Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt cze 25, 2024 7:52 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2012 9:30 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Ja mam salewy, też przemakają na mokrej trawie.

Na mokrą trawę to tylko gumiaki

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2012 10:26 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Odnoszę wrażenie (a nawet nieodparte wrażenie) moi drodzy, że ktoś Was robi w . :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2012 3:58 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Cytuj:
Na mokrą trawę to tylko gumiaki


buty bundeswery Model2000 i Haix 2005 nigdy mi nie przemokly,
Karrimor Orkney III nie przemokly,pisze o chodzeniu po wodze,blocie,mokrym sniegu


Cytuj:
Odnoszę wrażenie (a nawet nieodparte wrażenie) moi drodzy, że ktoś Was robi w . Very Happy


rząd ? :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 12:26 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 2:29 pm
Posty: 115
To na chu.. płacic 1000 zł za buty jak przemakają w mokrej trawie. To jakieś nieporozumienie. Im więcej polarteców, goretexów kupuję tym częściej dochodzę do wniosku, że to pic na wodę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 4:36 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Masz racje! ale zauwaz ze,jesli dobrze poszukasz to znajdziesz o wiele lepszy sort niz cywilny goretex,przyklad:
http://allegro.pl/parka-kurtka-gore-ecw ... 10807.html

Pisalem wyzej ze membrana w bucie to patologia!,skora jest idealna na marsze w plytkiech wodzie czy sniegu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 4:42 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 2:29 pm
Posty: 115
tresor napisał(a):
Masz racje! ale zauwaz ze,jesli dobrze poszukasz to znajdziesz o wiele lepszy sort niz cywilny goretex,przyklad:
http://allegro.pl/parka-kurtka-gore-ecw ... 10807.html

Pisalem wyzej ze membrana w bucie to patologia!,skora jest idealna na marsze w plytkiech wodzie czy sniegu


ale zimą również tylko skóra w butach bez membrany ? Masz jakies doświadczenia w tej kwestii ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 5:21 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): N kwi 17, 2011 5:33 pm
Posty: 203
Mozesz buta z gore plus skora badz sama skora,ja preferuje sama skore,ot takie mam zboczenie i zle doswiadczenie z membranami w butach,lecz ja nie oszczedzam butow i dlatego membrana nie wyrabia,wiec wole sama skore


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2012 9:57 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
Mam przeciwne doświadczenie odnośnie gore w butach, jak narazie sprawdza się dobrze.
Odnośnie usunięcia membrany to rozumiem że chcesz poprawić cyrkulację powietrza. Jest na to sposób, pewnego razu było głośno jak pani w kiosku poprawiała przepuszczalność prezerwatyw igłą, myślę że membranie też pomoże :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2012 12:36 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Cytuj:
To na chu.. płacic 1000 zł za buty jak przemakają w mokrej trawie. To jakieś nieporozumienie. Im więcej polarteców, goretexów kupuję tym częściej dochodzę do wniosku, że to pic na wodę.


Dlatego ja kupuje z licówki. Meindle mi jeszcze nigdy nie przemokły. Minusem jest cena no ale tylko pozornie, bo chodzić w badziewnym bucie 2 lata czy chodzić w dobrym bucie kilka po przeliczeniu na zł/rok użytkowania wychodzi taniej. O komforcie nie wspominając.

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 26, 2012 9:24 am 
Weteran

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 2:29 pm
Posty: 115
To były moje pierwsze buty. Miały być uniwersalne, dobre zarówno na lato jak i na zimę. Teraz wiem, że trudno to połączyć. Meindle może i dobre ale nie na moją stopę. Miałem jedne ale szybko sprzedałem bo były za szerokie. Pomysł z dziurawieniem membrany dobry. Prosta sprawa !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL