Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:25 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lis 07, 2011 11:10 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
Potrzebuje na szybko kupic spodnie w gory, Prosze o pomoc w wyborze, nie zdarze przebrnac przez wszystkie modele, takze przydadza sie dla mnie chocby wskazowki na co zwracac uwage. Spodnie maja byc na zimowe wedrowki, raczej bez szalenstw typu -30stopni. Jakas membrana by sie przydala, tylko jaki typ? licze na szybka pomoc :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 07, 2011 11:18 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
gosia_ napisał(a):
Potrzebuje na szybko kupic spodnie w gory

To potrzebujesz szybko odszukać stosowny wątek:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... ht=spodnie
:mrgreen:

gosia_ napisał(a):
Prosze o pomoc w wyborze, nie zdarze przebrnac przez wszystkie modele, takze przydadza sie dla mnie chocby wskazowki na co zwracac uwage. Spodnie maja byc na zimowe wedrowki, raczej bez szalenstw typu -30stopni. Jakas membrana by sie przydala, tylko jaki typ? licze na szybka pomoc

W skrócie wg. mnie odpowiednie są Milo Lukka Pro lub ich nowsza wersja Lukka GTX... nazwa wprowadza nieco w błąd bo nie są one na Gore, a różnica między nimi a modelem PRO jest taka, że GTX mają odpinane fartuchy śnieżne.
Więcej o tych spodniach:
http://ngt.pl/789,milo-lukka-pro.html

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 11, 2011 11:39 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Start.Zakopane napisał(a):
Te spodnie

Masz letnią wersje spodni Lukka PRO? :shock: O kur.wa MROK... Tego chyba nawet w Milo nie wiedzą... . spamerze :!:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2011 1:18 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
odpisuje z opoznieniem, bo spodnie kupione wczesniej okazaly sie niewypalem. Tak czy siak, potrzebuje na wyjazd za kilka tyg, wiec zaczynam znow poszukiwania. Te spodnie Milo gdzie mozna przymierzyc? Przeszlam kilka sportowych sklepow we wroclawiu, i ciezko dostac. PRzed zamowieniem, fajnie byloby jednak sprawdzic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2011 2:20 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
gosia_ napisał(a):
Te spodnie Milo gdzie mozna przymierzyc?

http://milo.pl/strona/sklepy_stacjonarne

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2011 5:09 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
Seba, a masz może gdzieś tabelę rozmiarów Milo?? Sam muszę na lato jakieś spodnie kupić, a zapewne Milo wybiorę...

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2011 5:23 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Przymierzaj, nie sugeruj się rozmiarami - z tym u Milo bywa różnie.

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2011 5:35 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Cytuj:
Przymierzaj, nie sugeruj się rozmiarami - z tym u Milo bywa różnie.

Dokładnie. Milo nie ma uniwersalnej rozmiarówki. Przykład:
- Milo Nito rozmiar L są na mnie idealne
- Milo Lukka Pro rozmiar L są za duże i ogólnie jak wory, więc kupiłem M te są rozmiarowo znośne, chociaż chyba mimo wszystko trochę zbyt luźne, ale za to wg. mnie brakuje im na długości jakichś 2-3 cm... Niewiele, ale jednak... gdybym miał lepiej dopasowane do zdecydowanie za krótkie...

Słowem, jeżeli chodzi o Milo to również radzę przymierzać, chyba że kupujesz podobne modele czyli np. masz Nito i kupujesz jakieś Nevady albo coś podobnego to wtedy raczej spasują...:)

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2011 11:10 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 04, 2011 6:04 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Zabrze
Jeżeli chcecie Milo dobrze zwymiarowane, to chłopaki na 8a.pl mają swoją własną rozmiarówkę "Tabela rozmiarów". Mierzą chyba wszystkie produkty jakie mają faktyczne rozmiary.
Kupiłem u nich kurtkę Milo w rozmiarze "S" w/g ich tabeli rozmiarów i pasuje idealnie, a "eske" nosiłem jak byłem młody szczypiorek , a tu taka niespodzianka.
Normalnie noszę "L", przy 182cm. wzrostu.

_________________
Stes


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 9:03 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
PrT napisał(a):
- Milo Nito rozmiar L są na mnie idealne

PrT ile masz wzrostu i w pasie? Bo chcę kupić L-kę Nito i zastanawiam się czy przypasuje. Ja mam 181 w pasie 80. Przypasi?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 9:15 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Nie mam teraz możliwości się zmierzyć, ale myślę że Ci przypaszą. Wzrost 180, a w pasie też jakoś podobnie. Jeansy moje mają rozmiar w pasie 33-34 i muszę mieć do nich pasek, więc też zapewne będzie coś około 80-84 cm. :) Jak uda mi się zrobić jakiś pomiar to dam dokładnie znać. Ale spodnie mniejsze niż L mogą być dla Ciebie przykrótkie.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 9:21 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 12:07 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Kraków
Ja mam 190cm wzrostu i Mki Nito były na styk jeśli chodzi o długość, jedynie były trochę zbyt obcisłe. Wziąłem więc L nevady i są niemal idealne (trochę za szerokie w pasie, ale ja strasznie chudy jestem :) )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 9:25 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Wczoraj za to zakupiłem żonie na gwiazdkę Milo Vino Lady. Pewnie wolała by perfumy lub bieliznę ale nie ma tak dobrze :D Trzeba mieć w czym z mężusiem napierać po górach.

PS. W tamtym roku były skarpety Moose więc jest chyba progres co? :D :D :D

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 9:32 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Dokonałem pomiarów...;p wychodzi mi pas 81-82... :wink: Myślę, że jak weźmiesz L-ki to będziesz zadowolony...:) Dziwi mnie tylko, że przy 190 M-ki są na styk... :shock: Ja jednak nie lubię spodni z nogawką przed kostkę...;p

A tak z ciekawości... ile płaciłeś za Vino Lady? :wink:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 9:43 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Chyba dość sporo, ale szczerze mówiąc nie chciało mi się szukać po necie, a chyba można było dostać po ok. 200 lub poniżej (ale z tego co widziałem tylko czarne). Ja dałem w sklepie we Wro 240 (kolor szaro - czarny).
PrT napisał(a):
wychodzi mi pas 81-82
To jesteśmy podobnie zbudowani. Jak kupowałem na bazarze w lato szorty i mówię kobiecie że chcę jakieś na 80cm w pasie to patrzy na mnie i mówi "Pan sobie ze mnie jaja robi". Zaprzeczyłem to przyniosła miarkę. I wyszło na moje.

Jeden koleś sprzedaje we Wrocku lekko używane Nito L-ki czerwone. Są do łyknięcia pewnie za trochę ponad stówę. Jutro mam je oglądać.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 9:59 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Krabul napisał(a):
Jeden koleś sprzedaje we Wrocku lekko używane Nito L-ki czerwone. Są do łyknięcia pewnie za trochę ponad stówę. Jutro mam je oglądać.

Myślałem, że pytasz teraz bo:
http://8a.pl/spodnie/milo-nito
Produkt dnia: poniżej 190 zł. Dobra cena.
Cytuj:
To jesteśmy podobnie zbudowani.

Tylko jedno, ale... ja mam dość mocno rozbudowane uda co okazuje się zmorą przy kupowaniu spodni...:) Często zakładam jeansy i wszystko cacy w pasie luz tylko wyglądają jak rurki...;)
Co do ceny Vino Lady to mogłem Ci je nawet taniej załatwić niż za 200...:) tylko jeszcze koszt przesyłki...:) Ale i tak cena z całą pewnością lepsza...:) No nic to... nie ma co rozdzierać szat...:)

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 10:09 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
PrT napisał(a):
Co do ceny Vino Lady to mogłem Ci je nawet taniej załatwić niż za 200
To może jeszcze polecę do sklepu i oddam :D Jak widać zawsze warto zapytać na forum. Ale nie ma też się co specjalnie ścierać o jakieś 20zł. A co, masz jakieś dojścia? Mógłbyś załatwić coś męskiego po dobrych pieniądzach? Na razie rozglądam się tak bez spiny bo zimowe mam, a takie treki dopiero na wiosnę się przydadzą.
Zastanowię się nad tą ofertą 8a dzisiejszą. W sumie naprawdę niezła cena.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 10:43 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Krabul napisał(a):
A co, masz jakieś dojścia?

:shock:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=11627
No nie mów, że nie wiedziałeś...:) Tylko, że zawsze na bieżąco dowiadywać się muszę o dostępność... Spodnie z Extendo dostali całkiem niedawno więc jeszcze powinni trochę mieć. Moim zdaniem w takiej cenie jak np. ma dzisiaj 8a to lepiej kupić nóweczki, bo raz że dobrze wiesz jak były pielęgnowane (czego nie wiesz kupując używki), no i masz gwarancję... Nigdy nie wiadomo czy ktoś nie dostał jakiejś mądrej rady prania spodni w Silanie... :mrgreen: Tylko z tego co pamiętam z zeszłego roku to Nito sprzedają się bardzo dobrze jak są produktem dnia więc radzę nie zwlekać mocno...:)

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 11:05 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
W sumie to zapomniałem. Zmulająca praca nie sprzyja trzeźwemu myśleniu. Co do tego kolesia to akurat wiesz - pasuje mi się z nim zobaczyć żeby te spodnie przymierzyć chociaż, bo ze spodniami Milo we Wrocławiu to jest raczej problem. Kolo pisze, że miał je na tyłku jedynie 3 razy bo nie trafił z rozmiarem. Zobaczę, pomacam to się przekonam czy warto. I zależy jak licytacja będzie szła. Jak dojdzie powyżej 120 - 130 zł to pier.dole - zgłaszam się do Ciebie :D Ale to już w stosownym temacie. A czy te spodnie kupię teraz czy za 4 miesiące - nie ma różnicy, więc czas mam.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 11:24 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Jeżeli chodzi o dostępność produktów Milo we Wrocku to jest taka lista na ich www:
milo.pl napisał(a):
Wrocław Horyzont
Ładna 2b
71 321 38 57

Wrocław PM Serwis
Plac Bema 6
71 322 08 84

Wrocław Skalnik
Bogusławskiego 45
71 321 38 36

Wrocław Skalnik
Polaka 20
71 321 38 36

Wrocław Fashion House
Graniczna 2
71 799 19 96

Póki w Gdańsku był Horyzont to właśnie w nim mieli największy wybór spodni Milo więc zakładam, że u Was może być podobnie.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 11:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Na Placu Bema byłem niedawno (zamówiłem kurtkę we wtorek) - akurat z męskich tylko Sierra i nie mój rozmiar, na Granicznej kupiłem Alicji Vino Lady, ale z męskich tylko XL - za duże, w Skalnikach i Horyzoncie byłem ostatni raz kilka miesięcy temu i było słabo - dosłownie kilka szt ze wszystkich modeli i rozmiarów. Jak jest teraz - uj wi.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 08, 2011 11:39 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Krabul napisał(a):
Jak jest teraz - uj wi.

Skoro niedawno bo jakoś w październiku Milo dostało swoje spodnie z chińskiej fabryki to jeszcze pewnie będzie jakiś wybór...:) Zawsze można zadzwonić...:) Masz nawet tel.:) Mogę Ci swoje do przymiarki przysłać...;p

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 9:18 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Krabul napisał(a):
Jeden koleś sprzedaje we Wrocku lekko używane Nito L-ki czerwone. Są do łyknięcia pewnie za trochę ponad stówę.
Mierzyłem dzisiaj te spodnie. Jeśli chodzi o ich stan to muszę przyznać, że bez zarzutu: szwy, zamki ok, żadnych przetarć, przefarbowań, kolor nie sprany. Natomiast jeśli chodzi o sam fason to mam mieszane uczucia -> spodnie w pasie, biodrach leżą bardzo dobrze, ale strasznie zwężają się w dole nogawki - robią się "marchewy". Z zasuniętym zamkiem to ledwo założyłem je na swoje normalnie miastowe buty, jak ubiorę Meindle to nie będzie o tym mowy. To cały czas się z rozsuniętym zamkiem chodzi?
Aukcja osiągnęła ponad 130 zł a jeszcze 2 dni więc na pewno sobie podaruję te używane.
Zastanawiam się nad poszukaniem jednak innego modelu. Może męskie Vino albo Sierra nie mają aż tak zwężanej nogawki. Nie spieszy mi się za bardzo, więc pojeżdże najpierw po sklepach we Wro.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 9:52 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
To prawda... też początkowo mnie to wkurzało, ale przywykłem... poza tym ma to swoje zalety... spodnie są bardziej dopasowane i nic Ci się nie krząta pod stopami... Ja jednak rozpina suwak zakładam buty i suwaki zapinam... daje radę... Przynajmniej w tym starszym modelu dawało... jak jest w tym nowym to nie wiem bo nabyłem go po wypadku, ale dzisiaj jak będę w domu to sprawdzę i dam znać...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 10:21 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
PrT napisał(a):
Ja jednak rozpina suwak zakładam buty i suwaki zapinam... daje radę
A w momencie kiedy dajesz jakiegoś jebitnego kroka np zadzierasz wysoko nogę do góry, żeby stanąc na wysokim stopniu, to nie zsuną się z butów? Czy są na tyle rozciągliwe, że nie podciągnie to nogawki do góry? Bo jak miałbym zakładać nogawki na buty x razy w trakcie wycieczki to by mnie trafiło...

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 11:02 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Krabul napisał(a):
Bo jak miałbym zakładać nogawki na buty x razy w trakcie wycieczki to by mnie trafiło...

Osobiście takiego problemu nie stwierdziłem... nic mi nie zjeżdżało z butów... wiadomo... czasami może się to zdarzyć, ale w moim przypadku to raczej sytuacje marginalne... Tylko ten tegoroczny model jeszcze nietestowany... więc dzisiaj popajacuję... I dam odpowiedź...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 11:35 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
PrT napisał(a):
dzisiaj popajacuję... I dam odpowiedź...
Spoko, dzięki. A co do tych Vino Lady dla żonki, to właśnie najbardziej podoba mi się w nich to, że są nawet trochę "dzwonowe". I jestem pewien, że jej to też przypadnie baaaardzo do gustu i będzie w tym świetnie wyglądać (a jak wiadomo to najważniejsze, dla babek, kryterium jeśli chodzi o górskie szmaty).
Te "marchewkowe" Nito na mnie natomiast wywarły średnie wrażenie, a jakoś tak mam, że jak mi nie przypasuje coś od razu to po prostu nie kupię. Najlepszym wyjściem będzie wycieczka po Skalnikach itp - może mają Sierrę czy tam jakiś inny model w rozmiarze.

Podzwoniłem trochę, w Horyzoncie tylko M i XL, ale na Bogusławskiego są L-ki i Nito i Sierry. Nawet mam taki fart, że to po drodze z pracy do domu. Przynajmniej się dowiem dokładnie czego chcę.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 6:08 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Sytuacja wygląda tak, że bez żadnego problemu zapiąłem suwak na bucie. Podnosiłem nogę bardzo wysoko... robiłem wymachy nad głowę i się nogawka nie zsunęła wcale...

Wiesz na mnie Nito robią super wrażenie, jestem z nich zadowolony... Powiem Ci, że to wygodne, że nie mają takich luźnych nogawek na dole... Też początkowo rzuciło mi się to w oczy, ale jednak teraz bardzo mi odpowiada... Luźne prędzej będą Ci się podnosiły... zjeżdżały z buty i haczyły o jego krawędź...:)

W zasadzie tyle co mogłem powiedzieć to powiedziałem... przekonywał Cię oczywiście nie będę bo sam wiesz co dla Ciebie najlepsze, a mi Milo nic nie chcę płacić no... :wink:

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 8:12 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 8:09 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Kraków
PrT napisał(a):
Sytuacja wygląda tak, że bez żadnego problemu zapiąłem suwak na bucie. Podnosiłem nogę bardzo wysoko... robiłem wymachy nad głowę i się nogawka nie zsunęła wcale...


Może masz krótsze nogi od Krabula? :mrgreen:
A w ogóle to nie wiem czmu piszecie w wątku o damskich spodniach.... :roll: 8)

_________________
Keep calm and carry on.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 09, 2011 8:18 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt paź 11, 2011 9:17 am
Posty: 160
Lokalizacja: Za daleko...
Faceci nam niewieścieją ;p dążą do rozmiaru 0, więc co się dziwić ;p Istne "Tap madl" w męskim wydaniu :)

_________________
Nigdy nie mów nigdy....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL