Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 9:51 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Dzieki Arni :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 20, 2006 9:35 am 
Swój

Dołączył(a): So lis 11, 2006 4:52 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Katowice
Ja tez sie przymierzam do w miare niedrogiego plecaka i po glowie chodzi mi ten : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=143518196

A to to samo tylko na stronie producenta :
http://www.loap-sport.com/cz06-l/BE501.php

Moze ktos kto sie bardziej zna skomentuje moj wybor ? z gory dzieki .

_________________
Żyj tak by po śmierci tesknili ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 20, 2006 10:54 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 9:14 am
Posty: 174
Lokalizacja: Śląsk
W Katowickim Mammucie jest promocja na plecaki Silvretta http://www.climbshop.pl/silvretta.php 60l za niecałe 300zł warto?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 23, 2006 6:18 pm 
Swój

Dołączył(a): So lis 11, 2006 4:52 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Katowice
A moze cos takiego ? ktos moze ma taki ? i moze cokolwiek o tym plecaku powiedziec ?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=143053741

_________________
Żyj tak by po śmierci tesknili ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 23, 2006 11:03 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lip 24, 2006 7:21 am
Posty: 3052
Lokalizacja: Leytonstone
Campus 70l,pierwsza klasa 8)

_________________
Dar mądrości - to przede wszystkim umiejętność panowania nad swoją głupotą.

GG 8660406
Skype justka1983


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 24, 2006 4:35 am 
Nowy

Dołączył(a): So lut 18, 2006 4:24 am
Posty: 24
Lokalizacja: warszawa
Mam wspomniany plecak Salewy i jestem z niego bardzo zadowolona. W Tatrach, przez kilka dni sie sprawdza. Teraz przetestuje go na dluzszej trasie i mam nadzieje, ze bedzie ok:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 24, 2006 8:56 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Dzięki bauhaus
ciągle szukam czegoś ciekawego do 300 złoty i wiele opcji w tek cenie nie ma :? i stąd najbardziej się chyba będę upierała na ten Salewy :), jakby jeszcze jakieś opinie to chętnie poczytamy :)
Dzięki Ania


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 24, 2006 3:42 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Znajomi mają te plecaczki Wolfganga:
http://wolfgang.pl/index.php?p=shop&product_id=38
60l za 299zl, 70l za 329zl.
Dobra jakosc za rozsadna cene i calkiem funkcjonalne.
Campusa osobiscie nie polecam - chyba,ze masz cierpliwosc i duzo czasu na chodzenie z reklamacjami :P kiedys plecaki mieli jeszcze znosne,teraz nawet to sie sypie - chyba,ze masz w planie schodzic z grani z reklamowkami w ręce,bo się szelki urwały :P moze troche przesadzam,ale z tego co slysze od znajomych, to tylko TROCHE...
Mozesz jeszcze zobaczyc za Fjordem Nansenem np:
http://www.fjordnansen.pl/site/index1.p ... 5%20+%2010

Osobiscie uzywam Fjorda Nansena ALPINIST 70+10
http://www.e-horyzont.pl/site/?p=produkty&prodid=500
i jestem z niego zadowolony-chcialem niedawno zmienic na inny,ale nie moge znalezc niczego,co by mi odpowiadalo..Wazne jest tez ile plecak wazy pusty-docenisz w czasie dluzszych wedrowek (a takze przy wypadach ze schroniska-niby nic nie masz w srodku,a tyle wazy :P ),a w przypadku Tatr sprawdz,czy dolna komora nie wystaje duzo ponizej pasa biodrowego-na Orlej Perci ze zbyt "długim" plecakiem mozna dostac szalu,a przy okazji osiwiec - np, gdy musisz zejsc troche nizej i akurat zahaczysz spodem o skale (jesli schodzisz tylem do skaly)... Zwroc tez uwage na pas biodrowy,czy nie jest zbyt sztywny -aby przy wysokim podnoszeniu nog (Orla Perc) nie wrzynał się w boki.. To kilka takich luznych sugesti zaobserwowanych przez lata :)

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 9:26 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Jeszcze proszę o wypowiedzenie się i rady na temat tego plecaka. Dziękuję za cierpliwość ;)
Ania

http://www.e-horyzont.pl/site/?p=produkty&prodid=633


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 28, 2006 4:50 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Swego czasu rozmawialem z chlopakami z Alpina na temat plecakow milo... Szukalismy plecaka dla kumpeli, a wiec niezbyt ciezkiego,w miare pakownego i za przyzwoita cene. Ogladalismy m.in. Naje. Opinie maja rozne... Generalnie (moze tez dlatego,ze sie znamy) raczej mi odradzali i polecali w podobnej cenie Salewe,ktora byla lepiej zrobiona (jakosc, rozwiazania) a do tego lzejsza. Jesli znajde - wkleje link o ktorym mowie. (ostatecznie kupiła Wolfganga-link juz wklejałem wczesniej)
O ile db pamietam chcialas kupic plecak w ramach prezentu. Mysle,ze db by bylo,aby mogl go "przymierzyc",aby zobaczyc jak sie "w nim" czuje,bo nie ma nic gorszego w gorach niz niewygodny i niedopasowany plecak - chyba,ze buty :P
Zwroc tez uwage,czy komin nie wystaje za bardzo ponad glowe i czy nie jest za blisko niej - w sumie to drobiazg,ale idac ze zbyt wysokim plecakiem - sprobuj podniesc glowe do gory, np w poszukiwaniu szlaku na Orlej? Przyklad moze troszke wyszukany,ale doswiadczylem kiedys czegos takiego na Rohaczach - kupilem super plecak Pajaka-Atacama II, kilka dni po zakupie pojechalem w Tatry - na Rohaczach glowa mnie bolala od wykrecania na boki,zeby zobaczyc co jest przede mna ;P wtedy tez mialem problem z pasem biodrowym-sztywny,przez co za bardzo uciskal przy podnoszeniu wyskoko nog. Skonczylo sie na tym,ze po powrocie plecak sprzedalem...byl swietny,ale...
Owocnego myslenia :)


ps. nie jestem pewien,czy to nie byl ten plecak Salewy:
http://www.aventura.com.pl/sklep_produk ... 07&podk=02
choc byl wtedy za 299 w Poznaniu, albo bardzo podobny model

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 6:55 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Byłem dziś w Horyzoncie-przypomniał mi się plecak Milo o ktory pytalas.Zapytałem o jego jakosc itp... gosc nie umiał mi nic powiedziec-stwierdzil,ze poprosi kolege,ktory zajmuje sie plecakami. Uslyszalem zza regału tekst "a co ja moge powiedziec,nie uzywalem nigdy, ma 2 lata gwarancji,wiec czym sie przejmowac?Zreszta czego sie spodziewac za ta cene?" Chlopakowi,z ktorym rozmawialem zrobilo sie chyba glupio (nie wiedzial,ze slyszalem), bo po powrocie oznajmil mi,ze kolega tez nie wie jakie sa opinie (generalnie nic nie wiedzial), i ze jakby co ma gwarancje... Niech zyje profesjonalna obsluga :p Nawiasem mowiac zmienila sie po raz...X? juz nie nadazam,bo co chwile tam ktos inny obsluguje-tylko czy ci nowi sprzedawcy maja pojecie co sprzedaja? ehh...

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 7:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
margeo napisał(a):
... gosc nie umiał mi nic powiedziec...
Nie dziw się, Milo to nowicjusz w plecakach. Widziałem kilka małych "szturmówek", wyglądały OK, ale co do trwałości mogę się wypowiedzieć, jak Jarka syn przechodzi z nim do szkoły przynajmniej jeden sezon.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 29, 2006 7:40 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Nie taki znowu nowicjusz,bo przynajmniej ze 4 lata robią :) (jak nie wiecej)..Zastanawiałem sie nad jednym z nich swego czasu,gdy zmienialem swoj wysłuzony Natalex Himal (tak to jest-zmieniasz aparat foto i juz nic ci sie do plecaka nie miesci :P ),no ale jednak nie mialem przekonania...
Moim zdaniem brak odpowiedzi wynikał raczej z braku przeszkolenia i znajomosci branzy...Zreszta wspominalem juz,ze kiedys gadałem o nich z chłopakami z Alpina (to chyba pierwszy sklep gorski w Poznaniu i mozna sie dowiedziec co nie co-wiedza co mają), natomiast nt. Horyzontu w Poznaniu nie bede glosno nic mowil - kto jest z Poznania-wie o co chodzi :P moze kiedys to sie zmieni...poki co - konczą remont :mrgreen:

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 06, 2006 2:54 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Witam,
kupiłam Salewę :) o zaletach i wadach dopiero w lato :)
Dzieki
Ania


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 06, 2006 9:37 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
niech Ci się dobrze sprawuje :wink:
Pozdrawiam :)
ps. dla zaspokojenia ciekawosci - wstaw link ktory model :)

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So gru 30, 2006 4:59 pm 
Nowy

Dołączył(a): So gru 30, 2006 4:43 pm
Posty: 4
Lokalizacja: czestohova
vitam mam jaguara 55-75 l i hodzi mi o te l oznacza ono litraz czy lady jesli l oznacza iz jest to damski plecak to znaczy iz system nosny taki jak S.A.
SuperCool badz S.A. Coolmesh jest przeznaczony dla obu plci zatem gdzie ruznica..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 9:22 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
co prawda nie znam modelu,ale wydaje mi sie,ze 55-75l raczej chodzi o litraż. Zazwyczaj spotykalem sie z oznaczeniem W - Woman w oznaczeniu damskiej wersji, choc kazdy producent moze wymyslic cos innego.A ten Jaguar jakiej jest firmy (producenta)? Na ogol roznia sie chocby profilowaniem szelek, innej wysokosci pasa piersiowego, mniejszym gabarytem ogolnym (np damski 60, męski 70 - roznica w detalach).
Pozdrawiam

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 31, 2006 2:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): So gru 30, 2006 4:43 pm
Posty: 4
Lokalizacja: czestohova
jaguar jest karrimora dostepny v 2 litrazah 55-75 i 70-95 zamieszczone l przy pojemnosli plecaka moglo by vskazyvac iz jest to litraz ale rovnie dobze moze oznaczac lady nie mam plecaka bez l by porovnac do tej pory myslalem ze to kvestia systemu nosnego jesli hodzi o przeznaczenie dla danej plci..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 01, 2007 5:24 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 13, 2006 10:26 am
Posty: 178
Lokalizacja: Poznań
Koleżanka ma plecak Salewa (chyba Capehorn) i bardzo sobie go chwali. Spisał się dobrze podczas dwutygodniowej wycieczki po Szkocji, ważył ok 20 kilo. Sam w sobie jest bardzo lekki, przekonałam się o tym, gdy się zamieniłyśmy na jednym z odcinków - co za ulga :roll: ! (ja mam sześcioletniego Alpinusa :cry: ) Ciekawe jest to, że dostęp do komory głównej jest nie tylko przez komin, ale też przez zamek na przedzie plecaka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 8:39 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
ach o teeego Jaguara chodzi :) to o ile pamietam stawiam na l jak litraż :)

_________________
:arrow: www.npm.pl
WCHODZĄC NA SZCZYT NIE WKURZAJ LUDZI, BO SPADAJĄC W DÓŁ SPOTKASZ ICH PO RAZ DRUGI...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 03, 2007 2:01 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 6:12 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Pszów
Ja w zeszłym roku na allegro kupiłem plecak Egier 100/120 (z kominem) litrów za 150 zeta. jestem zadowolony z niego, służy mi najczęściej do transportu rzeczy do miejsca wypadowego w góry a już na szlaki to biorę oczywiście mniejszy plecak. Ma stelaż wewnętrzny i dosyć pojemne, praktyczne boczne kieszenie. Co do przemakalności to też nie narzekam, jeszcze mi go nie przelało.

_________________
......::: Nawet do łatwych gór i szlaków miej respekt!!! :::......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 03, 2007 2:14 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
margeo napisał(a):
Uslyszalem zza regału tekst "a co ja moge powiedziec,nie uzywalem nigdy, ma 2 lata gwarancji,wiec czym sie przejmowac?

A ja chodziłem, Pinio chodził i nie byliśmy zadowoleni. i gwarancja nic tu nie da, bo w żaden sposób nie mogliśmy dopasować systemu nośnego tak, żeby był ok. tzn. odciążał kręgosłup, był wygodny i nie powodował bolesnych obrażeń ;) i ran ciętych...
Nie pruł się, nie rozrywał, miał praktyczne rozwiązania, nie miał widocznych wad, ale.... chodzić było ciężko ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 03, 2007 5:19 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 24, 2006 5:03 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kielce
Co możecie powiedzieć o plecakach firmy Native ? Moja Połówka chce sobie sprawić plecak ok. 40 litrowy i w kieleckim sklepie turystycznym polecili Jej właśnie tą firmę-ze względu na cenę (ok 250 zł) i to,że raczej raczkujemy w taternictwie :) Ja myślę o Wolfgangu traveller 60. Powiedzcie coś o nim. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim forumowiczom.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 07, 2007 2:25 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 24, 2006 5:03 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kielce
Podbijam temat. Proszę o pomoc :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 09, 2007 10:15 pm 
Swój

Dołączył(a): So lis 11, 2006 4:52 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Katowice
Kiedys moj profesor mi powiedzial ze jesli masz cos zrobic i wiesz ze sie nie da to powiedz komus kto o tym nie wie i wtedy sie uda :) ( ale ja jestem raczej zaplanowany ).... wiec pytanie moje brzmi czy da rade na 2 tygodnie spakowac sie do 60 l plecaczka :D ? a moze inaczej czy ktos tego dokonal i czy moglaby ta osoba wymienic co znajdowalo sie w plecaku ?

_________________
Żyj tak by po śmierci tesknili ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 09, 2007 10:24 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 8:31 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Poznań
Noel napisał(a):
wiec pytanie moje brzmi czy da rade na 2 tygodnie spakowac sie do 60 l plecaczka

Kobieta nigdy w życiu :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 10, 2007 9:33 am 
Swój

Dołączył(a): So lis 11, 2006 4:52 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Katowice
Cytuj:
Kobieta nigdy w życiu

Jestem 100% mezczyzna , wiec moze jednak ktos dal rade ? No przyznawac sie ludziska :roll: bo w niedalekiej przyszlosci kupie sobie plecaczek 60 ( bo moj 90 litrowy wor do niczego juz sie nie nadaje ) . A zeby pozostac w temacie to mam na oku cos bardzo taniego :

http://www.alpinsklep.pl/product_info.p ... cts_id/557

Ogladalem ten plecak w sklepie i wydaje sie byc calkiem fajny ( u mnie w Katowicach za 180zl) .

_________________
Żyj tak by po śmierci tesknili ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 10, 2007 11:04 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 23, 2006 8:32 am
Posty: 152
Lokalizacja: Łorsoł
Noel napisał(a):
Cytuj:
Kobieta nigdy w życiu

Jestem 100% mezczyzna , wiec moze jednak ktos dal rade ? No przyznawac sie ludziska :roll: bo w niedalekiej przyszlosci kupie sobie plecaczek 60 ( bo moj 90 litrowy wor do niczego juz sie nie nadaje ) . A zeby pozostac w temacie to mam na oku cos bardzo taniego :

http://www.alpinsklep.pl/product_info.p ... cts_id/557

Ogladalem ten plecak w sklepie i wydaje sie byc calkiem fajny ( u mnie w Katowicach za 180zl) .


Jak pakowanie na zimę to może być trochę ciężko.... chyba żeby ograniczyć do minimum ilość odzieży :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 10, 2007 10:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
3 tygodnie w 45+10 Deutera

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 11, 2007 8:26 am 
Swój

Dołączył(a): So lis 11, 2006 4:52 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Katowice
don napisał(a):
3 tygodnie w 45+10 Deutera


haaa i jest rekordzista , szczerze to zrobilem przymiarke z pakowaniem i do 60l rzeczywiscie wejdzie ubran na 2 tygodnie (z klamotami typu kosmetyczka , naczynia, sztucce itp.) + karimata, spiwor, namiot na zewnatrz ;)

_________________
Żyj tak by po śmierci tesknili ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL