Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt cze 28, 2024 3:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kurtka w gory
PostNapisane: Śr wrz 28, 2016 12:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2016 12:00 pm
Posty: 1
Witam wszystkich :!: :wink: Wyjezdzam w listopadzie albow grudniu w grory i zabralam sie juz za poszukiwanie fajnej wygodnej i cieplej kurtki. Zalezy mi na tym zeby byla dobra jakosciowo ale nie chce przeplacac. Myslalam o sklepach internetowych gdzyz nie mam czasu chodzic po galeriach. Znajoma mojej siostry polecila mi http://www.americamoutlet.pl/pl/ . Twierdzi ze towar jest sprowadzany z USA wiec weszlam na ta stronke i jak na takie marki ceny sa przystepne. Fajna jest kurteczka Guess za 450zl . Co myslicie na temat tego sklepu? Bo ja ma jak narazie dobra opinie i chyba sobie zamowie ta kurteczke :P

P.S. I wysylka jest expresowa :D tak mowila znajoma mojej siostry ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 28, 2016 12:56 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Obrazek

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr wrz 28, 2016 1:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11092
Lokalizacja: Poznań
Nie polecam tego sklepy. Sprzedają tam jakieś chińskie szmatki. Jakość bardzo słaba. Ceny wysokie. Droga wysyłka. Kuzynka mojej siostry też tego sklepu nie poleca.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 03, 2016 8:02 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
majaa123
Zlinkowana przez Ciebie kurteczka jest słaba. Nie daj się złapać na to, że jak coś "amerykańskie" (a w rzeczywistości chińskie lub w najlepszym przypadku malezyjskie) to musi być dobrej jakości.
Natomiast akurat od wymienionego sklepu trzymaj się raczej z daleka. Nie stać ich nawet na domenę "americanoutlet", lecz mają jakąś podróbę/wariację pisaną przez "m" - już samo to powinno obudzić Twoje podejrzenia. Z tego co pamiętam, kolega chyba tam chciał kupić pewien ciuszek, skuszony wpisem (jak się później okazało - nieudolnym spamem właściciela/pracownika "sklepu") na jakimś forum. Po zamówieniu najpierw kilkanaście (sic!) dni czekał na dostawę. Następnie, po jej otrzymaniu okazało się, że ciuszek jest poplamiony jakąś klejącą substancją i ma.. hmm.. dziwny zapach, że się tak oględnie wyrażę. Dodatkowo miał mocne przetarcia - tak, jakby ktoś owinął nim penisa i długo ocierał o jakąś chropowatą powierzchnię. Najgorsze, że sklep robił duże problemy z przyjęciem zwrotu, z tego co wiem kolega do dzisiaj nie odzyskał pieniędzy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 03, 2016 6:57 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Niestety dałem się nabrać. Wszedłem na poleconą przez Ciebie stronę i kupiłem kurteczkę, gdyż wydała mi się urocza. Gdy przyszła i pierwszy raz założyłem ją w góry, to okazało się, że kurteczka nie tylko szybko przemaka, ale też że woda zmywa z niej kolor i brudzi ona inne ciuchy. Suwak dało się zapiąć tylko raz - do góry i teraz nie mogę jej zdjąć od tygodnia. Wczoraj dostałem wysypki na szyi i plam pod oczami, znajomy lekarz powiedział mi że wprawdzie nie zna się na górskich ciuchach, ale membrana Azbestotex wydaje mu się podejrzana i może być rakotwórcza. Jako że zapłaciłem za nią 450 złotych, to ciąglę jeszcze waham się nad jej rozcięciem, choć żona bardzo narzeka na poplamioną sofę i na suchy kaszel. Dzieci przestały nam spać i zanoszą się co jakiś czas ni to płaczem, ni chichotem, ni wyciem, mają stan podgorączkowy i jakby świecą trochę w ciemnościach. Dlatego przestałem je tulić i żona się do mnie nie odzywa. Odgraża się, że pojedzie do mamusi, jeśli nie pozbędę się tego paskudztwa. W końcu postanowiłem poświęcić te pieniądze i okazało się, że kurteczka nie da się ani rozciąć, ani rozerwać. Co więcej, zaczęła się kurczyć i ciśnie coraz bardziej pod szyją. Pomoc obiecała Straż Pożarna i mają się niedługo pojawić z nożycami do cięcia karoserii. Nigdy więcej nie kupię już niczego co polecasz, nawet bez względu na to, czy przeżyję czy nie.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 03, 2016 7:27 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:29 pm
Posty: 365
Lokalizacja: Kraków
Mazio to pewnie dlatego , że sam się wyrwałes do kupowania. Trzeba było zapytać koleżanki siostry.
A co do kurczenia , to może nie wina kurtki, tylko po prostu dobrobyt Cię dopadł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 27, 2016 3:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz paź 27, 2016 3:01 pm
Posty: 3
A ja chciałabym Was zapytać, jaką kurtkę w takim razie polecacie, sama nazwa wystarczy, to już sobie wygooglam. Mam na nią budżet do ok 400 złotych, o ile w ogóle w takiej kwocie da się kupić coś dobrego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lis 17, 2016 12:30 pm 
Ja kupiłem stąd https://www.campingshp.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-zimowe było ciepło i wygodnie, mają duży wybór damskie i męskie też są. Przejrzyj jak chcesz, na pewno coś Ci się spodoba ;)


Góra
  
 
PostNapisane: Cz lis 17, 2016 1:11 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Gerstel napisał(a):
Ja kupiłem stąd https://www.campingshp.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-zimowe było ciepło i wygodnie, mają duży wybór damskie i męskie też są. Przejrzyj jak chcesz, na pewno coś Ci się spodoba ;)

Kupiłem, zmarzłem a o wygodzie to można zapomnieć. Lepiej już worek na ziemniaki kupić niż coś w tym sklepie. Reklamacji nie uwzględniają.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lis 19, 2016 7:37 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2009 5:04 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Lubawa
Jeśli już chcesz wydać na kurtkę tak niewiele, to może warto popatrzeć w 4F, chociaż to bardziej ciuchy udające outdoor, ale w tym budżecie cieżko o coś innego


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL