami masz 2-3-4dniowy pot, w koszulce jest 3-4 dniowy pot, nie ma takiej ilości antyperspirantu który to zabije :).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 17, 2011 10:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Można zawsze zatkać nos:

Obrazek

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 12:08 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 2:13 pm
Posty: 1586
Lokalizacja: Wrocław / Polanica Zdrój
Mazio napisał(a):
Można zawsze zatkać nos:

Podczas pewnego wyjazdu, smarowałem sobie pod nosem antyperspirantem, bo nie mogłem sam ze sobą wytrzymać :).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 9:09 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
uysy napisał(a):

To teraz pomyśl, że zapierdzielasz w jednych ciuchach 4-5 dni bez mycia i antyperspirantu. Może bardziej zobrazuje, pod pachami masz 2-3-4dniowy pot, w koszulce jest 3-4 dniowy pot, nie ma takiej ilości antyperspirantu który to zabije :).


Z antyperspirantem to dopiero capi.
To już lepszy jest "naturalny" zapach.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 10:16 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Basia Z. napisał(a):
To już lepszy jest "naturalny" zapach.


edit postu Basi:

To już lepszy jest naturalny "zapach". :)

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 10:23 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
każdy prawdziwy turysta powinien ciągnąć za sobą woń
JBG

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 1:27 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 3:58 pm
Posty: 62
Lokalizacja: czestochowa
co wybrać porównując Brubeck Thermo do Crafta Zero - ten ostatni teraz w Intersporcie za około 110 zł , brubeck za okolo 95?

co byście polecili?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 2:10 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 10, 2009 2:55 pm
Posty: 745
Lokalizacja: Sewilla
[quote="tomba":...]co wybrać porównując Brubeck Thermo do Crafta Zero - ten ostatni teraz w Intersporcie za około 110 zł , brubeck za okolo 95?
[/quote:...]
Brubecka mam majtki i miałam kiedyś getry a Crafta koszulkę. Koszulka jest rewelacyjna. Chyba jedna z najlepszych jaką miałam, kupiona przypadkowo na ciuchach. Majtki są bez rewelacji, a na getry nie narzekałam.

_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. "(Józef Piłsudski)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 2:23 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
tomba napisał(a):
co wybrać porównując Brubeck Thermo do Crafta Zero - ten ostatni teraz w Intersporcie za około 110 zł , brubeck za okolo 95?

co byście polecili?


Ja mam oba, Brubeck jest cieplejszy trochę, oba b.szybko schną, ostatnio ich prałam razem i razem były suche :) niestety jeszcze się nie mogę wypowiedzieć co to zapachu, bo w Brubecku łaziłam kilka razy po 1-2 dni bez prania, a w Crafcie na razie tylko jeden dzień (ale mam wrażenie, patrząc po fakturze materiału i grubości tegoż, że Craft może mniej "capić" :wink:)


Btw Brubeck cały zestaw można znaleźć na Allegro już za 160-170zł razem z przesyłką, może warto się zastanowić ? Getry Brubecka są super :P

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 419 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL