Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 8:57 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sty 05, 2015 5:50 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Oczywiście, że można! trzeba mieć zajebistego zaufanego szewca... ma ktoś? :)
Natomiast wszelkiej maści zapiętki, plastry itp nie zdają rezultatu.

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 05, 2015 6:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Krabul napisał(a):
Czy można cokolwiek zaradzić na przetarty/porwany materiał od środka buta na wysokości ścięgna Achillesa?
Kumplowi szewc coś takiego naprawiał i wszył w buty w tym miejscu kawałek skóry. Jednak w butach miejskich. Nie wiem jak to będzie wyglądało w przypadku butów z membraną.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 06, 2015 10:16 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 12:29 pm
Posty: 540
Lokalizacja: Poznań
Na Pik Lenina buty poniżej 500pln??? Chyba na trekking do Base Campu :D

_________________
Pain is temporary, glory is forever


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 07, 2015 2:00 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 27, 2014 11:08 am
Posty: 7
Dzięki za linka do tematu poświęconego szeroko rozumianym butom :) Faktycznie jest to szeroki temat. Jestem tu raczej nowy i jeszcze nie do końca się tu orientuję a ze to forum nie słynie z wyrozumiałości to już zdążyłem zauważyć (patrz wypowiedź SNAIL'a). Tylko ironizuje zamiast coś doradzić. Uwielbiam takich ludzi. A na dodatek jest jeszcze z mojego miasta :/ Ciekawe coś zdobył żeś taki mądry? Poza tym to niby taki załapany a nie zauważyłeś ze napisałem "NAJLEPIEJ poniżej 500zł" a nie "MAKSYMALNIE do 500zł"? W każdym razie dziękuję Ci za niezmiernie pomocną i nic nie wnoszącą wypowiedź. Oby więcej takich w Twojej karierze a świat na pewno będzie lepszy. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 07, 2015 2:19 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Trochę tam zdobył :wink:

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 07, 2015 2:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 11:59 am
Posty: 385
Keczer napisał(a):
Jestem tu raczej nowy i jeszcze nie do końca się tu orientuję a ze to forum nie słynie z wyrozumiałości to już zdążyłem zauważyć (patrz wypowiedź SNAIL'a).

Chłopie tutaj każdy jest lekarzem i wszyscy zdobyli koronę Himalajów (o Tatrach nie wspominając) więc musisz przymknąć na to oko, bo inaczej będziesz się tylko denerwował :-)
Pozdro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 07, 2015 3:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Było podać w profilu, żeś z Poznania - nikt by się nie dziwił ograniczeniem cenowym. :mrgreen:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 7:46 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 27, 2014 11:08 am
Posty: 7
Hehe. No dobra. Teraz się uśmiałem :D To powiedzmy ze bez ograniczeń cenowych. Potrzebuję poprostu dobre buty w których bede mógł wejść na Blanka i za parę lat na Pik Lenina i nie rozlecą mi się przez te kilka lat po drodze bo tak jak juz wiecie jestem z Poznania i nie chce wydawać sianka dwa razy bo mi szkoda :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 7:58 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Pogadaj ze Snailem :)

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 12:17 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 15, 2014 2:48 pm
Posty: 24
http://allegro.pl/skarpety-trekkingowe- ... 20955.html

Czy ktoś doradzi czy to faktycznie ma coś wspólnego z wełną merina i nie będą mi marzły stopy w moich super ale nie koniecznie zbyt ciepłych butach? (nie wymienię na razie na lepsze;))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 12:17 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr sie 11, 2010 2:24 pm
Posty: 8
zamierzam kupić te buty http://www.sklep-presto.pl/product-pol- ... X-Aku.html co o nich sądzicie ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 4:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 27, 2014 11:08 am
Posty: 7
Raczej nie liczę już na jakaś odpowiedź Snaila bo nie dogadaliśmy się już na samym początku ale może ktoś inny ma jakieś dobre rady co do butów odpowiednich na Blanka, Pik Lenina i jakieś niższe górki? Tych butów jest cała masa i faktycznie poniżej 500zł to nic sensownego nie ma, ale nie wiem z jaką podeszwą, twardą, średnią czy jaką? Mam raki paskowe i raczej pod takie bym coś potrzebował. Dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 4:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
barthas88 napisał(a):
zamierzam kupić te buty http://www.sklep-presto.pl/product-pol- ... X-Aku.html co o nich sądzicie ?
Mają co trzeba. Aku firma ok. Mi się akurat nie podobają z wyglądu. Ale i tak decydujące znaczenie w wyborze butów mają przymierzenie buta i wygoda.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 6:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Paskowe są ok do turystyki (po płaskim znaczy), jak się zrobi stromo i obciążysz przednie zęby miękka podeszwa się wygnie i zaczną ci odstawać od pięty. W lukę podejdzie śnieg, następny krok odchyli raka dalej, podejdzie śnieg... Po kilku krokach raki będą odchylone ponad 45°, przednie zęby będą sterczały do góry, przestaną trzymać i zjedziesz w dół. Sztywna podeszwa i półautomaty to imho optymalny wybór, w membrany bym się nie pchał – gruba, lita skóra to jest to, do środka gruba skarpeta będzie robiła za wentylację.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 08, 2015 7:40 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Buty podejściowe, cena na promocji do 400zł, w miarę sztywne, dobrze trzymające stopę, dobrze zachowujące się w skale (drogi do III).

Co polecacie?

Na razie zastanawiam się między Salewa MTN Trainer, a Garmont Dragontail LT.

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 8:16 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 27, 2014 11:08 am
Posty: 7
A jakie np. buty nadawały by się pod półautomaty? Czy mógłbym prosić o jakieś konkretne firmy i nazwy? Jakieś przykłady. Dzieki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 9:12 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Major napisał(a):
Buty podejściowe, cena na promocji do 400zł, w miarę sztywne, dobrze trzymające stopę, dobrze zachowujące się w skale (drogi do III).

Co polecacie?

Na razie zastanawiam się między Salewa MTN Trainer, a Garmont Dragontail LT.


Mam obie w wersji z membraną. Na podejściach w wysokiej trawie rosa jej dawała radę i w środku kałuża, impregnacji nic nie dała. Drugi raz raczej nie będę dopłacał do membrany w takim przypadku ;)

Salewa dużo miększa podeszwa, wygodne, jestem bardzo zadowolony. Jak na III się spisują to się nie wypowiem, ale na I/II dawały spokojnie radę.
Z kolei Garmonty jakby był rant to nawet półautomaty można by założyć tak sztywne. Na skale tak samo jak Salewa I/II spokojnie.

Jakby miał kupować drugi raz to jednak bym wybrał Salewy bardziej mi przypasowały. Chyba ciut lepiej trzymają moją stopę :P


Keczer napisał(a):
A jakie np. buty nadawały by się pod półautomaty? Czy mógłbym prosić o jakieś konkretne firmy i nazwy? Jakieś przykłady. Dzieki.


Np Salewy, La Sportiwy, maidle, Mamuty, itp.

Model przykładowy Salewa alpinextrem i każde które mają rant.
:twisted:

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 9:18 am 
Swój

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 2:21 pm
Posty: 40
Major napisał(a):
Buty podejściowe, cena na promocji do 400zł, w miarę sztywne, dobrze trzymające stopę, dobrze zachowujące się w skale (drogi do III).

Co polecacie?

Na razie zastanawiam się między Salewa MTN Trainer, a Garmont Dragontail LT.

Jeśli chodzi o tego typu buty w cenie nie promocyjnej do 400 zł a w promocyjnej to już w ogóle zupełnie tanio, to choć nie testowałem ich na trójkowych drogach (max kominek 0+ bez jednej ręki) to z czystym sumieniem mogę polecić Zamberlany Parrot RR. Mają fajny profil cholewki oraz twardą podeszwę, a mimo to są dość wygodne, dodatkowo po dwóch sezonach intensywnego użytkowania jestem pozytywnie zaskoczony ich pancernością, także może jeśli nie kupić to zecydowanie polecam chociaż przymierzyć jeśli nadarzy się ku temu okazja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 9:28 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 27, 2014 11:08 am
Posty: 7
Aha a fokle to jakie to są buty pod półautomaty? Co muszą mieć?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 10:40 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Zamberlany Parrot RR wyglądają jak kopie Scarpa ZEN :)))

Tak swoją drogą to Scarpa ZEN mógłbym mieć za 299zł czy jest sens dopłacać 100-150zł do Salewy albo Garmonta? tz. jeżeli ma być lepsze trzymanie kostki/pięty to jestem w stanie :P tylko czy jest aż taka różnica? oczywiście bez przymiarki się nie obejdzie ;)

lxix ja właśnie celuje bez membrany, czyli porównując w skale to uważasz ze są na takim samym poziomie? teoretycznie Dragontail LT nie ma "climbing zone" czy jest to odczuwalne w stosunku do Salewy? Właśnie gdy wziałem Garmonty do ręki to zaskoczyły mnie sztywnością i pomyślałem że byłyby idealne na okres wiosenno/letni gdzie trzeba wyciągnąć raki albo wyrąbać sobie stopień. Chociaż patrząc na filmik TOPR to oni w Salewach także zakładają koszyki czyli nie mogą być jakoś bardzo miękkie.

No nic pozostaje teraz turystyka sklepowa tz. shopping i sprawdzić te 3 modele :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 1:21 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lis 27, 2014 11:08 am
Posty: 7
Dzięki za szczegółowe wytłumaczenie. Jak krowie na rowie hehe :) Wiem juz jak szukać butów pod półautomaty. A te Salewa AlpineXtrem to przepiękne buty ale cena mnie zwaliła z nóg. Musiałbym nic nie jeść przez 2 miesiące zeby se takie sprawić. Dam rade? heheh. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 3:12 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Major napisał(a):
lxix ja właśnie celuje bez membrany, czyli porównując w skale to uważasz ze są na takim samym poziomie? teoretycznie Dragontail LT nie ma "climbing zone" czy jest to odczuwalne w stosunku do Salewy? Właśnie gdy wziałem Garmonty do ręki to zaskoczyły mnie sztywnością i pomyślałem że byłyby idealne na okres wiosenno/letni gdzie trzeba wyciągnąć raki albo wyrąbać sobie stopień. Chociaż patrząc na filmik TOPR to oni w Salewach także zakładają koszyki czyli nie mogą być jakoś bardzo miękkie.


Na bardzo podobnym na pewno.
Ja nie odczułem różnicy braku "climbing zone" . Zresztą profil wygląda bardzo podobnie jak u Salewy. Nie pozostaje nic jak tylko mierzyć i wybrać najlepsze dla siebie.

Nie zakładałem do nich koszyków bo ich nie mam. Myślałem o zakupie ale inne wydatki były pilniejsze. Jak już zimowe warunki się robią biorę AlpineXtrem z półautomatami.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 09, 2015 8:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
mrkm napisał(a):
z czystym sumieniem mogę polecić Zamberlany Parrot
Mam Parroty, potwierdzam wygodę. Niestety z tego co usłyszałem w Pamirze firma zakończyła produkcję w 2014, moje były przedostatnie. Mieli wypuścić nowy model, pewnie już jest w sprzedaży.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 10, 2015 10:53 am 
Nowy

Dołączył(a): N cze 15, 2014 2:48 pm
Posty: 24
http://allegro.pl/skarpety-trekkingowe- ... 20955.html

Będę upierdliwa ;) Czy to się nada do nie zbyt ciepłych butów? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 10, 2015 2:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4336
Lokalizacja: Kraków
Jak kobieta sobie coś wbije do głowy, to będzie szukać szukać przygód na seksportalach...
Jeśli bardzo marzną Ci stopy w górach, celuj raczej w te:http://www.weld.pl/produkt/Odziez-Skarpety/SMARTWOOL-MOUNTAINEERING-EXTRA-HEAVY-CUSHION/2306
Link przypadkowy, można kupić o wiele taniej. Wiele osób je chwali.
A moja osobista uwaga do merino. To nie jest remedium na wszystko. Zależy, jak ktoś uprawia działalność górską. Dla mnie zaletą, oprócz termiki, to niska smrodliwość. Niestety, długo schną i są wilgotne. Jeśli ktoś nocuje w schronisku, albo po jednodniówce wraca do domu, gdzie czeka niezrzędliwa żona i ciepły posiłek, to właśnie to. Jak nie, trzeba przebierać bieliznę.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 10, 2015 3:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Pawel1988 napisał(a):
To może jeszcze raz :mrgreen:

Polećcie BARDZO DOBRE buty na mokrą skałę ?? :roll:
Mam dość ślizgania się w moich meindlach. Kobieta ma garmonty tower i w nich jest bardzo podobnie :cry:

Czy takie buty w ogóle istnieją?? :|




Podbijam temat. Ktoś coś? ISTNIEJĄ TAKIE?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 10, 2015 4:26 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2010 11:49 am
Posty: 1146
Lokalizacja: dokąd
gobo_ napisał(a):
Nazwą firmy się nie sugeruj, choć jako zadowolony użytkownik szczerze polecam.

Gobo, a od dawna użytkujesz te Salewy?

Ja mam już trzeci model, no i właśnie, jeden z nich:
http://8a.pl/buty-trekkingowe-wysokie/b ... tAodLX8AQw
ustawicznie rozklejał mi się na czubach, i to już po drugim wyjeździe. Odsyłałam trzy razy, podklejali, but rozklejał się znów, w końcu wymienili na nowe.
Ale, ja miałam wersję wcześniejszą, gdzie podeszwa nie zachodziła na czub/otok buta, wersja z linku ma już inne rozwiązanie, widać, but rozklejał się nie tylko mi ...

Z kolei w tym modelu:
http://8a.pl/buty-trekkingowe-wysokie/b ... ady#587283
niemal od razu urwała/złamała mi się metalowa haftka od sznurowania ...

Poza tym buty nie są jakoś szczególnie trwałe, ale - trzeba przyznać - sprawdzają się w trudnym terenie i w trudnych warunkach.

WILCZYCA napisał(a):
Pawel1988 napisał(a):
To może jeszcze raz :mrgreen:

Polećcie BARDZO DOBRE buty na mokrą skałę ?? :roll:
Mam dość ślizgania się w moich meindlach. Kobieta ma garmonty tower i w nich jest bardzo podobnie :cry:

Czy takie buty w ogóle istnieją?? :|


Podbijam temat. Ktoś coś? ISTNIEJĄ TAKIE?


No i tu właśnie muszę polecić Salewę - podeszwa nie ślizga się na mokrej skale i rzeczywiście zapewnia świetną przyczepność. Zresztą nawet na czubie buta na podeszwie jest jakieś "climbing zone", zwał, jak zwał - działa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 10, 2015 4:50 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Dzięki. Z ciekawości - długo je rozchadzasz w domu przed wyjazdem? - W Łodzi w sklepie były wprawdzie tylko niskie ale wydawały mi sie bardzo twarde.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 10, 2015 4:56 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2010 11:49 am
Posty: 1146
Lokalizacja: dokąd
WILCZYCA napisał(a):
Dzięki. Z ciekawości - długo je rozchadzasz w domu przed wyjazdem? - W Łodzi w sklepie były wprawdzie tylko niskie ale wydawały mi sie bardzo twarde.


Wilczyco, nie rozchadzam :D .
Kupuję i jadę.
W porównaniu z moimi archiwalnymi butami Skarpa Eiger, Salewy to może nie kapcie, ale lekkie trampki, serio :) .

Salewy są lekkie i "sprytne", pozwalają na dość skomplikowane manewry w trudnym terenie i trudnych warunkach - zwłaszcza lżejsze modele, więc polecam. A, że czasem coś w nich strzeli - takie czasy ;).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 10, 2015 5:15 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt wrz 17, 2010 11:49 am
Posty: 1146
Lokalizacja: dokąd
gobo_ napisał(a):
saxifraga napisał(a):
...te Salewy?

Być może zostałem opacznie zrozumiany. Zdjęcia z tym modelem znalazłem najszybciej, by pokazać konkretną część buta. Sam mam Trainery (ok. 2 lata), które bardzo mi odpowiadają i poza szybko ścierającą się podeszwą nie mam z nimi żadnych problemów. Znajomi posiadają inne modele, z których również są zadowoleni. Pod półautomaty używam Kaylandów, które niestety nie są tak efektowne jak Salewy ze zdjęcia i to jest właściwie jedyny zarzut jaki mogę im postawić :)

A, ok :D

A to moje :D

Te najlepsze na lato:

Obrazek

W tych rozklejała mi się podeszwa na czubach, ale w obecnej wersi nie powinno być tego problemu. Są też sztywniejsze od powyższych, testowane też w grudniu/marcu z rakami:

Obrazek

I jeszcze takie, pośrednie pomiędzy 1 a 2:

Obrazek

Zatem Wilczyco - masz w czym wybierać :D !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 149  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL