Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt cze 25, 2024 7:03 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt maja 07, 2013 6:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Dzięki Tomku, Ozony to kolejny z moich typów. Brałam jeszcze pod uwagę RP Diamond i LS Solution, ale to przy naprawdę dobrych promocjach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 07, 2013 7:01 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
W ozonach o numer za dużych przewspinałem jakieś 20 metrów, wnioski mam takie że palec w nich pracuje bardzo fajnie ale masakrują mi stopy

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 07, 2013 7:17 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Lukasz_ napisał(a):
Rzepowe Miury będą dobre na wielowyciągówki. Ja mam sznurowane i tu może być nieco problem ze zdejmowaniem i zakładaniem. Ja wyrwałem za zajebistą cene :)

Wiązane też dobre, kwestia rozmiaru :) i wieku, bo z wiekiem coraz większe kupuję ;)
Nutshell a myślałaś o Evolv Bandit? Mam, śmierdzą jak 5.10, ale są tańsze od Miur a wspina się w nich przyjemnie :)

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 07, 2013 7:18 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Ozony sprawdzałem. Na skały będą ok bo są sztywne ale na tarcie mogą gorzej pracować. Solutiony sobie odpuść, raczej ich nie wykorzystasz :)

Zombie - wiem że dobre :) ale pierwsze 3 dni używania to był koszmar :)

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 07, 2013 9:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
nutshell napisał(a):
Dzięki Tomku, Ozony to kolejny z moich typów. Brałam jeszcze pod uwagę RP Diamond i LS Solution, ale to przy naprawdę dobrych promocjach.
Tak naprawdę to kup te, które będą Ci najlepiej leżały i będzie Cię na nie stać. Oczywiście nie jakieś tam najniższe modele typu moab. Solutiony to świetne buty. Zależy jak się wspinasz. Super butów pewnie nie potrzebujesz i nie wykorzystasz. Wspina się wspinacz a nie buty.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 07, 2013 11:35 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
semow napisał(a):
wnioski mam takie że palec w nich pracuje bardzo fajnie ale masakrują mi stopy

Heh, niedawno PrT dzwonił ze sklepu uradowany, że znalazł najwygodniejszy but ever. Nie ułatwiacie mi zadania ;)
Zombi napisał(a):
Nutshell a myślałaś o Evolv Bandit?

Nie, ale pomyślę :) W teście na Climb.pl widzę, że wypadł dobrze, a z opisu wynika, że ma czego mi trzeba.
_Lukasz napisał(a):
Solutiony sobie odpuść, raczej ich nie wykorzystasz
tomek.l napisał(a):
Super butów pewnie nie potrzebujesz i nie wykorzystasz

Pewnie macie rację, ale póki co czytam o tych modelach i oceniam je wizualnie, żeby wiedzieć do którego sklepu iść i o co pytać. Nie wspinam się długo, ale wiem już, że zależy mi na ostrym czubku, dobrym tarciu i przyzwoitej krawądce. To czy będzie on mniej czy bardziej asymetryczny ma mniejsze znaczenie, bo wszystko okaże się dopiero kiedy będę je mierzyć, dlatego teraz biorę pod uwagę różne modele :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 08, 2013 5:50 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Krawądka to i tak szybko zniknie ;)

mi te ozony kasowały stopy najwyraźniej przez mocne wygięcie buta, ale kolega-właściciel butów w ogóle nie narzeka na brak wygody

może przy odrobinie samozaparcia dałbym radę takich butów używać na drogi sportowe, ale o ile faktycznie lepiej pracują dużym palcem na małych stopniach, to na dłuższą metę ustanie na małym stopniu było mocno niekomfortowe przez ten ból, a w prostych pearlach jest super, mimo że są dosyć ciasne - dzięki temu używam ich wszędzie poza panelem
chociaż na wielowyciągówkach trzeba ściągać piętę na stanowiskach, to sumarycznie na Tatry na przykład wolę taki but niż wygodne kapcie

no i z tym zastrzeżeniem, że mogę mówić tylko o łatwych drogach do VI.1, co też wpływa mocno na to czy człowiek jest z buta zadowolony

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 08, 2013 2:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
nutshell napisał(a):
dlatego teraz biorę pod uwagę różne modele
Jeżeli możesz tyle wydać to przymierz też La Sportiva Testarossa i Katana

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 08, 2013 5:21 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt paź 17, 2006 3:40 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Kobiór
Na Jurę też bym polecał Miurę, mają także model damski z kwiatuszkami :D W Pearlach kiedyś wspinałem. But super, gdyby nie to, że bardzo szybko się rozwala, ale na początku stoi po prostu na wszystkim. Zresztą jak dobrze pamiętam to właśnie w pearlach Dudek zrobił "Made in Poland" na Cimach. Miury VS(na rzepy) na wielowyciągowki bym nie polecał, troszkę katuje stopę. Osobiście na dłuższe wspinaczki wolę papucie z 5.10 .

_________________
"mój mózg,to mój drugi ulubiony organ"/W.Allen/

http://gorywysokie.blogspot.com/

http://pionowyswiat.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 08, 2013 6:30 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
semow napisał(a):
chociaż na wielowyciągówkach trzeba ściągać piętę na stanowiskach

To właśnie robię swoim Rapom ;) W najgorszym przypadku (bo zakładam jednak, że nie da się połączyć wszystkich cech w jednym bucie, a jeśli tak, to na pewno mnie na nie nie stać) Rapy zostaną na Tatry, a nowe buty kupię pod kątem Jury...
tomek.l napisał(a):
Jeżeli możesz tyle wydać to przymierz też La Sportiva Testarossa i Katana

Nie ukrywam, że najchętniej zamknęłabym się w 350 zł, co w zasadzie wyklucza czołowe modele La Sportivy, ale jeśli któryś będzie naprawdę mi leżał, to będę czekać na dobrą promocję.
dradamu:) napisał(a):
mają także model damski z kwiatuszkami :D

Bądź poważny ;)
Swoją drogą ciekawe czy gdzieś jeszcze można dostać Pearle na Vibramie. Po łikendzie zrobię rundkę po sklepach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 08, 2013 6:31 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 1:45 pm
Posty: 907
Ten bucik też daje radę ClimbX – Technician
A cena sklepowa zacna ~ 259zł. W Sklepie Podróżnika dodatkowo z kartą rabatową po kumulacji jeszcze mniej.

Mam je na panel (już mocno sfatygowany) i w skały (nowszy).

_________________
"I chłonę. Szukam. Pragnę. Tęsknię. I wiem że będę szukał. Wystarczy raz zasmakować nieznanego."
"Gdzieś pomiędzy początkiem drogi, a szczytem znajduje się odpowiedź na pytanie, dlaczego się wspinamy."
pionowemyśli.pl | fanpage | instagram | flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 10:51 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Pearli na mnie nie ma, a ja dalej nie wiem co kupić.

Boreale i 5.10 brać pod uwagę?

Oczywiście głównie myśle o butach na tatrzańskie V.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 11:22 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14899
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
kilerus napisał(a):
Pearli na mnie nie ma, a ja dalej nie wiem co kupić.

Boreale i 5.10 brać pod uwagę?

Oczywiście głównie myśle o butach na tatrzańskie V.


Tutaj pytanie chyba nie o markę a o model, producenci zacni ale modele mają w sprzedaży bardzo różne.
W każdym razie - wygodne, żeby się dało wytrzymać dzień nie zdejmując. W związku z tym nie na rzepy tylko sznurowane.
Nie rozumiem zwolenników manewrowania na tatrzańskich drogach "but założony/but zdjęty", no chyba że droga ma dwa wyciągi albo przez 90% wspinający dałby radę także w podejściówkach.
Głównie oznacza to buty "nie-asymetryczne" zwane czasem "dla paczątkujących", albo "all-rounder".

A jakie konkretnie to nie wiem, bo mam teraz cztery pary, wszystkie na chodzie i nie wiem kiedy będę zmieniał (pewnie obie pary "wygodne" powiedzą "miauu").

A czemu nie podkleisz starych? Trochę zależy jak podkleją, ale aż się zdziwiłem że udało się podkleić moje pierwsze Saltiki kupione w 1994ym. I nadal są wygodne, chociaż po podklejeniu trochę mniej.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 11:35 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Mi tam rzepy się podobają. Lubię ściągać buty na stanowiskach. Nie widzę w tym problemu, a wtedy mozna wytrzymać pewne niedogodności.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 11:38 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Cytuj:
Nie rozumiem zwolenników manewrowania na tatrzańskich drogach "but założony/but zdjęty", no chyba że droga ma dwa wyciągi albo przez 90% wspinający dałby radę także w podejściówkach.


Z mojego punktu widzenia: but wygodny byłby za duży. W ciasnych czuję się pewnie na małych stopniach, dla mnie już w okolicach V-V+ to ma spore znaczenie.
Poza tym zdjęcie pięty to żaden problem nie jest. Wymaga podobnej czujności (coby buta nie zgubić - a dostałem kiedyś bardzo śmierdzącym kapciem Evolva od zespołu prowazącego) jak manewrowanie szpejem.
Raz założyłem buty panelowe - wygodne kapcie - na prostą drogę, było to przykre. Ale to miękkie buty są bardzo.

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 11:49 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14899
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
semow napisał(a):
... ciasnych czuję się pewnie na małych stopniach, dla mnie już w okolicach V-V+ to ma spore znaczenie...

Piszesz o Tatrach?

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 11:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14899
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
kilerus napisał(a):
Mi tam rzepy się podobają. Lubię ściągać buty na stanowiskach. Nie widzę w tym problemu, a wtedy mozna wytrzymać pewne niedogodności.

Ty to lubisz nawet czasem założyć sobie folię podczas gdy biedny partner czeka na górze w polarze bez niej i moknie czujnie asekurując z wiarą i nadzieją. :lol:

Poza tym rzepy jednak z czasem trzymają coraz gorzej. Sznurówka się najwyżej urwie albo przerżnie jedno, dwa oczka.
Jak uważasz, każdy ma prawo do swoich preferencji.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 12:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Nie zalezy mi na tym by but był jakoś niesamowicie wytrzymały. Jak się zepsują to kupie nowe. Ileż ja się wspinam, kiedy to będzie? Zwłaszcza, ze teraz wymieniam buty po pieciu latach.

Moje LaSportivy są na rzepy. Nie ma z nimi żadnego problemu, tzn. z rzepami. Za to problemem jest podeszwa. Odklejają się boki, pięta peka oraz czubki są wyrąbane na maksa. Czas coś kupić.

Wolałbym cos co mnie ciśnie, bo lubię "czuć" buty niż "wygodnego". Wiem, ze takie są zarezerwowane dla takich co to się wspinają, ale żeby taka dupa jak ja coś zrobiła w miarę to te buty muszą być ciasne.


Ostatnio edytowano Pt maja 10, 2013 12:20 pm przez kilerus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 12:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14899
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
kilerus napisał(a):
Moje LaSportivy są na rzepy. Nie ma z nimi żadnego problemu, tzn. z rzepami. Za to problemem jest podeszwa. Odklejają się boki, pięta peka oraz czubki są wyrąbane na maksa. Czas coś kupić.

No to jeszcze raz - czemu nie podkleić?
Trochę loteria bo czasem but nada się już tylko na panel do zajechania,
a są tacy którzy twierdzą że po podklejeniu wyszedł lepszy niż przed.
Niby loteria, ale nie jest wiele większa od zakupu nowego, a tańsza.
A zawsze jak nie wyjdzie jest opcja "zajechania" i powrotu do idei zakupu nowego.

No ale ja mam myślenie skrzywione "problemem dziury budżetowej".

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 12:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Po 1. To nie są buty warte podklejania.
Po 2. One już poodklejały się na bokach od skóry.
Po 3. Chcę spróbować czegoś innego.
Po 4. Raczej boję się, ze zrobią się z tego gumowce.
Po 5. Przy kupnie nowych widzę mniej więcej co mam przed zakupem (oczywiście też to jest ryzyko, ale watpie żebym ja coś mógł zauważyć w czasie użytkowania).
Po 6. Ja nawet bym nie miał gdzie butów zajeździć, chyba z psem na spacerach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 12:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14899
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
kilerus napisał(a):
Po 1. To nie są buty warte podklejania.
Po 2. One już poodklejały się na bokach od skóry.
Po 3. Chcę spróbować czegoś innego.
Po 4. Raczej boję się, ze zrobią się z tego gumowce.
Po 5. Przy kupnie nowych widzę mniej więcej co mam przed zakupem (oczywiście też to jest ryzyko, ale watpie żebym ja coś mógł zauważyć).

2 - chyba rzeczywiście podraża operację ale nie eliminuje, nigdy bym nie uwierzył że moje Saltici dają się podkleić, gumę można było odrywać od podeszwy płatami, ale tylko tam gdzie jeszcze była, a dziura z przodu była na duży i długi.
4 - "zależy jak wyjdzie".
1,3,5 - rozumiem.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 1:10 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
grubyilysy napisał(a):
semow napisał(a):
... ciasnych czuję się pewnie na małych stopniach, dla mnie już w okolicach V-V+ to ma spore znaczenie...

Piszesz o Tatrach?

Nie tylko, ale również.
W granicie szczególnie mam na uwadze tzw. chrupki :mrgreen:

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 1:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14899
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
semow napisał(a):
grubyilysy napisał(a):
semow napisał(a):
... ciasnych czuję się pewnie na małych stopniach, dla mnie już w okolicach V-V+ to ma spore znaczenie...

Piszesz o Tatrach?

Nie tylko, ale również.
W granicie szczególnie mam na uwadze tzw. chrupki :mrgreen:

Jak nie tylko, a jeszcze z naciskiem na Jurę, to rozumiem,
ale jeśli o Tatrach V- do V+ to nie bardzo a nawet zupełnie.
Może dlatego że...
semow napisał(a):
...W granicie szczególnie mam na uwadze tzw. chrupki :mrgreen:

.. nie wiem o co chodzi, co są te "chrupki"?

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 1:26 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
takie drobne nierówności, których szukasz np. na rajbungach

zresztą na paklenickim czy kalankowskim wapieniu gdzie często tarcie jest znakomite, również taki dopasowany but mi sporo pomaga - po prostu na mniejszych stopniach pewniej się czuję

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 1:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14899
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
semow napisał(a):
zresztą na paklenickim czy kalankowskim wapieniu gdzie często tarcie jest znakomite, również taki dopasowany but mi sporo pomaga - po prostu na mniejszych stopniach pewniej się czuję

Wapień w Tatrach faktycznie występuje, ale jeszcze mi się nie zdarzyło po nim wspinać, pewnie dlatego, że w większości jest to nielegalne.

semow napisał(a):
takie drobne nierówności, których szukasz np. na rajbungach

Główne "drobne nierówności" jakie mam w pamięci ze wspinaczek w Tatrach to jako takie "nieznaczne wgłębienia lub wypukłości" którym trzeba powierzyć stopę z wielką wiarą w istnienie tarcia. Kształt buta miał tu prawie żadne znaczenie, w przeciwieństwie do ilości tarcia jakie but dawał.
W ogóle trudności tatrzańskiej piątki jaką poznałem to albo właśnie "problem istnienia tarcia", albo "test siły i rozciągnięcia oraz psychy". Mi się w każdym razie jeszcze poszukiwanie kwarcytów sterczących ze skały w Tatrach nie zdarzyło.

Z ciekawości - na której drodze ten rajbung w Tatrach?

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 1:41 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 6:17 am
Posty: 437
Lokalizacja: Kraków
Na Jurę mam Galileo i mogę polecić, na początku trochę kasowały nogę, ale za to na prawdę super pracują.
Jak chodzi o Tatry to po części popieram grubegoilysego, obecna para Galileo mi się kończy, a więc po podklejeniu będą w sam raz w Tatry. W granicie jednak w większość śmiga się formacjami takimi iż lepszy but troszkę miększy. Przynajmniej jak do tej pory tak zaobserwowałem(a że nie mam dużego doświadczenia to możliwe że się mylę)

W każdym razie, polecam Galileo jak komuś nie straszny początkowy ból palców. Szczególnie na Jurze nieźle się sprawdzają.

pzdr

_________________
Jako pijesz, tako leziesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 5:16 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Obeszłam dziś krakowskie sklepy i po przymierzeniu ok. 10 par butów w ten upał, mam stopy obtarte tak, że nawet nie chcę patrzeć przez jakiś czas na buty wspinaczkowe :lol: Ale ostatecznie upolowałam Miury w promocji :) One i RP Pearle zdecydowanie najlepiej leżały mi na stopie i mimo podkurczonych palców były wygodne, tj. dobrze wykonane od środka. Początkowo chciałam kupić Pearle, ale nigdzie nie mogłam ich dostać na podeszwie Vibramowej, niestety. O ile Miury nie rozbiją się o 4 rozmiary, jak mnie straszył pewien sprzedawca, to myślę, że posłużą przez jakiś czas :) Dla ciekawostki powiem, że dotąd wspinałam się w Triopach Rap o dwa rozmiary większych niż moja stopa (wg numeru), a dodatkowo rozbitych przez poprzedniego właściciela, heh.

Dzięki wszystkim za pomoc :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 6:26 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Ile mniejsze Miury kupiłaś ?

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 6:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
O dwa rozmiary.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 10, 2013 6:46 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Mogłaś śmiało brać jeszcze rozmiar jak dałaś rade założyć :) Mowa o sznurowanych oczywiście bo rzepowe tak sie nie rozbiją. Ja chciałem 3 rozmiary mniejsze ale już samo założenie było cierpieniem więc wybrałem 2,5 mniejsze.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL