Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:52 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 10:57 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Basia Z. napisał(a):
Gdzie Ty tam widzisz styl podhalański ?

No niby szałas lub coś w tym stylu - to trochę tak jak MDM renesans :roll:
Basia Z. napisał(a):
ale nie sądzę aby powstało coś architektonicznie lepszego.

Prawdopodobnie - architekta miejskiego w Zakopanem należałoby rozstrzelać i on już będzie wiedział za co.
Tak nawiasem - ktoś kiedyś użył porównania Krupówek do bullteriera - że niby tak brzydkie, że aż ładne. W sumie potworniak ale jesteśmy do niego przywyczajeni, to miało, powtorzam miało, bo już nie ma, swój styl! Ale w wersji przedwojennej i pierwszych lat powojennych - potem to skopano równo i wszystkie kolejne trendy polityczne mają tu swoje grzechy - komu np. przeszkadzała "Europejska" w starej postaci, księgarnia naprzeciwko, hotel Karpowicza, nawet z przybudowanym Cocktail Barem. Ale to może są narzekania starszego pana, któremu w ten sposób kawałek młodych lat ukradziono. Do d.upy to wszystko! Góry też - ja zawsze będę wspominał Halę Gąsienicową z szałasami, schroniskiem Bustryckich, krowami, owcami itd Trzeba było co prawda pod nogii spoglądać aby w g.ówno nie wleść, ale co tam! A teraz tak cholernie czysto!

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 11:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Markiz napisał(a):
Halę Gąsienicową z szałasami, schroniskiem Bustryckich, krowami, owcami itd

Nie wiem czy Cię tym pocieszę, ale tego wspomnienia Ci akurat bardzo zazdroszczę. Też chciałbym Halę taką zobaczyć. Niestety już to nie możliwe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 10, 2011 11:41 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Rohu napisał(a):
Markiz napisał(a):
Halę Gąsienicową z szałasami, schroniskiem Bustryckich, krowami, owcami itd

Nie wiem czy Cię tym pocieszę, ale tego wspomnienia Ci akurat bardzo zazdroszczę. Też chciałbym Halę taką zobaczyć. Niestety już to nie możliwe.


Oczywiście to jest w tym akurat temacie OT, ale napiszę, że ja się niezmiernie cieszę, że mi się udało "załapać" na zobaczenie autentycznego, nie jakiegoś "kulturowego" wypasu, takiego jak przed 100 laty w rumuńskich i ukraińskich górach.

Teraz niestety i to zanika.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 11, 2011 12:15 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Wypas owiec to i ja widziałem nie raz. Ciekawie się to prezentowało chociażby w górach Turcji. I ten pies pasterski z kolczastą obrożą na szyi chroniącą przed zagryzieniem przez wilki.

Zresztą sam jak byłem mały to biegałem z kijem za owcami razem z dziadkiem pędząc je z jednego pastwiska na drugie.

Ale zobaczyć Tatry sprzed kilkudziesięciu lat niestety nigdy nie będzie mi dane. I tego bardzo żałuję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 11, 2011 1:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Rohu napisał(a):
Zresztą sam jak byłem mały to biegałem z kijem za owcami razem z dziadkiem pędząc je z jednego pastwiska na drugie.


Teraz już wiem czemu na Twoj widok owce przysiadają na zadach. :lol:

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 11, 2011 3:41 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Rohu napisał(a):
Ale zobaczyć Tatry sprzed kilkudziesięciu lat niestety nigdy nie będzie mi dane. I tego bardzo żałuję.


Podrażnie Cię trochę, Rohu - co prawda schronisko w Pięciu Stawach nadal w rękach Krzeptowkich ale to już nie to co w czasach Pani Marii, która tam gazdowała razem z synem, Jędrusiem, oczkiem w głowie Mamy. Szkoda, że teraz już nie ma Pani Marii - byłoby to idealne miejsce do kształcenia speców od organizacji i zarządzania. Pani Maria spełniała funkcje recepcjonistki, kasjerki bufetu, wpadała również jak burza do kuchni aby pogonić personel jak goście czekali zbyt długo na schabowszczaka. Do tego jeszcze serwowała słynną kultową szarlotkę, która wówczas tylko tam była do nabycia. Do tego wszystkiego jeszcze miała baczenie na Jędrusia aby zbyt wiele czasu nie mmarnował na czarowanie młodych turystek. W dodatku miałA jeszcze chyba dodatkowy zmysł do nakrywania wszystkich popijuch po pokojach. Jeśli napotykała na burdę to skutecznie ją likwidowała ("burdownicy" raczej już nie mieli co liczyć na kolejny nocleg a pamięć miała znakomitą), natomiast jeśli impreza miała przebieg kulturalny a jej uczestnicy specjalnie nie nadużywali słów na "k" i "ch" to dawała się nawet namówić na wypicie kielonka w miłym towarzystwie.
Nie wiem czy to był tzw. "górski klimat" o którego braku w schronisku na Markowych Szczawinach (w relacji z Babiej Góry) wspomina ŁukaszT, apelując o "zasyfienie" tego schroniska, jeśli tak, to i ja jestem za takim zasyfieniem.
Tak jeszcze a propos tzw. "górskiego klimatu schroniska" - dyskusje na ten temat powtarzają się okresowo na wszystkich forach górskich. Kilka z nich obserwowałem - zawsze i nieodmiennie sprowadzały się one do problemu tzw. wrzątku. Jeśli był i to bezpłatnie to "klimat" był, jeśli nie, to "klimatu" nie było a co więksi "puryści" nie cofali się przed "obelgami" typu "hotel".
Dla mnie osobiście wzorcem "górskiego klimatu" był "Murowaniec" za czasów kierowania nim śp. Pana Ryszarda Drągowskiego (zmarł niedawno). Czegoś takiego jak oficjalna i sprzedawana "gleba" dla tzw. "spóźnionych turystów" nie było i człowiek idący w nocy do kibelka nie potykał się o ich "zwłoki" i nie był narażony na niewybredne komentarze (zupełnie nie rozumiem dlaczego taki "spóźniony" turysta jest zarazem najczęście i "wypity" - czyżby jakieśjunctim?). Jeśli już taki autentycznie spóźniony się trafił, to jeśli nie było jakiegoś rezerwowego miejsca, to spał w jadalni na ławie, nawet dostawał koc do ukrycia i kosztowało to zupełnie symboliczną kwotę. Natomiast zupełnie inaczej przedstawiała się sprawa tzw. waletów w "trumnie" (nieistniejąca już sala zbiorowa na najwyższej kondygnacji - spaliła się i nie została odbudowana). W "trumnie" rezydowała prawie tylko i wyłącznie tzw. "brać taternicka" i co bardziej wykwalifikowani turyści. Miejsc było nominalnie chyba 60 a bywało, że spało i 100, oczywiście nic nie płacąc. Pan Ryszard oczywiście o tym wiedział, ale udawał, że jest ślepy i głuchy - miał zrozumienie do tego, że można chcieć być w górach i akurat nie mieć kasy w nadwyżce. O tym, że godzili się z tym legalni lookatorzy "trumny" nawet nie ma co mówić - wiadomo, raz się ma a raz się nie ma, każdemu może się trafić. Niewesoły był tylko los takiego "bezkasowca", którego pan Ryszard dorwał na nadużywaniu browarku - wychodził z założenia, że jak ktoś ma na browar to powinien i mieć na nocleg. Inną specyfiką "trumny" było to,, że nic tam nie ginęło a były to czasy, w których haki i karabinki były dobrem niedostępnym i raczej luksusowym a mimo to kradzieże siięv nie zdarzały; dotyczyło to i innych dóbr, np. aparatów fotograficznych. Sporadycznie zdarzało się jedynie to, że przyciśnięty głodem a zupełnie pozbawiony kasy bliźni uszczuplił nieco zapasy z aluminiowej puszki. Nie do pomyślenia jednak było to, aby ktoś wyżarł bliźniemu wszystko do zera - wszak wiadomo było, że człowiek wróci z drogi i będzie chciał coś zjeść - taka swoista "komuna". Dokonnanie i ew, ujawnienie takiej niegodziwości groziło ostracyzmem w środowisku. Inną niepisaną zasadą było i to, że w "trumnie" się śpi a nie rozrabia po pijaku. Jak już ktoś koniecznie musiał dać sobie w gardło to musiał to zrobiić gdzie indziej i jeśli wracał po 22-ej to musiał być "beszelestny", przekroczenie tego groziło oberwanie butem w łeb a umiano rzucać celnie. Tolerowano również i to, że ktoś preferował spanie z panienką, jednakowoż pod warunkkiem, że miał legowisko gdzieś na boku i nie towarzyszyło temu widowisko typu "światło i dźwięk". Było to jednak zjawisko sporadyczne, łóżko typu "kanadyjka" ( zdemobilu armii kanadyjskiej", wąskie i chybotliwe nie stwarzało warunków niezbędnego komfortu - no iod czego, u diabła, są ustronne miejsca w kosówkach.

Ano były fajne czasy i to się chyba już "ne vrati". :D

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 01, 2011 12:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Kuchenne Rewolucje

http://kuchennerewolucje.tvn.pl/53803,7 ... lnosc.html

Cytuj:
"Karczma Polany" to prawdziwa góralska restauracja w Kościelisku. I jak to w górach - rodzina jest najważniejsza. Dlatego karczmę prowadzi ojciec i syn, który do pomocy ma jeszcze czwórkę rodzeństwa! Ale czy w tym przypadku więzi rodzinne to atut, czy problem lokalu?


Program jak program. Kwestia gustu ... :roll:

Dzisiaj wieczorem zapowiada się nap**lanka a la Góral ...
Tak jak w brytyjskim programie TV Burp :
Cytuj:
There is only one way to find out ...
FIGHT !

http://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Hill ... urp#Fights

:wink:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 01, 2011 1:20 pm 
Weteran

Dołączył(a): Śr lis 23, 2011 12:19 pm
Posty: 110
Lokalizacja: Witów
Hehehe, dzisiejszy program będzie na pewno lepszy od tego o Obrochtówce:P
Szczerze to w Polanach nie polecam się zatrzymywać, dużo lepszy jest Zajazd Józef na Polanie Biały Potok lub Ziębówka, Leśniczówka u Zięby czy Zajazd u Zająca w Chochołowskiej:)

_________________
W górach jest wszystko co kocham:)/ Po kursie przewodnickim blacha jest :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 10:55 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt gru 13, 2011 9:48 am
Posty: 5
oglądałam i powiem szczerze, że poszłabym tam zobaczyć co rewolucje dały :D

że zazwyczaj nocleguje w zębie polecam tamtejszą karczmę przy skrzyzowaniu. oscypek z zurawiną - mistrzostwo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 11:15 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
Dobrze i tano można pojeść w na Dom "Słoneczna" na ul. Karłowicza 28 bodajże...

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 12:35 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sty 20, 2008 10:17 pm
Posty: 1253
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
mountaingirl2634 napisał(a):
Hehehe, dzisiejszy program będzie na pewno lepszy od tego o Obrochtówce:P
Szczerze to w Polanach nie polecam się zatrzymywać, dużo lepszy jest Zajazd Józef na Polanie Biały Potok lub Ziębówka, Leśniczówka u Zięby czy Zajazd u Zająca w Chochołowskiej:)


góralka prawdę Ci powie

ja polecam Góralską Strawę w Nowym Targu przy drodze na Ludźmierz:)

_________________
a do piekła zabiorę wspomnienia.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 1:00 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 12:07 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Kraków
Ja z kolei polecam Karczmę Szymoszkowa, naprzeciw hotelu Kasprowy. Pizza pycha i cena OK.

Natomiast zdecydowanie NIE polecam knajpki w Bukowinie Tatrzańskiej - Restauracja pod Świerkami (ul. Słoneczna 1). Na pizzę czekaliśmy około 30min i była dosłownie tragiczna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 2:44 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
amazonka napisał(a):
polecam Góralską Strawę w Nowym Targu
Pssst! To tajne miejsce. :evil:

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 3:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
o to miejsce mi chodziło, po powrocie z gór warto się tam zatrzymać, za 2 dychy schabowy, ziemniaki zapiekane i rosół domowy, wszystko przepyszne ;)

http://www.wypoczynek-zakopane.pl/oferty.html

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 13, 2011 3:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
Ja mam upatrzone dwie restauracje.
Pierwsza jak jest kasa i czas to na Krupówkach "Zbójnicka"

Druga po prostu rewelka przy wjeździe do Poronina się odbija. Lokal nazywa się "U Furtoka".

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 30, 2012 1:14 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Coś nowego w temacie?
A gdzie w Zakopcu są najlepsze kurczaki z rożna? Ale proszę polećcie coś oprócz Krupówek z przyległościami, bo to że na Krupówkach są knajpy regionalne (kombinaty gastronomiczne z rzępoleniem na sksypeckach) to wiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 30, 2012 3:36 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 3:58 pm
Posty: 62
Lokalizacja: czestochowa
a możecie polecić w zakopanem i okolicach bary typu obiady domowe w rozsądnych cenach?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 30, 2012 7:16 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
http://marymont-sggw.pl/
Tutaj się stołowałem latem. Smacznie i nie drogo.
Obiad z dwóch dań 13zł.
Kilka metrów za wejściem do Kościeliskiej, przy drodze na Witów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 31, 2012 12:13 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 1:10 pm
Posty: 240
Lokalizacja: Szczecin
Tanie i domowe obiady jadałem (chyba z 15 lat temu), w budynku Sądu. Ulica Gimnazjalna, na samym rogu. Ponoć jeszcze istnieje.
Na samych Krupówkach jest sporo knajp z zestawami obiadowymi do 15 złotych. Na pomidorową zawsze chodzę do Maleńkiej , obok jest "Stary Szałas" i też daje radę ;)

_________________
marchew napisał(a):
Nie od dziś wiadomo, źe aby chronić Tatry, należy je odciąć od górali.
Góry tak - górale nie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 01, 2012 3:08 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 9:05 am
Posty: 73
Orientuje się ktoś gdzie jest w miare fajne miejsce do posiedzenia i TANIE PIWO w okolicach centrum lub trochę dalej ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 07, 2012 5:11 pm 
Swój

Dołączył(a): N sty 29, 2012 12:06 am
Posty: 34
Lokalizacja: Gda/Elb/Z-ne/Krk/Waw
Tanie piwo, najtańsze jakie znalazłem w centrum to jedynie w sklepie, w karczmach od 7 zł w górę. W Karczmie po Zbóju za dzbanek 1.5 litra płaci się 19 zł, nie wiem czy to drogo czy tanio w porównaniu z innymi knajpkami

_________________
Po znajomości zapraszam na http://www.zakopaneforum.pl :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2012 7:26 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lut 08, 2012 12:21 am
Posty: 1
Appendix, Piano piwo za 6zł.
Restauracje: Adamo na Nowotarskiej (mają i kurczaka z rożna - pół z frytami i sałatką za 19zł), Trattoria Adamo na Pl.Niepodległości jak ktoś ma dość góralszczyzny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2012 7:39 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
ina, jeśli się powołamy na Ciebie to będą zniżki? :)

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2012 8:29 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Krzysiek1980 napisał(a):
ina, jeśli się powołamy na Ciebie to będą zniżki? :)

Chyba ZAwołamy ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 08, 2012 9:35 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 8:15 am
Posty: 133
Lokalizacja: Jasło
turysta_górski napisał(a):
Tanie piwo, najtańsze jakie znalazłem w centrum to jedynie w sklepie, w karczmach od 7 zł w górę

Miniszałas na Krupówkach - obiad dwa dania za 14 zł, piwo po 5 (grzane więc zimne pewno też po tyle).
Przy czym im mniej turystów tym większe porcje

_________________
______
SeReK
https://www.flickr.com/photos/tomek_s/sets/
"Widziałem góry większe, wspanialsze i bardziej majestatyczne. W góry piękniejsze od Tatr jednak nie wierzę".
- Stanisław Zieliński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2012 9:24 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt paź 04, 2011 9:11 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Wicie może, gdzie znajdę coś otwartego przed godziną 7 rano???!
niedaleko PKP :roll:

_________________
Zbytnie zasiedzenie na miejscu może nagromadzić w człowieku zabójcze złogi emocjonalne - kiśnięcia, stęchlizny, zmurszenia, pleśnie. To znak, że trzeba pomyśleć o drodze, wyruszyć w podróż, poczuć wiatr, odetchnąć świeżym powietrzem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2012 9:29 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Meta na Krupówkach ;)

tatromaniak24 napisał(a):
ja polecam knajpe przy rondzie kuźnickim "kolibecka" pyszne jedzenie tylko golonka jakoś taka...

"misa kolibecki" daje radę;
mi już pół porcji wystarcza, całej nie dam rady

no i w Yurtbarze placki po zbójnicku + piwo w dobrej cenie

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2012 9:36 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt paź 04, 2011 9:11 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
semow napisał(a):
Meta na Krupówkach ;)


Bardzo przydatna informacja, tylko nie wiem
czy mają tam coś ciepłego do żarcia ?

_________________
Zbytnie zasiedzenie na miejscu może nagromadzić w człowieku zabójcze złogi emocjonalne - kiśnięcia, stęchlizny, zmurszenia, pleśnie. To znak, że trzeba pomyśleć o drodze, wyruszyć w podróż, poczuć wiatr, odetchnąć świeżym powietrzem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2012 9:45 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 3:13 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Kraków
ina napisał(a):
.
Restauracje: Adamo na Nowotarskiej (mają i kurczaka z rożna - pół z frytami i sałatką za 19zł)

Strasznie lubię Adamo, jeść dają dużo i dobrze, ceny bardzo umiarkowane (zwłaszcza za pizzę), litr piwa za 10 zł xD tylko wejść tam ciężko, bywają konkretnie kolejki do wolnych stolików.

_________________
Nie trać serca.
Ktoś mógłby chcieć je wyciąć a nie chciałby marnować czasu na szukanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 09, 2012 9:46 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Mają
http://www.metanakrupowkach.pl/

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL