Forum portalu turystyka-gorska.pl
http://turystyka-gorska.pl/

Mały plecak turystyczny do 100 zł i skarpetki
http://turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?f=6&t=20452
Strona 1 z 1

Autor:  masseur [ Pt kwi 26, 2019 10:21 am ]
Tytuł:  Mały plecak turystyczny do 100 zł i skarpetki

Cześć. Szukam niewielkiego plecaka turystycznego, do którego będę mógł spakować takie podstawowe rzeczy jak kurtkę, butelkę wody 1,5l, coś do jedzenia. Z plecakiem zamierzam podróżować samolotem, więc nie może przekraczać wymiarów 40x20x25cm. Fajnie jakby plecak miał z tyłu piankę, a najlepiej dwie oddzielne, żeby plecy miały wentylację. Zależy mi też na komforcie noszenia. Cena myślę tak do 100 zł, ale w razie potrzeby mogę dać więcej. Co polecicie? ;)

Poza tym szukam też skarpetek (krótkich), w których będę mógł komfortowo poruszać się w upalne dni, więc powinny być jak najbardziej przewiewne. Na jakie zwracać uwagę? Jaki materiał?

Autor:  fanta [ Wt kwi 30, 2019 12:48 pm ]
Tytuł:  Re: Mały plecak turystyczny do 100 zł i skarpetki

Mam taki plecak z piankami paskami ogólnie jako wentylacja kiepsko się sprawdza. Może lepiej od takiego bez tych pianek nie wiem bo od 20 lat takiego na plecach nie miałem.

Mam też z siateczką niedawno kupiony ale nie testowałem jeszcze.

Co do plecaków to w tym budżecie raczej campus,karrimor czy fjord nansen jeden pies.

Do do skarpetek mund TRAIL RUNNING albo nieco grubsze Kilimandżaro trochę bardziej się mechacą te drugie ale to nic nie da jeśli buty masz bez siatki lub z membraną efekt będzie marny albo nie taki by warto było inwestować w tego typu skarpety. Jeśli masz kiepską wentylacje to niezły komfort zapewniają merino.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/