Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt cze 25, 2024 8:15 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N cze 09, 2013 1:05 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 09, 2013 12:53 pm
Posty: 1
Witam, razem z dziewczyną jedziemy do UK na 3 miesiące i przez cały ten czas będziemy żyć pod namiotem także szukam czegoś pod czym życie przez ten okres czasu nie zmęczy nas za bardzo. Ma być komfortowo, w przedsionku musi być możliwość stania wyprostowanym (175cm wys. minimum), wystarczająco miejsca żeby się przebrać i coś ugotować. Ale przede wszystkim musi być nieprzemakalny bo miesiąc możemy biwakować na północy Szkocji a jak wiadomo są to niesamowicie deszczowe tereny.

A z drugiej strony chcielibyśmy wydać jak najmniej (studenci - wiadomo) :D

Jak narazie znalazłem namiot Quechua - http://allegro.pl/namiot-quechua-t4-1-d ... 88758.html
Nowy, w dość okazyjnej cenie 430zł i jak do tej pory nie znalazłem nic co mogłoby dorównać temu namiotowi. Szukałem nawet droższych ale sensowne namioty powyżej 500zł zaczynają się dopiero w granicach 800-900zł.

Co moglibyście powiedzieć o tym namiocie? Warto? Ewentualnie jaki inny moglibyście doradzić?
Quechua to dobra firma czy po prostu przehypowana przez większe sklepy a tak naprawdę to chłam?
Poradźcie coś bo muszę działać, w lipcu wyjazd :P

Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 09, 2013 1:54 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Ja tylko jedną rzecz wspomnę - jak piszą, że sypialnia jest dla 4 osób to należy to czytać, że dla 4 położonych jedna przy drugiej na ziemi, bo 4 materace standardowe to wejdą na styk. Ale 2 osoby + graty położone w sypialni - to miejsca jest ok.

I jakikolwiek namiot byście nie kupowali - na tak długi wyjazd przydaje się podłoga do przedsionka - albo kupujecie w sklepie, albo w markecie budowlanym kawałek płachty.

Co do keczuchy to się nie wypowiadam - mam namiot McKinley taki duży, fajny niby bo na 6 osób, czyli 4 maja komfortowo, ale po 2-ch sezonach sparciały sznurki i gumy przytrzymujące wnętrze do tropiku.

Jak Szkocja to coś p/meszkom (link do wikipedii) zabierzcie - to takie małe muchy, kąsają i strrraszne i wredne dziadostwo to jest :/

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 09, 2013 4:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr maja 15, 2013 10:09 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Kraków
Na stronie delathlona masz ten sam namiot taniej niż na aukcji do której linkujesz i do tego z gwarancją.
Co do jakości -nie jestem w stanie nic powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL