Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:08 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn kwi 17, 2006 4:34 pm 
Na długi weekend wybieram sie w te góry, jest to niedaleko kotliny kłodzkiej i chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć. Chodzi mi o ceny choteli itd. może ktoś tam już był i mógłby coś polecić. Z góry dzięki. Pozdrawiam:-)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 17, 2006 6:51 pm 
http://www.adrspach.cz/index.php

Zalezy jeszcze w jakim celu, jak masz zamiar coś połoić to magnezji i wedkom mówią stanowcze NIE.


Góra
  
 
PostNapisane: Pn kwi 17, 2006 7:34 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 09, 2005 8:09 pm
Posty: 3663
Lokalizacja: Poznań (spod Moraskiej Góry)
Anonymous napisał(a):
Na długi weekend wybieram sie w te góry, jest to niedaleko kotliny kłodzkiej i chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć. Chodzi mi o ceny choteli itd. może ktoś tam już był i mógłby coś polecić. Z góry dzięki. Pozdrawiam:-)


Wspaniała stronka, obfitująca w mało znane ciekawostki krajoznawcze, w części w polskiej wersji językowej =>

http://www.skalyadrspach.cz/pl/adrspach ... osidlovani

_________________
Obrazek

Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 21, 2006 8:24 pm 
:-) dzięki za odpowiedzi, o wędkowaniu oczywiście nie myśle, ale nie żebym zaraz sie wspinał:-)


Góra
  
 
PostNapisane: Śr sie 02, 2006 8:37 pm 
Swój

Dołączył(a): N wrz 04, 2005 5:29 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Okolibydgoszcz
[quote="Anonymous"]Na długi weekend wybieram sie w te góry, jest to niedaleko kotliny kłodzkiej i chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć. Chodzi mi o ceny choteli itd. może ktoś tam już był i mógłby coś polecić. Z góry dzięki. Pozdrawiam:-)[/quote
Już tam byłem i polecam. Ich stronę masz powyżej.Hoteli nie radzę poszukiwać z dnia na dzień ,bo to ryzykowne. Jeszcze raz polecam .Na zwiedzenie TEPLIC I ADRSPACHU z plavbou po ardspaskym jizerku należy przeznaczyć pół dnia. Zdecydowanie polecam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 9:07 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 28, 2006 9:51 am
Posty: 77
Lokalizacja: Chorzów
Byłem w Adrspach w lipcu gdy bylem w Karpaczu. Wycieczka z biura podrozy w Karpaczu a organizuje je prawie kazde tamtejsze biuro kosztuje ok.40-60zł +korony. Wyjazd rano autokarem, następnie przejazd przez przejscie graniczne i dojechanie do Adrspach, zwiedzanie miasteczka skalnego :) Zaczyna sie od ujrzenia przepięknego jeziora:) następnie wyruszamy z przewodniczką oglądać poszczególne formy skalne ktore mają swoje nazwy:) są piękne:) robi wrazenie to ,poprostu nie da się opisac znajduje się też takie wejscie jakby tunel w skale co wyglada jak w Władcy Pierścieni Tolkiena. Następnie po spacerze ok.1,5h udajemy sie do wejscia na splyw po jeziorze łódką :) Łódka ok.40osobowa i plynie się z czeskim flisakiem ktory opowiada rozne smieszne rzeczy i stara sie ja wywrocic przestraseniem tyrystów :) po splywie przystępuje się do daleszego spaceru;) i kulminacja czyli wejście do jaskini Karkonosza;) tam staje sie przy wodospadzie i trzeba krzyknąć chórem "Karkonoszu daj nam wody" po okrzyku z malego wodospadziku następuje ogromy gorm wody i wszyscy stają jak wryci 8) później chodzi się dalej i ogląda formy skalne. Po opuszczeniu Adrspach jest przystanek przed granicą w celu zakupu Środków Walki :)

_________________
www.negatyw.art.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 10:58 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 7:38 pm
Posty: 4278
Lokalizacja: Buk
Rzeczywiście okolica jest bardzo fajna-coprawda za wiele szczegółów nie pamiętam,bo byłam tam w 7 klasie podstawówki,ale myslę,ze warto :lol:

_________________
Jak mówię,że wybaczam to nie znaczy,że zapomnę.

http://chomikuj.pl/hania.ratmed
http://7000.pl/index.php?page=wyprawy&o ... p=himalaje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 02, 2006 11:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt sty 10, 2006 5:35 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Kozłowa Góra
jedna dobra rada, zeby w sezonie spokojnie sobie zobaczyc wszystko i nie stac w kolejce chocby na plywanie łódką lub do wodospadu, to radze uderzyć wcześnie rano, potem jest masakra jak sie zjedzie pół polski, niemiec itd.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 03, 2006 10:54 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 12, 2006 9:49 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Gdynia
fam napisał(a):
radze uderzyć wcześnie rano, potem jest masakra jak sie zjedzie pół polski, niemiec itd.

Dokładnie, adrspach'skie skały to już jak disney land, wolę broumovskie skały, mniej ludzi przede wszystkim, ale o tej porze roku jest już tam chyba spokojniej


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 07, 2006 5:42 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 20, 2006 7:54 pm
Posty: 8
gdyby zablokować rekalmy to da się tu coś dla siebie odszukać:
http://www.wycieczki.za.pl/broum.htm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 01, 2013 5:13 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Jaką trasę polecacie z Kowar k. Karpacza do Adrspachu? jaka jest najlepsza? Dodam, że chodzi mi o jazdę autem :)

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL