Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr cze 26, 2024 1:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2011 4:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Jak dla mnie pomysł upychania gratów w kieszeniach spodni jest kompletnie bez sensu. Będzie bardzo niewygodnie. Same bojówki tez bym sobie darował na rzecz lekkich spodni. Jak nie chcesz plecaka to zaopatrz się w taką nerkę:

http://www.sklep.napieraj.pl/product-po ... onami.html

W środku kurtka packlite, czapka, koszulka, gacie i skarpety na zmianę, ręcznik pocket towel, mydło w listkach, pasta do zębów ajoma i oczywiście przycięta szczoteczka.
Z żarcia tylko batony, co dzień kupujesz nowy zapas w schronisku.
Folie NRC i latarkę sobie daruj. Nie są niezbędne. Zamiast portfela kasa i dokumenty w jakiś woreczek lub reklamówkę. Będzie lżejsze i zajmie mniej miejsca. W schroniskach dostaniesz koce lub pościel ale lepiej zadzwoń i się upewnij.
Z powyższym zestawem pewnie dałbyś radę działać nawet kilka dni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2011 4:14 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Spiochu napisał(a):
latarkę sobie daruj. Nie są niezbędne.

Jasne... wmawiaj tak każdemu... ja rozumiem L&F, ale wszystko z głową... historia zna mnóstwo tego typu przypadków, które zakończyły się tragicznie...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2011 4:20 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Znajdziesz jeszcze 1000 innych "niezbędnych" rzeczy. Gość planuje chodzić w dzień po popularnych szlakach, nie przesadzajmy.
Historia zna tez mnóstwo upadków z powodu zbyt ciężkiego plecaka albo nocnych powrotów po utracie sił na podejściu.

Na wiele szlaków w tatrach latem mógłbyś wybrać się ni mając ze sobą absolutnie nic. Wcale nie byłoby to takie ryzykowne, wystarczy tylko korzystać z głowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2011 4:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
No ja mimo wszystko wolałbym wziąć czołówkę niż czapkę czy koszulkę... mając koszulkę szybkoschnącą, można ją spokojnie wyprać i przez noc przeschnie...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2011 5:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Czapkę wymienić na kominiarkę. Zdecydowanie bardziej uniwersalna i powiedziałbym, że jeśli nie masz ciepłego kaptura, to niezbędna w Tatrach. Cholera wie czy nie będzie wiało na graniach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2011 6:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 05, 2011 11:11 am
Posty: 5
PONAWIAM !!! Potrzebuje pomocy jaki plecak lepiej wybrac ! moje wycieczki w gory sa najczesciej jednodniowe. Poszukuje plecaka 30-35 l. Wazne zeby byl wygodny solidny i z dobra wentylacja gdyz mam duze sklonnosci do pocenia sie. Rozwazam opcje CAMPUS Cafar 30 np.: http://allegro.pl/plecak-pokrowiec-camp ... 08273.html ewentualnie Campus Jump 30 http://allegro.pl/pl32-plecak-turystycz ... 28324.html podoba mi sie ze wzgledu na funkcjonalnosc ale czy jest dobrze z jakoscia ? Jesli ktos jest uzytkownikiem takich ruksackow to prosze o opinie... Jestem tez otwarty na inne propozycje. Cena okolo 200 zl. Chyba ze ktos poleci cos znakomitego i niezniszczalnego jestem w stanie zaplacic wiecej :P

_________________
'Aby dotrzeć do źródła trzeba iść pod prąd...'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2011 10:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
No ja mimo wszystko wolałbym wziąć czołówkę niż czapkę czy koszulkę... mając koszulkę szybkoschnącą, można ją spokojnie wyprać i przez noc przeschnie...


W koszulce jakiejś musi spać pod schroniskowym kocem a prawdopodobieństwo użycia czołówki wynosi pewnie 1/1000 przy rozsądnym planowaniu.


Cytuj:
Czapkę wymienić na kominiarkę. Zdecydowanie bardziej uniwersalna i powiedziałbym, że jeśli nie masz ciepłego kaptura, to niezbędna w Tatrach. Cholera wie czy nie będzie wiało na graniach.


Jak żyje tak nigdy kominiarki nie używałem (wliczając wyprawy w wyższe góry). Nawet kiedyś kupiłem sobie taką wypasioną ale raz ubrałem i miałem dość. Wiadomo że kominiarka lepiej chroni przed zimnem ale na pewno nie jest bardziej uniwersalna, szczególnie latem gdy Np. jest +20 tylko w uszy wieje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 20, 2011 7:17 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Spiochu napisał(a):
Jak żyje tak nigdy kominiarki nie używałem (wliczając wyprawy w wyższe góry). Nawet kiedyś kupiłem sobie taką wypasioną ale raz ubrałem i miałem dość. Wiadomo że kominiarka lepiej chroni przed zimnem ale na pewno nie jest bardziej uniwersalna, szczególnie latem gdy Np. jest +20 tylko w uszy wieje.


Ja mam cieniutką kominiarkę z polaru 100 a dodatkowo opaskę z windstopera i jeszcze buff. Zestaw wystarczający na bardzo zróżnicowaną pogodę od upału (wówczas mokry buff na głowę) do zimnego wiatru - wtedy kominiarka i opaska na głowę a buff na szyję i połowę twarzy wraz z nosem. To akurat wszystko mieści się w jednej kieszeni.

Ten zestaw jest nie wystarczający na zimę ale na lato - całkowicie tak.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 20, 2011 9:06 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 19, 2011 6:14 pm
Posty: 2
Witam
Podróżuję od kilku lat jednak nie zawsze fundusze pozwalały na dobry sprzęt.
Zastanawiam się nad zakupem plecaka a opinie są kompletnie różne.
Potrzebuję czegoś w granicach 50-60l. i mogę wydać jakieś plus minus 250zł.

Co sądzicie o Campusie tuan

http://allegro.pl/plecak-campus-tuan-55 ... 90564.html

ub Ganimedes z F7

http://allegro.pl/plecak-f7-ganimedes-5 ... 92228.html

Może jest jakiś inny godny uwagi plecak lub firma?
Dziękuję za wszelką pomoc i rady.
Pozdrawiam
Joanna


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 20, 2011 9:58 am 
Zasłużony

Dołączył(a): So lip 16, 2011 5:37 pm
Posty: 208
Lokalizacja: Siedlce
Spiochu napisał(a):
W środku kurtka packlite, czapka, koszulka, gacie i skarpety na zmianę, ręcznik pocket towel, mydło w listkach, pasta do zębów ajoma i oczywiście przycięta szczoteczka.


Na głowie noszę raczej zawsze jakąs hustę żeby chroniła przed wiatrem i żeby pot mi na oczy nie ściekał za mocno. Co do ręcznika, bielizny na zmiane, mydła, pasty do zębów i szczoteczki to uważam to za całkowicie zbędne obciążenie na wycieczke z jednym noclegiem.

A co do wypchanych kieszeni to jakoś sobie dawałem radę na jednodniowych wycieczkach - tylko teraz zastanawiam się czy nieporęczne butelki nie lepiej zamienić na jakieś manierki (kształtem bardziej pasują do kieszeni) ale dziękuję bardzo za link do nerkowca - to jest bardzo interesująca i wydaje mi się że wygodna opcja. Lepiej schować coś do takiej dodatkowej dużej kieszeni niż wyglądać tak :

http://img.wiocha.pl/images/a/4/a4c3a19 ... 0a7976.jpg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 20, 2011 10:23 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Rozbi napisał(a):
Co do ręcznika, bielizny na zmiane, mydła, pasty do zębów i szczoteczki to uważam to za całkowicie zbędne obciążenie na wycieczke z jednym noclegiem.

Wielu w schronach uważa podobnie,a później wali jak z murzyńskiej chaty...;p

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 3:45 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 15, 2007 2:13 pm
Posty: 58
Lokalizacja: Poznań
Iceberg - co to takiego?
Natknąłem się na allegro na plecaki firmy ICEBERG
http://allegro.pl/wyprawowy-plecak-turystyczny-iceberg-gemini-75-95l-i1735225511.html
opcja szukaj na forum nie działa ;) wiec jak było to sorry;)

mój stary dzielny plecak wyzionął ducha w dość nieoczekiwanym momencie czyli przed wyjazdem w tatry.. fundusz skrupulatnie zaplanowany nie pozwala na kupno nowego..chyba, że taki wynalazek jak na allegro.. czy ktoś ma, używa, słyszał, widział, zna?

wszelka opinia mile widziana ;)

_________________
--
Aharai!

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 7:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4336
Lokalizacja: Kraków
drzon napisał(a):
Iceberg - co to takiego?

Klasy Outhorna. Marketowa dolna półka.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 8:43 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
Witam,

temat już tutaj był wałkowany X'razy, ale jednoznacznych opinii bez działającej wyszukiwarki ciężko znaleźć.
Poszukuję plecaka na jednodniowe, letnie wypady. Start z kwatery, standardowa zawartość plecaka. Rozglądam się za czymś w litrażu 30-35. Myślałem o czymś mniejszym, ale boję się że będzie za mały.
Oprócz futury 32(kolega ma i sobie go chwali) co możecie mi polecić? Deuter trochę drogi, szukam czegoś zastępczego...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 8:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
http://berghaus.pl/?s=produkt&id=578&se ... kt=plecaki
Mogę polecić z czystym sumieniem... Szczególnie taki mały litrarz... No więcej niż 30 to raczej będzie zbędne. 45 litrów można spakować na 2 tygodnie w tatrach. Zaletą tego plecaka jest bardzo mała waga. Prosty system nośny, ale wystarczy pakować z głową, szczególnie że na wycieczki jednodniowe ciężki to ten wór nie będzie...:)

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 9:15 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
PrT napisał(a):
http://berghaus.pl/?s=produkt&id=578&sex=&produkt=plecaki
Mogę polecić z czystym sumieniem... Szczególnie taki mały litrarz... No więcej niż 30 to raczej będzie zbędne.

Dzięki za informację, muszę wymacać i przymierzyć w sobotę ten plecak w sklepie.
Czy jeszcze możecie coś alternatywnego polecić? Im większa liczba opcji tym łatwiej wybrac coś optymalnego :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2011 11:49 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
jacenty napisał(a):
Poszukuję plecaka na jednodniowe, letnie wypady. Start z kwatery, standardowa zawartość plecaka.


Może nie jestem ekspertem, ale ja sobie zakładam normalny plecak 25 L i tyle, woda, jedzenie i kurtka spokojnie wchodzą ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 7:00 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 4:26 pm
Posty: 651
Lokalizacja: Warszawa
25 to jest za mała no bo tak woda 2*1.5, jedzenie, kurtka, aparat i niekiedy jeszcze jakaś pierdoła i moja 32 jest pełna:p

_________________
Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 7:23 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
kaziuuu napisał(a):
woda 2*1.5

:shock: Dobrze, że w 5 litrowych baniakach nie nosisz :mrgreen:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 7:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
kaziuuu napisał(a):
25 to jest za mała no bo tak woda 2*1.5, jedzenie, kurtka, aparat i niekiedy jeszcze jakaś pierdoła i moja 32 jest pełna:p


To ja w swoim 22l zmieszczę linę 30m, trochę szpeju, buty wspinaczkowe, uprząż, wodę, kask, aparat, statyw i co tam jeszcze zabieram, a Ty się w 32l nie mieścisz?
Wniosek jest taki => lepiej się pakuj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 7:56 am 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
okej, a więc oprócz berghausa Arete 30, co możecie mi jeszcze polecić :) ?
Guide 30 i futura 32, trochę są drogie. Wiem, że deutery są zajefajne i w pełni funkcjonalne, bo sam mam aircontact'a, tylko ceny są jednak zaporowe :cry: . Jakiś zamiennik ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 02, 2011 11:02 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
jacenty napisał(a):
Jakiś zamiennik ?

Popatrz sobie tu:
http://sklep.alpinsport.pl/c/40/plecaki.html?f23[0]=11&ilosc=100

Ja mam ten w wersji 40:
http://www.barsop.pl/product_info.php/products_id/2212
polecam. Często dość można go wyłapać na jakichś internetowych wyprzedażach, ja za swojego dałem 280

Sporo propozycji znajdziesz w innym wątku:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... &start=390

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 8:13 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 1:26 pm
Posty: 111
jacenty Ja jeszcze od siebie dodam Salewa Summit 30. Bardzo fajny plecak bez bajerów. Jedyna wada to małe troki do kijaszków :( A ten Berghaus Arete to lepiej przymierzyć. Pasy ramienne nie są wyłożone pianką, tylko mają twardy kant, który mnie osobiście przeszkadza (po ok. 10 min bolały mnie obojczyki). Z resztą większość tych lekkich, wspinaczkowych plecaków ma podobną konstrukcję.

_________________
"Wielki wysiłek, strach i cierpienie usuwają z nas wszelkie nieistotne plewy" Wojciech Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 8:37 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
majkel* napisał(a):
Pasy ramienne nie są wyłożone pianką

Prawda
majkel* napisał(a):
tylko mają twardy kant

:shock: tak okleina z sosnowego drzewa...:D
majkel* napisał(a):
po ok. 10 min bolały mnie obojczyki

Strasznie delikatny jesteś...:)
majkel* napisał(a):
A ten Berghaus Arete to lepiej przymierzyć.

Każdy plecak warto przymierzyć.

Ja swój nabijam do 15 kg chodzę z tym po kilka godzin i żyję...:) Tylko trzeba jeszcze świadomie korzystać z pasa biodrowego...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 8:46 am 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
thnx :) , a więc niestety czeka mnie przymierzanie. Arete obejrzę sobie w Sklepie Turysty w Łodzi, fakt, że wersję 35 ale chyba zbyt wielu zmian między 35 i 30 nie ma. Salewy za bardzo nie mogę znaleźć w Łodzi, podobnie jest z wieloma innymi sprzętami i markami, a w ciemno z internetowego nie będę kupowal - muszę sam pomacać, przymierzyć :? Kijki leżą u mnie nowe, wiosną kupione, ale ich ... nie używam - jakoś lepiej mi się bez nich śmiga 8) .
No właśnie, tu pytanie chyba bardziej do osób z Łodzi - oprócz : Horyzontu, Travelera , Trawersa'a, Azymut'a, Sklep Turysty , Bergsona i Hi Mountain , gdzie oglądacie sprzęt? Chodzi mi o przymierzenie, pomacanie, testowanie. Sklepów internetowych jest od groma, ale praktyczne żaden nie jest w Łodzi, a jechać set kilometrów by tylko obejrzeć jeden plecak - no ni cholery, nie opłaca się :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 8:54 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jacenty, w Łodzi macie 2 Intersporty. Oni mają sprzęt Salewy.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 9:06 am 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
PrT napisał(a):
Jacenty, w Łodzi macie 2 Intersporty. Oni mają sprzęt Salewy.

Dzięki za info :) na przerwie wyskoczę sobie to intera'a na Kilinskiego i podzielę się wrażeniami


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 9:49 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
jacenty napisał(a):
No właśnie, tu pytanie chyba bardziej do osób z Łodzi - oprócz : Horyzontu, Travelera , Trawersa'a, Azymut'a, Sklep Turysty , Bergsona i Hi Mountain , gdzie oglądacie sprzęt? Chodzi mi o przymierzenie, pomacanie, testowanie. Sklepów internetowych jest od groma, ale praktyczne żaden nie jest w Łodzi, a jechać set kilometrów by tylko obejrzeć jeden plecak - no ni cholery, nie opłaca się :cry:

jest jeszcze
AKTYWNI s.c. - ul. Narutowicza 67, róg ul. Lindleya - tam gdzie był sex shop przy rektoracie UŁ
http://www.sklepaktywni.pl/ tel. 42 6620999, 665 911 007
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=130
oglądam jeszcze przy okazji jak jestem w Zakopanem, czy w Sherpie w Warszawie.
Poza tym zawsze przy sklepach internetowych można odesłać w ciągu 10 dni, tracisz tylko pieniądze za przesyłkę.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 03, 2011 12:36 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
Bylem w intersporcie i go sporcie - jednym słowem tragedia - jedyne co można było obejrzeć były plecaki McKinley'a. No właśnie - ktoś testował tą markę ?

Cytuj:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=130

no wlasnie patrzylem na ten temat - dzięki niemu wiedziałem, że kolo horyzontu sa jeszcze dwa sklepy :) [/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 06, 2011 11:46 am 
Weteran

Dołączył(a): Pn lis 24, 2008 9:27 pm
Posty: 123
Lokalizacja: ŁÓDZKIE
Kupiłem jednak Arete 35 - starszy model, 0.96kg, ale za 240 PLN, nawet wygodnie leży na plecach mimo cienkawych pasów ramiennych. Od przyszłej soboty będzie przez tydzień testowany, zobaczymy czy będzie mi się dalej podobał :) .
Dzięki za porady :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 42  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL