Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:56 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lip 29, 2014 7:31 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Parkuj i jedź

Tatrzański Park Narodowy od piątku uruchamia linię „parkuj i jedź” dla turystów wybierających się do Morskiego Oka. Chętni będą mogli zostawiać auta na parkingu w Zakopanem, a do Palenicy Białczańskiej (i z powrotem) dowiezie ich autobus z ekologicznym napędem.

– Dzięki parkingowi w Zakopanem i komunikacji masowej chcemy zmniejszyć ruch na wiecznie zatłoczonej drodze do Morskiego Oka. Turystów z parkingu będzie zabierał autobus o napędzie hybrydowym, co będzie miało dodatkowy efekt ekologiczny. Docelowo będziemy chcieli wykorzystać autobus napędzany elektrycznie – wyjaśnia Szymon Ziobrowski, dyrektor TPN.

Jednorazowa opłata za parking wyniesie 20 zł, czyli tyle samo, ile płaci się za pozostawienie auta na Palenicy Białczańskiej. Dojazd na Palenicę i z powrotem jest darmowy.

– Korzystając z oferty „parkuj i jedź”, unikniemy stania w korkach. W przypadku bardzo dużego ruchu policja może częściowo zamknąć drogę dla samochodów, wówczas przejazd będzie tylko dla komunikacji zbiorowej – dodaje dyrektor Parku.

Autobusy będą odjeżdżały z parkingu pod Nosalem o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 14.15, 15.45 i 17.15. Z kolei odjazd z parkingu na Palenicy Białczańskiej będzie się odbywał w godz.: 8.45, 10.15, 11.45, 15.00, 16.30, 18.00. Przewidywany czas przejazdu: 30 min.


http://tpn.pl/nowosci/parkuj-i-jedz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 29, 2014 7:48 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
Z powrotem
Elfka napisał(a):
Do Chochołowskiej pierwszy jest o 6:50

Z powrotem też może być kłopot. W sobotę po 19:30 na Siwej Polanie stał już tylko jeden, ostatni bus, z samotnym kierowcą w depresyjnym nastroju. Na horyzoncie (od strony gór) nie było już żadnego cepra i tak pojechaliśmy we dwóch w dół... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 29, 2014 8:33 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Polecam taxi, popytaj kilku jaką cenę proponują. Ja nieraz o 3 wychodze to się wieczorem dogaduje z taksiarzem, podaje mu adres to pod kwaterę podjeżdża. Teraz w sumie to są tam różne radio taxi to i rano możesz zadzwonić i zamówić na konkretną godzinę. Dla jednej osoby może być trochę drogo, ale jak się jedzie w 2-4 to wychodzi bardzo przystępnie cenowo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 30, 2014 6:07 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
szach_mat napisał(a):
Jednorazowa opłata za parking wyniesie 20 zł, czyli tyle samo, ile płaci się za pozostawienie auta na Palenicy Białczańskiej. Dojazd na Palenicę i z powrotem jest darmowy.


Darmowy, ale rozumiem, że tylko dla jednego pasażera zaparkowanego i pozostawionego w mieście samochodu. Zważywszy, że przejazd busem do Palenicy i powrót kosztuje 10+10 zł, a tu mamy i przejazd i parking, to nie jest źle.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 31, 2014 7:40 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr kwi 14, 2010 7:01 pm
Posty: 53
Cytuj:
W przypadku bardzo dużego ruchu policja może częściowo zamknąć drogę dla samochodów, wówczas przejazd będzie tylko dla komunikacji zbiorowej – dodaje dyrektor Parku.


A to ciekawe strasznie. Ktoś zna jakąś podstawę prawną ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 31, 2014 8:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
rafano napisał(a):
Cytuj:
W przypadku bardzo dużego ruchu policja może częściowo zamknąć drogę dla samochodów, wówczas przejazd będzie tylko dla komunikacji zbiorowej – dodaje dyrektor Parku.


A to ciekawe strasznie. Ktoś zna jakąś podstawę prawną ?


częściowo - może chodzić o odcinek drogi Łysa - Palenica. To jest już chyba w granicach TPN, więc na terenie parku być może dyrekcja TPN ma takie uprawnienia.

IMHO to bardzo racjonalne - przynajmniej pasażerowie busów mają wtedy szanse sensownei dojechać. W przeciwnym razie wszyscy wzajemnie się blokują, korkują i ani busy ani prywatne samochody nie dowożą ludzi.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 31, 2014 9:22 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Mają budować rondo na Łysej Polanie. Chociaż wątpię żeby to jakoś szczególnie pomogło.

Tu by trzeba było czymś konkretnym zachęcić ludzi do jazdy busami, a nie własnymi samochodami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 01, 2014 10:37 pm 
Swój

Dołączył(a): So paź 02, 2010 9:56 am
Posty: 46
O której odjeżdża ostatni bus z Kir?
Będę tam ok. 20.00 i nie chcę zamawiać taxi lub wracać do Zakopca na piechotę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 02, 2014 9:51 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
W lipcu i sierpniu raczej jeszcze o tej godzinie jeżdżą, we wrześniu może być już problem.
Z Chochołowskiej ostatni bus jedzie o 21:40. Tak przynajmniej było w zeszłym roku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 07, 2014 6:14 am 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Informacja dla osób jadących i omijających zakopiankę z/do Zakopanego przez Dobczyce.
Droga 964 jest zamknięta dla ruchu przez kilka tygodni po wczorajszych ulewach.
Droga z Kasiny Wielkiej przez Kasinkę Małą do Lubnia zamknięta zerwany most
Kilka lokalnych dróg zamkniętych dla ruchu.

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 07, 2014 11:30 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2011 7:39 am
Posty: 227
Lokalizacja: Murzasichle
raffi79. napisał(a):
Droga z Kasiny Wielkiej przez Kasinkę Małą do Lubnia zamknięta zerwany most

Ano,
Obrazek

http://pogoda.interia.pl/wiadomosci/new ... lock=facts


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 07, 2014 11:39 am 
Zasłużony

Dołączył(a): So sie 31, 2013 5:25 pm
Posty: 262
Lokalizacja: 400 km od Tatr
trekker napisał(a):
W lipcu i sierpniu raczej jeszcze o tej godzinie jeżdżą, we wrześniu może być już problem.
Z Chochołowskiej ostatni bus jedzie o 21:40. Tak przynajmniej było w zeszłym roku.

Nie jestem pewien czy tam jeżdżą wg. rozkładu, zawsze do końca. Dwa tygodnie temu pod koniec dnia trochę się zachmurzyło i zaczęło kropić (jak dla mnie akurat tylko "trochę" ale fakt że ludzi wymiotło) i w rezultacie gdy przed 20:00 dotarłem do przystanku busów zastałem tylko jeden, ostatni, którego kierowca nie liczył już na klientelę i po tym jak zapytany potwierdziłem że za mną z góry nikt już nie schodzi, postanowił pojechać na zasłużony odpoczynek do domu (zabrał mnie po drodze za dyszkę).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 07, 2014 2:59 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Oprócz busów z Siwej Polany masz jeszcze DW 958, którą jeżdżą busy i pks z Czarnego Dunajca do Zakopanego, przystanek masz przy samym wyjściu na drogę z Chochołowskiej, a kolejny w Kirach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 07, 2014 9:23 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
trekker napisał(a):
Oprócz busów z Siwej Polany masz jeszcze DW 958, którą jeżdżą busy i pks z Czarnego Dunajca do Zakopanego, przystanek masz przy samym wyjściu na drogę z Chochołowskiej, a kolejny w Kirach.


Warto dodać, że kurs ostatniego z Czarnego Dunajca jest w okolicach g. 22 albo i później. Jeździ nie tylko w sezonie.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 10, 2014 10:01 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2012 5:49 pm
Posty: 453
Lokalizacja: Kraków
Będę potrzebował jakoś dostać się z Krzeptówek do Kuźnic. Zależy mi żeby ruszyć skoro świt więc na jakiekolwiek busy nie mam co liczyć. Poleci ktoś jakieś taxi albo inny środek transportu?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 18, 2014 10:15 am 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
Jak wygląda połączenie Brzegów, Jurgowa z Zakopanem?
Rozkład busów do w/w miejsc coś ciężko poszukać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 18, 2014 3:12 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
na stronie PKS zakopane jest wyszukiwarka i są tam połączenia z jurgowem http://www.zdazakopane.pl/rozklad-jazdy/
do brzegów niestety nie ma


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 23, 2014 2:23 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/zakopianka-zablokowana-w-obu-kierunkach/r0dqv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 26, 2014 4:54 pm 
Weteran

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 4:29 pm
Posty: 137
http://tatromaniak.pl/aktualnosci/c/tak ... -zakopanem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 26, 2014 6:43 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
(en) napisał(a):
http://tatromaniak.pl/aktualnosci/c/tak-bedzie-wygladal-nowy-dworzec-w-zakopanem


Cytuj:
Nowe plany zagospodarowania terenów dworcowych zakładają przeniesienie stanowisk dla autobusów w miejsce dzisiejszych torów kolejowych. Pociągi zatrzymywać się będą natomiast na poziomie -1.

Z tego co mówili mi miejscowi - na terenie obecnego dworca autobusowego ma powstać jakieś centrum handlowe... Byle nie kolejna biedonka czy inne szkaradztwo. Ciekawy ten pomysł z dwupoziomowym dworcem, skutek będzie pewnie taki, że pociągi nie będą do Zakopanego dojeżdzać nie tylko w 2014 ale i w 2015 roku :(. Ciekawe jak po tym wszystkim wkomponują się stanowiska dla busów.

Cytuj:
Budynki istniejącego dworca zostaną wyremontowane, na swoim miejscu pozostanie także poczekalnia kolejnowa wpisana do rejestru zabytków.

I całe szczęście.

Cytuj:
Powstanie ponadto nowoczesny budynek dworca autobusowego, mieszczący kasy biletowe, poczekalnię i kawiarnię wraz z rozłożystym, szklanym zadaszeniem.
Dworzec będzie ze wszech miar nowoczesny.

szkoda :(. Tego się obawiam. Nowoczesna bryła ma to do siebie, że szybko się postarzeje i będzie nieciekawa, no ale łatwiej zrobić coś o nowoczesnym kształcie, niz klasycznego, ładnego, ponadczasowego.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 29, 2014 9:42 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Patrząc na tą wizualizację to beznadziejnie się to komponuje.
No i jeszcze wielki, płaski dach na Podhalu.....chyba jakaś ekipa odśnieżająca będzie musiała na nim zamieszkać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 29, 2014 10:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Panowie, panowie... tak się dać wkręcić... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cytuj:
Władze miasta przedstawiły wizualizację nowego centrum komunikacyjnego. Jego otwarcie planowane jest na rok 2016.

Się pomału kończy rok 2014...
Jeśli ktokolwiek chce "wygrzebać" w rejonie obecnego Dworca PKP jakiś "poziom -1" to powinien zacząć ze dwa lata temu... :)

pozdrawiam
gb 8)
ps
zbliżają się wybory samorządowe - mówi to Panom coś?

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 29, 2014 8:33 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
gb napisał(a):
Panowie, panowie... tak się dać wkręcić...

Żarty sobie robisz ?! :). Dałem się podejść, bo w pierwszej połowie roku słyszałem o pomyśle od lokalsów (busy na terenie pkp, ale bez takich fajerwerków jak dwa poziomy).

Cytuj:
Się pomału kończy rok 2014...
Jeśli ktokolwiek chce "wygrzebać" w rejonie obecnego Dworca PKP jakiś "poziom -1" to powinien zacząć ze dwa lata temu... :)

Jeżeli Twoja spiskowo-wyborcza teoria ma poparcie w faktach to właśnie wszystko się zgadza: 2 lata temu, na 2016 rok, czyli od 2014 do 2018 - w sam raz by przeciąć w stęgę przed następnymi wyborami samorządowymi. To jak z metrem w Wawie.

trekker napisał(a):
Patrząc na tą wizualizację to beznadziejnie się to komponuje

Taki dworzec/dach to może być w dowolnym mieście, nawet we Władysławowie nad Bałtykiem. Mnie jeszcze coś uderza: co za mądrala wymyślił, że co prawda zabytkowe budynki dworca PKP zostaną, ale tory pójdą poziom niżej? W rezultacie, na poziomie wyjścia z zabytkowych budynków dworca kolejowego będzie ... dworzec autobusowy i otoczenie budynku zatraci swój pierwotyn charakter.

Przecież na taki historyczny budynek patrzy się kompleksowo - realizuje on pewną funkcję i stanowi całość: budynek, tory, peron, dworzec. Jak już bawić się w wielopoziomowość, to byłbym za tym by tory zostały na 0, a autobusy na -1, przy pełnej świadomości, że to by było trudniejsze (dojazdy, wentylacja).

Jest faktem, że dworce są koszmarkami w Zakopanym, bardzo zaniedbane, ale gdy walną centrum handlowe albo biedronkę na miejscu PKS będzie inaczej, nowocześniej ale równie fatalnie.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 29, 2014 5:00 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
http://24tp.pl/?mod=news&strona=1&id=24944


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 29, 2014 5:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
trekker napisał(a):


Tygodnik Podhalański napisał(a):
Według przedstawicieli TG tylko budowa nowej linii kolejowej na tym odcinku i modernizacji dotychczasowej pozwoli skrócić czas przejazdu do 90 minut.


Kto nas reprezentuje w kontaktach z mediami? :mrgreen:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 26, 2014 1:48 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Przekopuję się przez ten wątek i nie umiem znaleźć konkretów.

Potrzebuję być w schronisku Stara Roztoka o 9 rano.
Jak o tej porze roku (dawno nie byłam w listopadzie) wygląda ruch busowy na Palenicę ?
Czy są szanse wyjazdu z Zakopanego około 7 ?

Egzystuje jakiś internetowy rozkład jazdy busiarzy ?

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 26, 2014 2:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Basia Z. napisał(a):
Przekopuję się przez ten wątek i nie umiem znaleźć konkretów.

Potrzebuję być w schronisku Stara Roztoka o 9 rano.
Jak o tej porze roku (dawno nie byłam w listopadzie) wygląda ruch busowy na Palenicę ?
Czy są szanse wyjazdu z Zakopanego około 7 ?

Egzystuje jakiś internetowy rozkład jazdy busiarzy ?

Teoretycznie coś takiego - jak ten rozkład - powinien w internecie być. Ale czy - i na ile jest on miarodajny na tak "egzotycznej" trasie w okresie "posezonowym" - ciężko mi odpowiedzieć.
Ranne kursy w stronę zachodnią są - i "działają" także po sezonie. Nie powinno być problemu z dotarciem w tak wczesnych porach do Bukowiny, Murzasichla, Brzegów. Ale dalej?
Trafiłem na coś takiego: [_ http://www.zakopane.rozkladyjazdy.pl/busy/ _] - ale na ile jest to aktualne???

pozdrawiam
gb 8)
ps
jeśli masz jakieś kontakty w TPN - to mniej więcej w tych godzinach leśniczowie wracają z odpraw :) Leśniczy z Łysej jest bardzo miły :)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 26, 2014 4:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Basia Z. napisał(a):
Egzystuje jakiś internetowy rozkład jazdy busiarzy ?


Na rozkład internetowy w tym wypadku raczej bym nie liczył.
Muniek szaleje teraz po Zakopanem i okolicach więc może poproś aby po prostu sprawdził Ci rozkład pod dworcem albo dopytał busiarzy - będziesz miała informację z pierwszej ręki.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 26, 2014 5:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
W sumie to jedziemy tam na szkolenia, jedno jest w piątek o 17 w siedzibie TPN, a po jego zakończeniu około 19-20 to szanse dojechania z Zakopanego na Palenicę są zupełnie znikome. Kolejne zaczyna się w sobotę w schronisku w Roztoce o 9.
Może da się dogadać z kimś, kto też będzie uczestniczył w obu aby zabrać się razem.
Mam nadzieję, że ktoś tam jednak rano jeździ.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 26, 2014 9:39 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Basia Z. napisał(a):
Mam nadzieję, że ktoś tam jednak rano jeździ.

Basia moim zdaniem wyjazd o 7 rano pod koniec listopada to bez szans. Może w weekend i przy super pogodzie. Może.
W długi weekend, gdzie pogoda dopisała i było sporo ludzi, pytałem, to pierwszy kurs był coś w okolicach 7.40-8.00

Raczej dopytać busiarzy. Zakopiańskie rozkłady do Moka są na maksa nieczytelne - bo tam są wymienione WSZYSTKIE kursy które odbywaja się w wakacje - a jest ich wiele - a legenda jest na maska upierdliwa. Doją turystów, a porządengo rozkładu jazdy, który okresowo jest zmieniany na przystankach (to raptem kilka miejsc) nie mogą zrobić. O Internecie to nawet nie wspominam. Najlepszy jest grudzień - ostatni powrót z Palenicy coś koło 16...

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL