Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz maja 23, 2024 4:38 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 20, 2006 10:11 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 9:58 pm
Posty: 39
Lokalizacja: Warszawa
(Z reguły tak nie robię ale złapały mnie okoliczności. Na początku września wybieram się w Tatry lecz muszę się zaopatrzyć w buty, które wcześniej chcę chociaż minimalnie rozchodzić. Stąd pośpiech. Przeszukałem też forum pod kątem takiej informacji, bezskutecznie. Stąd nowy wątek ;).)

Czy ktoś z Was jest w stanie polecić sklep w Warszawie, w którym

1. fachowo doradzą (na podstawie własnych doświadczeń),
2. dysponują produktami (z naciskiem na obuwie) zaufanych marek oraz
3. nie oskubią człowieka z ostatniego grosza?

Generalnie przeczytałem informacje o butach tu na forum, ale nic nie zastąpi rozmowy z żywym człowiekiem (no, chyba że doświadczenie, ale tego mi jeszcze brakuje), dlatego pytam o sklep z zaufanym personelem.

Po sklepach zaczynam łazić jutro około południa, mam nadzieję że ktoś ze stolicy zdąży mi tu pomóc do tego czasu. Z drugiej jednak strony mam wrażenie że jutro skończy się na rozeznaniu, a same zakupy przypadną na dalszą część tego tygodnia, więc piszcie mimo to.

Odwdzięczę się relacjami z zakupów, a pod koniec września odpowiednią recenzją :).

Pozdrawiam,

Andrzej

Edit: tak mi teraz przyszło do głowy - jeśli nie jesteście w stanie doradzić, to może ktoś jakiś sklep odradzi? Zawsze to mniej latania.

_________________
o7~12.o9.2oo6 Chocho --> Moko
Wypatrujcie trzech długowłosych...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 9:50 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 30, 2006 3:52 pm
Posty: 721
Lokalizacja: Warszawa
ja powiem, ze w horyzoncie na głębockiej jest fachowo, ale sprzetu mało

_________________
co Cię nie zabije to Cię wzmocni


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 9:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
e napisał(a):
ja powiem, ze w horyzoncie na głębockiej jest fachowo, ale sprzetu mało


Racja tylko jak zobaczysz w obsłudze młodą kobietę o blond włosach to jej unikaj bo nic Ci nie doradzi - jest chyba nowa... :lol: ;)

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 10:02 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 30, 2006 3:52 pm
Posty: 721
Lokalizacja: Warszawa
poki co to samych facetow tam widzialam.. :D

_________________
co Cię nie zabije to Cię wzmocni


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 11:40 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 11:02 pm
Posty: 264
Lokalizacja: Będzin
różan napisał(a):
3. nie oskubią człowieka z ostatniego grosza?

Oj z tym będzie ciężko...;)

_________________
Pozdrawiam,
Ania


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 11:43 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 11:02 pm
Posty: 264
Lokalizacja: Będzin
Po krótkiej konsultacji z kuzynem z Wawy dowiedziałam się, że na Pięknej można wyszukać coś ciekawego :)
A teraz jest dużooo wyprzedaży, więc jest szansa, że na kieszonkowe Ci jeszcze starczy ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 12:04 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 9:58 pm
Posty: 39
Lokalizacja: Warszawa
KWAQ9 napisał(a):
Racja tylko jak zobaczysz w obsłudze młodą kobietę o blond włosach to jej unikaj bo nic Ci nie doradzi - jest chyba nowa... :lol: ;)


Pogłębiamy stereotypy, co? ;)

Guci napisał(a):
Po krótkiej konsultacji z kuzynem z Wawy dowiedziałam się, że na Pięknej można wyszukać coś ciekawego :)
A teraz jest dużooo wyprzedaży, więc jest szansa, że na kieszonkowe Ci jeszcze starczy ;)


Drogo tam (edit: tzn. inaczej - mają same drogie modele), ale model Yukon Trezety to m.in. to co chcę sprawdzić (a mają to w swoim e-sklepie), więc chyba tam wpadnę.

Dzięki wszystkim i czekam na dalsze opinie, bo dziś wszystkiego chyba nie obskoczę.

_________________
o7~12.o9.2oo6 Chocho --> Moko
Wypatrujcie trzech długowłosych...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 1:18 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 11:02 pm
Posty: 264
Lokalizacja: Będzin
różan napisał(a):
KWAQ9 napisał:
Racja tylko jak zobaczysz w obsłudze młodą kobietę o blond włosach to jej unikaj bo nic Ci nie doradzi - jest chyba nowa... Laughing Wink


Pogłębiamy stereotypy, co? Wink


Oj blondynki nie mają łatwo w tym kraju ;p

_________________
Pozdrawiam,
Ania


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 7:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Guci napisał(a):
Po krótkiej konsultacji z kuzynem z Wawy dowiedziałam się, że na Pięknej można wyszukać coś ciekawego Smile

Można, można nawet jakis mały rabacik moze uda Ci się dostać, jest spory wybór, co jeszcze możesz na Krakowskim popatrzeć, ale z doractwem to bywa róznie..

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 8:05 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 9:58 pm
Posty: 39
Lokalizacja: Warszawa
Jacek napisał(a):
Można, można nawet jakis mały rabacik moze uda Ci się dostać, jest spory wybór


Byłem tam dziś i upatrzyłem sobie Trezety (chociaż prawdę mówiąc to różne buty upatrzyłem sobie wcześniej w necie, teraz jeżdżę i szukam ich w sklepach :roll:). Byłem też w Sklepie Podróżnika na Grójeckiej. W obu sklepach obsługa doradziła co trzeba (chociaż doradziłem to się wcześniej w necie, a w sklepach to już tylko zadawałem mądre pytania żeby nie wyjść na nowego :D). Wybór podobny, może troszkę większy na Grójeckiej, ale za to Piękna ma lepsze marki. I na Pięknej jakby ciut przytulniej i obsługa bardziej (ale nie jakoś znacząco bardziej) przyjacielska. Ale oba sklepy mogę polecić.

Cytuj:
co jeszcze możesz na Krakowskim popatrzeć, ale z doractwem to bywa róznie..


Właśnie nie mogę się połapać - ktoś mi już poradził HiMountain na Krakowskim (bo rozumiem że o HiMountain właśnie mówimy) i rozumiem że to ten, który reklamuje się jako ul. Królewska 8? Może wpadnę tam jutro, chociaż z tego co wiem nie mają tego, czego szukam.

_________________
o7~12.o9.2oo6 Chocho --> Moko
Wypatrujcie trzech długowłosych...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 8:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
różan napisał(a):
HiMountain na Krakowskim (bo rozumiem że o HiMountain właśnie mówimy)


tak dokładnie o tym,na Krakowskim, zajrzec możesz chociaż nie wiem czy wart jest aż duzego polecenia..jeśli chodzi o buty, ja bym stawiał na Piekną.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 10:20 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So sty 21, 2006 11:24 pm
Posty: 431
W HiMountain raczej ciężko coś znaleźć. Wg mnie najlepszy jest na Pięknej (koleżanka ostatnio kupiła Scarpy). W "Podróżniku" owszem też wybór jest, ale jakoś nigdy jeśli o buty chodzi nie mogłem tam nic namierzyć. Możesz skoczyć też do Parku Wola, jest tam taki sklep pt. Legion Sport. Nie wiem jak jest obecnie, ale całkiem niedawno mieli spory wybór (m. in. Trezety, Meindle, Bergsony). W horyzoncie na Głebockiej (jak również na Mariensztacie) króluje Jack Wolfskin, co jakby nie przemawia do wyobraźni, ale w sumie fajny sklep. Masz jeszcze Decathlon, gdzie jest przede wszystkim Quechua (jeśli dobrze napisałem). Nie radzę jechać do Alpinusa na Batorego, Multana na Jana Pawła i Campusa na Modlińskiej. Ja jednak ostatnio swoje Trezety kupiłem... we Wrocławiu :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 21, 2006 10:35 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 9:58 pm
Posty: 39
Lokalizacja: Warszawa
abrendon napisał(a):
W HiMountain raczej ciężko coś znaleźć. Wg mnie najlepszy jest na Pięknej (koleżanka ostatnio kupiła Scarpy). W "Podróżniku" owszem też wybór jest, ale jakoś nigdy jeśli o buty chodzi nie mogłem tam nic namierzyć. Możesz skoczyć też do Parku Wola, jest tam taki sklep pt. Legion Sport. Nie wiem jak jest obecnie, ale całkiem niedawno mieli spory wybór (m. in. Trezety, Meindle, Bergsony). W horyzoncie na Głebockiej (jak również na Mariensztacie) króluje Jack Wolfskin, co jakby nie przemawia do wyobraźni, ale w sumie fajny sklep. Masz jeszcze Decathlon, gdzie jest przede wszystkim Quechua (jeśli dobrze napisałem). Nie radzę jechać do Alpinusa na Batorego, Multana na Jana Pawła i Campusa na Modlińskiej. Ja jednak ostatnio swoje Trezety kupiłem... we Wrocławiu :wink:


W kolejności pogrubienia:
1. Zgadza się - widać po ich stronie internetowej: dużo niczego ;).
2. Byłem i odłożyłem parę butków do jutra.
3. Fakt - raczej droższe produkty z tego co pamiętam.
4. A właśnie pytanie co do Decathlona: czy znajdę tam jakieś dobre marki poza ich autorskimi? Bo spodziewam się że mogą mieć konkurencyjne ceny...
5. Hmm, czy chodzi o Alpin Sport na Batorego? Bo przy tej ulicy chyba nie ma Alpinusa... Co jest z tym sklepem nie tak? Wybieram się tam jutro bo wiem że mają kilka fajnych Scarp...
6. I tak wykluczyłem ten sklep bo ich strona internetowa nie działa :P. A tak poważnie - co tam jest?
7. Hmm, odrzuciłem po zasłyszanych opiniach :]. Chyba że może jednak mają tam jakieś marki poza własną?

Dzięki i pozdrawiam.

_________________
o7~12.o9.2oo6 Chocho --> Moko
Wypatrujcie trzech długowłosych...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 22, 2006 8:54 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
różan napisał(a):
mm, czy chodzi o Alpin Sport na Batorego?

Pewnie tak..a teraz to i tak jest tam Hi-Mountain, ale z tego co pamietam to nie mają dużego wyboru jesli chodzi o buty.
Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 22, 2006 12:14 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
różan napisał(a):
Pogłębiamy stereotypy, co? ;)


Taaaaaa... :lol:

Guci napisał(a):
Oj blondynki nie mają łatwo w tym kraju ;p


Blondynki są bardzo w porządku... 8) Wielu zacnych Użytkowników tego forum przyzna mi racje... :twisted:

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 22, 2006 7:45 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So sty 21, 2006 11:24 pm
Posty: 431
różan napisał(a):
5. Hmm, czy chodzi o Alpin Sport na Batorego? Bo przy tej ulicy chyba nie ma Alpinusa... Co jest z tym sklepem nie tak? Wybieram się tam jutro bo wiem że mają kilka fajnych Scarp...
6. I tak wykluczyłem ten sklep bo ich strona internetowa nie działa :P. A tak poważnie - co tam jest?
7. Hmm, odrzuciłem po zasłyszanych opiniach :]. Chyba że może jednak mają tam jakieś marki poza własną?

Dzięki i pozdrawiam.

5. Tak to chyba chodzi o Alpin Sport :wink: Byłem tam ostatnio i wisi jeszcze stary szyld Alpinusa (albo tak mi się przynajmniej wydaje) i tak napisałem z rozpędu :D
6. Byłem tam przez chwilę. Buty są na górze. Rozejrzałem się, nic mi się nie rzuciło w oczy ciekawego... po chwili podszedł pan i zapytał czy może w czymś pomóc. Zapytałem czy są jakieś Trezety, a on mi na to... "nie słyszałem o takiej firmie" :D Więc sam już sobie obejrzałem co mają i szybciutko zrobiłem wycof :wink:
7. Dawno nie byłem przyznam szczerze, ale z tego co kojarzę to raczej rządzi tam sam Campus i Lafuma chyba. Chociaż w niektórych Campusach (chociażby we Wrocławskim) mają też inne firmy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 22, 2006 7:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So sty 21, 2006 11:24 pm
Posty: 431
A co do Decathlonu to mają inne marki, ale nie jest tego chyba zbyt wiele. Na pewno Salomony, a ostatnio zauważyłem też Asolo. Firm z "górnej półki" raczej nie znajdziesz. Czasem tam bywam, ale specem od tego sklepu to raczej nie jestem :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL