Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 30, 2024 2:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 1:57 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
PrT napisał(a):
To szukaj w sklepie teownika czyli tego o czym pisze gruby i wtedy nie będziesz musiał cudować tego o czym napisał Maciek

Nie jestem pewien, więc zapytam. To żart ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 3:08 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Cytuj:
Nie jestem pewien, więc zapytam. To żart ?

To teraz rozwiń swoje pytanie bo obawiam się, że mamy różne poczucie humoru. Ja nie widzę nic śmiesznego w teowniku. Już prędzej jak to napisałeś w robieniu litery T z dwóch kątowników. No chyba, że śmieszy Cię jeszcze coś innego to opowiedz o tym.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 5:05 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
PrT napisał(a):
Już prędzej jak to napisałeś w robieniu litery T z dwóch kątowników.

To może wyjaśnię po kolei ... Na początku tematu, odpowiadałem i rysowałem pokraczne rysunki, ale wraz z jego rozwojem doszedłem do wniosku, że ktoś robi sobie jaja, bo tak tępym i zarazem umiejącym pisać wydało mi się, że być nie można.
Niestety czas często weryfikuje poglądy, i teraz uważam że jednak można.

Obrazek

Nadal Cię to śmieszy, czy jak by nieco mniej ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 5:43 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
golanmac napisał(a):
Na początku tematu, odpowiadałem i rysowałem pokraczne rysunki,

No właśnie bardzo pokraczne przez co nie do końca cię zrozumiałem... A te epitety zachowaj dla siebie bucu... Stwierdzenia typu:
golanmac napisał(a):
bo tak tępym i zarazem umiejącym pisać wydało mi się, że być nie można.
Niestety czas często weryfikuje poglądy, i teraz uważam że jednak można.

nie są raczej na miejscu, no ale jak komuś się spier.doli na łeb kilka razy źle przymocowana chwytotablica to później myśli, że tak można do wszystkich cisnąć.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 5:50 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
PrT napisał(a):
No właśnie bardzo pokraczne przez co nie do końca cię zrozumiałem

Ale nie wpadłeś na to że mogłeś coś źle zrozumieć, tylko z góry założyłeś że to co Ci się wydało jest prawdziwe i zarazem śmieszne ? Dodam że ja twoją wypowiedź zrozumiałem bezbłędnie, ale honorowo zapytałem czy to żart, stwarzając grunt pod kulturalne wyjaśnienie, ale jak nie to nie, dla mnie nawet lepiej, bo dawno się nad nikim nie pastwiłem :)

PrT napisał(a):
nie są raczej na miejscu, no ale jak komuś się spier.doli na łeb kilka razy źle przymocowana chwytotablica to później myśli, że tak można do wszystkich cisnąć.

To ile razy Ci się spier.doliła ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 5:59 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Cytuj:
Dodam że ja twoją wypowiedź zrozumiałem bezbłędnie, ale honorowo zapytałem czy to żart, stwarzając grunt pod kulturalne wyjaśnienie

To trzeba było kulturalnie napisać że nie chodzi o stworzenie czegoś na kształt teownika tylko o połączenie ze sobą prostopadle dwóch kątowników i byłoby po sprawie.
Cytuj:
ale jak nie to nie, dla mnie nawet lepiej, bo dawno się nad nikim nie pastwiłem Smile

No czuje się upokorzony...:D Nie będę rozwijał tego tematu bo szkoda czasu i nerwów... świątecznie jest i daruję sobie bicie piany...:) Chociaż ciśnie się riposta...:) Cóż Macieju... Wesołych Świąt

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 22, 2011 6:37 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
PrT napisał(a):
To trzeba było kulturalnie napisać że nie chodzi o stworzenie czegoś na kształt teownika tylko o połączenie ze sobą prostopadle dwóch kątowników i byłoby po sprawie

Nie, sprawiedliwie by było, jak sam byś się domyślił, że aż tak głupi nie jestem by spawać kątowniki w teownik. Niestety jestem z natury nieco złośliwy i w takich przypadkach to ze mnie szczególnie wyłazi.

PrT napisał(a):
No czuje się upokorzony... Nie będę rozwijał tego tematu bo szkoda czasu i nerwów... świątecznie jest i daruję sobie bicie piany... Chociaż ciśnie się riposta...Cóż Macieju... Wesołych Świąt

Jak uważasz. Wesołych Świąt !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL