Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt cze 18, 2013 6:46 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Dokładam linki do czterech miejsc, gdzie nocowałam w tym roku z wycieczkami (każde w innym rejonie ale żadne w centrum Zakopanego) i wszystkie cztery miejsca mogę z czystym sumieniem polecić. Wszędzie byli mili gospodarze, czysto, bardzo dobre jedzenie. A ceny to już sobie sami sprawdźcie.

Chociaż nie da się ukryć, że te wszystkie miejsca są przystosowane raczej do obsługi wycieczek - to turystów indywidualnych też przyjmują.

Murzasichle:
http://www.ugosi.murzasichle.info/

Poronin:
http://www.anna-poronin.pl/

Krzeptówki:
http://www.aplit-zakopane.pl/

Gliczarów Górny-Stołowe:
http://pokojeutylki.w.interia.pl/ - tutaj dodatkowym bonusem jest rewelacyjny widok z domu.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 18, 2013 1:32 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 7:49 am
Posty: 22
Lokalizacja: Chodzież
Witam, czy ktoś z forumowiczów ma jakiś dobry i sprawdzony namiar na noclegi maksymalnie w centrum Zakopanego, jak najbliżej Krupówek lub na samych Krupówkach. Cena do której chcemy się zmieścić to 40-60 zł od osoby. Nocleg dla 3 osób. PS. A w centrum dlatego, że to męski wypad i chcemy mieć na zimnego Okocima blisko ;)

Żeby dać coś od siebie to sprawdzone i godne polecenia mam:

http://www.zofiaplaza.pl/ - ul. Makuszyńskiego, PLUSY: miła obsługa i czysto, dobra lokalizacja i cena do negocjacji MINUSY: brak podwórka, mały parking

http://majerczyk.ehost.pl/ - ul. Szymanowskiego PLUSY: duże podwórko z grillem i miejscem na biesiady, spokojna okolica niedaleko od centrum i skoczni MINUSY: małe pokoje na górze,


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 24, 2013 7:48 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 24, 2013 7:41 am
Posty: 13
Witam serdecznie. Myślę, że to najlepsze forum na te pytanie i prośbę o pomoc.
Wybieram się z kobietą na wycieczkę parodniową w Tatry:) Wiadomo. Potrzebujemy sprawdzonych opinii, porad co do miejsc noclegowych. Nie ukrywam, że szukamy czegoś taniego, ale też nie kiczowatego, o naprawdę ubogich standardach. Coś po prostu schludnego, normalnego, w dobrej lokalizacji do atrakcji Tatr, zakopanego:) Cena jaką nas interesuje to tak jak wspominałem, tanio, czy znajdzie się coś ciekawego? Może są jakieś sprawdzone kwatery, lubiane i polecane? Ze śniadaniem może nawet?
Jedziemy raczej we dwójkę, jeżeli znajomi dostaną urlop, zabieramy też ich, czyli 2 pary by były razem z nami:)
Wyjazd planujemy na 6-10 lipca :)
Czekam na odpowiedz. Podam może swój nr kontaktowy, 798 971 979

Pozdrawiam, Karol.

P.S. Czy lepsza opcja jest jechanie własnym samochodem i jazda po Zakopanym , czy pociąg i używanie miejskiego transportu? (Jedziemy z Białegostoku)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 24, 2013 9:03 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 18, 2006 1:39 pm
Posty: 335
Lokalizacja: Szczecin
Polecam http://www.willaskala.pl/ nocowałam tam już 3 razy i nie byłam zawiedziona. Jest możliwość wykupienia śniadań ale obiadów nie polecam (jak byłam ostatnio coś się im w obiadach popsuło). Ogólnie czysto, schludnie, blisko skoczni, ronda z busami, właścicielka w porządku. Do Krupówek trochę dalej ale nie aż tak daleko ok 15-20 minut to jak nic. Można na pieszo wybrać się do Kuźnic lub busem ok. 3-4 zł. Jak chcecie tanio to możecie wynająć pokoje z łazienkami na korytarzu 35 zł za os. w pokoju 2osobowym. Wspólne łazienki nad wyraz czyste i zadbane :). Co do wyboru czy pociąg czy auto to proponuję sobie to podliczyć. Wydaje mi się, że przy czterech osobach bardziej wam się opłaci dojazd samochodem niż pociągiem, a auto daje wam większą mobilność. Chyba obie opcje są porównywalne względem kosztów podroży (biorąc pod uwagę, że kupujecie bilety normalne nie ulgowe). Jednak nie wiem jak z pociągami do Zakopane z Białegostoku czy jest bezpośredni czy z przesiadkami, ile trwa podróż no i ile kosztują bilety. A bez względu na koszty ja preferuję samochód.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 24, 2013 12:41 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 24, 2013 7:41 am
Posty: 13
Dziękuję za jakiś odzew. Może ktoś jeszcze pomoże ?
Ważną dla Nas sprawą jest łazienka raczej w pokoju, to ważne :) Mieliśmy niemiłe kiedyś wspomnienia z podróży gdzie łazienka była na korytarzu.
Bilet w 1 stronę normalny to 73zl, w Naszej wycieczce byłby 1 normalny i 3 ulgowe, wiec w obie strony jest to ~400zl za sama podroż, doliczyć przejazdy w Zakopanem, dosyć sporo, wiec dobrym rozwiązaniem wydaje się samochód (mamy ponad 600km w jedna strone, auto na gaz).
Czy macie jeszcze sprawdzone kwatery z dobra cena i łazienka w pokoju? Chodzi Nam o 2 pokoje 2-osobowe z łazienkami :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 24, 2013 1:09 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Najczęściej nocowałam tu www.zakopaneudawida.pl i z czystym sumieniem mogę polecić. Pokoje czyste, z łazienkami lub bez, przyzwoicie urządzone, z pięknym widokiem na Tatry. Przystanek autobusowy tuż przy pensjonacie. W zależności od pory roku i długości pobytu, płaciłam od 25 zł do 35 zł za dobę, ale najczęściej gospodarze liczyli 30 zł. Mi akurat bardziej zależało na wolnodostępnej kuchni i możliwości gotowania niż gotowych posiłkach (większość czasu byłam jednak poza kwaterą), a tu jest i kuchnia i duża jadalnia do dyspozycji. Gospodarze są bardzo mili, zdarzało mi się "przechowywać" tam samochód przez noc, kiedy szłam w góry z noclegiem w schronisku, nie było problemu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 26, 2013 9:11 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 24, 2013 7:41 am
Posty: 13
polecicie cos jeszcze? moze jakas strone z noclegami itp?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 26, 2013 9:17 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Z czystym sumieniem mogę polecić: http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=894 Nocowałem tam zawsze jak jeszcze stacjonowałem w Zakopanym, teraz rodzice jeżdżą i pół rodziny mojej.

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 27, 2013 10:00 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz cze 27, 2013 9:44 pm
Posty: 4
Cześć może ktoś mi polecic tanie noclegi w Zakopanem blisko dworca. Ma ktoś może już sprawdzone miejsca? :o


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 02, 2013 10:01 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 02, 2013 9:55 am
Posty: 4
Hej :)

Czy mógłby ktoś polecić jakieś tanie noclegi w Kościelisku niedaleko wejścia na szlak do Doliny Kościeliskiej?

Znalazłam wczoraj ofertę noclegu w gospodarstwie agroturystycznym Karpiel na ulicy Królewskiej w Kościelisku. Czy ktoś tam kiedyś był albo słyszał?
Ewentualnie czy znacie inne oferty?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 2:08 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 04, 2010 5:34 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Rybnik / Piding
migotka351 napisał(a):
Witam:)
A może ktoś poleci jakiś sprawdzony tani nocleg w Małej Fatrze - najlepiej w Terchovej?
Czy jak nie zarezerwuję wcześniej, to może być jakiś problem ze znalezieniem czegoś na miejscu?
Jadę w przyszłym tygodniu, więc chyba jeszcze nie ma takiego sezonowego oblężenia?
z góry dziękuję
pozdrawiam:)

ela:)

Moja odpowiedź jest zbyt późna, ale może komuś się przyda.

2 razy wykupowałem noclegi w Terchovej-Stefanovej w przeciągu roku.

Za pierwszym razem był to penzion "Pod Skalnym Mestom". Było dosyć syfiato, płaciłem 15 euro/os., ale mieli kort tenisowy i małe boisko, więc było co robić po górach - ogólnie nie polecam ;]

Za drugim razem był to Privat Balat. Tutaj czysto, przytulnie, bardzo miła właścicielka, a płaciłem 9 euro/os. - ogólnie polecam ;]

A co do drugiej części pytania - ja byłem w Stefanovej w lipcu i dwukrotnie w styczniu, i nie widziałem ani razu tam turystycznego oblężenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 3:38 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
margaret91 napisał(a):
Ewentualnie czy znacie inne oferty?

Znamy i kilka stron wczesniej polecaliśmy :evil:

Jesli tam nie bedzie miejsc szukaj na Ul Nędzy kubińca o wysokich numerach np.
http://www.eholiday.pl/noclegi-eg1282.html
i w okolicy.
(to jest ok. 1 km od Kościeliskiej)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 7:10 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
WILCZYCA napisał(a):
Spróbuj tu:
http://www.wczasowisko.net.pl/pl/1074/P ... -Kubiniec/
I tu:
http://www.tatrybp.republika.pl/tatrybp/kontakt.html
(tu pyszne żarcie dają, a do dyspozycji gości którzy nie chcą obiadów jest kuchnia))
(1km od Kościeliskiej, 2km od Małej Łąki i 300 m od czerwonego szlaku na Mietusi Przysłup


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 8:37 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 8:33 pm
Posty: 18
mój pierwszy post - witam wszystkich ;)
czy znacie jakąś fajną bazę noclegową, która przyjmuje pojedyncze osoby w cenie +- 30 zł?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 8:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Tu dwa lata temu płaciłam 25 od osoby ale było nas 2os / 2tyg. Zawsze mozna zapytać.
http://e-turysta.net/zofia-i-jan-stasik ... 25423.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 10:07 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
http://www.rozapustyni.wzakopanem.pl/13149,start.html
Korzystał ktoś z tego zakwaterowania? Wydaje się atrakcyjnie, bo blisko PKP, PKS i TESCO. Opinii nigdzie nie znalazłem, więc pytam.

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Ostatnio edytowano Śr lip 03, 2013 10:38 pm przez marx, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 10:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
montespulmonis napisał(a):
czy znacie jakąś fajną bazę noclegową, która przyjmuje pojedyncze osoby w cenie +- 30 zł?


Schronisko na Krzeptówkach

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 2:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 02, 2013 9:55 am
Posty: 4
Dziękuje za odpowiedź :)
Wiem, że polecaliście kilka kwater w KOścielisku ale wszystkie były dośc daleko od wejścia na szlak. Poza tym chciałam się tylko dowiedzieć czy znacie może własnie jakieś jeszcze inne tanie noclegi. Dzięki za linki .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 8:59 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Jesli chodzi o tanie noclegi to one wszystko będą na obrzeżach miasta. Wiem bo rok temu szukałam. Poza tym zalezy jeszcze jaka to jest tania cena dla Ciebie :)

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 05, 2013 10:07 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 02, 2013 9:55 am
Posty: 4
A Wy co jesteście? Pani wszechświata i Internetu że ktoś daje wam Prawo do krytykowania kogoś kto przychodzi nowy na forum i pyta się o coś ludzi którzy bywają w Zakopanem?
Zadałam tylko jedno pytania o to czy znacie jakieś tanie noclegi i czy znacie jakiś konkretny adres . Spoko , że od razu skrytykowaliście mnie że nie przejrzałam postów wcześniej napisanych.Super, ale przeczytałam je ale chcialam znaleźć coś bliżej jeszcze. No a jak odpowiedziałam na to to Wy wyskakujecie z hasłem żebym sobie po jednym noclegu zarezerwowała i tu i tu i tu albo może do tego przyczepa kempingowa. Fantastycznie
A wy nigdy nie byliście początkujący i nie szukaliście czegoś taniego i w okolicy wejścia na szlaki? Czy tylko jak najdalej albo nie patrzycie w ogóle na lokalizacje. Po co odpisujecie takie pierdoły żeby zgnoić ludzi? Bo co napisaliście tutaj 2 tysiące postów i jesteście zajefajni?
Nie rozumiem ludzi którzy przelewają swoje jakieś żale na forach. Ciekawe czy na żywo mielibyście tyle do powiedzenia?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 05, 2013 11:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
margaret91 napisał(a):
A wy nigdy nie byliście początkujący i nie szukaliście czegoś taniego i w okolicy wejścia na szlaki? Czy tylko jak najdalej albo nie patrzycie w ogóle na lokalizacje.

Wiesz - być może jeszcze nie byłaś nigdy w Zakopanem, ale nawet z zachodniego krańca tego uroczego miasteczka do wylotu doliny Olczyskiej nie jest specjalnie daleko, a w dodatku kursuje tam - w sezonie - całkiem sporo rozmaitej komunikacji.
margaret91 napisał(a):
Super, ale przeczytałam je ale chcialam znaleźć coś bliżej jeszcze.

Niestety możliwości rezerwacji noclegów w budkach kasjerów sprzedających bilety wejściowe do Parku - chyba jeszcze nie przewidziano w ofercie noclegowej...
W samym wylocie dol. Kościeliskiej stoją (tuż przed Bramą Kantaka) trzy domy. W jednym mieszka leśniczy, w drugim mają miejsce pracownicy Straży Parku i czasem wolontariusze, w trzecim - najbliżej szosy - są prywatni właściciele. Zawsze będąc na miejscu - możesz zajść i zapytać... Tuż przy szosie jest restauracja-hotel Harnaś (ale tam na "tani" nocleg raczej bym nie liczył), po drugiej stronie jest pensjonat "Halit" - można tam próbować wynająć pokój. Wzdłuż drogi do Witowa - czyli w Kirach (bo kwater położonych "blisko" szlaków w Dolinie Kościeliskiej należy szukać nie w Kościelisku - a w Kirach) na długości plus/minus kilometra (do zakrętu i końca Kir), po obu stronach drogi stoi kilkadziesiąt domów - w których, praktycznie w każdym można wynająć kwaterę. Ceny różne. Nawet w pensjonatach SGGW-AR i DPTiW Uniwersytetu Warszawskiego. Chyba tylko nie wynajmuje "obcym" pokoi Ksiądz w Kaplicy, Krzeptowscy i Siostrzyczki, które na końcu Kir mają swój dom wczasowy.
Wzdłuż drogi prowadzącej od wylotu Doliny Kościeliskiej na północ - w stronę tzw. Biathlonu - stoi jeszcze więcej domów i gospodarstw, w których praktycznie w każdym można wynająć pokój/kwaterę.
Od skrzyżowania dróg w Nędzówce - w stronę północną, w górę - właśnie do centrum wsi Kościelisko miejsc/kwater jest multum. Od Kościoła w Kościelisku - w stronę Wojdyłówki i na stokach pasma Gubałówki - podobnie.
Zerknięcie na plan/mapę Zakopanego pokazuje wyraźnie gdzie są domy, a na tamtym terenie praktycznie każdy wynajmuje pokoje.
Aha - byłbym zapomniał - nad Kirami - w stronę Zakopanego w okolicy krzyżówki na Nędzówce istnieje całe "osiedle" kwater - własność Krzeptowskich...

itd, itp,
pozdrawiam
gb 8)
pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 06, 2013 8:31 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 02, 2013 9:55 am
Posty: 4
Super! Dzięki za odpowiedź! Na pewno nie tylko mi taka informacja się przyda!
Dziękuje z całego serca bo pewnie nie łatwo było napisać coś takiego , zwłaszcza patrząc na szereg innych wiadomości :)

Aha i byłam już w Zakopanem, ale niestety w obszarze Doliny Kościeliskiej tylko raz stąd moje pytanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 07, 2013 6:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 8:33 pm
Posty: 18
_Sokrates_ napisał(a):
montespulmonis napisał(a):
czy znacie jakąś fajną bazę noclegową, która przyjmuje pojedyncze osoby w cenie +- 30 zł?


Schronisko na Krzeptówkach


Ale schronisko przyjmuje chyba tylko na okres 3 dni, tak zrozumiałem ich regulamin. A mnie interesują minimum dwa tygodnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 07, 2013 8:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
montespulmonis napisał(a):
Ale schronisko przyjmuje chyba tylko na okres 3 dni, tak zrozumiałem ich regulamin. A mnie interesują minimum dwa tygodnie :D


Nocowałem tam na pewno dłużej niż 3 dni z rzędu i nie było z tym problemu.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 10, 2013 6:51 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
Kornelia napisał(a):
tst napisał(a):
Witam, chciałbym zapytać czy ktoś może polecić jakiś tani nocleg dla 4 osób w okolicy Antałówki, albo Pardałówki? Jedziemy ze znajomymi z liceum i potrzebny będzie nam tani nocleg bo cały dzień mamy zamiar spędzać w górach i nie ma sensu się kosztować na pokój, w którym będziemy tylko spać.

Teresa i Krzysztof Stachoniowie
ul. Pardałówka 26
34-500 Zakopane

tel.kom.: 510 090 358
e-mail: krzysiek@ukrzyska.pl
To sprawdzony nocleg, skonsultowany ze znajomym, który pochodzi z okolic Zakopanego. Nie wiem tylko, co wg Ciebie i Twoich znajomych oznacza pojęcie "tani nocleg". Jaka kwota by Was uszczęśliwiała? ;)

Moi znajomi nocowali tam pod koniec czerwca i bardzo sobie chwalili.
Byli tam około tygodnia we dwoje i gospodyni przed sezonem policzyła im po niecałe 20zł.
Miało być po 20, ale pierwsza noc była poślubna i w końcu mieli j w gratisie;) więc wyszło taniej.

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 10, 2013 7:03 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 11:47 am
Posty: 146
Lokalizacja: Skierniewice
Kyjo napisał(a):
migotka351 napisał(a):
Witam:)
A może ktoś poleci jakiś sprawdzony tani nocleg w Małej Fatrze - najlepiej w Terchovej?
Czy jak nie zarezerwuję wcześniej, to może być jakiś problem ze znalezieniem czegoś na miejscu?
Jadę w przyszłym tygodniu, więc chyba jeszcze nie ma takiego sezonowego oblężenia?
z góry dziękuję
pozdrawiam:)

ela:)

Moja odpowiedź jest zbyt późna, ale może komuś się przyda.

2 razy wykupowałem noclegi w Terchovej-Stefanovej w przeciągu roku.

Za pierwszym razem był to penzion "Pod Skalnym Mestom". Było dosyć syfiato, płaciłem 15 euro/os., ale mieli kort tenisowy i małe boisko, więc było co robić po górach - ogólnie nie polecam ;]

Za drugim razem był to Privat Balat. Tutaj czysto, przytulnie, bardzo miła właścicielka, a płaciłem 9 euro/os. - ogólnie polecam ;]

A co do drugiej części pytania - ja byłem w Stefanovej w lipcu i dwukrotnie w styczniu, i nie widziałem ani razu tam turystycznego oblężenia.


Dzięki:) Szkoda , że teraz to info, bo jestem już po wyjeździe a oferta privatu Balat wygląda przekonywująco,ale mam zamiar raz jeszcze zawitać w Małej Fatrze,więc info się przyda.

Ja zaś nocowałam pod koniec czerwca tego roku ,we dwójkę, 5 nocy tutaj:
http://www.terchova-info.sk/info_o_objekte.php?id=060
i z gospodynią utargowałam po 8 euro.
Na dole -gdzie spaliśmy-jest pokój 2-osob. z dostawką i łazienką (brak drzwi, tylko zasłonka - dla mnie trochę dyskomfort:( ).
I może trochę ciemny,bo małe okienko,ale za to jak z klimatyzacją-przy upałach,które wtedy były -BAJKA:)
Obok wyposażona kuchnia- wspólna z pokojami na górze.
Na górze 2 fajne,bardziej słoneczne pokoiki 2 osobowe z jakimiś dostawkami.Jedna łazienka na korytarzu.
Po drugiej stronie drogi rzeźba Janosika.
Blisko na szlaki i do przystanku.
Gospodyni bardzo miła i się nie wtrąca.

_________________
grzeczne dziewczynki idą do nieba.. niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 12, 2013 9:05 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
WILCZYCA napisał(a):
Krabul napisał(a):
Proponuję zarezerwować sobie po jednym noclegu kolejno w Witowie, Kirach, Kuźnicach i na Łysej Polanie

Proponuję pożyczyć przyczepę kempingową od znajomego i spać na parkingach u wylotów szlaków będzie bliżej i do 20/dobę.

Tylko czy to aby legalne? :roll:


Jeżeli ma być blisko szlaków i tanio to ja polecam całkiem poważnie Polanę Rogoźniczańską.

http://pza.org.pl/news.acs?id=1979103

Dostępne również dla niezrzeszonych.
Nocowałam kilka lat temu i jest OK.
Oczywiście noclegi w namiotach (bazowych), trzeba mieć własny śpiwór, ale bardzo wygodne.

B.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 3:18 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
Szukam dobrej bazy wypadowej w Tatry Zachodnie, oczywiście im taniej tym lepiej, stardard - rozsądny. Niepotrzebny tv w pokojach, w końcu będę łaził a nie oglądał TV. Dla 5 osób. Ktoś coś poleci?

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 20, 2013 9:07 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Polecałam jedną stronę wcześniej.
Ale gdyby np. nie było tam miejsc to jedziesz ul. Nędzy Kubińca w dół i takie blizsze górom domy zaczynają sie gdzies od Magnolii tj. Kubińca 256. One tam są o podobnym standardzie i cenach. (oczywiscie sa i o większym np "Zakątek pod smrekami" a z tego co widzę w ogłoszeniu nieco spuściliz ceny)

Ja sypiałam między innymi tu bo było tanio i fajnie.
http://www.tatrybp.republika.pl/tatrybp/pokoje.html


Ostatnio edytowano So lip 20, 2013 2:02 pm przez WILCZYCA, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 20, 2013 11:44 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
mm74 napisał(a):
u Marysi

Czyli w "zakątku"? A ile płaciliście realnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL