Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:17 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn gru 30, 2013 12:55 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 6:15 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Szczecin
1. Model i nazwa firmy: LOAP Miwok
2. Pojemność: 50 + 10
3. Membrana (jesli dotyczy): brak
4. Material wewnetrzny i zewnetrzny: Bulltech, 420RS diamond
5. Rodzaj zamków, kieszenie, sciągacze itp: główna komora dzielona na dwie ściąganą grodzią, dostęp od góry jak i od dołu i boku, regulowana wysokość komina, dwie kieszenie z suwakiem na klapie komina. Plecak oferuje regulowany i całkiem wygodny system nośny z szerokim i wygodnym pasem biodrowym, stelaż wewnętrzny z dwóch kształtowników aluminiowych, brak gwizka alarmowego na pasie piersiowym. Posiada zatrzaski do mocowania kijków oraz liczne troki (m.in na obu bokach, przy dolnej komorze, na grzbiecie oraz na kominie). Brak pokrowca przeciwdeszczowego.
6. Czas uzytkowania: od 6 miesięcy, tylko wyjazdy w góry
7. Cena i ciezar: ok. 200 zł, stosunkowo ciężki 2350g
8. Gdzie testowane (jakie gorki dolinki sie schodzilo :wink: ) : Tatry i Karkonosze, kilkudniowe trekkingi.
9. Zdjecie
10. Podsumowanie wygoda ewentualnie sposb konserwacj i i inne:

Moje plecy nie należą raczej do tych "stalowych" a mimo to toboły na 3-4 dniowe wyprawy nosiło mi się wygodnie, bez odparzeń i obtarć. Plecak nie ma pokrowca przeciwdeszczowego ale w dwugodzinnej mżawce nie przemókł. Materiał z jakiego jest zrobiony sprawia wrażenie trwałego i solidnego, szwy wyglądają bardzo porządnie i raczej nie powinno się z nimi dziać nic niepożądanego - być może przez tą solidność wykonania wzrosła mocno waga plecaka. Ponad dwa kilo netto to sporo... Biorąc pod uwagę cenę do możliwości jestem zadowolony. Do głównych wad zaliczyłbym brak pokrowca, dużą wagę oraz kompletnie nie przemyślane boczne kieszenie z gumowanej siatki gdzie moim zdaniem miejsce powinna mieć np. butelka z wodą a w praktyce ciężko tam wcisnąć puszkę coli.
Nie mam za dużego doświadczenia turystyczno-górskiego więc moje podsumowanie jest opinią początkującego. :)

Obrazek

_________________
Shut up legs!

Blog Rowerowy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 4:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 03, 2014 2:20 pm
Posty: 11
1. Model i nazwa firmy
MILLET PROLIGHTER MXP 60+20

2. Pojemność (oraz możliwość modywfikacji jej)

60+20

3. Membrana

BRAK

4. Material wewnetrzny i zewnetrzny

N 210 D 3 line Honey Comb / N 1000 D Kodura

5. Rodzaj zamków, kieszenie, sciągacze itp

ergonomiczna konstrukcja
wytrzymały, lekki
obszerny 20 l komin - dwa troki do kompresji
zapinany dwoma wygodnymi klamrami
dostęp do plecaka od góry
szybki dostęp z przodu - zamek znajduje się w górnej części plecaka wraz kominem
uchwyt do przenoszenia
zewnętrzna zapinana kieszeń w klapie
wewnętrzna kieszeń w klapie
boczne troki
mocowania na czekany - FPP™
dwie elastyczne kieszenie boczne
możliwość przyczepienia nart
regulowany pas piersiowy
ergonomiczne pasy barkowe z oddychającą pianką
ergonomiczny, odpinany pas biodrowy
zamki YKK

6. Czas uzytkowania

2 WYJAZDY W TATRY JEDNODNIOWE W CAŁOŚCI ZAPEŁNIONY

7. Cena i ciezar

waga: 1490 g CENA 749,90 zł

8. Gdzie testowane (jakie gorki dolinki sie schodzilo )

SPRAWDZENIE PLECAKA PRZED WYPRAWĄ NA MT BLANC W CAŁOSCI OBŁADOWANY TESTY NA ORLEJ PERCI I WEJŚCIU NA KOŚCIELEC

9. Zdjecie
Obrazek

10. Podsumowanie wygoda ewentualnie sposb konserwacj i i inne

co tu dużo pisać plecak rewelacyjnie sprawdza się do tego czego został stworzony obładowany był 32kg podczas przejścia orlej perci i wygoda nie samowita dalej nie moge uwieżyć że przy takiej wadze tak łatwo się szło
polecam każdemu kto szuka ekspedycyjnego plecaka ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 09, 2015 1:21 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:29 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Kraków
Plecak 80 l na jednodniowe wyjazdy w Tatry ?? I piszesz "całkowicie zapelniony" :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 09, 2015 12:06 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Hrabia napisał(a):
Plecak 80 l na jednodniowe wyjazdy w Tatry ?? I piszesz "całkowicie zapelniony" :shock:


Jak ktoś znosi sobie na pamiątke kamienie z Kasprowego/Giewontu/Rysów to pewnie i 100 litrów może zapełnić :-).

Na 1 dzień i to w zimie to pewnie i 45 litrów starczy

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 09, 2015 12:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Kolega TESTOWAŁ plecak przed wyjazdem na Blanca, dlatego tak go zapełnił. Dzięki za reckę, ciekawy plecak.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 09, 2015 12:31 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Wolf_II napisał(a):
Na 1 dzień i to w zimie to pewnie i 45 litrów starczy

Na zimowe wspinanie pakuję się w 28 litrów.

Millet rzeczywiście fajny, przy takiej wadze ciekaw jestem jak się na dłuższą metę system nośny sprawuje.

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 11, 2015 6:46 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2011 7:39 am
Posty: 227
Lokalizacja: Murzasichle
Andrzej94 napisał(a):
obładowany był 32kg podczas przejścia orlej perci i wygoda niesamowita

Indywidualna opinia. W Prolighterze przyoszczędzili na parametrze waga/wygoda. Wadą wytykaną akurat przez użytkowników tego modelu jest transport ciężkich tobołów (w porównaniu do innych plecaków tej klasy np. świetnego Osprey Atmos AG 65). Inną wadą jest rozwiązanie komina, które również związane jest z niską wagą. Coś za coś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 20, 2015 10:32 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4325
Lokalizacja: Kraków
Camp M5, używam dwa lata. Miałem napisać recenzję, ale wystarczy kilka zdań.
Podczas pierwszego wyjazdu, po ok. godzinie urwał się źle wszyty boczny trok kompresyjny. OK, może mi przytrafił się niedoszyty egzemplarz. Odpiąłem namiot i nosiłem przytroczony jak linę pod klapą. Naprawiony przez krawcową. Dziś zauważyłem to samo dzieje się z drugim trokiem:

Obrazek
W plecaku wspinaczkowym jest to nie do zaakceptowania.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 27, 2016 5:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Decathloński Simond Jorasses 40+5.

Nie chce mi się rozpisywać więc krótko - ZAJEBISTY PLECAK!!
I to za całe 300 PLN....
Mam od 1,5 roku, używałem zimą i latem w sumie coś koło 15 dni.
Wycieczek na ściankę rzecz jasna nie liczę ;).

Jedyne do czego się można przyczepić to waga 1317G, ale można wszystko poodczepiać, wyjąć stelaż, zdiąc pas biodrowy i zostanie taki "wór" 1100g, już raz tak używałem. Więcej wad nie widzę, ma wszystko, czego od plecaka oczekuję.
No! W sumie jednak dwa zatrzaski sprawowały mi się lepiej - w tym jak się go zapakuje na maksa z wysuniętym kominem to klapa zapinana na jeden zatrzask potrafi się zsunąć na bok. Ale to szczegół.

http://www.decathlon.pl/plecak-alpinist ... 41621.html
Obrazek

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 11, 2016 12:31 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lut 18, 2011 10:34 pm
Posty: 252
Widzę że ten simond nie ma regulacji pleców. Jest to niby L-ka ale wyczytałem że dla niektórych może być za krótki. Napalać się na niego? - mam 188cm i potrzebuję długich pleców.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr paź 12, 2016 10:57 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Ściągany stelaż? Fajnie!

Ja poogladałam takie Hi-Tec nieduże ze stelażem w postaci 2 skrzyżowanych pałąków dostępnych od strony pleców. Zaintrygowało mnie to i przymierzyłam w sklepie. To chyba dla kogoś o żelaznych plecach. Wiedziałam, że będzie się wbijac w placy, ale żeby na "sucho" ? Tj. na pusty i leciutki plecak?
Taka ciekawostka :)

No i jeszcze słowo o różnicy pomiędzy modelami dla Pań i Panów - modele są opisane, śmiałam się z tego, aż nie pochodziłam z męskim plecakiem i z kijami. Długo. Ramiona od wewnętrznej strony miałam poobcierane, bo szalki są inaczej wyprofilowane.
W damskich modelach szelki inaczej schodzą z ramion i tak nie ocierają ramion.
Czyli jednak coś jest na rzeczy.

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 20, 2016 1:08 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2009 5:04 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Lubawa
1. Model i nazwa firmy Deuter Aircontact 65+10

2. Podstawowa objętość plecaka, to 65 litrów z możliwością powiększenia o dodatkowe 10 litrów poprzez komin, 2900g

3. Brak membrany, dodano pokrowiec przeciwdeszczowy

4. Deuter Duratex 330D, Micro Rip Pro 6.6

5. Solidne zamki YKK, w dolnej komorze dwukierunkowe, w przedniej części kieszeń na mapę, szpejarki, dwie komory z możliwością połączenia ze sobą, dwie kieszenie boczne - Miechowie, idealne na termos, kieszeń w pasie biodrowym, boczne kieszenie z rozciagliwego materiału, duża ilość troków i pasów kompresyjnych, możliwość przypięcia dwóch dziab i kijków.

6. 3 lata

7. w chwili obecnej około 800 złotych, ja kupowałem w niemieckim intersporcie i zakup wyniósł mnie 140 euro

8. Tatry zimą i latem, biwaki tatrzańskie także zimą, skały - głównie jura i sokoliki

9.
Obrazek

10. Uczucia mam dość ambiwalentne, ponieważ plecak jest niezwykle solidnie wykonany, bardzo pakowny oraz posiada mnóstwo przemyślanych rozwiązań. Jego fenomenalny pas biodrowy, który kołysze sie wraz z naszymi ruchami i system nośny zbiera najlepsze noty, jednakże ja niekiedy mam z nim problem. W momencie napychania do plecaka więcej niż 20 kg szpeju, ciężar zaczyna przekładać sie bezpośrednio na moje biodra, do tego stopnia, ze stawianie kolejnych kroków sprawia ból. Być może jest to moj problem z regulacją systemu nośnego, jednak próbowałem wielu możliwości i trudno znaleźć mi optymalne ustawienie.
Plecak zabezpieczony jest warstwą dwr, jednak w górnej części, potrafi przemoknać, szczególnie jeśli materiał jest mocno napiety poprzez szczelnie wypełniona kieszeń w górnej części plecaka. Z pomocą przychodzi nam pokrowiec przeciwdeszczowy, który ratuje sytuację.


Ostatnio edytowano N lis 20, 2016 1:43 pm przez FELIX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 20, 2016 1:42 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2009 5:04 pm
Posty: 111
Lokalizacja: Lubawa
1. Deuter Futura Pro 26
2. 26 litrów podzielone na dwie komory, z możliwością połączenia ich;
około 4 litrów zwiększenie pojemności poprzez komin.
3. Brak membrany, pokrowiec przeciwdeszczowy w komplecie
4. Deuter Super Polytex/Macro Lite 210
5. Zamki YKK, dwukierunkowe w dolnej części i wewnątrz, aby połączyć dwie komory.
Kieszenie zewnętrzne:
- kieszeń frontowa z pionowym zamkiem
- 2 kieszenie boczne z pionowymi zamkami
- 2 elastyczne kieszenie boczne
- obszerna kieszeń dolna
- kieszeń na klapie zamykającej
- kieszeń na pasie biodrowym
- kieszeń na dnie z pokrowcem
Kieszenie wewnętrzne:
- kieszeń camelbag
- kieszeń pod klapą zamykającą
6. 2 lata
7. Cena i 1530 g
8. Tatry latem na jednodniowe wycieczki, sztumowy zimą na proste drogi;
Jura i Sokoliki
9. Obrazek
10. Plecak nie jest przeznaczony do ładowania w niego ogromnych ciężarów, idealnie spisuje się na jednodniowe wycieczki i obciążenie do 10 kg. Latem ze względu na świetny system oddzielający plecy siatką od tylnej ściany plecaka, idealnie odprowadza pot i zapewnia przewiew na plecach.Bardzo polecam dla osób, które po dłuższej wędrówce muszą odklejać przylepiony plecak. Jednego dnia chodziłem zarówno z plecakiem o standardowej konstrukcji jak i moim Deuterem. Jeśli chodzi o potliwość pleców, to tego nie da się porównać, oczywiście na korzyść Deutera. Pas biodrowy nie jest zbyt potężny, ale weźmy pod uwagę litraż plecaka, przy którym jest w zupełności wystarczający. Pewną wadą plecaka może być jego wada. Nie zauważyłem dotychczas żadnych uszkodzeń ani uszczerbków w stosunku do nowego egzemplarza. Nic się nie popruło, nie przedarło, nie przetarło ani nie odbarwiło.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 17, 2017 5:25 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
wojt_ napisał(a):
. Napalać się na niego? - mam 188cm i potrzebuję długich pleców.

Przepraszam, nie przyuważyłem pytania, wysyłaj mi PW to nie przeoczę.

Ja mam 189, zawód informatyk, 10h dziennie w dziwnej pozycji przed kompem, od dwóch lat szyjny połamany w 7 miejscach.
Nigdy nie miałem kłopotu z tym plecakiem.
Żona (176) często pożycza i tez sobie chwali.
Faktycznie długość można regulować tylko na ramiączkach, pas biodrowy jest na ustalonej wysokości.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 05, 2017 5:52 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sie 25, 2013 10:23 am
Posty: 1499
Karrimor Hot Rock 40


Obrazek


Niby fajny, lekki, wygodny, ale po kilku wycieczkach zaczął się niestety pruć...



Obrazek



Obrazek

Plecak z biedronki za 59 zł wytrzymał dłużej.
Choć OK, może był nieco mniej wygodny.

Jeszcze nie zdecydowałem czy będę reklamować (trochę szkoda mi czasu na wykłócanie się o plecak za którego dałem dwieście kilkadziesiąt złotych, a jak znam życie, to pewnie siakiś obiektywny, niczym media w Korei Północnej, rzeczoznawca uzna, że to wina złego użytkowania, a do sądu mi się przy tej kwocie zwyczajnie nie chce), czy po prostu dam go do zszycia krawcowej / żonie / sam go połatam.

W każdym razie, jakby ktoś się zastanawiał nad ww. plecakiem - miejcie powyższe na uwadze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 05, 2017 7:16 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
Czasy, kiedy Karrimor cieszył się dobrą marką minęły parę lat temu (zmiana właściciela, filozofii produkcji i adresata wyrobów).
Z tym nie da się dyskutować. Trzeba to przyjąć do wiadomości.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 05, 2017 7:42 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sie 25, 2013 10:23 am
Posty: 1499
Zbychu napisał(a):
Czasy, kiedy Karrimor cieszył się dobrą marką minęły parę lat temu (zmiana właściciela, filozofii produkcji i adresata wyrobów).
Z tym nie da się dyskutować. Trzeba to przyjąć do wiadomości.


Ano wiem. Tyle, że liczyłem na to, że skoro plecak ze znanej i cenionej przez turystów i wspinaczy firmy Jeronimo Martins spokojnie mi przez jakiś czas posłużył, to i obecny Karrimor - przy podobnym sposobie użytkowania - nie powinien być przecież gorszy. Okazuje się, że się myliłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 05, 2017 10:15 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Zerknijcie na plecaki moro piechoty górskiej. Ciężkawy nieco na pusto, ale po założeniu jest ok, ma dobrze zrobiony pas nośny, z biodrowego odpina się podkładka do siedzenia, szelki w pełni regulowane, dobrze siedzi na plecach. Pierdyliard pasków i sprzączek do przypięcia - w naszym przypadku - nart, rakiet śnieżnych albo karimaty. Do tego mały plecaczek - takie płaskie byleco: duży plecak można rzucić w rów (moro, dobrze się maskuje) i z małym plecaczkiem chodzić.
Testy porządne będą za tydzień :)

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 11, 2017 6:56 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr maja 10, 2017 11:10 am
Posty: 2
1. Deuter ACT Lite
2. 50+10
3. -
4. Super-Polytex / Microrip-Nylon / Macro Lite 210
5. Dwie kieszenie w klapie zapinane na suwak – zewnętrzna i wewnętrzna
Kieszenie boczne wykonane z siateczkowego materiału
Elastyczna kieszeń z przodu
Kieszeń wewnętrzna na mokrą odzież
Wejście od góry i frontu plecaka
Uchwyt na kijki
Uchwyt na czekan
Anatomiczne pasy nośne z dodatkowymi trokami ściągającymi
Pas piersiowy
Pas biodrowy z kieszonką zapinaną na suwak
Boczne paski kompresyjne
Kompatybilny z systemem H2O – możliwość montażu bukłaka z osobną przegrodą
Instrukcja SOS
6. Okres ~ 12 miesięcy - wykorzystywany średnio co 2 tygodnie.
7. 490zł (promocja), 1710 g (dane producenta)
8. Głównie Tatry, Beskid
9. -
10.

Plecak zakupiony głównie pod kątem kilkudniowych wycieczek, biwaków, weekendów ect.

System nośny sprawuje się moim zdaniem rewelacyjnie. Mimo noszenia dużych ciężarów nie obciąża on zbytnio pleców nawet w czasie stromego podejścia. Pas biodrowy wygodny, wykonany z miękkiej pianki. Nie obdziera bioder nawet w czasie kilku dniowego trekingu.
W cieplejsze dni po przez poduszki wypełnione pianką idzie nieźle się napocić - strasznie grzeją (system nośny) System Vari Quick pozwala na dostosowanie plecaka do praktycznie każdego wzrostu. Jest to praktycznie rozwiązanie, jeżeli korzysta z plecaka więcej niż jedna osoba o różnym wzroście.

Nie ma w komplecie pokrowca przeciwdeszczowego (mam zamiar kupić w końcu), jednak obecnie go impregnuję płynem Nikwaxa i na razie się sprawuję całkiem przyzwoicie. Wilgoć jeszcze ani razu nie dostała się do środka, a deszcz, śnieg fajnie z niego spływa.

Szwy i łączenia mimo noszenia dużych ciężarów są nienaruszone. Brak uszkodzeń. Dość pojemny i wygodny plecak. Łatwo dostać sie do każdej części plecaka. Dobrze sprawuje się w Tatrach na podejściach i graniach - dopasowany, nie rzuca mną na lewo i prawo. Duża ilość ściągaczy, więc nic nie powinno się walać w plecaku po dobrym ściągnięciu. Ogólnie jestem z niego zadowolony. Minusem jest dla mnie brak pokrowca w zestawie oraz troszkę źle ulokowane szpejarki i ewentualnie design gdzie bardziej podobają mi się plecaki firmy Gregory, ale to już zależne od gustu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt paź 10, 2017 4:57 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz wrz 01, 2016 8:40 pm
Posty: 2
Dostałem właśnie takiego Deutera w prezencie na imieniny od chrześniaka i na razie jestem bardzo zadowolony. Gdy dłużej poużytkuję, to z pewnością wrzucę recenzję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 10, 2019 12:41 pm 
Nowy

Dołączył(a): N mar 10, 2019 12:32 pm
Posty: 2
Witam wszystkich.
Poszukuję plecaka 35 do 38 litrów z dobrą wentylacją pleców, wykonanego z dobrych materiałów no i nie musi być stasznie drogi.
Co byście polecili.
Odświeżam temat.
dziękuję za podpowiedzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N mar 10, 2019 1:57 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:29 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Kraków
Recenzja czlowieku, recenzja !!
pytania gdzie indziej, poszukaj odpowiedniego wątku


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 28, 2019 1:57 am 
Nowy

Dołączył(a): So gru 28, 2019 1:55 am
Posty: 1
Ja mam plecak marki Fish Dry Pack, 40litrowy i jestem z niego bardzo zadowolony. Największy jego plus to to, że jest wykonany z nieprzemakalnego materiału, ma też zgrzewane szwy co dodatkowo sprawia, że zawartość plecaka jest bezpieczna w wielu różnych warunkach. Nosi się go dobrze, ma z tyłu siatkę więc plecy oddychają.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL