Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn lip 01, 2024 2:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So wrz 29, 2012 5:19 pm 
Nowy

Dołączył(a): So wrz 29, 2012 4:56 pm
Posty: 1
Witam serdecznie! :)
Jestem nowy na forum, jak i w tym hobby, na którego punkcie dostałem bzika!
Zaczęło się od wycieczki z moją klasą do Kosarzysk - gory Beskidzkie. Dzis bylem z moim kuzynem w Pieninach, wspaniale wrazenia. Pozyczyl mi butow Campus Gort i plecaczka Campus Red Rock 23l. Butki chcialbym odkupic ale troche po nich poczulem ucziskanie przez buty nog. Mialem cienkie, zwykle skarpety. Czy moze byc to wina braku grubszych skarpetek?
Druga sprawa chcialbym wlasny plecaczek w granicach 150-200zl do 20l by w budowie i wygladzie byl podobny do; http://www.mall.pl/plecaki-turystyczne/ ... iak-20-s12 Widzialem troszke bardziej zbajerowany z Salomona ale za 300zl. Mozna znalezc cos taniej? Kolejna sprawa - skarpetki. Podobaja mi sie grube, welniane, ktore mozna sobie podwinac, pewnie wiecie co mam na mysli. Prosze o pomoc, porady i ew komentarz! :)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 5:58 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4266
Lokalizacja: Łódź
Nowi na forum -bezcenne - wreszcie dzieki Twojej osobie znalazłam plecak dla siebie tzn ponizej 1 kg firmy Vaude której uzywam od 22lat ( i nie mogłam nigdzie znaleśc) i nie powiem Ci że polecam bo mnie zjedza koledzy wielbiacy Mammuta i inne takie... PROFESJONALNE:wink:
Buty powinny miec luz przy przymierzaniu. I najlepiej przymierzać je w skarpetkach docelowych. Plecaki ogólnie sa drogie zwróć uwage czy mają np miejsce na wodę, troki do kijów (Jesli nawet nie teraz to za jakiś czas pewnie zakupisz)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 29, 2012 8:20 pm 
Weteran

Dołączył(a): So maja 10, 2008 3:58 pm
Posty: 141
Lokalizacja: krk
Eh, internet kompletnie popsuł to społeczeństwo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 1:34 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 5:48 pm
Posty: 27
Jeśli chodzi o skarpety to ja chodzę w takich trekkingowych za ok. 30 zł, mają grubszy spód+palce, cieńszy wierzch, płaskie szwy na palcach - odczuwam różnicę pomiędzy chodzeniem w zwykłych zazwyczaj grubszych skarpetach i w tych trekkingowych, w zwykłych mocno cierpiały moje palce do tego stopnia, że rozważałam opcję wywalenia butów i zakupu innych, w tych cierpią mniej i buty narazie zostają :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 6:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Chuck wszytsko jest w dziale Sprzęt, wystarczy trochę chęci aby poszukać
np tu masz wątek o plecakach
:arrow: http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... start=1020

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL