Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr cze 26, 2024 12:44 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2012 12:42 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
leppy napisał(a):
Kilerus kupiłeś już?
To może być ciekawa propozycja:
http://bakosport.pl/katalog/deuter/produkt/pace-30#
Sam zacząłem się nad nim zastanawiać.


elastyczna klapa na kask Deuterowi akurat nie bardzo wyszła-kask jest albo z niej wyciskany do góry, albo wciska się do wnętrza plecaka zajmując cenne miejsce
te ramiączka chyba będą się wrzynały w obojczyki....
ale waga piękna, coś za coś :wink:

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2012 12:52 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz paź 06, 2011 11:50 am
Posty: 16
Lokalizacja: Miechów/Kraków
Ja po zakupie mojego Deutera Guilde 45+ zakochałem się w nim :) . Ileś tych plecaków już poszło do lamusa, i ani połowa z niego nie stała nawet koło Guide'a. rewelacyjny system nośny (mam 192 cm wzrostu i często gęsto plecak waży 20kg). Dobry na dłuższe deptanie z noclegami, i na wspin (po poradzeniu sobie z pasem biodrowym wcale nie jest szeroki). Ponadto zamek wzdłuż głównej komory + zamek do komory dolnej i głowna komora dzielona to wielki plus. Minusem jest brak pokrowca p. deszczowego, ale jakoś będę żył:). Generalnie jeśli będę kupował kiedyś jakiś plecaczek transportowy to pewnie też Deuter.

_________________
Blog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2012 1:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
leppy napisał(a):
Kilerus kupiłeś już?

Z tego co pisał w ostatniej relacji to już kupił B-hausa Arete.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2012 11:05 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
marcin_eś napisał(a):
Ja po zakupie mojego Deutera Guilde 45+ zakochałem się w nim :) . Generalnie jeśli będę kupował kiedyś jakiś plecaczek transportowy to pewnie też Deuter.


ja miałam taką samą reakcję po pierwszym Deuterze act trail 28.A kupiłam go bo właśnie ma fajną kieszeń na kask.Drugi-act lite 35+10 ma właśnie tą elastyczną i kask pakuję niestety do plecaka.Trzeci-superlekki s-lite 600 ma cieniutkie ramiączka które wrzynają mi się w obojczyki jak go przepakuję.Ale ogólnie jestem z tych pierwszych dwóch baaardzo zadowolona :) poza tym że plecaków Deutera się niestety nie prasuje :wink:

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 16, 2012 12:12 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Madness napisał(a):
swi7ch napisał(a):
Podobno do pleców guida mocno czepia się śnieg i ciężko go strzepnąć. Potem po założeniu woda wtapia nam się w plecy.


Gdzieś Ty to wyczytał. Załamka :scratch:


Info od sprzedawcy z polarsportu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 16, 2012 1:35 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
swi7ch napisał(a):
Info od sprzedawcy z polarsportu.


Pogadam z chłopakami na ten temat ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 17, 2012 10:55 pm 
Nowy

Dołączył(a): So mar 17, 2012 10:39 pm
Posty: 1
Cześć,
chciałabym prosić Was o radę. Muszę kupić nowy plecak i zastanawiam się nad rozmiarem. Byłby na dłuższe wyjazdy, w tym również wędrówki górskie. Czy 60L starczy, czy polecalibyście jednak coś większego? Dodam, że mam 1,62m i obawiam się, że większy plecak będzie po prostu na mnie za duży lub go nie udźwignę. Jednak chciałam Was spytać o radę, bo mam wątpliwości związane z tym co będzie najlepsze, a na pewno jesteście bardziej doświadczeni w tym temacie ode mnie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2012 1:32 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
swi7ch napisał(a):
Madness napisał(a):
swi7ch napisał(a):
Podobno do pleców guida mocno czepia się śnieg i ciężko go strzepnąć. Potem po założeniu woda wtapia nam się w plecy.
Gdzieś Ty to wyczytał. Załamka :scratch:

Info od sprzedawcy z polarsportu.

Dobrze, że chłopaki o tym mówią, przecież to dyskwalifikuje ten plecak! Jak Deuter mógł wypuścić takiego gniota?! Przecież nie tylko śnieg, ale różne inne rzeczy mogą się tam czepiać! I na pewno cieżko potem strzepnąć!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2012 8:05 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
leppy napisał(a):
swi7ch napisał(a):
Madness napisał(a):
swi7ch napisał(a):
Podobno do pleców guida mocno czepia się śnieg i ciężko go strzepnąć. Potem po założeniu woda wtapia nam się w plecy.
Gdzieś Ty to wyczytał. Załamka :scratch:

Info od sprzedawcy z polarsportu.

Dobrze, że chłopaki o tym mówią, przecież to dyskwalifikuje ten plecak! Jak Deuter mógł wypuścić takiego gniota?! Przecież nie tylko śnieg, ale różne inne rzeczy mogą się tam czepiać! I na pewno cieżko potem strzepnąć!


Nie wiedziałem, że fanatyzm sprzętowy w turystce sięga tego poziomu co fanatyzm sprzętowy w komputerach (ati vs nvidia, amd vs intel) :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2012 10:17 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Fanatyzm sprzętowy w turystyce jest nawet większy. Dla mnie każdy gram mniej w plecaku liczy się znacznie bardziej niż każdy Mhz więcej na procku.
Mimo że mam jeden z lepiej kręcących się procków (i5 2500k) to i tak działam na standardowych ustawieniach. Podkręciłem tylko zintegrowaną grafikę 1100@1550Mhz ;)
A tak przy okazji to ATI już nie ma.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2012 10:58 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Włóczylaska napisał(a):
Czy 60L starczy, czy polecalibyście jednak coś większego?

Nie bierz większego. Ja mam 60 + 10 (komin). To plecak transportowy ale jak jest cały załadowany to jest już ciężki. Z resztą i tak go rzadko używam.
Nie bierz dużego plecaka, którego potem i tak nie uniesiesz.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 19, 2012 10:09 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Włóczylaska napisał(a):
Cześć,
chciałabym prosić Was o radę. Muszę kupić nowy plecak i zastanawiam się nad rozmiarem. Byłby na dłuższe wyjazdy, w tym również wędrówki górskie. Czy 60L starczy, czy polecalibyście jednak coś większego? Dodam, że mam 1,62m i obawiam się, że większy plecak będzie po prostu na mnie za duży lub go nie udźwignę. Jednak chciałam Was spytać o radę, bo mam wątpliwości związane z tym co będzie najlepsze, a na pewno jesteście bardziej doświadczeni w tym temacie ode mnie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.


Dziewczyno - i tak noszenie napakowanego plecaka większego niż 60 l będzie mordęgą.
Dla kobiet 60 l powinno być absolutnym maksimum.
Mój napakowany 60-l + 10 l komin waży ok 25 kg i chodzenie z nim na dłuższą metę jest mordęgą.
W taki plecak pakuję się na 2 tygodnie z pełnym sprzętem biwakowym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 19, 2012 10:57 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Ali7 napisał(a):
4 lata mam Deutera i nie wiedziałem, że mi się śnieg przykleja.
Nie wiem, co ja teraz zrobię.

Musisz częściej trzepać.. strzepywać. Ot tak, na wszelki wypadek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 20, 2012 2:20 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
edit:jakiś błąd


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 20, 2012 2:23 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2010 4:32 pm
Posty: 410
Basia Z. napisał(a):
Włóczylaska napisał(a):
Cześć,
chciałabym prosić Was o radę. Muszę kupić nowy plecak i zastanawiam się nad rozmiarem. Byłby na dłuższe wyjazdy, w tym również wędrówki górskie. Czy 60L starczy, czy polecalibyście jednak coś większego? Dodam, że mam 1,62m i obawiam się, że większy plecak będzie po prostu na mnie za duży lub go nie udźwignę. Jednak chciałam Was spytać o radę, bo mam wątpliwości związane z tym co będzie najlepsze, a na pewno jesteście bardziej doświadczeni w tym temacie ode mnie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.


Dziewczyno - i tak noszenie napakowanego plecaka większego niż 60 l będzie mordęgą.
Dla kobiet 60 l powinno być absolutnym maksimum.
Mój napakowany 60-l + 10 l komin waży ok 25 kg i chodzenie z nim na dłuższą metę jest mordęgą.
W taki plecak pakuję się na 2 tygodnie z pełnym sprzętem biwakowym.


Zależy jak na to patrzeć: jak włożę 4 kilowy namiot do środka to połowę plecaka 50l mam zajęte :D

Dołożyć do tego śpiwór, statyw i aparat i nic więcej włożyć się nie da a plecak waży ledwie 8kg.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 20, 2012 2:55 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
w 48 litrów ospreya do środka wchodzi namiot z całym kramem poza karimatą i jeszcze mi kupę miejsca zostaje :P

Obrazek

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 26, 2012 10:25 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lip 14, 2011 11:13 am
Posty: 2
Lokalizacja: Becejły
Na pewno sama chodzić nie będziesz, wiec po co dzwigać potężny pleack. Myślę, że max to 60 l, a wybór to zależy od gustu - pewnie kolor będzie bardzo ważny :D :
http://www.polarsport.pl/product/333270 ... 10%20WOMEN
http://sherpa.pl/aircontact-45-10
http://plecakturysty.pl/towar/90/plecak ... en-s1.html
http://www.e-biwak.pl/kategorie-plecaki ... 2_848.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 27, 2012 9:38 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 01, 2011 3:57 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków
Na jedno- dwudniowe wypady w zupełności starcza mi plecak 28L:

http://explore.pl/plecaki-turystyczne/l ... n-25,1324s

Pakuję do niego zawsze to samo czyli: aparat (+ dwa obiektywy), woda, termos, żarcie, stuptuty, kijki, raki, krem, okulary, apteczka. A na dwa dni + min. kosmetyków i coś tam na zmianę. Ogólnie po minionym sezonie nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego plecaka. Lekki, wytrzymały, dużo przegródek, co ułatwia pakowanie. No i kupiłam go po przecenie za coś ok 120 zł więc nie ma na co narzekać :) Teraz szukam czegoś na wypady 1,2 tygodniowe. Myślę, że 60 L mi wystarczy...Zastanawiam się nad takim czymś:

http://www.polarsport.pl/product/368388 ... 050%2010SL

I tutaj mam pytanie.

Pisze, że to plecak "dla kobiet". Czy to straszny grzech jakby facet nosił babski?? Będzie mu to przeszkadzało bardzo? Ktoś może sprawdzał? :)
Wiem, że to różni się ogólnym przystosowaniem do pleców: paski, szerokość itd. Ale Deuter "dla facetów", który by mnie interesował pod względem wielkości to już z bidy 8 stów kosztuje :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 28, 2012 9:23 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
goraka napisał(a):
Pisze, że to plecak "dla kobiet". Czy to straszny grzech jakby facet nosił babski?? Będzie mu to przeszkadzało bardzo? Ktoś może sprawdzał? :)
Wiem, że to różni się ogólnym przystosowaniem do pleców: paski, szerokość itd. Ale Deuter "dla facetów", który by mnie interesował pod względem wielkości to już z bidy 8 stów kosztuje :(

Najlepiej idź do sklepu i przymierz, bo te damskie faktycznie się różnią w budowie i na mnie nie pasowały bo miały za krótkie plecy (ja dosyć wysoka jestem) i musiałam se kupić męski... (chociaż wolałabym ten babski pas biodrowy...)

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 28, 2012 4:16 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 01, 2011 3:57 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków
Ja nie jestem wysoka - 166. Więc może dla siebie coś tam wybiorę :) Ale mąż ma o jakieś 20 cm więcej i może mu też być niewygodnie w takim razie z damskim plecakiem tak jak Tobie...No nic. Pomierzymy - zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 29, 2012 4:14 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz maja 06, 2010 12:53 pm
Posty: 92
goraka napisał(a):
...I tutaj mam pytanie.

Pisze, że to plecak "dla kobiet". Czy to straszny grzech jakby facet nosił babski?? Będzie mu to przeszkadzało bardzo? Ktoś może sprawdzał? :)
Wiem, że to różni się ogólnym przystosowaniem do pleców: paski, szerokość itd. Ale Deuter "dla facetów", który by mnie interesował pod względem wielkości to już z bidy 8 stów kosztuje :(

Jak jest z LA to nie wiem, jesli chodzi o Deutery, to wersje 'damskie' roznice mialy w budowie pasa biodrowego (inaczej lezal na biodrach) i ksztalcie szelek - cos tam pod kontem biustu... nioslem 2 razy takiego aircontacta 50SL (zony, niezbyt wyladowany +/-10kg, moze 12, 1xKrowiarki-Babia-Markowe-Krowiarki, drugi nie pamietam gdzie) i ksztalt pasa mi nie przeszkadzal, za to szelki byly mniej wygodne niz w innych plecakach - takie jakies mocnej wygiete ku sobie i wezsze niz bym chcial. Nioslem tez raz przeladowany duzy plecak (>85l, wersja meska, ciut pow. 50kg, krotki dystans) i szelki byly super wygodne, duzo lepiej sie czulem niz przy wersji 'kobiecej' z mniejszym obciazeniem. Jezleli Ci system nosny bedzie odpowiadal, to nie musisz byc ortodoksyjnie 'meski'. Z tego co pamietam to meskie wersje roznily sie od SL tylko o 5l (w gore i w dol) i cenowo tez nie roznily sie o setki zlotych, chyba kolo 50pln (i okazja w Sherpie: http://sherpa.pl/aircontact-65-13 za 687pln)

_________________
Tomcio


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 29, 2012 4:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Prawie 3 kg ten plecak waży, tzn. tak tam piszą, to pewnie waży te 3kg.

To jednak jest spora przesada. Mam taki wór Wolfganga. Co z tego, ze jest wygodny, jak waży tyle, ze bez samochodu go nigdzie nie wezmę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 29, 2012 5:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Prawie 3 kg ten plecak waży, tzn. tak tam piszą, to pewnie waży te 3kg.

To jednak jest spora przesada.


No właśnie. Tym bardziej że całkiem rozsądny plecak 60L waży 1,15kg:


http://blogpackinglight.wordpress.com/2 ... rahike-60/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2012 4:18 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 01, 2011 3:57 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków
Pochodziliśmy po sklepach. Poprzymierzaliśmy. I kupiliśmy Deuter'y.
50+10 dla mnie. 65+10 dla niego. Aircontact.

Długo się decydowaliśmy bo nie ukrywam, że zakup nadszarpnął trochę nasz budżet na najbliższy czas (choć udało się wytargować prawie stówkę ;) ), ale myślę, że nie będziemy tego żałować. Do zakupu skłoniło nas m.in. to, że plecaki naprawdę wyglądają na super porządnie zrobione i trwałe (a właśnie czegoś takiego potrzebowaliśmy, by nie musieć zmieniać ich za parę lat), kilka dostępów do głównej komory (góra,boki, dół - nie wszystkie plecaki tak mają a czasami naprawdę ciężko coś wyciągnąć z dna plecaka), kilka komór a nie jedna (dotychczas miałam plecak z jedną komorą i bardzo sobie tego nie chwalę...)..., ale czynnikiem decydującym była zdecydowanie wygoda noszenia, zwłaszcza przy plecakach damskich. A ciężar? Nie są najlżejsze. To prawda. No ale całe to oprzyrządowanie związane z plecami i trwałość musi trochę ważyć. A pamiętam mój staaary plecak ze stelażem. To był dopiero ciężar i jak w plecy kłuło ;)

Ale jak jest naprawdę - okaże się w praktyce za parę tygodni :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2012 7:10 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
goraka napisał(a):
Pochodziliśmy po sklepach. Poprzymierzaliśmy. I kupiliśmy Deuter'y.
50+10 dla mnie. 65+10 dla niego. Aircontact.

:oklaski:
myślę że nie będziecie żałować

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2012 7:31 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
amazonka napisał(a):
goraka napisał:
Pochodziliśmy po sklepach. Poprzymierzaliśmy. I kupiliśmy Deuter'y.
50+10 dla mnie. 65+10 dla niego. Aircontact.

oklaski
myślę że nie będziecie żałować

Też tak myślę.Mam aircontacta,kupiłam przed GR20 i sprawdził się świetnie,na wszelkie dłuższe wyjazdy gdy wiem,że poniosę graty długo na plecach zabieram.Nie żałuję zakupu i wiem,że jeśli się kiedyś rozwali to znów kupię tego Deutera.Póki co zadnego uszczerbku na plecaku nie widać,a użytkowany bardzo intensywnie każdej pory roku.
Wam również życzę fajnego użytkowania nowych nabytków :)

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 30, 2012 9:59 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 01, 2011 3:57 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków
Dzięki. Już się tego użytkowania właśnie nie mogę doczekać! Bo - nie ukrywam - fajnie się na nie patrzy, jak leżą w sypialni..., ale jeszcze fajniej się jeedziee w góry :mrgreen: Z jakimkolwiek plecakiem :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 02, 2012 4:56 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn kwi 02, 2012 4:52 pm
Posty: 9
Witam forumowiczow,

Podajcie jakies propozycje sprawdzonych plecakow wyprawowo/turystycznych na okolo 10 dni. Cena tak max 600 zl,

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 02, 2012 8:24 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 01, 2011 3:57 pm
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków
http://www.polarsport.pl/product/368388 ... 050%2010SL

;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 02, 2012 8:49 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
Ja też Deuter,mam,sprawdzony na długich trasach,dobry system nośny,zadowolona,zresztą kilka postów wyżej nawet pisałam.Mam taki:
http://www.polarsport.pl/product/375743 ... %2010%20SL

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 42  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL