Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pn maja 13, 2024 5:11 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:13 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
...co sadzicie o butach Karrimor KSB Outback. Sa do kupiuenia w krakowskich sklepach po przecenie z 299 na 199PLN! Cena b. atrakcyjna, ale czy warto? Co sadzicie o tych butach? Na zewnatrz nubuk, wewnatrz cordura, no i wibrama, to tyle. Warto za ta cene?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:38 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 9:35 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Sosnowiec
Nigdy butów Karrimora bym nie kupił, bo nie w tym sie oni specjalizują ( a ponoc i nawet w plecakach podupadają), ale ta cena jest bardzo atrakcyjna więc możesz się skusic kierując się ceną....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:43 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
kiedys sie zastanawialem nad butami tej firmy ale wszyscy mi odradzali. dokladnie myslalem o takim modelu http://ngt.pl/300,Karrimor-KSB-100.html ale po przeczytaniu tego artyukulu mi przeszlo

_________________
...energia musi eksplodować w momencie wykonywania zadania, ale cały czas trzeba ją mieć pod kontrolą...
http://picasaweb.google.pl/w.tatrach
gg: 1553749


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:46 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 9:35 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Sosnowiec
http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=3333&page=22 tutaj użytkownik pawciak się o ten model pyta, w ogóle najlepiej sobie poczytaj na ngt o karrimorze


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
Sprzedawca polecal, mowil ze za ta cene nie kupi sie nic z podeszwa wibram i markowej firmy.Zalecal tylko wlozenie welnianej albo trekkingowej skarpety, bron boze nie bawelnianej. chyba sie skusze, chociaz na ngt czytalem duzo niepochlebnych opinii o karrimorach. no nie wiem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:48 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
Ale 199PLN :shock: Za niewiele mniej mozna tylko cos w deichmannie kupic... :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:49 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 9:35 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Sosnowiec
Prawda jest taka że za taką cene poprostu nie kupi się dobrych butów, które miały by słuzyć na pare lat i ten model też nie jest dobry, a sprzedawca ....szkoda gadac ma to komuś poprostu wcisnąć :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 8:11 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
Prawie mi wcisnal... :? Najgorsze ze dalej o nich mysle :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 8:16 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
Na meindle mnie nie stac, a wyjazd niedlugo. Chyba kupie te karrimory(jak jeszcze beda).Raz kozie smierc, najwyzej je wyrzuce po sezonie i bede madrym Polakiem po szkodzie... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 8:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 2:08 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Kiedyś EZG, teraz Liverek
Ja używam na codzień innych butów KSB, a dokładnie takich i jestem z nich bardzo zadowolony - dawno nie miałem tak wygodnych butów do biegania - zwłaszcza za tą cenę. Wzystkie szwy się trzymają, materiały użyte wyglądaja dobrze (po 5 miesiącach), także z mojej strony KSB jest OK i prawdopodobnie po tych doświadczeniach wszedłbym kiedyś w tą firmę. Jednak wcześniej muszę zarżnąć Scarpę :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 17, 2006 5:32 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
no i stalo sie, kupilem te karrimory. cena zwyciezyla, nie moge czekac zeby dolozyc drugie tyle na sprawdzony model, wiec zaryzykowalem. chodze w nich od dwoch dni po miescie celem rozchodzenia i na razie ok. nie uciskaja, nie obcieraja, oddychaja jak na buty bez membrany przystalo. zobaczymy... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 17, 2006 5:41 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 9:35 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Sosnowiec
Ale na dłuższą metę radze nie chodzić w nich po mieście, bo podeszwa zniknie :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 17, 2006 6:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
nie no, wiem oczywiscie :) nie zamierzam ich katowac cala jesien i zime,tylko jeszcze jakis tydzien do planowanego wyjazdu. jakby mialy byc niewygodne to wole wiedziec wczesniej i zostawic buble(odpukac :lol: ) w domu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 18, 2006 10:22 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
ptr napisał(a):
Na meindle mnie nie stac
A mnie nie stać na kupowanie fajansu...

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 4:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
nikt koledze nie kaze kupowac fajansu, misnienska porcelana powinna w pelni kolege usatysfakcjonowac... :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 6:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Z Karrimora mam tylko sandały - są OK.
Jak buty to raczej coś markowego (Asolo, LaSportiva...).
A jak zadajesz pytanie pisz w temacie o co pytasz, żeby było widać bez potrzeby grzebania o co chodzi.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 6:44 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
stan-61 napisał(a):
ptr napisał(a):
Na meindle mnie nie stac
A mnie nie stać na kupowanie fajansu...
Jestem na forum od niedawna, ale kol. Stana-61 chyba nie polubie. :evil: Nie lubie ludzi, ktorzy traktuja z wyzszoscia innych tylko dlatego ze maja lepszy(czyt. drozszy) sprzet. Twoim najwyzszym punktem ciala, kol. Stanie-61, powinna byc glowa, a nie nos! :evil: :evil: Jestem pewny, ze wiekszosc forumowiczow nie posiada butow Maindla, czy innych z najwyzszej polki( chociaz podejrzewam ze marza o nich, tak jak i ja :lol: ), ale to nie czyni z nich fajansiarzy, jakby chcial kol. Stan. :evil: :evil: :evil: Poza tym, nazywanie butow za 300PLN, dobrej firmy, na wibramie- "fajansem"- to chyba przesada. Pan, panie Stan, nigdy nie schodzi ponizej osmiu stoweczek, co? Gratuluje w takim razie i zycze milego uzytkowania niefajansiarskich butow!:lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 6:52 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
piomic napisał(a):
Z Karrimora mam tylko sandały - są OK.
Jak buty to raczej coś markowego (Asolo, LaSportiva...).
A jak zadajesz pytanie pisz w temacie o co pytasz, żeby było widać bez potrzeby grzebania o co chodzi.
OK, bede pamietal! :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 10:38 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Nie to, że nie czepiam ale wątek o butach już jest... Czytaj Opinie o butach

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 20, 2006 10:42 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 06, 2005 1:56 pm
Posty: 1388
Lokalizacja: Warszawa
ptr napisał(a):
Poza tym, nazywanie butow za 300PLN, dobrej firmy, na wibramie- "fajansem"- to chyba przesada. :


Nie każdy musi chodzić w Meindlach ale za 300pln to nie wiem gdzie i co chcesz dobrego kupić. Nie oszukujmy się na sprzęcie nie można zbyt dużo oszczędzić . Możesz nie kupić kurtki mamuta za 2500 tylko berghauza za 1500 ale jakas granica istnieje i rośnie ona wraz z morzliwością twoich górskich wypraw.

_________________
http://www.jokerteem.fora.pl/

http://pl.youtube.com/watch?v=P6-fvNX_lFo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 21, 2006 7:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
ptr napisał(a):
stan-61 napisał(a):
ptr napisał(a):
Na meindle mnie nie stac
A mnie nie stać na kupowanie fajansu...
Jestem na forum od niedawna, ale kol. Stana-61 chyba nie polubie. :evil: Nie lubie ludzi, ktorzy traktuja z wyzszoscia innych tylko dlatego ze maja lepszy(czyt. drozszy) sprzet. Twoim najwyzszym punktem ciala, kol. Stanie-61, powinna byc glowa, a nie nos! :evil: :evil: Jestem pewny, ze wiekszosc forumowiczow nie posiada butow Maindla, czy innych z najwyzszej polki( chociaz podejrzewam ze marza o nich, tak jak i ja :lol: ), ale to nie czyni z nich fajansiarzy, jakby chcial kol. Stan. :evil: :evil: :evil: Poza tym, nazywanie butow za 300PLN, dobrej firmy, na wibramie- "fajansem"- to chyba przesada. Pan, panie Stan, nigdy nie schodzi ponizej osmiu stoweczek, co? Gratuluje w takim razie i zycze milego uzytkowania niefajansiarskich butow!:lol:
Nowy, a już tak się rzuca. :twisted: Nie zamierzałem nikogo urazić. Myślałem, że takie kolokwialne sformułowanie jest dla wszystkich czytelne. Jeśli nie to wyjaśniam, choć po części zrobił to za mnie już Robert18: Prosiłeś o radę, więc napisałem lub miałem nadzieje, że właśnie tak będzie to odczytane, że oszczędzanie na cenie zwłaszcza butów mści się potem na szlaku a w miarę nabierania doświadczenia i tak wrócisz kiedyś do sklepu i z mina mrówki poprosisz o buty z „wyższej” pułki a serce cię dopiero wtedy zaboli, bo w sumie wydasz więcej niż na moje Maindle. I proszę cię nie zaglądaj do mojego portfela :nono: , bo to nie jest forum fiskalne tylko dotyczące w tym wątku sprzętu górskiego i pytania/prośby stawiają tu ludzie (z pokorą a nie z arogancją i agresją) szukający porady. :scratch:
To miała być tylko dobra rada a jeśli przyjąłeś ją jako osobisty atak na twoja niezależność to jest mi cię żal a jeśli jesteś na swoim punkcie przewrażliwiony to może nie powinieneś stawiać pytań na takim forum, bo możesz się tu częściej spotkać z takimi odpowiedziami. :roll:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 21, 2006 3:51 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 15, 2006 6:14 pm
Posty: 20
Ech, grochem o sciane, trudno. Napisalem: "witam wszystkich serdecznie i chcialbym zapytac..."-to jest w/g Ciebie pytanie postawione z arogancja i agresja? :shock: A Twoja odpowiedz:"a mnie nie stac na kupno fajansu", to jest ta swietna, w dobrym guscie i wyczerpujaca merytorycznie porada? :shock: :shock: Sam widzisz ze jestes odrobine smieszny. A Twoj portfel mnie interesuje tyle co zeszloroczny snieg, Ty sam go otwierasz na forum. To tyle, nie mam wiecej ochoty z kolega dyskutowac, poniewaz widze ze nie dojdziemy do porozumienia, zreszta wcale mi na tym nie zalezy. Bardzo Cie prosze o jedno: jesli zadam kiedys jakies rownie aroganckie i agresywne pytanie, to bardzo prosze, oszczedz mi Twoich wspanialych rad bo i tak ich nie zrozumiem. Dziekuje kolego Stan i pozdrawiam :lol: I przepraszam Wszystkich ze musieli uczestniczyc w tej dyskusji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 6:31 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
W istocie, forum powinno być rzeczowe a to właśnie ty zrobiłeś z niego osobista krucjatę. I dobrze, będę uważał, aby na twoje pytania nie odpowiadać, bo ciebie nie interesują odpowiedzi. Ty przecież i tak wszystko wiesz lepiej…

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 9:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
Niemiły zgrzyt z ptr nie daje mi spokoju. Czy ktoś jeszcze odebrał moją odpowiedź jako nietaktowną lub wręcz nieuprzejmą? Jeśli tak to muszę przeprosić wszystkich, którzy moją, nieco niefrasobliwą formę (myślałem, że ten rodzaj humoru jest na tym forum powszechnie zrozumiały…) przyjęli za brak taktu…

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 22, 2006 4:49 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
IMHO przewrażliwienie. Choć sam nie mam kasy, żeby sobie kupić jakiś sprzęt, to jestem zdania, że niebogaty nie może sobie pozwolić na byle co, bo go po prostu na to nie stać. Ten z głębszą kieszenią w razie W zwyczajnie kupi sobie np. nową parę butów, ten mniej zamożny już nie będzie sobie mógł na to pozwolić, musi więc kupić raz a dobrze. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL