Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:56 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 4:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4325
Lokalizacja: Kraków
zephyr napisał(a):
8a. Jedyny minus to brak zniżek.

Ze dwa razy do roku jest promocja -20%. Także na KFG można się było zarejestrować, i otrzymać -20%.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 9:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
zjerzony napisał(a):
Ze dwa razy do roku jest promocja -20%.

Nawet częściej tj. do 4. Oczywiście zawsze w Sylwestra 8)

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 23, 2010 11:56 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 4:20 pm
Posty: 36
A korzystacie z internetowych sklepów turystycznych? Nie chodzi mi o zakup butów czy Kurtki,bo wiadomo ze takie rzeczy trzeba wcześniej przymierzyć. Ale np jeżeli chcecie kupic inne akcesoria: raczej sklepy stacjonarne czy internetowe?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 24, 2010 11:25 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Już dwukrotnie kupiłem buty przez internet w czeskim sklepie. Za pierwszym razem nieco się obawiałem, czy trafię z numeracją, ale okazało się - niepotrzebnie: leżą jak ulał :-D Hardshella również za granicą przez internet kupowałem - miałem inny ciuch tej marki, więc wiedziałem, że zgodnie z rozmiarówką tej firmy jestem M. Wyszło więc taniej niż w polskim sklepie i równie szybko.
Z polskimi sklepami internetowymi mam mieszane doświadczenia. W jednym (na literkę "R" jak rakiety) okazyjnie miała być czołówka z żarówką halogenową - czołówka przyszła ze zwykłą... W pewnym sklepie (na literę "C" jak Cerro Torre) zamawiałem najpierw jedną parę butów, okazało się, że już się skończyły a strony nie odświeżono... Zaoferowano zniżkę 10% na inny towar. Zamówiłem kije. Okazało się - znowu nie ma.... Obiecano więc kolejną, jeszcze lepszą zniżkę. Po miesiącu wybrałem - znowu buty i.... bingo! nie ma. W końcu zamówiłem u nich bodaj czekan - szczęśliwie był, dostałem ze zniżką 10%. Dobre, a nawet bardzo dobre doświadczenia ma ze sklepem na literkę "P" (jak powiedzmy Polarsport) i na literkę "N" jak - powiedzmy - napieraj. Szczególnie w tym drugim, np. kupowałem tam i uprząż i plecak i buty i zawsze po drodze odpowiadano na moje pytania, wątpliwości. A wraz z kolejnymi zakupami traktowany byłem jak stały klient, tj. zniżkowo.
Generalnie kupuję przez internet - zwykle taniej, no i w ten sposób również dowiaduję się, ze coś warte kupienia pojawia się na rynku. Przed kupnem zwykle na wszelki wypadek sprawdzam jeszcze recenzje sprzętu na amerykańskich formach sprzętowych (ze względu na wielkość rynku można liczyć na to, ze ktoś już dane akcesorium użył, opisał i ocenił) - daje to jakieś wyobrażenie o + i -. Pod nosem mam jednak "Sklep Podróżnika" - czasami wiec i tam zajrzę i coś sobie kupię, bo - uwzględniając zniżkę - nie jest zazwyczaj drożej niż w sieci.

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 24, 2010 11:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn cze 29, 2009 4:49 pm
Posty: 517
Ja osobiście uwielbiam sklep weld.pl - tam kupowałem buty, czołówkę, stoptuty.

Jeżeli chodzi o realne sklepy to horyzont na krakowskich przedmieściach może być, zakupi się tam dobrą uprząż, np Corax'a czy kubek Black Diamonda ATC Guide.

A co do sprzętu ja ja preferuje właśnie Black Diamonda, a ubrania Marmota. Mam znajomego co ma 25% zniżki na te sprzęty, co prawda czas oczekiwania jest długi, wczoraj przyszła mi paczka ze sprzętem BD - zamawiałem na początku listopada. Jednak warto czekać, raki cyborg pro po cenie 575 a sklepowej 760 to spora różnica, do tego kijki, rękawice i plecak - ogólnie dobre 500-600 zł do przodu, za kurtkę Marmota 400 zł zniżki + spodnie prawie 200 zł. To nie jest mało. Wiadomo okres oczekiwania długi i chciałem już się cieszyć tym sprzętem od dawna, ale wiadomo - lepiej czekać, niż kupować za większą kasę przez internet.

A co do weld.pl naprawdę same dobre wspomnienia, kupując LS Nepal Extreme dostałem je już za 23h! zamówiłem około 15, następnego dnia o 8 dostaje smsa, że kurier będzie około 14! No i tak był. Godne podziwu, naprawdę.

na 8a.pl nigdy nie kupowałem, aczkolwiek jest tam to czego brakuje w kilku innych sklepach, chociażby na weld.pl.

_________________
The Beatles


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 25, 2010 12:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Vision napisał(a):
A co do sprzętu ja ja preferuje właśnie Black Diamonda, a ubrania Marmota.
o, to tak jak ja :-D

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 25, 2010 12:43 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 5:48 pm
Posty: 882
W ten wigilijny wieczór porozmawiamy o sprzęcie. Do przeprowadzenia dyskusji ubierzmy mundurek goreteksowy. Buciki masie rozumieć dla Rzeźników Nepal Evo. Do tego rasowe chmonto z co najmniej szpejem Petzla. Na łeb orzeszek marki również Petzl. W łapę zjebane Nomicy an.domini 2010 i możemy podyskutować.
Wesołych Świąt

_________________
Zamarzną dłonie, nie zamarznie Godność :!:
www.staszek206.wordpress.com
www.lubczasopismo.salon24.pl/taternik.salon24.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 12:50 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 12:43 pm
Posty: 2
Witam,

szczerze odradzam zakup w sklepie górskim Polarsport w Krakowie
- fatalna obsługa i wysokie ceny!!!!!!!. Kupiłam w tym sklepie placak wraz z innymi dodatkami za ponad 600 zł i nikt nie zaproponował mi ani rabatu ani karty stałego klienta.
Po powrocie do domu sprawdziłam, że producent wprowadził wcześniej promocje na ten plecak w wysokości 40%. Jak poinformowałam o tym sprzedawcę to odparł, że oni nie dostali takiej informacji od producenta i że nic ich to nie obchodzi.
Z takim potraktowaniem klienta jeszcze się nie spotkałam. Nawet nie zaproponowali, jakiegoś kompromisu.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 1:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
arkticus napisał(a):
szczerze odradzam zakup w sklepie górskim Polarsport w Krakowie
- fatalna obsługa i wysokie ceny

A ja wręcz przeciwnie.
W ciągu ostatnich kilku lat kupowałem tam dosyć sporo rzeczy. Co najmniej 4 pary butów, kijki, raki, rękawiczki, trochę sprzętu wspinaczkowego.
Za każdym razem spotykałem się z obsługą znającą się na rzeczy i raczej miłą.
Ceny też mają w miarę OK. Fakt, że na internecie można znaleźć często coś tańszego, ale podobnie jest ze wszystkimi sklepami stacjonarnymi.

Krakusom zdecydowanie polecam ten sklep. Zresztą chyba niemal każdy chodzący po górach go zna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 3:44 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
O rabat to sie trzeba samemu upomnieć :mrgreen:

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2011 1:57 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 12:43 pm
Posty: 2
A ja całkowicie zgadzam się z użytkownikiem „JCzachor”, który napisał swoją opinię o Polar Sport, o dziwo, już w 2006 roku, że sprzedawcy w tym sklepie mają „olewający“ stosunek do klienta i nie zachęcają w ogóle do zakupu.
Już parę razy próbowałam coś u nich kupić, ale zawsze im się udało mnie do tego zniechęcić (pech chciał, że akurat tym razem nie chciałam dać za wygraną :wink: ) Sprzedawcy byli najczęściej zajęci rozmową ze swoimi kolegami z pracy, a jak się prosiło o poradę to pokazywali od biedy inny model i zaraz wracali z powrotem do rozmowy. Nie kwestionuje ich fachowości (choć nie było mi dane skorzystać z ich porad), ale powinni ich wysłać na kurs obsługi klienta na ulicę Grodzką.
W Janmar Sport nigdy nie musiałam błagać o rabat. Przy pierwszym zakupie dostałam kartę stałego klienta, a sprzedawcy stają wręcz na głowie, żeby klient znalazł odpowiedni produkt dla siebie i wyszedł zadowolony.
Póki co żyjemy w czasach, w których to sprzedawca musi zabiegać o klienta, tak więc to był mój ostatni zakup w Polar Sport.

Pozdr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2011 2:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
No to teraz:
arkticus napisał(a):
na ulicę Grodzką.
W Janmar Sport

już wiemy dla kogo spamujesz... :mrgreen:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2011 5:40 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn wrz 27, 2010 6:32 pm
Posty: 660
Lokalizacja: Kraków
arkticus
"ale powinni ich wysłać na kurs obsługi klienta na ulicę Grodzką. "
widzisz, ja uważam, że w Polarsporcie nie jest najgorzej- fakt zdarza sie, że czasem się nudza ale nie spotkałem się z olewającym stosunkiem. Co do rabatów to fakt, musiałem sie upomnieć :P

a co do sklepu na Grodzkiej to tam nigdy nie pojde. Poza cenami zaskoczył mnie ekspedient, który odpowiedzial na pytanie ironicznie ( w stylu: "to takie oczywiste- jesteś głupi czy co?) i mnie zlał :/ zrobiłem duże oczy, "podziękowałem "również ironicznie i wyszedłem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2011 11:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
arkticus napisał(a):
powinni ich wysłać na kurs obsługi klienta na ulicę Grodzką

Za to tych z ul. Grodzkiej jak widać powinni wysłać na kurs marketingu internetowego.
Czy naprawdę uważasz, że ludzie na tym forum to totalni idioci?

Obrażasz forumowiczów swoimi durnymi postami.
Napiszę więc wprost:

WYP@$#$AJ TROLLU!!!

nie żeby słowa nie były potrzebne (jeśli słuszne) - ale ktoś musi dbać o jakieś podstawowe zasady itp, itd. kto wie - co będzie po wyborach... pozdrawiam senior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 6:13 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:54 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Katowice/ Piotrków Trybunalski
haha. intryga została odkryta. :lol:
następnym razem będąc w Krakowie ze zwykłej ciekawości przejdę się do sklepu i przyjrzę się tej niby parszywej obsłudze 8) choć jestem przekonana, że arkticusowy fortel się nie udał. ;] z tego co patrzyłam- Polar Sport znajduje się w centrum, więc przy okazji wybiorę się na pewno. :]
aa. i ja polecam- wrocławskiego Skalnika. przyjemna, fachowa obsługa, dobry sprzęt, no i są zniżki. :]
myślę, że warto od razu się przyznać, że naumyślnie ich reklamuję. haha. :lol:

_________________
,,pomyślmy jak wiele trzeba mądrości, by stopić się w jedności''.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 6:55 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So maja 21, 2011 3:37 pm
Posty: 1316
Lokalizacja: York/Andrychow, Beskid Maly
kupowalem pare rzeczy (glownie buty turystyczne) w obydwu sklepach
w Polarsporcie co prawda dobrych kilka lat temu
w Janmarze na Grodzkiej w tamtym roku-chodze po Tatrach w butach Meindla, ktore u nich kupilem
w obydwu bardzo fachowa, uprzejma obsluga
polecam oba sklepy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 7:00 pm 
Weteran

Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 6:39 am
Posty: 114
Lokalizacja: Kraków
A jak tam spór Skalnika i UOKiK? Rozpatrzyli już to odwołanie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 8:56 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:54 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Katowice/ Piotrków Trybunalski
nie dbam o to, ale możesz poczytać tutaj o tym:

http://ngt.pl/forum/%5Bot%5D-wiesci-ze- ... 91,36.html

http://4outdoor.pl/news/7334/skalnik-od ... zuty-uokik

_________________
,,pomyślmy jak wiele trzeba mądrości, by stopić się w jedności''.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 10:19 pm 
Weteran

Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 6:39 am
Posty: 114
Lokalizacja: Kraków
To wiem. Pytałem czy się UOKiK ustosunkował do odwołania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 10:42 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:54 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Katowice/ Piotrków Trybunalski
nie wiem jak ta sprawa potoczyła się dalej. gdy uda mi się coś znaleźć, to podzielę się tutaj. :)

_________________
,,pomyślmy jak wiele trzeba mądrości, by stopić się w jedności''.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 26, 2012 5:34 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 10:11 am
Posty: 323
Odradzam zakupy w POLARSPORT w Krakowie. Sklep prowadzi jakieś bandyckie metody sprzedaży, zrobiłem u nich zakupy jak dotarły, okazało się, że nie ma w środku paragonu. Ponieważ nie raz już zdarzały się podobne przypadki w innych sklepach nie zwróciłem na to uwagi. I tu był mój błąd bo powinienem był od razu im o tym napisać. A błąd był mój dlatego, że ów towar mi nie pasuje i im go odesłałem. Oni zapytali o paragon a ja im tłumaczę, że nie wysłali. Wiadomo oni twierdzą, że wysłali itd. Suma sumarum sprawa wygląda tak, że nie chcą oddać pieniędzy, nie odpisują na maile i teraz pozostaje mi jechać tam zmieszać ich z błotem ale zwrotu pieniędzy i tak pewnie nie dostanę. Odradzam sklep Polarsport i radzę przemyśleć to co napisałem w kontekście innych sklepów

_________________
Filmy Górskie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 26, 2012 8:25 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
z 8a nigdy nie miałam takich problemów.Zawsze paragon jest w srodku.Zdarzyło się że brakowało patelenki w zestawie garnków-po telefonie przysłali.A nie musieli :wink:
Zwrot czy wymiana towaru też bez żadnego problemu

W Polarsporcie bywam ostatnio i jestem zawiedziona asortymentem.

pozostaję fanką 8a :mrgreen:

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 26, 2012 9:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
W Polarsporcie kupowałem wiele rzeczy, ale zawsze w sklepie stacjonarnym w Krakowie na ul. Siennej.
Raczej zawsze byłem zadowolony.
Chłopaki się tam raczej znają na sprzęcie i zawsze coś doradzą.
Ten sklep prędzej bym polecił niż komukolwiek odradził.

Doświadczeń z wysyłką niestety (a może na szczęście?) nie mam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 26, 2012 10:58 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt mar 06, 2007 1:02 am
Posty: 1854
Lokalizacja: Łódź
Wysłałem maila do Polarsportu w Twojej sprawie. Zboczymy co odpowiedzą.
W przypadku braku reakcji, chyba lepiej będzie omijać ten sklep z daleka.
Choć przyznam szczerze, że wcześniej miałem z nimi raczej dobre doświadczenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 5:02 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 10:11 am
Posty: 323
Widzisz sklep się uparł, że ma być paragon i koniec. Poza tym ogólna olewka na maile nie odpisują a i przez telefon też nie łatwo bo nikt nic nie wie albo tego co wie to nie ma.

_________________
Filmy Górskie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 7:01 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
endless napisał(a):
Widzisz sklep się uparł, że ma być paragon i koniec.

robiłem zakupy w PolarSporcie przez neta i zawsze miałem w przesyłce paragon.

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 7:12 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
z polarsportem raczej nigdy nie miałem problemu nawet z reklamacją. Wszystko poszło po mojej myśli i pieniądze mi zwrócili. Jedyny minus to taki, że ciężko tam się dodzwonić. Większość rzeczy jednak kupuję w Skalniku i 8a :wink:

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 2:14 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
jak nie ma jakiegos 'wypadku' przy pracy to wiadomo, że nie ma problemu, ale jak sie zdarzy - to wtedy mozna ocenić jakos obsługi.
ja kiedys ze Skalnika dostałam samo opakowanie bez palnika w środku, wystraszyłam się że hej! :shock: ale po napisaniu maila został mi dosłany z przeprosinami :) :oklaski:

wiekszośc rzeczy kupuje w 8a jednak - bez problemów. no- moze poza jednym razem kolorystycznym, kiedy bluza na monitorze amarantowa okazał sie fuj!-bakłażanowa... ale w innych tez kupowalam czasem i ok było.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 3:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Moim zdaniem zarówno Skalnik, Polarsport jak i 8a trzymają poziom, i według moich obserwacji ten poziom jest coraz wyższy. Natomiast oczywiście drobne wpadki zdarzają się każdemu. Mam nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona i załatwiona pozytywnie. Najwyżej podlinkuj im ten temat z naszego jakże opiniotwórczego Forum. ;) Osobiście najwięcej zakupów robię w Skalniku i ten sklep polecam najbardziej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 27, 2012 3:58 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 11:25 am
Posty: 307
Lokalizacja: Kraków
adhezja napisał(a):
wiekszośc rzeczy kupuje w 8a jednak - bez problemów. no- moze poza jednym razem kolorystycznym, kiedy bluza na monitorze amarantowa okazał sie fuj!-bakłażanowa... ale w innych tez kupowalam czasem i ok było.


ale pamiętaj że w sklepach górskich w 95% pracują faceci :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL