Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest So lip 06, 2024 4:08 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So sie 22, 2009 7:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 10:11 am
Posty: 323
Proszę o poradę, który z tych butów polecacie. Biorę pod uwagę jeszcze Trezeta T One Gtx i Trezeta Canyon Gtx

To co do postu wcześniej założonego przez Ciebie. Najpierw zakładasz wątek "Buty trekkingowe dla kobiety" potem "Karrimor KSB 300 GTX vs LaSportiva..." za chwilę prawdopodobnie "jaki kolor butów XXX dla kobiet".
Jest wątek OPINIE O BUTACH i tam można wszystkie te pytania zadać
Zamykam wątek -a jeśli sytuacja się powtórzy - będą podjęte inne kroki. [senior]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 22, 2009 7:51 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Ja mam karrimor ksb 300. Byłam w nich kikakrotnie w górach. Mogę je polecić jako dobre buty na sezon późnowiosenno-letnio-jesienny. Są bardzo wygodne, jak na buty posiadające vibram lekkie, dobrze ułożyły się na stopie. Łatwo dają się impregnować. Kiedyś zostawiłam je na zewnątrz w ulewie, woda dosłownie je wypełniła. Mimo moich obaw szybko wyschły i nie straciły nic na wodoszczelności. Jedyny minus to sznurowanie. Sznurówki non stop rozwiązują się wypadając mi z dwóch pierwszych zaczepów. Kupiłam je na promocji przez internet na www.polarsport.pl za niecałe 300 zł. Za tę cenę to są buty bezprzecznie bardzo godne uwagi.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 22, 2009 7:57 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 6:28 pm
Posty: 2072
Lokalizacja: Warszawa
Też mam KSB300 GTX, mnie się nie rozwiązują same z siebie. Chodzę w nich od prawie 3 lat i jestem zadowolony, tak porządnie przemokły tylko raz, po 7 godzinach akcji górskiej w mżawko-deszczu i ślizganiu się w potoku. Na temat Trezet się nie wypowiem, nie znam, nie miałem nigdy na nogach.

_________________
siciarz.net


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL