Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N wrz 18, 2005 3:03 pm 
Szczegóły http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64588255


Mam do sprzedania plecak Ventus 75 firmy Wisport - firmy produkującej świetnej jakości sprzęt turystyczny, firmy z bogatą tradycją i doświadczeniem!!!


*kolor: czerwono - czarny

*Plecak posiada w środku dwie komory odzielone od siebie przegródką zapinaną na zamek- gdy ją odepniesz masz jedną duża komorę.

*Pojemność 75 litrów, wykonany z Cordury

*Zawieszenie zapewnia pełną regulację i umożliwia dopasowanie do wzrostu i sylwetki użytkownika

*Podnoszona i odpinana, dwuwarstwowa klapa, zaopatrzona w dwie pojemne kieszenie - jedną na zewnątrz, drugą wewnątrz.

*W komorze głównej mała kieszeń wewnętrzna na cenne przedmioty lub dokumenty.

*Wewnętrzna przegroda zaciągana na sznurek ze stoperem.

*Pas biodrowy dodatkowo usztywniony plastikową wkładką. Pełna regulacja pasa biodrowego

*Duża pojemność kompresyjnych kieszeni bocznych.

*Specjalne troki w dolnej i górnej części plecaka umożliwiają dopięcie karimatu, alumaty, śpiwora itp.

*Doskonały wizerunek plecaka przy każdym wariancie zapakowania.

*Doskonały pod każdym względem, niezawodny, technicznie wysoko zaawansowany plecak. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne i wzornictwo.


Cenan rynkowa to 459zł (http://www.polarsport.pl/index.php/mkSk ... 2/Itemid,/). Ja sprzedaje taniej! ponieważ:
* W plecaku na kalpie plecaka brak jednej małej klamerki,a druga jest złamana. Można to wymienić nowa klamerka kosztuje 4zł

* Brak również małej klamerki na jednej rączce, jest ona zastąpiona linką turystczną, która rewelacyjnie się sprawdza w tym miejscu.

Plecak mimo swoich drobnych wad (naprawa ich to jedyne 15 złotych), -które wogóle nie przeszkadzają w użytkowaniu- w pełni, bardzo dobrze nadaje się do użytku.

Plecak używałam głównie do trekkingów górskich (był nawet ze mną na lodowcach Kaukazu). Jest w stanie bardzo dobrym.

Plecka ma bardzo szeroką game zastosowań.
Nadaje się zarówno na expedycje górskie, trekkingi, jak i plecak na wycieczkę szkolną czy służący do transportu .
Sprzedaje go, ponieważ wygrałam w konkursie profesionalny plecak expedycyjny.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 04, 2005 10:33 am 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
Ze wzgledu na fakt ze ten post powinien sie pojaiwc w dziale OGLOSZENIA (gdzie zreszta jest) tutaj w najblizszym czasie zniknie
pozdrawiam
senior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL