Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 9:24 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So maja 13, 2006 10:03 am 
Witam wszyskich!

A wiec w tym roku prwadopodobnie jade na kurs przodownicki w Sudetach, i myśle nad zmianą sprzetu , mam nadzieje że mi w tym pomożecie:) chodzi mi o wasze doświadczenie i wiedzie:)

Napewno jakieś buty średnie trekkingowe tylko żę wybór jest tak duży że aż strach sie bać! myślałem o sprzecie wolfskina ale tak przeglądałem to form i nie znalazłem w sumie żadnej opinni na ich temat. W temacie "buty-recenzje" niestety nie jest zawiele tych recenzji.

Myśle że powinne mieć dość miękką podeszwe z powodu charakteru gór, wogóle nie mogą być za sztywne bo niestety nie będe miał zawiele czasu żeby je rozchodzić no ale to nie powinno być jakimś priorytetem przy wyborze.

Jeśli chodzi o odcinki niskie i asfaltowe mam w planach zakup sandałów tylko że też nie mam zielonego pojęcia jakich:) wiec i w tym miejscu licze na waszą pomoc;)

przedstawie moje propozycje z wolfskina:


http://www.e-horyzont.pl/site/?p=produkty&prodid=1665

http://www.e-horyzont.pl/site/?p=produkty&prodid=199

Żadnego z tych modeli nie miałem na nogach ale licze że ktoś może coś o nich powiedzieć.

Pozdrawiam MARHEFF


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 13, 2006 10:09 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 08, 2005 8:18 am
Posty: 670
Dogi MARHEFF , odwiedz www.ngt.pl - tam sa opisy niezaleznych testerow sprzetu. Na pewno znajdziesz cos dla siebie :D

_________________
No matter where , but up !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 14, 2006 12:05 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 9:35 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Sosnowiec
Jeżeli chodzi Marheff o trekingi, to nie kupuj butów firmy która robi wszystko i nic-jack wolfskin, tylko zainwestuj ( w sumie spokojnie tą sama kwotę) w botki firmy specjalizującej się w produkcji butów górskich, np. La sportiva, Scarpa, Asolo, Meindl, Hanwag. Z sandałami jest w sumie podobnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL