Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:14 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 27, 2005 8:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Tu można dodawać opinie o sklepach turystycznych (również tych internetowych) czy sprzedawcach sprzętu turystycznego i wspinaczkowego z allegro.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 27, 2005 9:01 pm 
Witam
odnośnie Krakowa zdecydowanie najlpszy i najtańszy sklep to polarsport na ulicy siennej 15
obsługa profesjonalna ludzie którzy naprawde się znają bo sami dużo chodzą/wspinają się
ceney są tutaj zdecydowanie najniższe z o rabat moz sie dobadać:)
przydładowo raki grivela 2f sa tańsze od 40zł niż w innym krakowskim sklepie górskim
zapraszam naprawde warto mają tez sklep internetowy http://polarsport.pl/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 28, 2005 9:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
W Poznaniu można polecić sklep Taternik na Gołębiej. W sklepie mają schody bardzo przydatne przy przymierzaniu butów. Sprzedawcy też są OK

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 28, 2005 10:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Trochę zamieszałem, bo nie w tym watku a Katowice juz są :oops:
Dzieki Senior za wyręczenie :D

Godny polecenia Summit, ale wysoka jakość=wysoka cena.
W Campusie też znajdziecie innych producentów, duży asortyment i cenowo przystepnie.

Mamut odpada chyba, że ktoś nie ma co robić z kasą :lol:

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 11, 2005 8:26 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 8:19 am
Posty: 106
Lokalizacja: Żory
jesli ktos jest z okolic Żor lub Rybnika-to polecam sklep Weekend w Rybniku na ul.Kościelnej-niby maleńki, ale sprzęt jest ok, a i ze sprzedawcą można się potargować-poza tym fachowa pomoc i możliwość sprowadzenia towaru na życzenie.Jeśli chodzi o internetowe sklepy, to kupujemy sprzęt turystyczny w e-Horyzoncie z Fjorda Nansena-polecam. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 06, 2005 10:38 pm 
Weekend w Rybniku jest naprawdę godny polecenia dobry sprzęt i dobre ceny polecam wszystkim


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 9:51 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So maja 28, 2005 10:21 am
Posty: 319
Lokalizacja: wlkp
tomek.l napisał(a):
W Poznaniu można polecić sklep Taternik na Gołębiej. W sklepie mają schody bardzo przydatne przy przymierzaniu butów. Sprzedawcy też są OK


Popieram! Trochę się nałaziłam po tych schodach, szkoda, że nie mieli brązowych w moim rozmiarze ;) :wink: :wink:
Sprzedawcy cierpliwi i życzliwi, kazali mi chodzić po tych schodach chociaż mi głupio było, że takie ceregiele robię z kupowaniem butów. Jak czytają to pozdrawiam! :) Ceny porównywalne z innymi sklepami, chociaż wybór butów mieli moim zdaniem najlepszy ... szczególnie jak ktoś szukał 38, a nie 44 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 19, 2005 6:39 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 11:29 am
Posty: 90
Lokalizacja: Bydgoszcz
W Bydgoszczy raczej szału nie ma. Godny uwagi jest "Świstak" przy Dworcowej (to dla przejezdnych - 5 minut od dworca ;) , na tejże Dworcowej sklep harcerski, filia "Świstaka" w Auchan - kiedyś była zaj.... ale nie mniej fachowa obsługa. Dawno nie byłem. Buty można jeszcze nabyć w Olimpii na Gdańskiej - mają troche drożej ale większy wybór. I to by chyba było na tyle.

_________________
Ogień, powietrze, woda i wolność!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 7:41 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr sie 24, 2005 7:34 pm
Posty: 1
witam wszystkich. miałbym prośbę. chciałbym się dowiedzieć jaki sklep w trójmieście jest godny polecenia: planuję sobie kupić buty. czytałem że włoskie marki są dobre, więc chyba zdecyduję się na jakiś model scarpy, ale nie wiem gdzie takie buty dostać. z góry dzięx za pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 25, 2005 7:46 am 
Nowy

Dołączył(a): Cz sie 11, 2005 12:00 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Poznań
Poznań - sklep Taternik na Gołębiej i Horyzont na Dabrowskiego (mozna liczyć na indywidualne znizki). Inne sklepy raczej przeciętne, co nie znaczy że są złe. Tylko w Robinsonie na Taczaka nic nie kupiłem.
z internetowych polecam: e-horyzont.pl, 8a.pl, mozna też kupić np. namiot od Marabuta: namioty.pl (ja tak zrobiłem :D )

_________________
horyzont - linia wyznaczająca kierunek marszu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 25, 2005 8:13 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lip 23, 2005 6:00 pm
Posty: 1495
Lokalizacja: z domu
Cesarr napisał(a):
e-horyzont.pl

Jak popatrzylem na ceny w wielu z tych sklepow w Polsce to doszedlem do wniosku ze nie ma specjalnie duzych roznic w cenie od tego co tutaj ten sprzet kosztuje (z wyjatkami, oczywiscie). W zwiazku z tym, gdyby ktos kiedys podrozowal tutaj i potrzebowal cos szybko dokupic to tu jest URL do sklepu ktory wysyla, ale ktory tez ma wiele oddzialow lokalnych. Jest to jeden z niewielu sklepow "ogolnosportowych" ktory ma sekcje do chodzenia po gorach i do wspinania sie.

Mozna znalezc tansze sklepy, ale jest duza szansa ze sie nie znajdzie szybko tego co sie szuka.

http://www.rei.com/

Powinienem jeszcze dodac ze choc nielatwo ta strone znalezc, to tutaj: http://www.rei.com/stores/storeloc.html jesli lista ich wszystkich sklepow, i jak sie kliknie na dany sklep to pokaza zdjecie, liste sekcji w danej lokacji i koordynanty GPS. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 25, 2005 9:47 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
hwyhobo napisał(a):
Jak popatrzylem na ceny w wielu z tych sklepow w Polsce to doszedlem do wniosku ze nie ma specjalnie duzych roznic w cenie od tego co tutaj ten sprzet kosztuje (z wyjatkami, oczywiscie).


za to sa roznice w zarobkach :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 03, 2005 11:38 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
a może jakieś promocje, wyprzedaże gdzieś są?
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 12, 2005 12:34 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
chyba nikt nic nie wie na ten temat :(
a szkoda


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 25, 2005 11:34 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn paź 24, 2005 10:07 pm
Posty: 877
Gliwice - HiMountain na Zwycięstwa. Rewelacyjna obsługa. Znaja sie na rzeczy. Ja tam kupuje czesto gesto i jestem very zadowolony.

PS. jeszcze raz ten sam post bo nie bylem zalogowany i napisalo ze to gosc... a to przeciez ja: EKSPRES-ik :-))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 26, 2005 11:51 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
Co do promocji duze obiżki w SKALNIKU we wrocławiu (i cos w stylu 3 sprzęt gratis...?:)
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 06, 2006 2:40 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
W Łodzi w Geancie przy Włókniarzy często są jakieś promocje, fajnie współpracują z Hanahem, a poza tym na wiele produktów można wytargować dobrą cenę bez promocji.
Ludzie ok, sami chodzą i wiedzą co doradzić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 06, 2006 2:43 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 9:35 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Sosnowiec
Ja wszystkim odradzam Polarsport z Krakowa (przynajmniej sklep internetowy, nie wiem jak jest na miejscu, ale przypuszczam ze tak samo) ze względu na ich ceny, mam rozeznanie we wszystkich sklepach inetrnetowych i ten sklep naprawde wypada jako jeden z najdroższych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 10:37 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 06, 2005 1:56 pm
Posty: 1388
Lokalizacja: Warszawa
Kupywał ktoś kiedyś coś w sklepie internetowym www.skalnik.pl ??

_________________
http://www.jokerteem.fora.pl/

http://pl.youtube.com/watch?v=P6-fvNX_lFo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 11:55 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
Armina napisał(a):
tomek.l napisał(a):
W Poznaniu można polecić sklep Taternik na Gołębiej. W sklepie mają schody bardzo przydatne przy przymierzaniu butów. Sprzedawcy też są OK


Popieram! Trochę się nałaziłam po tych schodach, szkoda, że nie mieli brązowych w moim rozmiarze ;) :wink: :wink:
Sprzedawcy cierpliwi i życzliwi, kazali mi chodzić po tych schodach chociaż mi głupio było, że takie ceregiele robię z kupowaniem butów. Jak czytają to pozdrawiam! :) Ceny porównywalne z innymi sklepami, chociaż wybór butów mieli moim zdaniem najlepszy ... szczególnie jak ktoś szukał 38, a nie 44 :)

Dokładnie, tak było i w moim przypadku gdy poszukiwałam butów. W końcu mi dopasowali i w prezencie dołączono taką małą karimatkę.Teraz moę sobie siadać na mokrych i zimnych głazach :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 12:48 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 12, 2006 3:14 pm
Posty: 105
Lokalizacja: Ruda Śl.
a macie moze namiary na firme coaliotion, na jakiegos dystrybutora??

_________________
Spraw by każdy dzień miał szanse stać się najpiękniejszym dniem twego życia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 5:46 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 08, 2005 8:18 am
Posty: 670
Osobiście poleciłbym firmowy sklep HIMAL w Tychach na Jana Pawła II . Często tam coś kupuję i jak do tej pory nie mam żadnych negatywnych uwag. Goście z obsługi znają się na rzeczy - doradzą gdy trzeba i w efekcie zawsze zrobie zakup optymalny do oczekiwań. Z reklamacjami , zwrotem lub wymianą towaru żadnego problemu. Pozdrawiam !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 10:07 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Pylo napisał(a):
Osobiście poleciłbym firmowy sklep HIMAL w Tychach na Jana Pawła II .


Własnie, kiedyś ten sklep był przy przybudówce na schodach. Ostatnio przejezdzałem i przybudówki nie było. Czy sklep został przeniesiony do C.H. Baron ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 10:12 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 08, 2005 8:18 am
Posty: 670
Nie. Co prawda w przybudówke rzeczywiście walnął atom , jednak chłopaki zdążyły z ewakuacją na tyły Hotelu Tychy. Maja tam teraz o wiele więcej miejsca i towaru.
Pzdr !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 10:55 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Czyli mam zajść od tyłu :D Dzięki za info :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 29, 2006 11:21 am 
Nowy

Dołączył(a): So mar 25, 2006 6:06 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Częstochowa
Cytuj:
Ja wszystkim odradzam Polarsport z Krakowa (przynajmniej sklep internetowy, nie wiem jak jest na miejscu, ale przypuszczam ze tak samo) ze względu na ich ceny, mam rozeznanie we wszystkich sklepach inetrnetowych i ten sklep naprawde wypada jako jeden z najdroższych.


Zgadzam się jak najbardziej z tą opinią!!! Byłem na Siennej 15 kupić buty. Chodziło mi o Trezety TOP za bagatella 699 zł.
Na sprzedającym musiałem wymuszać każdą odpowiedź na tematych tych butów:
Czy są wytrzymałe, jak ocenia ich przydatność na szlakach kamienistych, żwirowych, czy jest model innej firmy, który mógłby mi polecić itp, itd...

Byłem w sklepie chyba 40 min i tak mnie zniechęcił do siebie i sklepu, że mimo rabatu 7 % (choć przyznam szczerze, że byłam tak napalony na nie, że kupiłbym nawet za 700 zł), zrezygnowałem z zakupu!!!

Jednak jest szczęśliwy finał tej historii :D

Załamany pojechałem do centrum M1 również w Krakowie. Tam o dziwo w sklepie Torre Sport spotkałem również ten model. Początkowa cena 699 była zamieniona na 659zł. Ostatecznie od niej dostałem jeszce 10% rabat => wyszło 593 zł!!!
Sprzedający widząc jak przyglądam się tym butkom powiedział o nich na tyle dużo, że ponownie się do nich przekonałem

Sklep jest wart polecenia, przynajmniej wg mnie. Poza tym mają bardzo duży wybór odzieży...

Pozdr.
JCzachor


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 29, 2006 11:37 am 
Nowy

Dołączył(a): So mar 25, 2006 6:06 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Częstochowa
Jeszcze jedna historia odnośnie zakupu butów :D

Zanim dotarłem do Krakowa zajrzeliśmy do Katowic do Himountain. Sklep znajdujący się w Geant'cie (tym drugim od strony Częstochowy)

Jak pisałem wsześniej interesowały mnie Trezety (sorki, że się powtarzam :D )

Zapytałem więc o nie w tym sklepie i co??? Sprzedawca odrzekł:
"Jak chodzę po górach 6 lat, tak jeszcze o tej firmie nie słyszałem..."
Z dalszej częsci rozmowy mogłem wywnioskować, że taka firma nie istnieje, bo on o niej nie wie... :D Przyznam szczerze, prawie mnie przekonał :(

Nic do slepu Himoutain nie mam, ale ten sprzedawca...
...sami powiedzcie -> Jak na maniaka gór i sprzedawcę w tematycznym DOBRYM sklepie to trochę nie bardzo...

P.
JCzachor


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 29, 2006 3:19 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 06, 2005 1:56 pm
Posty: 1388
Lokalizacja: Warszawa
W wielu sklepach sprzedawcy mało wiedza o górach takim przykładem sklepu może byc również sklep e-horyzont w Katowicach , choć ostatnio troche sie douczyli :P

_________________
http://www.jokerteem.fora.pl/

http://pl.youtube.com/watch?v=P6-fvNX_lFo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 29, 2006 3:42 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 3:32 pm
Posty: 177
Lokalizacja: Biskupice k/Wieliczki
przeczytałam o sklepie Polarsport w Krakowie negatywne opinie. jaki więc sklep polecacie w tym o to miejscu :?:

miałam zamiar kupić sobie kurtke i inne rzeczy w tym sklepie ale po takich opiniach to zaczęłąm się zastanawiać czy rzeczywiście warto w ogóle tam wstępować

będę wdzięczna za podpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 29, 2006 3:45 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 3:50 pm
Posty: 748
w Polarsporcie osobiscie wydalem dwa patole z kawalkiem - nie mam zastrzezen. Na maile odpowiadaja szybko, za obsuwy przepraszaja (jesli wystepuja), dla mnie ok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL